Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) Ghard válasza cyberkind (#22697) üzenetére


Ghard
őstag

Próbáltam megjelenéskor, hagytam is a francba :)
De ez a lagg még ami van hát szánalmas, nem telik ennek a nyomvadt rockstarnak szerverekre?...
Meg összerak ázsiaiakkal is simán...
(#22698) Gertrius
folytatja

[ Szerkesztve ]

(#22702) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na srácok hát hűű a mai élmény nem semmi volt. Idehaza rákötöttem a tv-re a monitor után te jó ég mennyivel jobb az élmény na ezen felbátorodva beugrottam a moziba :D :D lol na toltam ott egy fél órát (sajnos csak ennyi időm volt rá az összeszerelés stb elvitték az időt) Na ezek után gáz lesz a monitorra visszatérni rettenet durva ahogy kinéz nagyban.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22703) JackFeryll válasza kigyi_23 (#22702) üzenetére


JackFeryll
őstag

mozi ? :Y

Van itthon fullHD-s projektor, vásznon 4m képátló. Már játszottam rajta (streamelve a nappaliban lévő PC-re steamen keresztül), de nem tudtam precízen irányítani.

(#22704) ittakary válasza JackFeryll (#22703) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mivel hatalmas nagy késleltetésed volt :) direktbe nyomd, akkor leesik majd az állad :D

(#22705) MurdR


MurdR
veterán

Na végre összejött a gép project (nagyjából), így beszereztem a steames GTA V-öt. :D
Őmmm.. Honosítás lesz ehhez, vagy hogy műkszik?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#22706) cyberkind válasza MurdR (#22705) üzenetére


cyberkind
félisten

Lesz majd, boxra 80%-a már kész van, pc-re eddig 2%-a van portolva, tehát készül szépen. :)

(#22701) Ghard
Nem telik a pár milliárdból, ez van, de mondom, itt a pc verzió egy álom a konzoloshoz képest, ott pedig fizetős a multi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22707) kigyi_23 válasza JackFeryll (#22703) üzenetére


kigyi_23
addikt

Felvittem a gépet a gépterembe és onnan toltam az xbox vevőt meg kiraktam a vetítő 2-es ablaknyílásába így az gond nélkül vette a jelet tiszta jóság, késleltetés meg ugye így ugyanannyi mint otthon, nyáron milyen jó lesz ez amikor kint 40 fok lesz :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22708) MrM94


MrM94
őstag

Beültem egy TOW Truckba,és felakasztottam rá egy autót.Tudja valaki hogy a fenébe tudom leakasztani róla?Minden gombot végigpróbáltammár.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22709) Kiskokó válasza MrM94 (#22708) üzenetére


Kiskokó
veterán

H hosszan.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#22710) pendre54 válasza MrM94 (#22708) üzenetére


pendre54
addikt

A bal Ctrl-el leengeded a kampót, bal Shift-el felemel, a H-val meg leakasztod. Egyébként a H gomb hosszú megnyomásával a kocsitetőt lehet kinyitni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22711) MrM94 válasza Kiskokó (#22709) üzenetére


MrM94
őstag

Ott nyomkodtam mint egy kretén mindent még a hát is de esküszöm nem jutott eszembe a h hosszan pedig a verdatetőt tudtam.

Köszi srácok :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22712) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A windows-os frissítéseknek mennyire lényeg, h naprakészek legyenek, h elinduljon a játék? Mert mintha olvastam volna vmi ilyesmit.

(#22713) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Valaki tudja, hogy hogyan lehet befolyásolni a Gasband részvényeit?

(#22714) Locutus válasza SkyLine3000 (#22712) üzenetére


Locutus
veterán

Semennyire.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#22715) kocsisdavid5 válasza Locutus (#22714) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

hát akkor ezt nagyon elrontottam, mert vettem 300 ezerért gasband részvényt, és most -190 ezerben van.

(#22716) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!

Most jutottam el a Hotel Assassination küldetéshez. Tőzsdézni szeretnék, az összefoglalóban linkelt guide alapján csinálnám, de az a probléma, hogy a Betta Pharmaceuticals az itt leírt 50% helyett nekem kb 35%-ig ment fel. Én csinálok rosszul valamit, vagy ezen változtattak a pc-s verzióban?

(#22717) pokers


pokers
senior tag

Szintén tőzsde.
Lehetséges az, hogy a vasárnap beadott vásárlási tranzakciót nem hajtja végre hétfőn, de a pénzt "benyeli" a játék?
Vasárnap adtam vételi megbízást 1M-ért, le is vonta a pénzt, de hétfőn nem jelent meg semmi a portfóliómban.
Qrva ideges leszek, ha benyelte a nagy nehezen összeszedett pénzem :W
Ja, és story módól van szó.

[ Szerkesztve ]

(#22718) cyberkind válasza pokers (#22717) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként egy jó tanács a tőzsdézés előtt, én mindenhol használom, a biztonsági mentés sose árt.

Paranormal Cocktivity

(#22719) nonsen5e válasza Ghard (#22701) üzenetére


nonsen5e
addikt

:R
Mostanra le is töltött. 99%.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#22720) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem néztem a tőzsde leírását, de kb 5perc alatt lehet vele 100e dodoból 200-300e dodot csinálni,
ahogy én szoktam: megnézem mi esett az adott időszakban a legtöbbet, lehetőleg 25%-nál többet és ha látom stagnál, veszek belőle, de nem az összes pénzemért, hanem max 80-90%-ért, ezt végig nyomom és már adja is, hogy +20-50e-t hozott a zsé, ezt egyből realizálom és már veszem is újra ugyanazt a részvényt, ezt addig játszom, míg egyszer minusz nem lesz, akkor megyek a következő fajtára,
ez a dolog úgy is működik, hogy megnézem melyik részvény emelkedik, belemegyek és látom most kezdte egy mélypontról, ezt is adig veszem és adom amíg + pénzt ad, nálam ez a szisztéma eddig mindig működött

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22721) YM


YM
senior tag

Legújabb patchet le tudom tölteni valahonnan külön? (A játék gépen most nincs net).

Melyik GeForce driver legyen fent?

Thx!

[ Szerkesztve ]

(#22722) ittakary válasza YM (#22721) üzenetére


ittakary
nagyúr

legfrissebb nVidia driver a hivatalos honlapról :)

(#22723) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha áthozom a karakteremet Xbone-ról, és a játék mellé adott pénzt aktiválom, akkor az áthozott profilra is megkapom, vagy ez csak azoknak jár akik nem tolták egy konzolon se?

Paranormal Cocktivity

(#22724) YM válasza ittakary (#22722) üzenetére


YM
senior tag

350.12 van fent.

Második lemezt nem olvassa be installnál, ilyenkor mi a teendő? :(
[link]

(#22725) Ghard válasza cyberkind (#22723) üzenetére


Ghard
őstag

A pénzesre nem tudom a választ, viszont én is áthozott karakterrel játszok és bebugolt a kinézete.
Csak a haját mókoltam meg, városban mászkálva olyan ahogy áthozásánál állítottam, missionok közbe meg olyan, mint konzolon volt. :)

(#22726) #02119936 válasza YM (#22724) üzenetére


#02119936
törölt tag

Hát igen nyolc lemeznél statisztikailag is megnő az esély hogy egyik kaki lesz. Steam-nél ilyen gond nincs Amúgy passz.

(#22727) sqpp válasza YM (#22724) üzenetére


sqpp
őstag

Vegyél új olvasót... de komolyan nekem is baszkódott az olvasóm miatta.. bár szerencsére fel ment, szóval nem törlöm le, amíg be nem hal a vinyóm az tuti :D

(#22728) cyberkind válasza Ghard (#22725) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig a pénzes a lényeg nekem, mert kapok egy bontatlan Gta-t, és ha nem tudom használni ki se bontom, hanem adom el. :D

Paranormal Cocktivity

(#22729) INMOTEP válasza YM (#22724) üzenetére


INMOTEP
őstag

Jelentem sikeresen települt a játék ,jól bírja a gépem is .A kérdésem még az hogy én lényegében csak online akarok játszani vele ,az gond ha nem csinálom a küldetéseket az alap játékban ? befolyással van az online módra ? ps3 on már végig vittem ....

(#22730) #21346560 válasza YM (#22724) üzenetére


#21346560
törölt tag

Még jobban jártál, mint én, nekem az 5.-nél akadt meg... ekkor döntöttem így:

(#22731) YM válasza sqpp (#22727) üzenetére


YM
senior tag

Nemtom letölteni valahonnan a lemezeket? :) Végülis megvettem már :U

(#22732) ittakary válasza YM (#22731) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dede.

westlake üzemeltet szervert ahonnan a gyári lemezeket lehet leszedni torrent technológia segítségével 100% legálisan.

(#22733) YM válasza ittakary (#22732) üzenetére


YM
senior tag

link?

(#22734) nonsen5e válasza ittakary (#22732) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kicsit off:
Az illegális dolognak számítana, ha megvan a játék de kalóztorrent oldalról szedem le mert gyorsabb letöltést biztosít a közösség mint a kiadó? GTA-val most szépen kivártam a letöltést, mert csináltam alatta mást, de nem egyszer volt, hogy eldurrant az agyam a siralmas letöltési sebességeken bizonyos helyekről.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#22735) YM válasza nonsen5e (#22734) üzenetére


YM
senior tag

Szerintem fő az egészség! ;)

(#22736) rup1u5 válasza YM (#22733) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Kereső?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22737) spanglee001 válasza ittakary (#22704) üzenetére


spanglee001
addikt

Én még a battlefieldet próbáltam a projektoron, igaz nálam csak 3 méter képátló van, de nem volt az igazi, mostmár meg akkora a gépház, hogy nem igazán hordozható. De itt lehet nem lenne rossz a projektoron nyomni. :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22738) YM válasza rup1u5 (#22736) üzenetére


YM
senior tag

Mi a különbség az első és a második verzió között?

(#22739) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Ezmiez? A multiban mire odaértem volna a kocsimhoz valaki elvitte. Hívom a biztosítót, de ezt az üzenetet kapom. Sajna a PlayClaw kicsit bekavar az olvashatóság miatt, de a síma PrintScreen-el nem lehet képernyőmentést csinálni, csak egy nagy feketeséget.
[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22740) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Steames GTA 5-öm ma este ezzel fogadott:

Nem tudtam belépni amíg jelszót nem változtattam, böngészőben a social club ment. A jelszó beírását nem rontottam el de ez előtt meg 3-szor próbáltam belépni és nem engedett be hibás jelszóra hivatkozva.... A hackerek megint tevékenykednek?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#22741) eami válasza Dyingsoul (#22740) üzenetére


eami
addikt

(#22742) sqpp


sqpp
őstag

:C :Y

(#22743) cyberkind válasza sqpp (#22742) üzenetére


cyberkind
félisten

Kegyetlen módon hasonlítanak a játékbeli önmagukra, Trevor az... :DDD

Paranormal Cocktivity

(#22744) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

hol tudok szerezni egy tűzolto kocsit?1orája csak flangálok de nem láttam egyet sem. :(

bendeguz_HUN

(#22745) cyberkind válasza bendeguz76 (#22744) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk kihívsz egyet telón? :)

Paranormal Cocktivity

(#22746) bendeguz76 válasza cyberkind (#22745) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

:Y :R inkább nem mondok semmit

bendeguz_HUN

(#22747) TESCO-Zsömle válasza cyberkind (#22743) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez azért lehet, mert a színészekről mintázták a játékbeli karakterek arcát is. Már a Vice City-ben is ez volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22748) cyberkind válasza TESCO-Zsömle (#22747) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y

Én láttam ezt a képet, de nem rémlett hogy ennyire hasonlítanak. :)
A Vice City-nél sok forradalmi dologról tudok, de erről nem, hihetetlen az a játék még most is.

Paranormal Cocktivity

(#22749) Dyingsoul válasza eami (#22741) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek... érdekes, hogy amint jelszót változtattam egyből beengedett... Nem tudom mi lehetett a gáz.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#22750) sqpp válasza cyberkind (#22748) üzenetére


sqpp
őstag

Ken Rosenberg hangja is színész. Aki a Szökés sorozatban is benne volt: Mahone ügynök :D

De benne van még nagyon sok színész is.. ez elmondható az összes GTA-ról egyébként...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.