Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) spanglee001 válasza Reaper (#23799) üzenetére


spanglee001
addikt

alul van replay a votescreenen

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23802) Mr.Csizmás válasza Reaper (#23799) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R köszönöm!

bicajosversenyhez mit szólnáltok?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23803) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#23802) üzenetére


pendre54
addikt

Jöhet a bicajos is, illetve a most elkészített harmadik pályád elérhetőségét is rakd már fel légyszi, úgy mint az első kettőt. Azután a bicajos pálya elkészítésénél csak semmi csozéság, nem szeretném ha bevinnél a sűrűbe. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23804) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#23803) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

két pályám van :D

valami kicsi, körözős dirtbike verseny?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23805) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#23804) üzenetére


pendre54
addikt

Ok, akkor félreértettem, az első kettő már ott van a térképemen, délután majd a másikon is végigmegyek. Nem feltétlen körözős, mehetünk ki a szabadba, be az erdőbe, csak ne hogy rám hozd a pumát. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23806) pendre54 válasza spanglee001 (#23789) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, ezt azért kipróbálom majd, ha tényleg xarakszik, legfeljebb leszedem, illetve nem hallgatom a selfet.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23807) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

No hihetetlen!

Tegnap estére megjavult az Online úgy hogy nem szedett le semmit.

Smoke some weed nigga!

(#23808) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Bicóval hogy kell gyorsan tekerni?

(#23809) spanglee001 válasza rumos XIII (#23808) üzenetére


spanglee001
addikt

kasplock.

esetleg valakinek lenne kedve a versenyeket kifarmolni, hogy meglegyen a kocsikba a turbó? tehát 2en mennénk 1x te nyersz 1x én :B

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23810) Puma K válasza spanglee001 (#23809) üzenetére


Puma K
veterán

Jelen!!!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23811) fuvi válasza spanglee001 (#23809) üzenetére


fuvi
senior tag

már irtam ide vhova aszem, Criminal Records pálya ajánlott a maga 30-40 secével/kör, börtön körül körözni, mondjuk kurva unalmas, utána nemsokat kanyarodtam jobbra :D ha kell help megyek, nyernem se kell már :)

[ Szerkesztve ]

(#23812) Mr.Csizmás válasza fuvi (#23811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csinálok nektek akkor farmolós miniversenyt :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23813) peter9228 válasza spanglee001 (#23809) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én is mennék, Peter.N a nevem a játékban, vegyél fel.

[ Szerkesztve ]

(#23814) spanglee001 válasza peter9228 (#23813) üzenetére


spanglee001
addikt

huh elmegyek kajálni és ennyi segítő ember köszönöm :R ts jó volna közbe, bár nem feltétel, majd ha összerázódnak az emberek nyomhatnánk 8-8 ba valami ökörségeket.
spanglee0011_hun a nevem vegyetek fel, de majd írjon rám aki farmolni akar, mert annyi ismerősöm van már hogy nem tudom ki kicsoda :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23815) Puma K válasza peter9228 (#23813) üzenetére


Puma K
veterán

Elég sok Peter.N van :D

(#23814) spanglee001

Ugyan az a nevem ott is mint itt csak ott van benne 2db 9-es.
Írtam is ott is :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23816) Prosector válasza Wiz Khalifa (#23807) üzenetére


Prosector
addikt

Mit csinaltal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23817) pendre54 válasza spanglee001 (#23814) üzenetére


pendre54
addikt

Rám is számíthatsz, a tegnapi jó öt órás menet után főleg.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23818) Reaper válasza Mr.Csizmás (#23802) üzenetére


Reaper
őstag

Jöhet minden, újszülöttnek minden új :DDD
Volt egy újabb versenyem ugyanezen a pályádon, jött velem valami 200+ szintű emberke, valami custom géppel, én már másodjára mentem a pályán, így tudtam hol kell fékezni, ő nem, vicces volt, mondjuk így is röhögve beért, viszont a cél előtt meg megállt, és engedett nyerni. Meg is köszöntem neki, viszont látom, hogy van good sport valami, tudom valahogy plusszolni ilyenkor az ellenfelet? A verseny végén csak a likeolást látom.
Egyébként vicces volt úgy vezetni, hogy a driving skillem egészen minimális, és többet megyek keresztbe mint egyenesen. Nekem is jó lenne egy kis farmolgatás :)

(#23819) Wiz Khalifa válasza Prosector (#23816) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Semmit. Mondom este megnézem hátha leszed valami adatod. Nem szedett. Mondom frankó akkor szívok tovább. De ha már a gémet elindítottam beléptem. És ment!

Smoke some weed nigga!

(#23820) bluntside


bluntside
csendes tag

Hali!

Ha valaki heisthez, vagy missionokhoz keresen társat, vegyen fel, aztán nyomhatjuk...

illetve:

Olyanhoz lenne valakinek kedve hogy race-eket tolni úgy hogy megbeszéljük ki nyer? Fele-fele, és mindketten jól járunk. Nem vagyok elég jó a random versenyekben és nem tudom megnyitni a tuningelemeket emiatt.

Tag: Bluntside1HUN

(#23821) bluntside válasza bluntside (#23820) üzenetére


bluntside
csendes tag

Javítva: BluntsideHUN

(#23822) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki hogyan lehet a szintemhez (71) kapni küldetéseket? Ron,Gerald,Simeon mindig kisebb szintű küldetéseket dob be (van hogy lvl12-est) amivel az a baj hogy a pénz még csak-csak jó értük, de az összeset kivittem már legalább 3x, (Wet Workers,Blow em up és Romance isn't dead-től már hülyét kapok) kicsit unalmas már. Martin 10ből 1szer ad egy sacc/kb rangomhoz valót, aztán kifújt.

Valami ötlet esetleg?

"A hangerő, életforma!"

(#23823) fuvi válasza terepkigyo (#23822) üzenetére


fuvi
senior tag

Missions list
hívogatni kell telefonon az illetőt és request job opcióra klikkelni (v enter)
ha meg nagy missionöket akarod farmolni akkor online/jobs/rockstar created/mission-ba végiggörgetni a listát és ott írja a szintet is jobboldalt leírásnál

[ Szerkesztve ]

(#23824) INMOTEP válasza Wiz Khalifa (#23807) üzenetére


INMOTEP
őstag

A Frissítésre gondolsz ? mert nekem még mindig csinálja

Még az érdekelne hogy amikor ( PC ) fegyvert választok ,van hogy 1 helyen 3 fegyverem is van csak nem tudom kiválasztani .Melyik gombal kell ? A Sniper zoom-ot sem értem hogy megy ,mert van amikor egér görgővel is tudok zoomolni .De van amikor hiába görgetem nem csinál semmit ,...

Ugyanitt ,keresek este 7-8 óra fele 3 emberkét heist-re ,sajnos még mindig nem tudom felpáncélozni a kurumám mert van hátra pár küldetés .Én meg hiába inditok ,max 1 -2 emberke csatlakozik fel és inditani sem tudom :N Persze hard-on menne a dolog hogy anyagilag is megérje

Nevem Ken_Okuyama

[ Szerkesztve ]

(#23825) h1mpi válasza Puma K (#23815) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor Te küldtél tegnap job-ot :DDD fogalmam se volt mit akarsz :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#23826) terepkigyo válasza fuvi (#23823) üzenetére


terepkigyo
csendes tag

Igen hívogatom őket folyamatosan csak gondoltam van valami egyszerűbb mód, hogy kiküszöböljem a lvl12-es küldetéseket.

Az Online/Jobs-os dolgot megpróbálom ha letelt a műszak :)

Köszönöm!

"A hangerő, életforma!"

(#23827) fuvi válasza INMOTEP (#23824) üzenetére


fuvi
senior tag

TAB-ot nyomva tartod, fegyverválasztó karika megjelenik, egérrel rámész a kivánt slotra és ott scrollozol egérrel, így választhatsz a 3-4 közül

3 fajta sniper fegyver lehet a slotban az elsővel (aszem marksman rifle) nem lehet zoom közben nagyítani a többivel igen, lehet

(#23828) fuvi válasza terepkigyo (#23826) üzenetére


fuvi
senior tag

én csak azért hívogatom őket mert jópár szereplő kihagyott 1-2 küldit alacsonyabb szinten és így hátha adja.
Lesternél figyeltem meg h cancelezni kell heistet mikor felhívom és csak akkor ad új küldit (és kb neki van a legtöbb)

[ Szerkesztve ]

(#23829) Franklin válasza INMOTEP (#23824) üzenetére


Franklin
addikt

Mi az hogy nem tudod felpáncélozni a Kurumád?

Páncélozott Kurumát a netről kell venni, 525e dollár.

A sima Kuruma nem lesz attól páncélozott, ha tuningolod.

(#23830) Gyula84 válasza Franklin (#23829) üzenetére


Gyula84
veterán

lehet armort venni vagy az nem ugyan az ?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23831) negyven2 válasza Gyula84 (#23830) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, amit a sima kocsikra tudsz megvenni (pontosban a páncélozottakra nem is lehet). Az lényegében csak a karosszéria megerősítésére szolgál. Vagyis jobban bírja a jármű a törést.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23832) INMOTEP válasza fuvi (#23827) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszönöm az infót :R

(#23833) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#23812) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egy negyed mérföldes és egy 1 mérföldes is jöhetne, de úgy kellene megoldani, hogy egy vonalból induljunk thx :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23834) INMOTEP válasza Franklin (#23829) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ezt is a netről vettem ,akkor ezekszerint keverem a szezont a fazonnal és 2 féle kuruma van .Azthittem hogyha fel armor-ozom a tuning műhelyben akkor lesz olyan :D Egyébként akkor gondolom ott lehet megvenni ahol a katonai kocsikat is lehet ,csak hogy nekem ott olyan nincs .Gondolom a küldetések miatt :((

[ Szerkesztve ]

(#23835) r.endruu válasza INMOTEP (#23834) üzenetére


r.endruu
tag

Az első, 2 fős heist után tudod megvenni az armored Kurumát, ugyanazon az oldalon, ahol a simát is, ott lesz mellette.

(#23836) Puma K válasza bluntside (#23821) üzenetére


Puma K
veterán

Felvettelek.

(#23825) h1mpi

Én-én :D

Spamolom az inveket a küldetésekre, mert ezer év mire összejön adott mennyiségű ember akik tudnak is játszani.

Pl most toltam le tök idegen külföldiekkel egy küldetést ahol órákig képesek lettek volna a levegőben repkedni a helikopterrel... mondom nekik, hogy cserélni kéne járművet mert ezt már "ismerik" a rendőrök ezért sosem fog eltűnni a körözés... valamint lövöldözni meg gránátot dobálni sem kéne, mert le kéne rázni a zsarukat és nem még több figyelmét magunkra hívni... aztán leesett, a sofőr szerepét is átvettem és elmentem velük vidékre a "senki földjére" aztán ott alább is maradt a körözés... a küldetést szerintem 20 perccel minimum megoldották a srácok... de legalább egy saját küldetés kész... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23837) mexel


mexel
veterán

Azt nem lehet valahogy megoldani offline-ban hogy ne legyen éjszaka? :) Amikor játszok a játék 90%-ban éjjel van. Küldetések alatt, stb. Annyira nem vonz hogy ne lássak semmit a játékból soha. :)

(#23838) Gyula84 válasza negyven2 (#23831) üzenetére


Gyula84
veterán

kösz :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23839) Doom83


Doom83
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék.
Megvettem eredetiben a GTA V-öt és nem tudom hogy kell elindítani,feltelepítettem és regisztráltam a SocialClub-nál. De elindítom a játékot és kér Socialclub-aktíválási kódot azt hol találom?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#23840) watador600 válasza Doom83 (#23839) üzenetére


watador600
senior tag

Szia!
A kézikönyv hátulján esetleg?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#23841) Doom83 válasza watador600 (#23840) üzenetére


Doom83
tag

Ott nincs :(

(#23842) watador600 válasza Doom83 (#23841) üzenetére


watador600
senior tag

Hát akkor nem tudom ne haragudj :( Nekem ott van.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#23843) Doom83 válasza watador600 (#23842) üzenetére


Doom83
tag

Ott van csak vak vagyok, bocsánat :D

köszönöm a segítséget :R !!!

[ Szerkesztve ]

(#23844) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Sziasztok,

Van mar valami mod ami szebbe teszi a jatekot? Nem mintha nem lenne eleg szep.... :U

"Later Nerd!"

(#23845) watador600 válasza Doom83 (#23843) üzenetére


watador600
senior tag

:W :C :C
Nincsen mit :DD

(#23844) csontváz
SweetFX esetleg? ÉN ennyiről tudok.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#23846) Lauda válasza Dr.Burn (#23844) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Van olyan hardvered, amivel most ki tudod maxolni es jol is fut? :U

(#23847) Patrick válasza Doom83 (#23839) üzenetére


Patrick
addikt

Van egy 4 oldalas kézikönyv, ha megfordítod ott a kód a hátulján alul. Ha ott nincs, akkor nem tudom hol van, ott kell lennie.

Na, ok meg van, jól van. :D Jó gamet. :)

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#23848) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Sziasztok!

A térkép miért csak azokat a csillagozott küldetéseket mutatja, amit minimum 2ember tud megcsinálni?
Mentem az úton és olyan küldetésbe futottam amit a térkép nem mutatott.
Elmentem onnan és mikor visszatértem eltűnt a küldetés.. Miért van ez? Időközönként jelenik meg?(mikor/idő)

Nem lehet beállítani hogy azokat (is) mutassa, amit egyedül is meglehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#23849) YM


YM
senior tag

Leboxoltam Lenny "eladó ház" tábláit :DDD egész jó kégliket is árul, ezeket nem lehet megvenni? :F

Illetve miért van az h Franklinnek mutat egy küldetést egy kis félszigeten, odamegyek, de nincs ott semmi :F

Illetve nálatok Online Flight School utolsó küldetését megengedi megcsinálni? (Nálam oktató folyton felrobban:U)

(#23850) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok!

39%-nál jártam ma. Kicsit gyakoroltam labview programozást. És azóta a story loading 4.-5. töltő képernyőnél befagy az egész hibával áll le az exe. Valaki tud rá valami megoldást? Már próbálkoztam azzal, hogy egy héttel visszább állítottam a rendszert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.