Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35501) ProgenXL válasza Laraxior (#35500) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jó dolog a minigun csak drága játék a lőszer miatt. :D

Gunner for life

(#35502) Mike


Mike
veterán

Mi szerint dől el, hogy mire tehetem rá a saját rendszámomat?

(#35503) Mike válasza Laraxior (#35478) üzenetére


Mike
veterán

a legtöbb missionban van elég idő elmenni értük, csak jó helyen kell lakni. arról nem beszélve, hogy helikopterrel sokszor sokkal egyszerübb a feladatok megoldása

melyik az amiért elmész és 20 k-t ad érte? bármelyik mission ad 20k-t csak csináld 16 percig
vagy csináld kevesebb ideieg, és 2 missiont 16 perc alatt

katakomb1
Megy 1 gigás karival, ne foglalkozz velük. Az a lényeg, hogy úgy állítsd be, hogy ne nagyon lépje túl, max 10%-ban, és legyen 8 giga ramod.

[ Szerkesztve ]

(#35504) Mike


Mike
veterán

Ráköltöttem a manamára egy csomó pénz, de annyira giccses lett ezzel a fehér sávos kerékkel meg az arany festéssel :( és most nem tudom milyen volt eredetileg, egyszerűen (mint korábban is írtam) nem találom azt az árnyalatot.
Ja és megvettem magamnak a lakást mert le volt akciózva egy százassal, most már nagyon kényelmesen be lehet állni a sentinelekel

(#35505) Daw93


Daw93
senior tag

Sziasztok

Már várok egy ideje egy kis steam sale-t, de nincs kb senki akivel tudnék online játszani, akkor mi van? Van értelme így megvennem? Hasonlóan működik mint a gta 4ben, hogy lehet magamnak hostolni, és ahhoz tud csatlakozni bárki? Vagy máshogy működik?

GTA Online: Daweee93

(#35506) laceszgamer válasza Daw93 (#35505) üzenetére


laceszgamer
addikt

" Szerverek " vannak, alapvetően ha online indítod akkor random választ egyet random emberekkel. De lehet emnni solo session-be is ahol csak te vagy illetve lehet úgy iy hogy barátok bejöhessenek ugyanoda.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35507) Laraxior


Laraxior
titán

Na akkor maradt mára egy Convoy, es egy Bikes a finálén kívül.
3-4 körül ha behivhatnek három embert az szuper lenne :))
30%-ot még mindig tartom fejenként. 1,2 millional ez 400ezer penz, plusz a ketszer 26130$.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35508) Mike válasza Daw93 (#35505) üzenetére


Mike
veterán

tudsz magadban is online játszani, vagy felveszel minket, vagyunk itt egy páran, és mindig lesz valaki fent akihez tudsz csatlakozni
arra figyelj, ha online karit hozol létre, az jól nézzen ki, mert később még egyszer lvl6-nál meg tudod változtatni, de többet sosem (haj szakáll szeme szinén kivül)

(#35509) Kiskokó


Kiskokó
veterán

hello

Nem tudok belépni a Social Clubba.... nem fogadja el a jelszavam... és persze Emailt se küldi ki pedig már vagy 3szor kiküldettem vele... hetek óta szarakodok vele csak nem annyira fontos a játék. de most már nagyon felbasz hogy egy kurva emailt nem tudnak kiküldeni ha password resetet kérek .... persze gondolom az uj jelszót kiosztotta azé nem fogadja el a jelszómat még Véletlen se...
MI a toszt csináljak ?

ja és persze jelszó resetnél még csak az se számit neki milyen emailt irsz be neki ő bármire kiirja hogy sikeresen elküldve nézzem meg a postafiókom..
háát a k....

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35510) Daw93 válasza Mike (#35508) üzenetére


Daw93
senior tag

Köszi a választ mindkettőtöknek, akkor a kövi sale-en tuti megveszem

GTA Online: Daweee93

(#35511) Plata válasza Kiskokó (#35509) üzenetére


Plata
félisten

Hát szerintem az accodat ellopták és át írták más emailcímre.

(#35512) INMOTEP válasza Laraxior (#35507) üzenetére


INMOTEP
őstag

2 fele is felnézek ,szerintem 3-4 nekem oké

(#35513) Laraxior válasza INMOTEP (#35512) üzenetére


Laraxior
titán

Szuper :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35514) ergepard


ergepard
tag

Hali!
Valaki majd elfogadná a PHHU-ba a jelentkezésemet?ergepard néven vagyok fent.

(#35515) Kiskokó válasza Plata (#35511) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát csak nem.. vagy mia franc? :D

Köv kérdés.
Ha uj social acc-ot csinálok az alatt a régi online mentésemet tudom használni ? (mert az megvan ki van mentve)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35516) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Sziasztok !

Szeretnék csatlakozni a Prohardver Crew-hoz. (hegyipapa1)

(#35517) Plata válasza Kiskokó (#35515) üzenetére


Plata
félisten

Az Online az a social club accodhoz van kötve,új acc új online kari,és kezdhetsz mindent nulláról.Na persze venned kell egy új GTA 5 játékot is,mert az új accal a régi GTA 5 kód nem lesz jó.
Szerintem.

(#35518) Puma K válasza Plata (#35517) üzenetére


Puma K
veterán

Jaja ezt irni akartam en is.

Kiskoko: irj a rockstar social club supportnak

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35519) Mike válasza Plata (#35517) üzenetére


Mike
veterán

teniszezzél velem
csak a wasd plusz egérgombok, én is csak azt nyomkodom

(#35520) Źşë' válasza Kiskokó (#35509) üzenetére


Źşë'
addikt

ha steames a gta5-öd akkor automatikusan kreál egy új social club accot a gtadnak (legalábbis én úgy vettem észre) vagy ha max payne 3 is steames volt ez előtt is az akkor már annak kreált - nem nagyon jöttem rá a folyamatra miként működik, mert valószínűleg telepítésél kér valami nevet/email címet ami felett elsiklik az ember - nekem gta4 és a többi soc clubos régebbi játék másik accon van (azon amit tudatosan regeltem be anno a játék qfwl-os verziójának telepítésével), eleinte szívtam is a fogam, de most már lesz*rom - nem értem minek kellett elcseszni - gta5 telepítése alatt nekem nem ugrott fel semmi ilyen, mert gondolom max payne 3nál már megtörtént (tehát olyan mintha a steam accot fűzné hozzá a soc club acchoz) - egyébként a steam nevem használja, de az email címet azt most nem tudom hogy honnan szedi - de amúgy is meg lehet nézni azt hiszem social club-ban ingame

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35521) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Köszi mindenkinek.

Végül jó lett, be tudtam lépni a régi social club accountomba.

A netes felületről felhasználó névvel bebírtam jelentkezni ami Email-el nem ment (GTA belépésnél ugye csak emailt lehet beírni )
Szal netes oldalon beléptem és, elég érdekes volt mivel egyszer csak valahogy feltűnt egy "idegen" email cím... az én email cimem volt más szolgáltató véggel ( ahol soha nem volt emailem)

Emellé a cim mellé beirtam a régi jelszavam a GTA5 bejelentkezésnél és tadam jó lett... aztán persze az emailt is átirtam.

Érdekessssss

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#35522) Tompo92


Tompo92
senior tag

Sziasztok..
Házat, lakást, apartmant hogy tudok eladni?
Van egy lakásom ami nagyon ratyi és el szeretném adni és venni egy másikat.
Választ köszi előre is :R

(#35523) Laraxior válasza Tompo92 (#35522) üzenetére


Laraxior
titán

Vedd meg a masikat es valaszd ki azt amitol meg akarsz szabadulni. Az eredeti ár feléért beszamitja :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35524) Tompo92 válasza Laraxior (#35523) üzenetére


Tompo92
senior tag

Óó tényleg..
Köszönöm :R

(#35525) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Ha egy küldetésnél át kell szállnom egy másik járműbe (elég gyakori), akkor az előző az ott marad ahol hagytam és visszamehetek érte akár a térkép másik végéből is?

(#35526) MerLinh válasza KisTücsök (#35525) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát nem valószinű, lehet az első sarok után eltünnik, esetleg a rendőrségen tudod lekérni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#35527) KisTücsök válasza MerLinh (#35526) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem.

Akkor viszont a feltuningolt autóimmal meg nem tudok menni küldizni. Ha nem marad meg. :(

Köszönöm!

szerk: Ja a rendőrség mindig begyűjti? Akkor az még a kisebbik rossz.

[ Szerkesztve ]

(#35528) Plata válasza KisTücsök (#35527) üzenetére


Plata
félisten

Ha sztori módban tűnik el akkor annak kampó,mert sztori módban csak akkor marad meg saját járműved ha veszel egy garázst és abban tárolod.
De sztoriban nem sok értelme van a saját kocsinak, a játék úgyis mindig a kari autóját adja neked oda.
Online-ban meg nem tűnik el a kocsid soha,ha boltban veszed a kocsit van rajta lopás védelem meg biztosítás,ha fel is robban a kocsid visszakapod.Ha lopod a kocsit és úgy viszed garázsodba akkor is tehetsz rá biztosítást és lopás védelmet.Bár az igazán értékes kocsikat nem tudod elrakni,azokat meg kell venni.

(#35529) Laraxior


Laraxior
titán

Nem lehetne ezt megoldani, hogy bekerüljön az én játékomba is ez az autó? Nincsen se XBoxom, se PS-em... :( De ez a "Dodge Charger" nagyon kellene.... :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35530) Puma K válasza Laraxior (#35529) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tudom, hogy ez hogy működik, de LaciCRM segít embereknek ezt-azt megszerezni.
Mondjuk pár hete írta, hogy pár hónapig (nem találom azt a hozzászólását) nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35531) sqpp válasza Laraxior (#35529) üzenetére


sqpp
őstag

Én feloldottam anno DLC Unlocker-el, pedig nem volt semmilyen konzolom sem, de eltunt :(

(#35532) ProgenXL válasza Laraxior (#35529) üzenetére


ProgenXL
őstag

Azt az autót én is elfogadnám. Ha találsz módot a megszerzésére majd jelezd kérlek . :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35533) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ti kipróbáltátok már azt a glitch-et amivel pl egy már jól felnyomott T20-at le lehet spawnolni akár 100x-is hogy aztán eladhassa a személy és legyen pénze? :DDD

Mert tök könnyű vele keresni a milliókat. :)

$6MILLION IN 20 MINS! | GTA Online 1.33/1.28 Money Glitch | Car Duplication Glitch!
GTA 5 Online - INSANE CAR DUPLICATION GLITCH (GTA 5 Online Duplication Glitch Tutorial) patched

Smoke some weed nigga!

(#35534) gali777 válasza ProgenXL (#35532) üzenetére


gali777
őstag

Találni kell valakit akinek megvan előző genre a játék. Regisztrálsz egy xbox-os vagy psn-es accountot, hozzárendeled a social club accountodhoz. Megadod az illetőnek az xbox/psn account adatait, ő belép vele konzolon, lejátssza a prologue-t és meg is kapod a cuccokat.

(#35533) Syd2012: Még a nevében is benne van a linkben, hogy patchelték már. Amúgy meg az ilyen glitchek az első lépések a cheat felé az úton :D

[ Szerkesztve ]

(#35535) Wiz Khalifa válasza gali777 (#35534) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elvileg még lehet nyomatni vele mert 1.33-as még most is az Online.

Amúgy meg nem értek veled egyet a cheat részhez szólva. Attól hogy van egy bug a játékban ami kijátszható és mondjuk valaki ki is használja az nem azt jelenti hogy csalni is képes az illető.

Azért meg senkit se lehet piszkálni hogy kihasználja a játék hibáit.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35536) ProgenXL válasza gali777 (#35534) üzenetére


ProgenXL
őstag

ps3-ra is megvan a játék ha az jó. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35537) KisTücsök válasza Plata (#35528) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mármint milyen garázst?

Csak mert a saját házam garázsában tároltam, onnan mentem vele küldizni, aztán persze volt kocsi-nincs kocsi, vissza a házamhoz, nézem a garázst, és nincs ott. Nem raktam oda vissza.

Vagy nem így érted? Esetleg én értem félre. :D

(#35538) Plata válasza KisTücsök (#35537) üzenetére


Plata
félisten

Sztoriban ha veszel egy kocsit és tuningolod attól a játék még simán elveszi tőled ha elmész küldizni,vagy felrobban.
A városban lehet venni garázsokat,ha veszel egy garázst és be rakod oda a kocsidat,onnan nem veszik el.

(#35535) Syd2012
Én játszom más online játékokkal is,ha van rá időm.
És bizony néha néha egyes online MMO játékokba durva hibák kerülnek,engem még nem bannoltak exploit vagy csalás miatt.De még is igen sokat csináltam ilyet egy bizonyos MMO-ban.És még ma is játszom vele minden retorzió nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#35539) Laraxior válasza gali777 (#35534) üzenetére


Laraxior
titán

Fasza, köszi. Megprobalok keriteni valakit :D
Nagyon adja ez a szekér.
Csodalom h még csak most talalkoztam vele, es ez is zart session volt...
Rendes nyilt onlineban még sosem láttam. :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35540) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#35539) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És akkor nem tudtad bepakolni a garázsba mert nem engedte?

(#35538) Plata:
Én is ezt mondom. Azért nem bannolnak mert a játék hibáit kihasználod. És én megmondom őszintén szívok eleget a pénzszerzéssel (egy rakat küldi minden nap) hogy ne próbáljam ki. :DDD

Találtam egy részletes leírást így ma haverral kipróbálom ezt a Glitch-et. Majd beszámolok róla.

Smoke some weed nigga!

(#35541) CactuS válasza Plata (#35538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt is MMOja válogatja. Guild Wars 2-ben pl. Kripp és a fél guildje kapott a játék indulása után permaban-t, mert kihasználtak egy bugot. Eltévesztett valaki pár nullát egy tárgy áránál és azt vették/eladták. Benne van az eulaban, hogy a bugot jelenteni kell, nem használni, de ő persze azért méltatlankodott, meg tette a hülyét, hogy honnan kéne tudnia, hogy az bug. Szóval van olyan, ahol a csalás mértékétől függően egyből kivágnak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35542) Plata válasza CactuS (#35541) üzenetére


Plata
félisten

GW2-vel nem játszom,de STO-val már négy éve,mint F2P játékos,egy két hiba kihasználásával rengeteget kerestem,volt olyan hiba amit félévig bent hagytak,nem sokan tudtak róla,de aki tudott róla az elvolt. :D
F2P játékos létemre úgy hogy sosem költöttem a játékra,a store nagy része megvan,mert megvettem szerzett pénzbű. :U

[ Szerkesztve ]

(#35543) Laraxior válasza Wiz Khalifa (#35540) üzenetére


Laraxior
titán

Nem... LSCbe sem tudtam vele bemenni. Alabasztam egy granatot hogy ne is lassam :O

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35544) Plata


Plata
félisten

Nem tudjátok jön ma valami új kocsi?

(#35545) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#35543) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Gondoltam hogy nem tudtad betenni azért írtad megszerezhető-e. Érdekes hogy beszállni engedett.

Nekem nagyon ritkán Glendale-t meg még pár ritka kocsit spawnol le ami neten vehető főként. Amint beül ki is szál és bezáródik végleg a kocsi.

Smoke some weed nigga!

(#35546) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ma PS3 segítségével megpróbálom beszerezni azt az autót. Aztán valahogy PC-re átvarázsolni.:D

Gunner for life

(#35547) Laraxior válasza ProgenXL (#35546) üzenetére


Laraxior
titán

Segiccs má :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35548) ProgenXL válasza Laraxior (#35547) üzenetére


ProgenXL
őstag

ha nekem sikerül segítek persze. :)

Gunner for life

(#35549) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#35548) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is beállnék a sorba. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35550) geckowize válasza ProgenXL (#35548) üzenetére


geckowize
őstag

En is jelentkeznek, mikor ernel ra megcsinalni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.