Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) Wiz Khalifa válasza kisza25 (#22398) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ezt tudtam. De azért ha mér ennyiféle ingatlant megcsináltak ami vehető meg ott az online rész miatt is nem egy ami ki van dolgozva akkor nem hiszem el hogy nem képesek offline-ba is vehető házakat csinálni. Én mondjuk a nem gettós részen lévő Groove Street szerű helyről úgy vennék egy házat Michael-el. Ha nem is a mentések miatt mert arra ott van a Quick Save de a garázshelyek miatt is venném meg csak úgy. Én nekem pl a Vice City-be tetszett hogy egy csomó ház tulaja vagyok. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#22402) JackFeryll válasza Wiz Khalifa (#22401) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem ártana néhány komolyabb ingatlan sem onlineba. Mondjuk a villak közül a domboldalon esetleg helipaddel.1-5 millióért.

(#22403) Wiz Khalifa válasza JackFeryll (#22402) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

No igen. De az elképzelhető hogy belekerül mert pár ingatlan pluszba az online-hoz szerintem menni fog. De a singli-t már szerintem nem fogják bővíteni.

Smoke some weed nigga!

(#22404) privacy99


privacy99
senior tag

Nekem visszaadja a játék a régi GTA hangulatot, sőt, még dobtak is rajta az online miatt.

Egyébként az Insurgent nem lenne jó golyóálló üveggel, mert akkor csak mindenkinek össze kell spórolnia és onnantól kezdve halhatatlan, és minden küldi semmiség. Ezért nem is hiszem, hogy meglépik ezt.

A Kuruma ebből a szempontból előnyösebb szerintem, abba is be lehet lőni, csak jóval nehezebben (A gép például szinte nem is tud), cserébe nem rakétaálló, szóval ki van ez találva. A kuruma sokkal inkább missziós kocsi, az insurgent pedig játékosok ellen jó (már csak a sebesség miatt is).

(#22405) Reaper


Reaper
őstag

Gondoltam kipróbálom én is az online módot, egyelőre annyira nem jön be.
Elindultam bóklászni, erre valami idióta elkezdett üldözni vadászgéppel, na jó, ez mókás volt, mert én meg egy Bansheeval voltam, de gondoltam akkor elmegyek egy harci helikopterért, körbejártam 3 helyet, és csak a katonai bázison volt, ahol amint bementem megjelentek tankok, és szétlőttek minden repülőt, és helit, egyszer sikerült elkötni egy vadászgépet, de amint felszálltam leszedtek rakétával pedig kanyarodtam rendesen :((
Na jó, mondom, akkor elkezdek küldiket csinálni, voltam asszem 2-es szintű, van 1 pisztolyom, pakoljak ki egy boltot. Valami nemnormális páros folyamatosan ott körözött egy felfegyverzett pickuppal, és lőttek minden újoncot, aki be akart menni, mikor bejutottam, ráfogom a fazonra a stukkert, erre elszalad, kiírja, hogy 'nyomj E-t a kasszánál', na ott semmit nem csinált, ellenben egy halom rendőr rámrúgta az ajtót, és telepumpáltak ólommal. Viszont a küldi meg eltűnt. :F Oké, következő, menjünk team küldiket csinálni random emberekkel. Volt egy sima team deathmatch, az jó volt, csak én voltam béna, utána vagy 20 percig csak olyan jött, váltott oldalon, ahol egyik csapat pisztollyal, majd sniperrel lövi az autósokat egy magas helyről, ahonnan az autósoknak le kell ugratni őket onnan. Persze mindig az nyert aki éppen lőtt, de már eléggé idegesítő volt.
Ki is léptem utána.
Azért remélem, hogy csak nekem nem volt szerencsém, mert olyan jókat olvastam az onlineról, de eddig kb az offline is élvezetesebb. Ha van valami tipp, mit csinálok rosszul, akkor szívesen meghallgatom. :)

[ Szerkesztve ]

(#22406) Mr.Csizmás válasza Reaper (#22405) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22407) jonnyjoker01 válasza Reaper (#22405) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ez lol :DDD
Amúgy hol tudok kocsit eladni? Mármint térkép szerint hol. És single playerben.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#22408) nubreed válasza jonnyjoker01 (#22407) üzenetére


nubreed
veterán

Aszem nem tudsz. Csak az online-ban. Legalábbis nekem ez jön le.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22409) Mr.Csizmás válasza nubreed (#22408) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szervizben talán lehet, meg tuti van export-importos fickó, eddig minden GTA-ban volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22410) rup1u5


rup1u5
nagyúr

vótmá`?

Rockstar Changes EULA - Can Ban Players For Modding GTA V

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22411) ittakary válasza rup1u5 (#22410) üzenetére


ittakary
nagyúr

megnyalhatják...

(#22412) spanglee001 válasza rup1u5 (#22410) üzenetére


spanglee001
addikt

itt még nemigen, de ha ilyen van pár szóban szinkronosan is aláírhatnátok pár szóban mit is linkeltetek. :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22413) nubreed válasza Mr.Csizmás (#22409) üzenetére


nubreed
veterán

És ezt az export-import fickót hol lehet megtalálni? Meg a szerviz alatt most nem a Los Santos Customs -öt értjük, hanem az egyéb szervizeket ugye? És akkor ez tutira működik, bármilyen lopott verdát el lehet adni single playerben?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22414) JackFeryll válasza ittakary (#22411) üzenetére


JackFeryll
őstag

Egyrészt jó másrészt nem, de ha változtatják az EULA-t akkor legyen lehetőség nem elfogadni és teljes pénzvisszatérítést kapni.

(#22415) jonnyjoker01 válasza ittakary (#22411) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Örülj hogy kevesebb lesz a hacker :)

A szerviz alatt a Los Santos customot értitek ?

Najó rágugliztam, itt azt írják hogy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#22416) rup1u5 válasza ittakary (#22411) üzenetére


rup1u5
nagyúr

spec én örülök neki. a 4multi is a sok cheater miatt lett élvezhetetlen.
nyilván azért lett ennyire radikális a dolog mert problémás lenne különválasztani a multira ártalmatlan grafikai modokat és mondjuk egy trainer detektálását.....ha nem lehetetlen. gondolom azt nézik, hogy babrálva vannak e az eredeti állományok és ha igen -> BAN.

(#22412) spanglee001:
röviden: ha bármilyen modot fölteszel bannolva lesz a rockstar accod. legyen az akár egy ártalmatlan grafikai mod.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#22417) ittakary válasza rup1u5 (#22416) üzenetére


ittakary
nagyúr

Utána belegondoltam, hogy mit akarnék moddolni, ami hiányzik a játékból, és rájöttem... hogy semmit :) úgy jó ahogy van, szóval támogatom, hogy harcoljunk a csiterek ellen.

(#22418) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Én azt sem értem hogy Online-ban miért kell modolni? Nagyon helyes hogy megtiltották, független attól hogy csak némi grafikai csinosításról, vagy tényleges csalásról beszélünk. Multiról van szó, a játék mindenkinél bitre pontosan ugyan az legyen. Nem is értem, mit gondoltak azok az emberek akik arra számítottak hogy az online-t modolhatják...
Rockstarék oldják meg hogy a single-t lehessen modolni valami módon, és akiknek a modok fontosak ott kitudják magukat élni.
(Személy szerint sosem érdekeltek ezek a modok, talán még a vice city vagy a san andreas környékén próbálgattam egyet kettőt, de abszolút nem hoztak lázba..)

"A hangerő, életforma!"

(#22419) Đusty válasza Reaper (#22405) üzenetére


Đusty
őstag

Csinálj Heist-et az tetszeni fog.

(#22420) Ultrazord


Ultrazord
tag

Aki végig játszotta a játékot attól kérdezem:
Megoldható, hogy ne haljon meg egy karakter se a végén?

(#22421) akela91 válasza Ultrazord (#22420) üzenetére


akela91
addikt

Meg.

(#22422) sqpp válasza akela91 (#22421) üzenetére


sqpp
őstag

Azt már sajnos lelőttem magamnak én is, hogy elvileg meghal valaki/valakik. De akkor leírná valaki, hogy oldható meg? Én egyiket sem akarom elveszíteni :U Xd már a szívemhez nőttek :O

[ Szerkesztve ]

(#22423) akela91 válasza sqpp (#22422) üzenetére


akela91
addikt

Tök egyértelmű ha odajutsz, a telefonod kell kiválasztani, hogy Franklinnel kit ölsz meg. Az utolsó opciót kell választani, és senki nem fog meghalni.

(#22424) Hunner válasza rup1u5 (#22416) üzenetére


Hunner
senior tag

Nagyon egyszerű lett volna megoldani, ha belefektettek volna egy minimális energiát. Kellene egy MODS mappa...onnan szépen olvasná a játék a single-hez a fileokat, ha teszel bele valamit. Onlinehoz meg a pure, gyári mappákat használná. Ezer meg egy játék működik ezzel a módszerrel. Egyébként, továbbra is lehet modolni ban nélkül, csak nevetséges megoldással. Lehúzod a gépet a netről, GTAV indít, Social Club elszáll, elindítod "offline mode"-ban. Játszol a modokkal. Nincs ban, se internet :DDD Nyilván vicces utána minden egyes filet visszaállítani az eredeti állapotra. :W

Mondjuk nem vagyok annyira ellene, de a modok mindig elnyújtják egy játék élettartamát, ezért sajnálom, hogy a Rockstar így áll hozzá. Na nem mintha lenne okom panaszkodni. 50órát tettem bele eddig, Single 48%, Multiban két küldit tudtam eddig csinálni. Van még bőven content :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#22425) Reaper válasza Đusty (#22419) üzenetére


Reaper
őstag

Oké, kipróbálom akkor azt délután/este. :)

(#22426) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Az miért van,hogy ha a játékból kilépek a menübe,mert mondjuk a térképet megakarom nézni van amikor szaggat meg akad az egész? :U

(#22427) DokiBaxxi válasza csabi0805 (#22426) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Legutóbbi patch óta több embernek is csinálja :(

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#22428) v450 válasza Reaper (#22405) üzenetére


v450
tag

;]

(#22429) Kiskokó válasza csabi0805 (#22426) üzenetére


Kiskokó
veterán

+1

A legutolsó patch óta rakás fos a játék... eddig SEMMI bajom SOHA nem volt.. se kifagyás se semmi...
az utolsó patch óta szaggat a Menü, van hogy behülyül a játék és elmegyek a küldetések helyére és nincs ott semmi miközben a ? vagy a Betű ott van a térképen ( csak játék ujrainditás segít)

Grafikát nem látom annyira hogy változott volna. Egyes helyeken több máshol pont kevesebb lett az FPS a patch óta.
Érdekes!!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#22430) andrys83


andrys83
aktív tag

Üdv!Aki laptopról játszik ínra nekem egy üzit?fontos lenne!Köszönöm!Segitség kellene

(#22431) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Pénzszállító autót amit free roamban szereztem hova kell vinni? Nem mutatja a térkép.

Üdv. Johnny

(#22432) .LnB válasza jonnyjoker01 (#22431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint, csak mentél a városban és találtál egyet? Mert ha igen akkor csak ki kell nyitni a hátulját és felszedni a pénzt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22433) jonnyjoker01 válasza .LnB (#22432) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen. És azt hogy nyitom ki?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#22434) .LnB válasza jonnyjoker01 (#22433) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én C4 el szoktam, megvárom míg megáll a pirosnál, odamegyek, ráragasztom, kicsit távolabb megyek és G-betü, bammm. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22435) esgabee válasza jonnyjoker01 (#22433) üzenetére


esgabee
tag

BUMM! ;)

(#22436) jonnyjoker01 válasza .LnB (#22434) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát megőrülök. Ez üres :D

Lejárt a Szerk :(

Üdv. Johnny

(#22437) .LnB válasza jonnyjoker01 (#22436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Üres?! :Y

Akkor
1 vagy jól r*b*sz*l ... :D
2 az nem pénzszállító autó :D

Nekem sose volt üres.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22438) JackFeryll válasza .LnB (#22434) üzenetére


JackFeryll
őstag

Egyébkénkt ki az az állat aki pár ezer dollárért bepróbálkozik egy pénzszállító rablással ? :N
Kicsit komolyabb is lehetne a jutalom.

(#22439) .LnB
A való életre gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#22439) .LnB válasza JackFeryll (#22438) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem volt egyszer sok amit dobott belőle. De milyen bepróbálkozás? Mondom így csinálom. Meglátom: (ugye jelöli a térkép onnantól), utána megyek, megáll piros lámpa, kiszállok, ráteszem a C4-et, bumm, és el is húztam onnan. 2-3-as körözés 1perc lerázni őket. Semmi kockázat, free money.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22440) htc07 válasza JackFeryll (#22438) üzenetére


htc07
addikt

random kocsit bevinni az ls customsba és eladni többet ad. :D

(#22441) jonnyjoker01 válasza .LnB (#22437) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Biztos hogy pénzszállító volt mert kiszálltak és elkezdtek lövöldözni rám.

Üdv. Johnny

(#22442) .LnB válasza jonnyjoker01 (#22441) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor az első pont lép életbe :D

(#22438) JackFeryll Való életben? Bakker... :D erre sose gondoltam volna. :)

(#22440) htc07: Ha megvettem az egyik műhelyt akkor el lehet adni a kocsikat? :F Még nem is néztem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22443) BoogeyM@n válasza .LnB (#22439) üzenetére


BoogeyM@n
tag

5000 körüli érték szokott benne lenni kb és -500 a c4-ért amit rádob az ember elég szar üzlet +még kergetőzhetsz is érte.
Rpg talán olcsóbban kijön picit de akkor se egy jó pénzszerzési mód ebből nem lesz golf klub xD

[ Szerkesztve ]

(#22444) htc07 válasza .LnB (#22442) üzenetére


htc07
addikt

nem online-ról volt szó? :D (singlet nem toltam még)

ls cuscoms-ba bármilyen kocsival ha bemész (amit beenged) azt el is tudod adni, egyet-kettőt szokott bevenni max. egymás után.

(#22445) .LnB válasza BoogeyM@n (#22443) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod, én végignyomtam a játékot 40+óra alatt. (a sztorit, nem 100%-ra eddig.) De egy forintot se költöttem nem hogy C4-re, hanem fegyverre se! (kivéve ami a küldetéshez kellett, egyszer egy hangtompítós sniper ha jól emlékszem).

(#22444) htc07 Én most single esetében kérdeztem.

(#22446) TESCO-Zsömle Ezt nem tudtam, de teljesen logikus így utólag.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22446) TESCO-Zsömle válasza .LnB (#22437) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor infó: A kék karika nem a pénzszállító autókat jelöli, hanem a pénzzel teli táskát! Míg az őrnél van kicsi a pötty a térképen, mikor berakja a kocsiba, nagy pötty lesz. Amelyik pénzszállítón nincs jelölés, az üres és bizony lehet belőle találni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22447) nubreed válasza .LnB (#22434) üzenetére


nubreed
veterán

De simán csak szét is lőheti. A hátsó ajtóra kell célozni, és előbb utóbb ki fogy nyílni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22448) negyven2 válasza .LnB (#22442) üzenetére


negyven2
veterán

Ahogyan TESCO-Zsömle is leírta: Sztorimódban a kék pöttyel jelölt pénzszállítókat lehet kirabolni, a többi nem add semmit. Online-ba jelöli a térkép és egy felirat is felugrik ha megjelenik... de mindenkinek. Legegyszerűbb beállni elé óvatosan majd sörétes fegyverrel többször rálőni oda ahol kinyílik a hátsó ajtó. Sztoriban 2 csillagosat, Onlieban 3 csillagos körözést kapsz egyből.

Franklinel lehet megvenni a Sandy Shores-i LS Customs-öt, de ebben kocsit nem tudsz eladni, csak ingyen tudsz tuningolni. Onlineban viszont az ezen a listán szerepkő járműveket tudod eladni. Az ár természetesen attól függ, hogy mennyire sérül meg a leszállított jármű. Viszont csak 48 percenként tudsz eladni járműveket. Ezek mellet Online-ban van a "zöld" kocsi, valamint a Simeonak leszállítható járművek listája. Ezeket ha megszerzed kapsz egy 2 csillagos körözést, amit ugye le kell rázni, valamint a járművet át kell festeni, majd le kell szállítani a dokkokhoz, amit egy S betű jelöl.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#22449) Mr.Csizmás válasza negyven2 (#22448) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

= ingame 1 nap az eladási ciklus.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22450) Puma K válasza JackFeryll (#22396) üzenetére


Puma K
veterán

Nem is hajlok ki csak kidugja a kezét

Bezzeg a 4-ben ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.