Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) geckowize válasza sqpp (#35300) üzenetére


geckowize
őstag

Igen, jönnél?

(#35302) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#35298) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Veletek is végigcsináljuk. Csak nekünk most kell. :P

Smoke some weed nigga!

(#35303) sqpp válasza geckowize (#35301) üzenetére


sqpp
őstag

igen, nevet tudsz mondani? Felveszlek akkor

(#35304) geckowize válasza sqpp (#35303) üzenetére


geckowize
őstag

Zayr0o, de mar friendek vagyunk, 11 honapja meg beszeltunk is egymassal uzenetben. :DDD
7 utan gyulne ossze a csapat, az jo?

(#35305) sqpp válasza geckowize (#35304) üzenetére


sqpp
őstag

Jajj, ez nagyon égő :D

Ne haragudj, csak annyi PH-ssal nyomtam meg más magyarral, hogy azt sem tudom ki kicsoda :P Nekem oké :)

[ Szerkesztve ]

(#35306) geckowize válasza sqpp (#35305) üzenetére


geckowize
őstag

Nyugi, en sem tudtam, hogy mar beszeltunk, mikor irtam neked sc-n, akkor vettem en is eszre. :)

(#35307) Plata válasza Wiz Khalifa (#35289) üzenetére


Plata
félisten

Érdekes hogy a pénzt nem munkával szerezted,modder adta?
Miért van kitakarva szinted?
Vagy te is modder vagy? :D
Nekem azért sok az időm kevés a szintem,mert fél napokat el szórakozom úgy hogy szinte semmit nem csinálok,golfozgatok,bringázok,satubbi.

(#35308) Gyula84 válasza sqpp (#35291) üzenetére


Gyula84
veterán

ennyire rossz volt? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35309) sqpp válasza Gyula84 (#35308) üzenetére


sqpp
őstag

Hát... voltak benne dolgok, meg félbe hagyva is..
Örülök azért, legalább így normális csapat kezében lesz, akik be is fejezik és nem 3 év alatt :B

(#35310) Gyula84 válasza sqpp (#35309) üzenetére


Gyula84
veterán

na igen a félbehagyás az gyalázat, a szöveg meg más dolog, ha valaki egyáltalán nem tud angolul majdnem mindegy neki milyen a fordítás :) de ez így jó hogy át lett véve :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35311) cyberkind válasza sqpp (#35291) üzenetére


cyberkind
félisten

Viva La Crymax és Kingmakers, 2 és fél év alatt erre (se) tellett. :DD

Egyébként írni is akartam hogy a régi csapat által fordított részben egy hiba se lehet, sőt jobb mint az eredeti, hiszen ennyi idő alatt biztos a minőségre mentek. :)

Paranormal Cocktivity

(#35312) Wiz Khalifa válasza Plata (#35307) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pénz adtak már az 1 év alatt nekem is sajna. Kb 10-20 millát összesen. Nem tudom, mert ezek miatt jó ideje nem megyek nyíltra.

Na meg azért mert a szintem is meghekkelték egy "1M $ & 1M RP" szerón. Ezért se megyek nyíltra már. Meg ilyen küldikbe. Így is örülök hogy nem kaptam bannt a sok csicska miatt... :W

Amúgy nyáron megveszem Steam-en is így egy teljesen olyan karaktert fogok létrehozni meg profilt amit senki nem fog meghekkelni. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35313) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#35312) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajna, mi? ;]

Paranormal Cocktivity

(#35314) INMOTEP válasza Racer77 (#35239) üzenetére


INMOTEP
őstag

Lehetne tartani egyet mondjuk holnap este ,gondolom többen is ráérnek Vasárnap .

(#35315) Dogengar válasza Wiz Khalifa (#35312) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Miért mentél alapból ilyen Job-ra? :U

(#35316) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#35315) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert volt akik mondták hogy jó buli. Mondom egyszer kipróbálom. Nagyon jó buli volt... :(

Smoke some weed nigga!

(#35317) Bjørgersson válasza Dogengar (#35315) üzenetére


Bjørgersson
félisten

100% valid, eskü tesó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35318) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy a Crew logónkon senki se akadt fent? :U

Smoke some weed nigga!

(#35319) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#35318) üzenetére


Gyula84
veterán

nem olyan magas az ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35320) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#35318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kellett volna?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35321) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#35320) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Manapság itt mimdenki beleköt mindenbe ezért kérdeztem. :D

Smoke some weed nigga!

(#35322) techpor válasza Wiz Khalifa (#35321) üzenetére


techpor
tag

Bocs ha a normális emberek nem szeretek a csalókat. De semmi baj. Nyilván te is csak áldozat vagy, azért sem mered felvállalni a neved meg a rankod.

(#35323) Wiz Khalifa válasza techpor (#35322) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A nevem páran tudjátok És nem titok tessék: Brutality_Syd

De látom itt mindenki csak a másikat bassza le. Miért olyan furcsa nektek hogy szarrámódolják más accountját nyíltan? Mikor ti is napokat beszéltek róla hogy megint ilyen csaló módszer meg olyannal szórakoznak. Tőlem pénzt is vettek már el. Ennyi.

De egyből csaló vagyok mert a szerver tele van velük és belebotlik az ember, meg becsatlakozik az ember egy olyan Job-ba ami mások szerint jó buli. Akkor az is csaló igaz?

Nem csak én botlok állandóan csalókba. Van itt több személy is. És ez olyan lehetetlen felfogni vagy mi? Mert akkor az eléggé nagy probléma. :U

Smoke some weed nigga!

(#35324) techpor válasza Wiz Khalifa (#35323) üzenetére


techpor
tag

Érdekes velem még nem basztak úgy ki, hogy milliók üssék a markom :DDD de nyilván velem van a baj.

(#35325) sqpp válasza techpor (#35324) üzenetére


sqpp
őstag

Istenem, ezen vitázni. Úgy játszik mindenki ahogy akar, ha kár éri, akkor ez van... Ha nem éri ez van.. felesleges ezen szárnyalni.. Aki úgy akar gamelni, az úgy is fog.. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#35326) Plata válasza Wiz Khalifa (#35323) üzenetére


Plata
félisten

Figy te szóltad le hogy milyen kevés pénzt kerestem ilyen sok játék idővel,bezzeg te mennyit kerestél.
És be is linkelted a pénzed,de arról csak az jött le hogy amíg én a pénzemet teljesen legálisan szereztem be,munkákból addig te a 89 milládból kb 3 misit szereztél munkával,többi hack vagy bankkártya.
A bankkártya az csak ciki,de a hack az gáz.Hozzá tenném az én felhasználóm még nincs egy éves,mert valamikor júniusban kezdtem el a játékot,a második karit meg utána.
De ha neked az tetszik hogy hackeled a pénzt hát csináld,felőlem nyugodtan.
De én maradok a rendes pénz keresésnél.

(#35327) Wiz Khalifa válasza Plata (#35326) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vagy az olvasási képességeddel van gond vagy nem tudom...

Én azt írtam hogy kb az egy év alatt ezek a szarzsákok 10-20M dobtak rám. Akkor a 89M-ból nem 3M kerestem én igaz? Vagy a matekkal is gond van? Shakecard-ot sose fogok venni és nem is vettem mert értelme nincs.

És az hogy a statisztika mit mutat hohy elvileg nem nyomom a job-okat az is érdekes. Tegnap is 3 órán át nyomtam a job-ot haverral orrba-szájba. Mint minden nap.

Ennyi.

Smoke some weed nigga!

(#35328) Plata válasza Wiz Khalifa (#35327) üzenetére


Plata
félisten

Érdekes,de a statisztika mitől mutat valótlant?
Nálam mindkét karinak jól mutatja a pénzét.

(#35329) Mike válasza Plata (#35328) üzenetére


Mike
veterán

a statisztika szerint én 1 millióval többet költöttem mint amennyi bevételem volt. pedig én aztán senkitől nem kaptam semmit, még az RS-től sem.

(#35330) Elims válasza drachoHUN (#34631) üzenetére


Elims
veterán

Sziasztok!

"Csinálsz egy új PSN accountot és hozzácsatolod a RSC accountodhoz."

Ezt hogyan csinálod?

[ Szerkesztve ]

(#35331) Wiz Khalifa válasza Plata (#35328) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A pénz az valós. De a Jobs százalék nem. És a pénz (hogy mennyit szereztél és mennyit költöttél) az közös. ugyan annyi mind két karinál.

De nem lepődöm meg hogy rossz a statisztika nálam. Ugyanis nálam több probléma is volt régen. Pl a Kurumám összeolvadt az egyik furgonommal így a furgonnak a motorblokk textúrűja a kocsi első ülésein van, az egész kocsi irányítása nem 4x4 már hanem inkább csak hátsókerekes (érsd jobban veri a keresztet mint a sima kuruma) gyorsabb rövid távon mint ismim kurumája, és a plusz poén az hogy a furgon Armored tuningját is megkapta így pl a lámpákat nem is lehet kitörni a kurumámon. :)

De ezt Cyberkind látta is hogy milyen katyvasz lett a verda ettől. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35332) Plata válasza Wiz Khalifa (#35331) üzenetére


Plata
félisten

Lol,kocsi összeolvadást én is láttammár,igaz az más volt,PS setupnál a kocsijaink egymás hegyén hátán álltak a host háza előtt. :DDD

(#35333) Mike válasza Plata (#35332) üzenetére


Mike
veterán

és olyat láttatok már, hogy heist megbeszélésről kijövet, nincs a kocsinak kereke?

(#35334) Henker2


Henker2
addikt

Srácok!

A PC-s GTA V rpf fájljait milyen szerkesztő progival tudom módosítani? MOD beépítéséhez kellene!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#35335) sqpp válasza Henker2 (#35334) üzenetére


sqpp
őstag

(#35336) Henker2 válasza sqpp (#35335) üzenetére


Henker2
addikt

:R

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#35337) #81556480


#81556480
törölt tag

Miert nem adja be a jatek a The last one- küldetést? Megvan a 100 % mar vagy 2 jatekbeli napja. Mi meg a feltétel? Azert kérdem mert offline vagyok egy német parkolóban es mar idegesít a téma :) plusz mintha valami termeszetfotozas is remlene hogy az is van itt a pc verzióban.

(#35338) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#35337) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van természetfotózás is meg minden. Amúgy én ahogy meglett a 100% úgy a harmadik játékbeli nap lett meg a The last One. De csak frenklinnel teljesíthető tudtommal. Legalábbis nekem úgy adta be.

Smoke some weed nigga!

(#35339) #81556480 válasza Wiz Khalifa (#35338) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezeket mind tudom, csak azt nem hogy mikor adja be a last one-t ( de akkor ezek szerint még várok) és hogy hol van a termeszetfotozas?!

(#35340) Plata válasza #81556480 (#35339) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem valamelyik Trevoros vadászós küldi adja.

(#35341) Wiz Khalifa válasza #81556480 (#35339) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A természetfotózás az egy rakat hely. A Social Club-on belül láthatod hogy mely helyeken jártál és fotózkodtál már és még hol nem jártál és kell ott fotózni.

Smoke some weed nigga!

(#35342) Źşë' válasza Wiz Khalifa (#35338) üzenetére


Źşë'
addikt

igen az franklin küldije, fura egy küldetés volt :DD

egyébként ott lesz a kérdőjel ahol trevorral kellett vadászni, a híd előtti részen (nem a tyúkhús üzemnél :DD)

ez a természetfotózás ez egyébként hol van a játékban, sehol sem láttam még ilyet - csak azt a max 99 social clubos gallery-t, ahonnan fel lehet tölteni a mobillal készített képeket - és itt ugye ki is jelzi a térképen hogy hol készült a kép

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35343) Laraxior


Laraxior
titán

Mi van ezzel a Sabre autoval a héten? Mert nem latok Bennynel semmit...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35344) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#35343) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jövőhét kedd.

Smoke some weed nigga!

(#35345) Đusty válasza sqpp (#35309) üzenetére


Đusty
addikt

Hol lehet nyomonkövetni, hogy hogyan áll, van oldaluk?

(#35346) CactuS válasza Laraxior (#35343) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Idióta módon hirdetik a dolgot. Előre beteszik a reklámot, hogy Sabre week, holott az csak 1 héttel később lesz. A kép alapján mondjuk sok jót nem remélek, ahogy nézem ugyanazok a Liveryk és felnik lesznek, mint eddig, nem erőltetik meg magukat...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35347) sqpp válasza Đusty (#35345) üzenetére


sqpp
őstag

Igazából most készül az új oldalunk, de mar elkezdtuk a maradek forditani valót :) meg persze atnézzük, hogy minden oké-e a régi forditasokkal

[ Szerkesztve ]

(#35348) Đusty válasza sqpp (#35347) üzenetére


Đusty
addikt

Ok akkor majd gondolom lesz info a projektekről, ami volt azt továbbviszitek vagy újak lesznek? Pl. a far cry 3-é a gta miatt maradt félbe de egyik sem készült el, erre meg már itt a far cry primal is. Amire ez a gta kész lesz lehet lesz gta VI is :)
Szóval majd várjuk az információkat. köszi

[ Szerkesztve ]

(#35349) sqpp válasza Đusty (#35348) üzenetére


sqpp
őstag

nem kezdjuk ujra, annyira nem veszes :) de mindenkeppen szolok ha van haladas! :D

[ Szerkesztve ]

(#35350) Plata


Plata
félisten

Hé srácok mi lett a PH-s autós találkozóval?
Elmaradt?:Nem volt jelentkező?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.