Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) Plata válasza Mike (#35149) üzenetére


Plata
félisten

Sima insurgent volt,amit be lehet rakni garázsba.
A rablós házban insurgent áll meg kuruma és 4 lopott verda.

(#35152) Plata válasza Mike (#35149) üzenetére


Plata
félisten

Én sokszor közlekedem Insurgenttel amúgy is,mert nem kell vacakolni a forgalommal,átgázol a forgalmon és kész. :D
Az este neked is ment inv PS-re asszem,de ha jól emlékszem az invedre azt írta hogy Busy.Valszeg valamiben bent voltál.
Legalább is úgy emlékszem te vagy az a Mike.

(#35153) techpor válasza Plata (#35152) üzenetére


techpor
tag

Ennyi erővel menj tankkal vagy helikopterrel ha zavar a forgalom :U

(#35154) Plata válasza techpor (#35153) üzenetére


Plata
félisten

Ha privát sessionban vagyok akkor a Yacht helijével közlekedem,de az nyílt sessionban nem jó,mivel ha beleszálsz egyből kikapcsol a passzív mód.
És én mindig passzívban játszom.Tegnap így is meg kellett öletnem magam,ahogy felmentem és csatlakoztam ismerőshöz valaki egyből rám nyomott bountyt.Inkább hagytam hogy megöljön valaki,és kimentem a ház elé.Heisthez kell a passzív mód,és amíg bounty van rajtam nem lehet bekapcsolni.
A garázsban meg ez fogadott.

(#35155) Mike válasza Plata (#35152) üzenetére


Mike
veterán

Na majd legközelebb jobban figyelek, mert tényleg érdekel, hogy csinálják a PS-t rutinból, mivel idáig voltam 1-en, kovyékkal, akkor is le lettünk oltva :), hogy szarok vagyunk :)

(#35154) Plata
No én ezért vagyok csak elvétve publicban

[ Szerkesztve ]

(#35156) Bjørgersson válasza Mike (#35155) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne is mondd, azóta nem tudok fater szemébe nézni. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35157) Dogengar válasza Bjørgersson (#35156) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Néha még rémálmaim vannak, amiért elhagytam azt a pár dolcsit.

(#35158) techpor válasza Plata (#35154) üzenetére


techpor
tag

- Akkor játssz privát sessionben mindig
- Minek jársz publicra ha utána folyton sírsz, mert lelőnek?
- Heisthez minek a passzív mód? Lelőnek azok akikkel csinálod vagy mi? Ott egyedül vagytok, de ne izgasson :U

(#35159) Plata válasza Mike (#35155) üzenetére


Plata
félisten

Én nem igazán szoktam oltani a népet,max felidegesítenek és magamban füstölgök.
De PS csöppet sem nehéz,fölösleges e miatt variálni vagy pofázni.
PS-t a pénz miatt csinálom így és nem azért mert szórakozni akarok.Bár így is vannak vicces pillanatok.
Amikor a kórházról eltűnik a létra és nem lehet helit lopni,vagy a rendőrségről a heli eltűnik. :C
Tegnap a Ps végén a pénzhordó srác véletlenül felrobbantotta magát és vesztettünk vagy 6k pénzt,azon is csak jót röhögtem. :D

(#35158) techpor
-már hónapok óta nem lőttek le,most is csak azért mert én akartam,mivel nem volt kedvem 48 percig a házban dekkolni avagy bringázni.
-publicba a játék dob át,nem szoktak lelőni mert passzív vagyok
-heisthez kell passzív mert heist végén kirak publicba.

[ Szerkesztve ]

(#35160) gali777 válasza Plata (#35159) üzenetére


gali777
őstag

Fú, és akkor mi van ha megöl valaki?

(#35161) techpor válasza gali777 (#35160) üzenetére


techpor
tag

Előbb írta le, hogy nem ölik meg. Ő akarta, hogy megöljék. Chuck Norris unokája.

(#35162) Mike válasza Plata (#35159) üzenetére


Mike
veterán

hát a 940k-ért megkaptuk tőled a magunkét :) emlékszem

"vesztettünk vagy 6k pénzt,azon is csak jót röhögtem." na, még a végén kiderül, hogy fejlődőképes vagy :D

ha bringázol, nem tudnak megölni?

heist végén oda tesz vissza ahonnan jöttél (kivéve amikor nem) szóval nem 100%, hogy publicba rak vissza

[ Szerkesztve ]

(#35163) Plata válasza Mike (#35162) üzenetére


Plata
félisten

Bringázni privátba megyek,van hogy ha bountyt kapok át megyek sztoriba,onnan meg privátba és el megyek bringázni,mire körbe kerülöm a térképet le megy bounty. :D
Jah hát ha 1 mila alá megy a lóvé akkor egyből lépnék. :B
De 15-16 ezer még belefér.
Egyébként vicces volt a srác valahogy maga elé lőtt aszem akna vetővel,csak annyit láttam hogy a bank felső emeletéről lerepül. :C
De nem halt meg,csak 1.250 misiről lement a pénz 1.244 misire.

(#35161) techpor
Igen én akartam,ezért kisétáltam a többiek elé és hagytam hogy lelőjenek,utána bekapcsoltam passzívot és kész.

(#35160) gali777
Én sem ölök másokat soha,így azt sem akarom hogy engem megöljenek,ezért mindig passzív vagyok.Max privátban van kikapcsolva a passzív.

[ Szerkesztve ]

(#35164) gali777 válasza Plata (#35163) üzenetére


gali777
őstag

Akkor ha neked az a daily, hogy ölj meg x embert akkor inkább elengeded aznapra a dailyt.

(#35165) htc07 válasza gali777 (#35164) üzenetére


htc07
addikt

én sem értem miért jobb egy órát bicajozni mint meghalni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#35166) techpor válasza Plata (#35163) üzenetére


techpor
tag

Neked amúgy van valami orvosi papírod?

[ Szerkesztve ]

(#35167) Plata válasza gali777 (#35164) üzenetére


Plata
félisten

Utoljára asszem decemberben csináltam Daily küldit,de csak akkor ha nem volt benne gyilkolós,ha igen akkor simán kihagytam.

(#35166) techpor
Azért mert nem szoktam leállni ölni?Vagy azért mert a max pénzre utazom?
Van egy csapat akivel sokat heist-eltem,na velük egy darab dolcsit sem lehetett elhagyni.Azt nem tűrték.
Rengeteg pénzt szereztem velük,de ők tényleg nem tököltek,1 dollár veszteségnél azonnal újra kezdés inkább.Ha meghaltál kétszer akkor többet nem jöhettél,stb.

[ Szerkesztve ]

(#35168) Bjørgersson válasza techpor (#35166) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ide orvosi papír nem kell, a tények magukért beszélnek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35169) Mike válasza Plata (#35167) üzenetére


Mike
veterán

az kemény

(#35164) gali777
azt én sem szoktam megcsinálni. nem fogok publicban tök idegenekre vadászni meg lelőni őket ok nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#35170) Plata válasza Mike (#35169) üzenetére


Plata
félisten

Hát ők nem tűrték a hibákat csöppet sem,de egy délután akár 3 PS is lement,és általában 25%-os leosztás volt,velük sok lóvét szedtem össze nagyon,meg még velük voltam VIP melókon is,de mindig maximumra mentek mindenben.
Én nem nagyon értem mi értelme van a városban egymást öldösni.Még ha VIP küldiben ott ok.De csak úgy kimenni a városba tök idegeneket lődözni az engem nem vonz,inkább akkor golfozok.

[ Szerkesztve ]

(#35171) techpor válasza Plata (#35167) üzenetére


techpor
tag

Nincs dollár vesztés? Really? Amennyiszer újrakezditek meg tököltek azalatt letoltok 1 Missiont és 9x visszajön az ára. Agymunka csillagos kettes alá -.-"
Ha annyira érdekelné a pénz őket és csak arra hajtanának ezt fel tudnák fogni, hogy azzal többet vesztenek, hogy 90 perc 1 heist rész..

[ Szerkesztve ]

(#35172) Plata válasza techpor (#35171) üzenetére


Plata
félisten

90 perc alatt lemegy az egész PS.

(#35173) gali777 válasza Mike (#35169) üzenetére


gali777
őstag

Erre (is) való a DM.

(#35174) Plata válasza gali777 (#35173) üzenetére


Plata
félisten

Azon voltam,snipers vs stunter vagy mi a neve,az sok pénzt ad,és még mókás is.

(#35175) Mike válasza Plata (#35170) üzenetére


Mike
veterán

Golf helyett teniszezhetnél velem. Nem baj ha nyersz, senki nem hajlandó velem teniszezni.

(#35173) gali777
hehe, tényleg, erre nem is gondoltam :)

[ Szerkesztve ]

(#35176) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Tegnap nekem is az volt a napi feladat hogy öljek meg egy bounty-s játékost. Megoldottam. Rátettem valakire aztán megöltem nem tartott semeddig. :D

Plata egyébként azzal szedsz pénzt amivel akarsz. Ne más mondja már meg mivel játszol. :U

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35177) Henker2


Henker2
addikt

Srácok!

Az LSPDFR Mod-hoz tudtok adni egy linket?
Ahonnan tuti letölthető...
Illetve a soldier mod-ot hogyan kell telepiteni?
Sajnos ezeket nem vágom!
A gyerkőc meg ezekkel szeretne játszani!

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#35178) ProgenXL válasza Henker2 (#35177) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én nem használok modokat de ezt találtam [link]

Gunner for life

(#35179) Plata válasza Mike (#35175) üzenetére


Plata
félisten

Szeretnék teniszezni,tényleg,de nekem gyárilag olyan a gombkiosztásom hogy legalább 4 kéz kellene hozzá,de minimum 3.
És nem is tudom megváltoztatni,ugye bár bal kézzel használom egeret,jobbal a billt.Na mármost ehhez jön az hogy a billentyűzet mind két oldalára rakott ütő gombokat meg egérre is.

(#35180) techpor válasza Plata (#35179) üzenetére


techpor
tag

Hát én azért reménykedem, hogy talán a gta6-ban már lesz olyan lehetőség, hogy a bill kiosztást be lehet állítani.

(#35181) Puma K válasza zsolti72837 (#35140) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a PC topik
Ahogy én tudom konzolon modolni ezt a játékot nem lehet.

Viszont szomorú, hogy nincs meg az a lehetőség mint a többi régebbi GTA-ban, hogy ha beszállsz egy rendőr, mentő vagy tűzoltó autóba és adott billentyűt megnyomod akkor aktivál egy ismétlődő küldetéssorozatot amit addig csinál az ember amíg meg nem unja vagy el nem rontja.
Pont tegnap indítottam el a GTA 3-mat, és nosztalgiáztam kicsit. Ott meg kapásból rácsavarodtam a rendőr-mentő-tűzoltó trióra egymás után.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35182) Plata válasza techpor (#35180) üzenetére


Plata
félisten

Hát nagyon jó lenne,GTA SA-ban még lehetett variálni a gombkiosztást,és milyne jókat tudtam repülni,de GTA 5-ben úgy repülök mint egy balta.Nekem most a repülő a nyíl gombokon van meg a 4,5,6,8 gombokon.Nyíllal adok neki gázt,számokkal meg mozgatom a repülőt.

(#35181) Puma K
GTA SA-ban a tűzoltós rendőrös meg asszem mentős is volt.Birtam őket.Még tán taxi is volt?

[ Szerkesztve ]

(#35183) Mike válasza Plata (#35179) üzenetére


Mike
veterán

pedig emlékeim szerint bill+egérrel teniszeztem én is

Plata, volt az SA-ban taxizás igen

[ Szerkesztve ]

(#35184) Puma K válasza Plata (#35182) üzenetére


Puma K
veterán

Igen-igen valami taxi is rémlik most már.

Ezek mind-mind benne lehetnének és kötelező része kellene, hogy legyen a játéknak, mint egy újabb időtöltési lehetőség amivel még több hosszú órákat töltenek el a játékosok a játékban.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35185) Plata


Plata
félisten

Én még a kaszinót is szerettem,buli volt elveszteni minden pénzt a kaszinóban és hitelre játszani,utána mindig üldöztek a behajtók. :DDD
Meg jó volt hogy különböző küldikkel lehetett unlockolni dolgokat,a rendőrös küldik néha elég izzasztóak voltak.

(#35186) kahuta


kahuta
csendes tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy online módban a karakteremnek a vezetés vagy a lövés tök fennt van amúgy 20 as szintű vagyok. De a strenght szerintem az erőt jelenti az teljesen lent van. Azt hogy lehet fejleszteni? Vagy még a lopakodás van lent. Ezeket hogy tudom fejleszteni? Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#35187) Puma K válasza kahuta (#35186) üzenetére


Puma K
veterán

Helló!

Online, privát szerveren verekedj járókelőkkel, vagy várj egy lámpánál míg piros nem lesz aztán verd ököllel elejétől a végéig az egész autót amik várakoznak a pirosnál. Amelyik autó tulaja kiszáll azt is verd el.

Vagy itt egy állítólagos "leggyorsabb" megoldás: [link]

Esetleg valakit megkérhetsz, hogy privát szerveren ketten legyetek aztán verekedjetek. de legyen nálatok snack aztán a nagy hepajkodásban valakinek lemenne nagyon az élete akkor egyetek kis szünetet tartva :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35188) ProgenXL


ProgenXL
őstag

RPG vs insurgents. Jó buli de pénz szerzése nem a legjobb. Kaptam 32k de sok ideig tart. Ennyi idő alatt 50k simán össze szedek contact missioval. Esetleg haverokkal egymás ellen. Viszont akkor is 6v6 kéne hogy elfogadható összeged adjon :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#35189) Mike válasza kahuta (#35186) üzenetére


Mike
veterán

felveszel barátnak, és jössz velem teniszezni

nem Puma, nem kell verekedni, vagy autókat püfölni, pl. autópüfölés nem sokat ér.
Sportolni kell az erőhöz, tenisz, golf

[ Szerkesztve ]

(#35190) Plata válasza Mike (#35189) üzenetére


Plata
félisten

Ez igaz,az én karim már kis szinten max erőn volt a sok golfozástól. :D
És minél erősebb annál ügyesebben ugrik.Heist-en volt hogy srác utánam ugrott a tetőről,az én karim ügyesen gurulva földet ért,ő meg padlót fogott és kinyiffant. :D

(#35191) Puma K válasza Mike (#35189) üzenetére


Puma K
veterán

Az is növeli az erőt amit én írtam, csak lehet lassabb.
Utoljára az Online elején mentem el teniszezgetni meg golfozgatni szóval mostanra nem maradt meg az emléke mennyivel gyorsabban növeli az erőt az a módszer.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35192) Plata válasza Puma K (#35191) üzenetére


Plata
félisten

Minél jobb vagy annál jobban,sztem,ha ütsz pár birdie-t elég szépen nől.

(#35193) kahuta


kahuta
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat igazán rendesek vagytok. Még annyi, hogy engem mindig olyan helyre dob be ahol soka kínai meg mindenki őrült. Ez ellen lehet valamit tenni vagy ennyi. Ja hogy vagy hányas szinttől lehet olyan agyonpáncélozott sportkocsikat venni? Köszi. Üdv.

(#35194) ProgenXL válasza kahuta (#35193) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az agyonpáncélozott kocsihoz érd el a 12-es szintet és csináld végig a Fleca Job nevü heists-et. Az után feloldja neked a játék és megveheted.

Gunner for life

(#35195) Ghard válasza kahuta (#35193) üzenetére


Ghard
őstag

Kerüld a késő délutáni órákat, ennyit tehetsz. Ilyenkor van fent a legtöbb kínai, ezzel együtt a legtöbb csaló is. És nem abból a fajtából vannak, akiktől pénz esne. :)

(#35196) Mike válasza kahuta (#35193) üzenetére


Mike
veterán

amikor elindítod a játékot a story módot válaszd, utána esc menü, online, és ott a invited only, vagy a closed sessiont indítsd el, és nem lesznek őrültek.

(#35197) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Holnap érkezik :)

Gunner for life

(#35198) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#35197) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Há. 3milla csak elég lesz. :DDD

Főleg hogy a kocsiból előre gyűjtöttem be.

Meg a Peyote-ból is.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#35199) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#35198) üzenetére


ProgenXL
őstag

Spoiler video van aki már beaktiválta magának így megtudod nézni mekkora összeg szükséges hozzá. :)

Gunner for life

(#35200) CactuS válasza Wiz Khalifa (#35198) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, az előre begyűjtés a tornadonál nem jött be, nekem anno nem engedte upgradeelni a patch előtt szerzett darabot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.