Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34478) CactuS válasza Plata (#34474) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a két supervolito szerintem a yachtos update óta fent van azon a honlapon. Vagy rosszul emlékszem?

Nem hiszem, hogy ott spawnolna, pedig jó lenne, ha azt is lehetne állítani, hogy a yachton melyik repülőgép legyen az alap ( pl: egy hydra? :D ) Ez is olyan, hogy nem gondoltak bele, hogy milyen klafa lenne, mint például a fegyvertár a lakásban. Programozás téren ezek nem lehetnek túl nagy dolgok, kb. +1 sort kiírni az opciók közé a yachtnál és +1 paraméter a yachtnak.

Debrecenikristf nickel innen játszik valaki? A friendlist-re is ráférne pár új funkció, ha más nem legalább a komment lehetősége. Nekem személy szerint elég szar a név-memóriám, az arc meg még rosszabb, így sajnos nem tudok megjegyezni 50-60 új nevet, hogy kit honnan ismerek. Mondjuk volt rosszabb, amikor főiskolán már 3 hete jártam egy csajjal és az egyik randin elmentem mellette a kávézóban gond nélkül. :DDD Mentségemre, azért még lehúztunk együtt vagy 4 évet.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.