Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) Wiz Khalifa válasza SpongyaBob (#35799) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az utolsó peccsel is? Már rég nem tolod vele. :(

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35802) SpongyaBob válasza Wiz Khalifa (#35801) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valahogy sejtettem, hogy nem hagyod szó nélkül.. :)

"Az utolsó peccsel is?"

Miért? Az utolsó patchtől roszabbul fut a game? Ha igen az elég gáz.

"Már rég nem tolod vele" Nem is fogom. Ettől függetlenül megoszthatom, hogy mi a tök fölösleges erőforrás igényes beállítás.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#35803) cyberkind válasza SpongyaBob (#35802) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem megy szarabbul, én pár napja próbáltam és mindig rohadt jól néz ki amellett hogy jól is fut. :))

Paranormal Cocktivity

(#35804) Wiz Khalifa válasza SpongyaBob (#35802) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Épp ellenkezőleg. Én azt tapasztaltam hogy jobban fut amúgy. Legalábbis nálam. :)

Amúgy kár hogy nem is fogod tolni vele. Így akkor sose lesz meg az FPS nézet mi? :(

Smoke some weed nigga!

(#35805) Źşë' válasza Wiz Khalifa (#35798) üzenetére


Źşë'
addikt

én kb semmi teljesítménybeli különbséget nem veszek észre normal és high beállításon tesselációnál

viszont a vegetáció ultrán zabálja a gépet, nekem ez a beállításom pl. - az fps 40 és fölötte (többnyire 50 fölött van)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35806) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ha már így belementetek. Egy gyors leírást tolhatnátok, mit érdemes feljebb venni ami nem zabálja annyira gépet és mit lejeb ?
Az Nvidia oldalán van nagyon részletes útmutatás tudom. de ott nem tudom kiszűrni mi az ami nagyon eszi a gépet.

Gépem az Adataimnál. Automatán lőtte be a grafikát most igy sem rossz de emlékeim szerint régen szebbre beállítottam magamnak.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35807) Bjørgersson válasza Kiskokó (#35806) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló első sora, topik jobb felső sarka, valamint 12 hozzászólással visszább: [link].

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35808) Kiskokó válasza Bjørgersson (#35807) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi. Néztem az összefoglalót de ezt valahogy nem láttam benne :B

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35809) Wiz Khalifa válasza Źşë' (#35805) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nekem talán High-on van szinte minden mert direkt úgy lőttem be hogy a fix 60FPS meglegyen. Érdekes hogy Story-ba állítottam be úgy hogy épphogy de megvan a fix 60 minden körülmények között. És érdekes hogy Online se megy 60 alá. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35810) jossua


jossua
tag

Sziasztok !
Hol tudom beállítani ,hogy célzáskor ne kelljen nyomva tartani a jobb klikket hanem csak 1x kelljen megnyomni ?:)

Alias : Magyarbetyar

(#35811) Dogengar válasza Wiz Khalifa (#35809) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nekem Online-nál mindig vagy 10 FPS-sel kevesebb.

(#35812) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#35811) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálam eddig max 2-3 FPS volt a különbség.

Smoke some weed nigga!

(#35813) Plata válasza CactuS (#35792) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,meg is találtam.

(#35814) Bjørgersson válasza Plata (#35813) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg nem látod, hogy ki van nyújtva a kép?... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35815) Plata válasza Bjørgersson (#35814) üzenetére


Plata
félisten

Sajnálom,de a print screen nem megy,ez az izé meg szétcseszi a képeimet,de ez van.
Sikerült összetörnöm a tengeralattjárót,túl mélyre merültem. :C
Jut eszembe minigunnal felszerelt limó olyan mint az insurgent pick up?
Vagyis nem vihetem haza a garázsba?

[ Szerkesztve ]

(#35816) Wiz Khalifa válasza Plata (#35815) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem viheted haza. Az is Pegasus-os.

Smoke some weed nigga!

(#35817) Plata válasza Wiz Khalifa (#35816) üzenetére


Plata
félisten

Akkor passzolom.
Haza vihető kocsi kéne,lehet veszek valami új harci helit vagy ilyesmit.

(#35818) Wiz Khalifa válasza Plata (#35817) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az is hazavihető? Nem is tudtam. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35819) Plata válasza Wiz Khalifa (#35818) üzenetére


Plata
félisten

Nem de azzal lehet repkedni,limóval meg nem.
Van harci heli repkedésre,és van harci heli lövöldözésre. :D
A repkedős könnyebb fajta,gyorsabb és könnyebben kezelhető,de a másik meg okádja a rakétákat viszont igazi bálna.Nehézkes az irányítása.

(#35820) techpor válasza Plata (#35819) üzenetére


techpor
tag

És kikre vadászol? Online úgy sem játszol, az ártatlanokat lelőni meg nem móka :N elvisz a rendőrség.

(#35821) Plata válasza techpor (#35820) üzenetére


Plata
félisten

De pont hogy online-ban van. :D

(#35822) Plata válasza techpor (#35820) üzenetére


Plata
félisten

Online-ban küldikre szoktam menni helikopterrel tankkal vagy insurgentel.Sokkal mókásabb úgy.
Ha csak repkedni akarok akkor a kissebbik harcihelit veszem elő,ha Job-ra megyek akkor a nagyot.Küldikben még váltani is lehet,küldi egyik felét letolod harci helivel, a másikhoz lehívod a tankot.Vagy van amikor Insurgent pick up-ot használom.

(#35823) Mike válasza Plata (#35822) üzenetére


Mike
veterán

egyedül?

(#35824) Plata válasza Mike (#35823) üzenetére


Plata
félisten

Van hogy egyedül van hogy társaságban,tegnap egyedül küldiztem,mert Dubsta-t akartam spawnoltatni,de a köcsög nem spawnolt,ezért elmentem a sarki jósnőhöz és rakattam rá rozsda átkot. :D

(#35825) Mike válasza Plata (#35824) üzenetére


Mike
veterán

tenisz?

(#35826) Plata válasza Mike (#35825) üzenetére


Plata
félisten

Ok benne vagyok.Ha fent vagyok küldj invet.
Kb 51 perc és végzek.

[ Szerkesztve ]

(#35827) Plata válasza Mike (#35825) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,már két órája fent voltam,mikor kiderült hogy nem látszom és nekem sem látszanak akik friend listen vannak,most szóltak,mert PS lesz

(#35828) Plata


Plata
félisten

Na mára elegem lett,kidobott ez a gyökér és vissza sem tudok menni,nem tud kapcsolódni a szerverhez.
De mára tényleg elegem lett,eltűntek a karim ruhái,nem láttam senkit sem hogy online,engem sem láttak,Ps heistből kidobott minket hacker,átestem a háztetőn be a ház belsejébe ahol vagy 50 méter zuhanás után a heist szobában fröccsentem szét.Mikor végre sikerült megcsinálni hogy lássam haverokat és ők is engem,a karim mentett ruhái eltűntek,még a heist ruha is.Állíthattam vissza őket.
Mikor meg átmentem hozzátok elment a cset,mikor meg belenyugodtam hogy nincs cset és kikapcsoltam passzívot kilőtt a szerver.Ez mára már sok.

(#35829) #81556480 válasza Plata (#35828) üzenetére


#81556480
törölt tag

azt olvastam hogy nagy katyvasz van minden platformon most online. Ritkán, de ha nagy a zűrzavar a játékban, és a csend a rockstar felől, akkor nagy takarítás készül. lehet megint előrukkolnak valamivel és rendet vágnak. találgatás off :D

(#35830) Plata válasza #81556480 (#35829) üzenetére


Plata
félisten

De az milyen már hogy Heist setup közben kickelnek sessionból. :W
Na meg hogy nincs cset. :(
És nem látom hogy a haverok fent vannak,mert mindenkit offline-nak mutat.mint kiderült engem is offline-nak mutatott.
Na mindegy húzok aludni mert felhúzott a rockszár.
Annyi pénzt hozott a GTA V még sem tudják javítani bugokat.

[ Szerkesztve ]

(#35831) techpor válasza Plata (#35830) üzenetére


techpor
tag

Ha karbantartás van meg minden szerinted mennyire érdekli őket? Majd működtetnek külön egy szervert a chatre és megvárják, hogy befejezd a heisted nem? :U

(#35832) Plata válasza techpor (#35831) üzenetére


Plata
félisten

Ha karbantartás lett volna de nem.
Privát sessionban nem volt cset publicban volt.Ha az karbantartástól van akkor grat.
És heistből sem karbantartás miatt estünk ki,hanem valszeg valami kedves hacker kidobott.
Vagy szerinted karbantartástól tűnik el az épület teteje és átzuhansz az egész házon?
Ha igen akkor nagyon fura a karbantartás. :D
Jah meg biztos a ruháimat is karbantartás vitte el. :B

[ Szerkesztve ]

(#35833) techpor válasza Plata (#35832) üzenetére


techpor
tag

Neked amúgy az a mániád állandóan, hogy a hackerek szétcseszik a játékod. Már letoltunk pár heistet mi is, de még egyszer sem dobott ki hacker a heistből. Sőt a háztetőnket sem lopta el a gonosz kéményseprő, de még a ruháim is megvannak.

(#35834) Plata válasza techpor (#35833) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem simán csak simán tahó vagy esetleg kekeckedni akarsz,de ahhoz most nincs kedvem,mert még reggelit kell csinálnom. :U
Van hogy hetekig minden gond nélkül lehet heistelni,de tegnap este minden összejött.
Bár azért volt egy két jó poén is,amikor tankkal kellett a városon úgy át gázolni hogy ne üldözzenek a zsaruk,az jó hecc volt,igaz nem nyertem.De akkor is muris volt.

(#35835) jonnyjoker01 válasza techpor (#35833) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Vagy csak szimplán nincs szerencséje :DD

Üdv. Johnny

(#35836) CactuS válasza techpor (#35833) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem már volt olyan is, hogy az én általam hostolt Heistből lettem kidobva, szóval nem biztos, hogy csak a port veri maga körül. Előfordul néha az ilyen, csak pl. én nem írom le minden alkalommal, de ettől függetlenül létező jelenség.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35837) #81556480 válasza techpor (#35833) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nem akarom szívatni a kollégát, de én is úgy vagyok ahogy mondod, hogy sosem volt problémám hacker/csíter/magzatkioperátorral . Lehet hogy csak szerencse, és később majd lesz.

(#35838) Plata válasza #81556480 (#35837) üzenetére


Plata
félisten

Találkoztam olyan hackerrel is aki bejött Ps-re és adott nekünk kismillió fegyvert,vicces volt railgunnal menni rendőrök ellen.
Bár én bz gázzal dobáltam őket,vagy mi a szar volt az.Úgy meg pakolt fegyverrel hogy gázokból is volt nálam több fajta,meg ismeretlen shotgun,railgun.
Bár a railgun elég necces cucc mert felgyújtja a talajt is.
Asszem a hét elején volt,vagy hétvégén.Szerencsére heist után eltűnt minden szar.

(#35836) CactuS
Tegnap azért írtam le mert annyi minden összejött hogy már tele volt a hócipőm.
Még jó hogy fórumban rám írtak hogy nem vagyok fent,miközben fent voltam,akkor jöttem rá hogy valami gebasz van,és kiderült hogy tényleg,két óráig ökörködtem,és azt hittem egyedül vagyok fent,közben csak szar volt a friend list és nekem mindenki offline volt,és én is másoknak.

[ Szerkesztve ]

(#35839) #81556480 válasza Plata (#35838) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az derék. Én örülnék a railgunnak onlineban, ha legálisan betenni a rokksztár

(#35840) CactuS válasza #81556480 (#35839) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hunt the beast módban van a vadászoknak, kemény 2 lövésre való. Máshol azt hiszem nincsen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35841) Plata válasza CactuS (#35840) üzenetére


Plata
félisten

Ha jól emlékszem 9998 lőszer volt hozzá. :(((
Gázból is volt kb ugyanannyi,dobáltam összevissza. :C
Bár arra konkrétan nem emlékszem,csak arra hogy a railgun mellé hord,becéloztam a helit és mellé lőtt.

[ Szerkesztve ]

(#35842) techpor válasza jonnyjoker01 (#35835) üzenetére


techpor
tag

Túl sok az 1 platara jutó hackerek száma szerintem :D

nem mondom, hogy a fele kamu, de gyanús, hogy kicsit feltűnési viszketegsége van :DDD

(#35843) Plata válasza techpor (#35842) üzenetére


Plata
félisten

Mert én talán játszom is a játékkal. :C

(#35844) techpor válasza Plata (#35843) üzenetére


techpor
tag

Bocsánat, hogy nem játszom napi 4 órát :B tudod vannak fontosabb dolgaim is a játékoknál illetve fontossági sorrendet nézve nem az élen áll. Viszont arányaiban nézve SEM találkoztam annyi buggal, hackerrel, ufokkal és megmagyarázhatatlan dolgokkal amikkel te. Vagy amikre te reagáltál. :R

[ Szerkesztve ]

(#35845) Plata válasza techpor (#35844) üzenetére


Plata
félisten

Hát én is csak este 8-9-től tudok játszani,3-4 órát,de már ufóval is találkoztam. :C
Igaz azok nem repültek,hanem az égből potyogtak,valami vicces kedvű hacker miatt. :R

(#35846) CactuS válasza techpor (#35844) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk nekem eleve úgy indult a pályafutásom tavaly decemberben, hogy afk módban kaptam némi kezdőtőkét a garázsban afk-zva.... Aztán az eclipse toronynál kb. minden online sessionben ott voltak a nagy légcsavaros karácsonyfák, majd az, hogy mindenki kapott a s*ggébe egy karácsonyfát, majd jöttek a teleportálások, hallhatatlan karakterek, max fegyver/max ammo-s dolgok, króm és sebezhetetlen autók. Ezek közül egyik sem ismerős? És ezekhez nem kell sokat játszani, szerintem ezeket mind láttam az első 20 óra online gameplay alatt (dec. 24.-jan. 1. között).

Szerintem engedjétek el egymást, mert előbb vagy utóbb modker lesz belőle, aztán jön a sértődés. Mindenki tudja, hogy Plata szeret sokat írni, ő is leírta, ez a "hivatalos" álláspont, nem nagy kaland. Ez van, ha nagyon nem tetszik, akkor ott a prémium és az ignore funkció. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35847) Plata válasza CactuS (#35846) üzenetére


Plata
félisten

Én emlékszem volt olyan hogy autózni sem lehetett online-ban,mert az égből hatalmas sziklák potyogtak,és hiába voltál passzívban a kocsid felrobbant tőlük.Meg Eclipse torony előtt félpucér klón csajok ezrei potyogtak a levegőből.Na és a szokásos szélmalom a ház előtt,bár azt mókás volt figyelni a ház biztonsági kamerájából.

(#35848) Mike válasza Plata (#35838) üzenetére


Mike
veterán

ez lehet általános dolog is, mert elég sok ismerősöm van a játékban, akik itt a fórumon is aktívak, tehát játszanak, ehhez képest nem látom őket online
persze lehet, hogy már lehet tiltani, és csak nem bírják a pofám :)

(#35849) Plata válasza Mike (#35848) üzenetére


Plata
félisten

De nem ez volt a gond,nekem is offline volt mindenki,még te is,közben kiderült hogy fent vagy.
Meg akikkel mentem volna PS-re azoknak is offline voltam,és nekem is ők.Csak fórumban írtak rám hogy mikor megyek fel,én meg írtam hogy már rég fent vagyok,akkor derült ki hogy valami gubanc van,újra indítottam a játékot és karaktert is cseréltem úgy javult meg.

(#35850) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség, mert elakadtam egy küldetésnél.

Jelenleg csak ez az egy aktív küldetés van, mindhárom karakterrel, viszont akármikor, akár melyik karakterrel megyek a helyszínre, mindig azt az üzenetet kapom, hogy menjek vissza később! De mikor?!
Kell valamit csinálnom, vagy miért nem tudom elkezdeni?

Ő lenne az:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.