Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) pokers válasza CactuS (#35075) üzenetére


pokers
senior tag

Nekem tetszik. Sikerült jó színösszeállítást választanom. A teljesítménye hát igen :(((
Ahol a sentinel xs-t lehet farmolni, az lsc felől jövet a kaptatós utcán álló helyzetből alig bír elindulni :Y

(#35102) ProgenXL válasza Plata (#35100) üzenetére


ProgenXL
őstag

Úgy lehet valakit kickelni ha több játékos is kikeresi a nevet és a kick-re kattint. De ahhoz sok játékosnak kell megcsinálnia ezt. Heists-ben mind a 3nak. Gondolom valami cheat program ezt használja ki valahogy..

Gunner for life

(#35103) Wiz Khalifa válasza CactuS (#35075) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem bejött. Majd holnap mutatok képet hogy nekem melyik festés van rajta. Szerintem bejövős. Legalábbis nekem. :)

És a kocsival sincs bajom. Nekem mindig is tetszett. És nem tudom nektek mi a bajotok vele de én úgy verem vele a keresztet meg mindent mint az álom. :)

Bár az is igaz hogy én még a Rumpo-t is úgy forgatom meg, meg úgy bekacsáztatom a kanyarba hogy abból csak szép hosszú kereszttel jövök ki. :)

Smoke some weed nigga!

(#35104) CactuS válasza Wiz Khalifa (#35103) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az autó szép, de a tuning drága és semmit nem ér, a liveryk meg gyengék. Azért a Slamvan festéseivel nem összehasonlítható.

Más: Tegnap sikeresen buktuk a CM-et PS convoy alatt. Helik szokás szerint beragadva, megyünk az úton, sehol senki, erre egyszercsak felrobbant az Insurgent. Se sticky, se gránát nem volt senkinél, nem hajtottunk át semmin. Arra tudok tippelni, hogy valahogy odalaggolt az egyik heli és úgy lőtt ki minket. Bár rakétákat nem láttunk, csak azt, hogy felrobban az insurgent. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Ticket gondolom szokás szerint felesleges, max képesek kibanolni minket, mert bugos helik mellett mertünk tovább játszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35105) Plata válasza CactuS (#35104) üzenetére


Plata
félisten

Nem,a heli a textúra alól lő,igen már láttam kétszer is.Amikor a heli jön a tó felett néha berepül textúra alá,nem megy a sziklák fölé az útra hanem bemegy a sziklák alá,ritka de megtörténik.
Ha számít nektek hogy ne haljon meg senki,és kell a criminal mastermind,akkor ne arra menjetek amerre a játék mutatja,hanem épp ellenkezőleg,a lost banda tábora felé majd utána Sandy Shores felé.

[ Szerkesztve ]

(#35106) CactuS válasza Plata (#35105) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát számított volna, ha már a végéig eljutottunk és egy ilyen bug miatt bukó a CM. Ha mi basszuk el a saját hibánkból, akkor az oké, legközelebb jobba figyelünk, de egy ilyen láthatatlan helikopterrel nem igazán lehet mit kezdeni.

Gondolom ticketet úgyis lezárják egy köszi a visszajelzést, majd utána nézünk szöveggel és kb. ennyi...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35107) Plata válasza CactuS (#35106) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem tojnak rá.
De mondom legközelebb ne arra menjetek amerre a játék mutatja,hanem tovább arra amerre a konvoj haladt,át a hídon be Sandy Shores felé.Arra sokkal könnyebb megvédeni,a heli nem tud bemászni textúra alá.
A Series A - Steal Meth setupnál is szokott lenni bug,a tartály felakasztásnál felpattanhat a kamionra és felrobban,ha oldalt csatlakozol rá.

(#35108) Laraxior


Laraxior
titán

Sracok, egy full Pacific Standaros melot nem vallalunk be? :D
Inmotep... Asuska, Cetli... :D A tegnapi siker örömére :))
Az első öt mission ugyis hamar lepörög...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35109) ProgenXL válasza Laraxior (#35108) üzenetére


ProgenXL
őstag

Rendben :) Mist 4ig vagy azután el kell mennem kb fél órára. Az után szabad a pálya.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35110) ProgenXL válasza ProgenXL (#35109) üzenetére


ProgenXL
őstag

Rendben :) Most 4ig vagyok aztán el kell mennem kb fél órára. Az után szabad a pálya.

Bocsi a dupla posztért. Már nem tudtam javítani az előzőt és elég hibásan írtam***** :(

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35111) INMOTEP válasza Laraxior (#35108) üzenetére


INMOTEP
őstag

Oké ,időpontot irjatok mikor akarjátok

(#35112) Laraxior válasza INMOTEP (#35111) üzenetére


Laraxior
titán

Hát akkor olyan 5 körül :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35113) MaciG


MaciG
addikt

Ha olyan gamepadom van, amin nincs annyi gomb, mint azon ami ott a "képen" szerepel a játékban, azt be lehet valami kis trükkel valahogy kalibrálni? Mert elkezdem, de amikor elfogy a gomb a gamepadról, akkor nem enged tovább. :S Illetve ha ilyet nem lehet, akkor azt hogy a fenébe lehet átállítani hogy ha kocsiban ülök akkor a nyilakkal tudjak vezetni? nekem ez a w,a,s,d, nagyon kényelmetlen.

BANZAII

(#35114) Cetli válasza Laraxior (#35108) üzenetére


Cetli
tag

Én ma és holnap nem tudok lenni dolgozok :( :W

(#35115) geckowize válasza Plata (#35105) üzenetére


geckowize
őstag

Na hat ezt jo lett volna tudni... (En voltam az egyik a csapatbol aki Cactus-szal beszopta a gigabrokit.)
Erdekes, hogy mar negymillioszor megcsinaltuk elotte ezt a szar convoyt es sosem volt ilyen, hat megis mikor adja be ezt a fos textura ala repulo helit bmeg... Mondjuk mapon akkor nem kellett volna latni h ott van kozel? Mert en arra emlekszem h messze fagytak be.

De meg ugy sem ertem, hogy insurgentet hogy robbantja fel egy lovessel? Elotte max 1-2 auto robbant mellette, de az sem direct hit. Mennyit bir amugy az insurgent direct launcher hitbol?

[ Szerkesztve ]

(#35116) Puma K válasza MaciG (#35113) üzenetére


Puma K
veterán

Mi a típusa a szóban forgó kontrollernek?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35117) MaciG válasza Puma K (#35116) üzenetére


MaciG
addikt

Erről lenen szó. Nem mai darab de nagyon kényelmes.

BANZAII

(#35118) Plata válasza geckowize (#35115) üzenetére


Plata
félisten

Az insurgent alja szerintem nem nagyon védett,nekünk mindkétszer a kamiont lőtte ki. :C
De ugye akkor is bukta,csak mi nem mentünk CM-re.Egyébként ha figyeled látni fogod hogy a heli a térképen messze van,valszeg egy helyben áll a térképen,de ha szemfüles vagy látod ahogy jön a heli majd be megy a szikla alá.utána csak annyit látsz hogy felrobban a kamion vagy ha mellélő a talajból jön ki rakéta.A heli általában az éles kanyarnál megy be a szikla alá.

[ Szerkesztve ]

(#35119) Puma K válasza MaciG (#35117) üzenetére


Puma K
veterán

Van egy Xpadder nevű program amivel bármi beállítható viszont időigényes.

De egyszerűbb lenne ha a legtöbb játék által támogatott Xbox360-as kontrollert vennél. Ezt támogatják a régi játékok a jelenlegiek közül gyakorlatilag egyet nem ismerek ami alatt ne lehetne ezt a kontrollert használni és a jövőben is támogatott lesz igen nagy eséllyel.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35120) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Április 12-én egy új Adversary Mode érkezik és a Vapid Minivan tuning alkatrészei is elérhetők lesznek Benny-ék műhelyében. Április 8-tól 14-ig pedig számos kedvezmény és bónusz lesz érvényben.

Az új Adversary Mode, gyakorlatilag egy Capture. A játszma kezdetekor megjelenik egy csomag a kezdőkörben, amiért meg kell küzdeni a két csapatnak, és le kell azt vinni a kijelölt helyre, ám akinél a csomag van nem használhatja a fegyvereit, viszont gyorsabban mozoghat, így nagy hangsúlyt kap a csapatmunka

Április 8-tól 14-ig az alábbi kedvezmények lesznek érvényben:

Dupla GTA$ és RP jár a következő Playlist-ek végigjátszásáért:
Április 8-9 - Adversary Modes 1
Április 10-11 - Adversary Modes 2
Április 12-14 - Inch by Inch 1
25% kedvezmény jár a Sniper-ekre
50% kedvezmény jár a Sniper-ek kiegészítőire
40% kedvezmény jár a Shotgun-okra
30% kedvezmény jár a Shotgun-ok kiegészítőire
50% kedvezmány jár a golyóálló mellényekre

forrás

Gunner for life

(#35121) Laraxior válasza ProgenXL (#35120) üzenetére


Laraxior
titán

Jók ezek a verdák, szépek, de csak a garázsba mutogatni őket. Valamelyik alig bír felmenni az Eclipse towerhez :D
Ma is ott ugraltatta az uj szarát két kölyök a bejáratnál :DD Valami cabrio lehetett. Mint egy bakkecske.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35122) ProgenXL válasza Laraxior (#35121) üzenetére


ProgenXL
őstag

Eddig csak Moonbeam meg a Sultan van meg amit így feltuningoltam. Alig használom őket. :D

Gunner for life

(#35123) Mike válasza Laraxior (#35112) üzenetére


Mike
veterán

Egy kis pénz nekem is jól jönne, meg akarom venni az egyik lakást ami fél misi, hogy aztán gyűjthessem a sentineleket amiket eladok 15k-ért
most így leírva totálisan értelmetlen :))

[ Szerkesztve ]

(#35124) ProgenXL válasza Mike (#35123) üzenetére


ProgenXL
őstag

Tökéletes. :) Úgy a legjobb játszani ha van célod ;) :K

Gunner for life

(#35125) Mike válasza ProgenXL (#35124) üzenetére


Mike
veterán

De érted, azért veszek meg egy lakást a sentinelek közelében, hogy legyen hová gyűjtsem a sentneleket, amiket eladok, hogy legyen pénzem :D

Hogy lehet eladni a savage-t? nem kell

[ Szerkesztve ]

(#35126) Bjørgersson válasza Mike (#35123) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Két utcával arrébb negyedmilláért is van lakás. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35127) Laraxior válasza Mike (#35123) üzenetére


Laraxior
titán

En értem, hiszen nekem is azért van lakasom a Tinsel Towerben egy tizes garazzsal... Oda csak a Sentinelek mennek, amiket elhozok egy utcaval feljebbrol :D
Tegnap nagyon jöttek az egyik 22:00-4:00 periodusban. 6-ot loptam el... Utana nem láttam többet hiaba keringtem :D
De a Pacific melo jobban tejelt :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#35128) Gyula84 válasza Laraxior (#35127) üzenetére


Gyula84
veterán

mert az az ideje azért :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35129) CactuS válasza Mike (#35125) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sehogy. Csak autókat tudsz eladni, amik a garázsban vannak + ingatlan csere, lehívható dolgokat + a Yachtot nem. Szóval az végleg megmarad.

Más: Tegnap megint felidegesített a játék a butaságával: buktuk a CM-et ugye, mondom oké, akkor segítek cimborámnak Hydra unlockban. Lépnék be, kiirja, hogy ha belepek, akkor resetel az all in order is. Oh, mondom jogos, legyen másik karakter akkor. Lépnék befelé, erre megint kiírja... Akkor minek kettő karakter? De ez egy dolog, az igazán idegesítő az, hogy miután nem léptem be visszadobott az onlineba, majd jött az üzenet, hogy a Loyality challenge resetelt. Mi a tökömért, amikor nem léptem be a heistre? Mert karaktert mertem váltani?

Nem az az egymillió fáj, hanem az, hogy úgy látszik ezt sem sikerült nekik normálisan leprogramozni, ahogy a föld alatt közlekedő helikoptert sem. A CM+Loyality mondjuk már 11 milliós bukta úgy, hogy egyikről se én tehetek, mindkétszer csak szabályosan szerettem volna játszani...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35130) Mike válasza Bjørgersson (#35126) üzenetére


Mike
veterán

az Alta street fő lakásként teljesen jó, szerintem a legjobb helyen van. de a Weazek plázában is vettem mostanában 1 lakást

(#35131) Plata válasza Mike (#35130) üzenetére


Plata
félisten

Asszem a Weazel plaza 101 van nekem is,mert ott csodás a kilátás.

(#35132) CactuS válasza Plata (#35131) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Weazel Plaza parkolója is baromi jó, mármint az oda vezető út, én azért vettem meg azt az egyiknek.

A kereső ma teljesen meg van kattanva. Keresek egy nyamvadt DMet, kb. 25 percet homokórázott, majd berakott egy idióta pályára (reptér, ahol fel kell mászni, unbalanced hulladék map, ráadásul 20 perc). Kiléptem, keresés tovább, erre bedob egy heistbe figyelmeztetés nélkül. Remélem most elvette az all in order progresst is a tegnapi után, hogy szarjon sünt, aki ezt leprogramozta...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35133) geckowize válasza CactuS (#35129) üzenetére


geckowize
őstag

Na az szep... Ilyen hulyeseget hallod, eszmeletlen.

Mi most egy heli racet nyomtunk ugy, hogy jott egy level 1274-es gyerek, indulaskor mindenki felrobbant, kiveve persze o, de egyfolytaban robbantgatott mimket, aztan mikor irtam h reportolom, mondta h nem o az, meg h o lefagyott, aztan persze irtam h leszarom, kick lesz aztan ban (en voltam a host) aztan egyszer csak fekete kepernyo es a gtav exe mukodese leallt, tobbiek mondtak tsen hogy lefteltem, tehat ugy kickelt h meg a game is beszart, gratulalok. Ment a rockstar banhammeres mailcimere a report, kivancsi vagyok tobbet er-e, mint szarnak egy pofon..

(#35134) 6Geri6 válasza geckowize (#35133) üzenetére


6Geri6
csendes tag

Az az email cím semmit nem ér, visszadobnak egy üzenetet, hogy ott ne szemeteld őket holmi csalók jelentgetésével...

[ Szerkesztve ]

(#35135) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Offline GTA-ban itt állok a rendőrkapitányság előtt, de nem tudok sehogy rendőr lenni. Valaki tudna ebben segíteni?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#35136) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Legjobb kamion a játékban. :K

Jah és kaptam 2 króm helikoptert. :C

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35137) Puma K válasza zsolti72837 (#35135) üzenetére


Puma K
veterán

Sehogy nem tudsz lenni rendőr, csak ha mod-ot telepítesz a játékhoz.

Amilyen szeszélyes a Rocsktar így én személy szerint nem javasolom az eredeti játék semmilyen módosítását fájlok tekintetében, de mindenki úgy variálja a játékát és bannoltatja le magát ahogy neki jól esik.

(#35136) ProgenXL:

Ez így ebben a formájában pótkocsi nélkül csak egy nyerges vontató. Ha húz valamilyen felépítményt akkor kamion.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35138) Gyula84 válasza ProgenXL (#35136) üzenetére


Gyula84
veterán

ott kérdezget a pénzeszsák felől valaki :DDD :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#35139) ProgenXL válasza Puma K (#35137) üzenetére


ProgenXL
őstag

1181 játékórám van az ETS2-be. Nekem ez kamion :U
Ettől függetlenül lehet igazad de nekem kamion marad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35140) zsolti72837 válasza Puma K (#35137) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. Gondolom ONE-ra nem lehet ilyet. :F

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#35141) CactuS válasza Gyula84 (#35138) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd megtanulják az első ban után, hogy nem kéne.

Amúgy kb. eddig tarthatott a Rockstar védelme, ha jól néztem, akkor már újra elindultak a fizetett szolgáltatások, bár még csak páran csinálják, viszont szerintem még rosszabb is lett, mint előtte. Számomra újnak tűnő "szolgáltatások":

Kill Death Ratio Edit: You Choose Your KDR For Only $3!
Character Playtime Edit: You Choose Your Time Played For Only $3!

Purchase All DLC For Only $5!
Includes:
Valentines Day DLC 1 & 2 Purchased!
Independence Day DLC Purchased!
Video Editor Event DLC Purchased!
Halloween DLC Purchased!
Christmas DLC Purchased!
Lowrider DLC Purchased!
+So Much More!

Unlock All For Only

Includes:
Fireworks Maxed (99,999,999)!
All Heist & Rewards Unlocked!
All Special T-Shirts Unlocked!
Free Chrome Rims Unlocked!
All Achievements Unlocked!
All Car Upgrades Unlocked!
All Flight School Unlocked!
All Weapons Unlocked!
All Skills Maxed!
+So Much More!

Vagy én nem hallottam ezekről eddig? :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35142) ProgenXL válasza CactuS (#35141) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nem nagyon követtem eddig az ilyet. Főleg hogy nagyon azt se tudom mi ez vagy hogy hol informálódjak erről. De azért jó hogy megosztottad. Jöhetnek az ilyen érdekeségek. :)

Gunner for life

(#35143) Plata


Plata
félisten

Tele van a játék hackerekkel,felmentem a garázsomban egy chrome óriás terepjáró állt fejen.
PS heist finálénál a megyünk a garázsomba és a kocsim sehol.Heist előtt lett betéve garázsba,de heistnél már nem volt meg.Erre a többiek beszálltak másik kurumába és nem vártak meg engem,elindultak a csónakhoz nélkülem,na én meg fogtam magam be Insurgentbe és irány az autópálya és az autópályán végig robogva elmentem a csónakhoz.állati jó poén volt,alig sebződtem,de a rendőr autók repkedtek az utamból,mikor megérkeztem a csónakhoz akkor is belegázoltam rendőrautóba mire az vagy 50 métert repült hátra. :C
Iszonyú jó hecc volt insurgenttel végig trancsírozni az autópályán a rendőrök közt.Végül is csak pár ezret vesztettünk,Hat ezret úgy vesztettünk hogy a pénzhordó játékos magát sebezte meg még a bankban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35144) gali777 válasza Plata (#35143) üzenetére


gali777
őstag

Hurrá :U

(#35145) Ghard válasza CactuS (#35141) üzenetére


Ghard
őstag

Mikor én utoljára használtam mod menüt, akkor ezek nagy része már benne volt. Az achievment unlockokat viszont nem láttam.
A dlc feloldás annyit jelent, hogy csak az adott időszakban megvehető ruhákat,kocsikat stb oldja fel.
Másfelől ezekért fizetni elég nagy hülyeség, ha annyira kell akkor letöltöd a modot és benyomkodod magadnak. Kétlem hogy biztonságos lenne akármelyik megoldás.

(#35146) CactuS válasza Ghard (#35145) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előbb hagynám abba bármelyik játékot, minthogy ilyen vackokért fizessek. Az már csak a hab a tortán, hogy ezek a hackek ~ 99%-ban azonos alapra épülnek, de azért leírják, hogy ő fizetős módszereik a legbiztonságosabbak, mert egyedi módszereik és rengeteg tapasztalatuk van. Garancia? Ja az nincs. :DDD

Az meg a legalja az ilyeneknek, amikor annak örülnek, hogy jó, hogy végre javították ezeket a hibákat, mert így végre elfogynak az ingyenesen osztogatók és megint kereshetnek pénzt... És az ilyenek nem fognak elfogyni soha, mert gyorsabban keresik meg egy játék árát, mint ahogy kiraknál őket.

És, hogy on is legyen: a szerverek ma sem az igaziak, lassan itt is eljutunk oda, hogy hétvégente játszhatatlan lesz a játék? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35147) CactuS válasza CactuS (#35146) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, eddig tartott a dolog, 0 mp-es DM kör volt. Úgy látszik él és virul újra pénz szorzó.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35148) Mike


Mike
veterán

és éjjel elértem a 100-at! :D megint elköltöttem minden pénzem
most már azt is tudom, hogy az autóra rakott 100%-os páncélzat mennyire nem ér semmit. :(

Plata, most már kicsit uncsi heti a 2-3 képernyődump arról hogy megint mennyit kerestél :(
örülj neki, de komolyan, engem az első még érdekelt, de a tizedik már nem!

[ Szerkesztve ]

(#35149) Mike válasza ProgenXL (#35136) üzenetére


Mike
veterán

Miért nincsenek a játékban rendőr, tűzoltó, mentős küldik mint az SA-ban? És ott fuvarozást is lehetett vállalni, ez sincs. És minek lehet kihívni a rendőrséget, mentőt, ha nem csinálnak semmit egy balesetnél? Ez akkora nyomorékság.

(#35143) Plata
Az Insurgent pickup jobb mint a tank, sokkal tovább bírja, csak folyamatosan mozogni kell vele, mert különben kiszednek. és igen, lehet vele tarolni. A rendőrautók röpködnek jobbra-balra. Szeretem ezt csinaéálni, szóval ha iylenhez van kedved, bármikor jöhetsz egy jüt lövöldözni/vezetni.
Honnan volt Insurgented a PS-ben? (vagy csak a simára gondolsz, amit be lehet tenni a garázsba?)

[ Szerkesztve ]

(#35150) Bjørgersson válasza Plata (#35143) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyiss magadnak valami kurumás heistos blogot, senkit nem érdekel.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.