Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) sqpp válasza Habugi (#23100) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintetek az miért van, hogy 2gigás ugye a karim.. ebből kb belőttem úgy, hogy 1400-at használ..

Azon kívül még is néha úgy beszakít a játék.. de csak néha.. egyébként baromi jól fut fullhd-ban .. 40fps megvan, szinte minden very high.. a textúrán kívül..

Tudom, hogy ide az i3 már kevés.. de mások ugyan ezt írták i5-el... az meg már csak nem kevés... :F

Akkor most mi lehet? 8 giga ram lenne a kevés? pedig az se valami kínai katyvasz, hanem a legjobb fajta szinte.

(#23102) CsonkaImo válasza sqpp (#23101) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Utolsó patch óta romlott a teljesítmény sokaknál. Várj meg egy javítást még mielőtt költenél. Nekem megjelenés után futott a legjobban eddig. 70-80 fps a városban, most örülök ha tartja a 60-at.

(#23103) sqpp válasza CsonkaImo (#23102) üzenetére


sqpp
őstag

Hát igen, nem gáz annyira tényleg, teljesen játszható.. Nem is most költenék rá, majd csak karácsonykor, de akkor is már csak amiatt, mert terveztem egy i5-öt :d meg egy gtx970-et. :D (Az előtt azért majd kell venni normális házat meg tápot is, mert a mostani elég pici.. mATX :D Aztán csoda, hogy a gtx660 is belefért..)

Anti aliasing nélkül fut 60-at nekem is, viszont nekem baromira kiüti a szemem a sok életlen vonal.. ezért is játszok inkább 1080p-ben 30-40 fps-el, mint 60-al.

De igen, az elején nekem sem csinálta ezt... csak mióta jönnek a patchek...

[ Szerkesztve ]

(#23104) Kiskokó válasza sqpp (#23103) üzenetére


Kiskokó
veterán

Lehet neked a proci is bele számit de ez inkább a GTX 660 Hibája... nekem is kb ugyan ezen a beállitásokon van csak 1600x900 ba átleg 48-55 FPS akadni nem akad több óra után se de viszont Húzza a képet..
procim max 60%

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#23105) Habugi válasza sqpp (#23101) üzenetére


Habugi
addikt

Az az igazság, hogy lassan már magam sem tudom követni kinél miért lehet döcögős.

h1mpi fogalmazta meg jól, ennek a játéknak lelke van.. :D

Nála például az segített, hogy automatikusra tette a lapozófájl kezelését, példának okáért itt is elvesztem.
Nálam cirka másfél éve az Arma3 okán kézileg 10GB-ra van állítva, így a virtuális memória összesen 18GB és ezt az Arma3 példának okáért 3-4 óra alatt felzabálja, viszont a GTA V-nek semmi baja azzal hogy nem a winfos kezeli/nem automatikus, egyszer sem találkoztam még ezzel a kevés a memória üzenettel. :(

Na nem mintha bánnám, csak megmagyarázni nem tudom.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23106) sqpp válasza Kiskokó (#23104) üzenetére


sqpp
őstag

Úgy értem nekem is full jól fut, csak néha olyan mint anno a BF3-nál volt, hogy mintha betelne a vram, majd nézek egy testet.. aztán kiderül. Csak az az érdekes, hogy b3-nál egy idő után kezdte az egészet és le sem állt vele, itt viszont csak néha :D

Habugi: ez igaz.. nekem fagyások sosem voltak még eddig szerencsére.. másnak minden baja volt.. nekem csak ez az egyetlen gondom, de kibirom.. mondom elég ritkán csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#23107) KisBundi válasza KisBundi (#23052) üzenetére


KisBundi
őstag

Erre vki? :)

(#23108) sqpp válasza KisBundi (#23107) üzenetére


sqpp
őstag

[link]

Felrakod.. Majd connect-be beírod a megfelelő értékeket :) aztán kb ennyi az egész :) De ha nem sikerül írj privátot és leírom teljesen az egész menetet képekkel kiegészítve.

(#23109) addamka válasza KisBundi (#23107) üzenetére


addamka
őstag

Letöltöd a teamspeak3 klienset innen, és azzal :)
Ha kell bele magyar nyelv, itt van hozzá.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#23110) Amershan


Amershan
csendes tag

Hi, valaki elfogadj a crewba a requestem?:)

(#23111) KisBundi válasza sqpp (#23108) üzenetére


KisBundi
őstag

:R
adamka: :R

(#23112) Prosector


Prosector
addikt

Trevor:- menj, vegyél magadnak vmi szépet

Denise:- de ez csak 7 dollár...

Trevor:- ne drágát...szépet :DDD

Kurva nagy arc :D

(#23113) Norbika88 válasza h1mpi (#23096) üzenetére


Norbika88
senior tag

Kopogjam le, automata lapozófájl óta nincs micrro lagg.

(#23114) Habugi válasza Prosector (#23112) üzenetére


Habugi
addikt

Az egy rohadt jó jelenet!!! :K :C

Eleve úgy indít ha jól emlékszem, hogy hé pajti, sosem említetted hogy van egy húgod..! :DDD :DD

Besz@rtam.. :))

Egy másik jelenet amin felborultam: [link]

- Találkoztál Debrával?

- uhhhh, érdekes hölgy/teremtés... /és tocsog a vértől.., kabaré ;] :C/

Utána pedig az a párbeszéd a kocsiban.. :D

Szerk.: tényleg soronként kell vele hikózni ha SP-zem? :F :W

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23115) TESCO-Zsömle válasza Prosector (#23112) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23116) Prosector válasza Habugi (#23114) üzenetére


Prosector
addikt

mi az a hikózni?

az a baj,annyira nem tudok angolul, h mindent megertsek :W

Tesco-zsömle: sajnos ebbol sem ertek kozel sem mindent :O

[ Szerkesztve ]

(#23117) Habugi válasza Prosector (#23116) üzenetére


Habugi
addikt

Régi saját gyártmány, nem is túl szerencsés megfogalmazás, egyébként a hikomatból ered.

Egy ideig a szerencsétlenkedés szinonimájaként használtam.. :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23118) Prosector válasza Habugi (#23117) üzenetére


Prosector
addikt

Jah...most már tudom, h lelkes nyelvujito vagy :DDD

(#23119) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Lapozófájlt beállítottam automatára, így már okés! Köszi a tanácsot! :)

Más: Hogyan tudok a social clubos verzióval printscreent csinálni?

MEG a másik, hogy very high texturánál, ultra grass meg szinte minden very high beállításnál, mi az, hogy a sövény úgy néz ki, mint egy zöld valami... Se a fűből nem látszódnak a szálak és a többi stb... ? :S

(#23120) Lauda válasza SoulReaver (#23119) üzenetére


Lauda
félisten

En a frapsal keszitek screenshotokat. A soveny az hulladek, meg az utak kozotti jardaszigeten a fu is. Viszont a dombokon, lankakon :DDD azert nagyon durva tud lenni a novenyzet:

:Y

[ Szerkesztve ]

(#23121) SoulReaver válasza Lauda (#23120) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

Így már mindjárt másabb :D Akkor nem a városban keresem a természetet... :D

(#23122) Lauda válasza SoulReaver (#23121) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem azert van igy, mert ez a novenyzet a varosban is kinyirna a kartyakat. :F

(#23123) Habugi válasza Lauda (#23120) üzenetére


Habugi
addikt

Egen, a sövény az gyász.. :DDD

A járdaszigetek féle fű az hagymával elmegy, ahogy észrevettem magas Tesselecióval közelről azért az sokkal viselhetőbb mint a sövények.

A shotjaid valóban pofásak, megyjegyzem, egy lengén öltözött germán tehenészlány jobban illene a képekre Franklinnél, szóval onlány női karakterek előnyben! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23124) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

online, daily objective - 3 csillagos körözést hogy lehet összehozni? :U párszor leráztam őket, de nem pipálja ki....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23125) CtiveR


CtiveR
tag

Srácok olyankor mi van ha kocsikáztam online-ba és egy tankos csóka felrobbantotta a kocsimat. Biztosítás nem volt rajta és elvileg ezt a mors mutual insurance-t kell felhívni és visszakapom. De amikor felhívom mindig azt mondja, hogy minden teli vannak, nincs ügyfél fogadás és hívjam újra később... benyelte a kocsim?:(

Aláírás.

(#23126) spanglee001 válasza CtiveR (#23125) üzenetére


spanglee001
addikt

ha nincs biztosítás akkor ennyi, mert ha lenne biztosítás a mors is fogadná a hívást.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23127) CtiveR válasza spanglee001 (#23126) üzenetére


CtiveR
tag

Na fain :DDD és biztosítást azt hol tudok a kocsikra kötni? nem kéne, hogy a többi is odalegyen :))

Aláírás.

(#23128) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Nagy nehezen megtaláltam a helyes videokártya beállítást ,mostmár minden rendben :) .Tegnap voltam 1-2 versenyen online ,olvastam hogy el tudom menteni azokat a job-okat ahol jártam .Az a kérdés hogy tudom elmenteni ami tetszett és hogy tudok azokra majd csatlakozni később ?

(#23129) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lehet nekem új csak, de simán lehet több gépen is egy accal játszani a stroy módot. Mivel minden gépen külön menti a játékot, így nem zavar be semmit. :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#23130) Kelecar válasza CtiveR (#23127) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Los Santos Customs-ben.

(#23131) #02119936 válasza CtiveR (#23125) üzenetére


#02119936
törölt tag

Loptad kocsit, vagy vetted? A vásárolt autóra szerintem alapból van biztosítás. Javítsatok ki ha tévedek

[ Szerkesztve ]

(#23132) dragonfire44 válasza sqpp (#23101) üzenetére


dragonfire44
tag

Hali
Hát nekem is ez van, 2 gigás kari i7 8 giga ram és 70 fps körül megy utána 60 ra esik de kurva nagy akadás és 10 fps , mikor megjelent a játék nem volt gond,minden patchel szarabb lett. Lassan már ott tartok hogy nem is játszok vele. Szánalom ez így.

(#23133) Lauda válasza dragonfire44 (#23132) üzenetére


Lauda
félisten

Nem keves az a 2gb? En csak 1680x1050-ben jatszom, viszont igy is beszipkazik 3400-et a game.

(#23134) dragonfire44 válasza Lauda (#23133) üzenetére


dragonfire44
tag

Hát nyilván lehetne 4gb os kari is a gépben :Y De nincs rá lóvé. De én is 1680 ban tolom ,ill úgy van belőve a graf hogy kb 1500-1600at egyen meg és még így is viszonylag szép. Sok cucc veryben van . De ha leveszem full minre akkor is beszaggat mint állat. gtx 660-om van elégnek kellene lennie. Ill ahogy írtam patchek nélkül nem akadt,jó hogy kötelező feltenni őket. :C

(#23135) spanglee001 válasza #02119936 (#23131) üzenetére


spanglee001
addikt

igen vett auton van alapból bizti, lopottat pedig los santos customban lost/prevent menüben megvenni mind a 2 cuccot és ennyi.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23136) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Aki GTX 970 VGA-val játszik az leírná, hogy milyen grafikai beállításokat használ?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#23137) Lauda válasza Ra's al Ghul (#23136) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

En igy nyomom:

Atlag 70-80 fps, ha bemegyek a nagy fube 38-tol felfele, amugy telejesen roccenes mentes, nem laggol stb. Core i7 920, 12gb memoria, gtx970.

---------------------

Tegnap keszitettem egy csomo jo kepet, erre mikor kileptem nezem, hogy nem is futott a fraps. :W Pedig boszen nyomkodtam a sceenshot gombot. :C

[ Szerkesztve ]

(#23138) krupitomi


krupitomi
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már ilyen hibával? jobb alsó sarokban van egy téglalap alakú kép hiba. Eredeti játék patcheket még nem telepítettem (vagy magától telepíti?) legújabb (beta Ati) driver.

1
Ha valaki tudja mi okozhatja a hibát kérem segítsen. Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#23139) ittakary válasza krupitomi (#23138) üzenetére


ittakary
nagyúr

az MSAA okozza

(#23140) Puma K


Puma K
veterán

Ezen felnevettem ma hajnalban:

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23141) Regirck


Regirck
senior tag

Tegnap kiprobaltam a jatek viragboltis kiadasat, mivel azt tanacsoltatok. 4GB ramot egybol megeszi a jatek, meg akkor is ha minden a leheto legkisebb beallitason van. Tanacsotokra bovitem 8GB-ra a memoriakat es ha akkor mar nem megy 30fps ala akkor megveszem es talalkozunk online-ba. Bizom benne, hogy ugy menni fog! ;)

Lenovo G580
I3 (3110m)
4GB
Geforce GT635 2GB

[ Szerkesztve ]

(#23142) RoMix85 válasza krupitomi (#23138) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Vagy kikapcsolod az msaa-t vagy a postfx qualityt lentebb veszed veryhight-tól és jó lesz.

(#23143) Lord Myn válasza Lauda (#23137) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Szia,

És az Advanced Graphics-ben mi van beállítva?

Másik, ezt többiektől is kérdezem: random fagyásokra van már valami gyógyír? Nekem nincs virtuális memória beállítva (12GB RAM-om van), illetve a CPU is 4GHz-re van húzva. Ezek közül valamelyik okozhatja a véletlenszerű fagyásokat?

"War does not determine who is right - only who is left."

(#23144) Lauda válasza Lord Myn (#23143) üzenetére


Lauda
félisten

Bocsi, pedig kifotoztam azt is:

(#23145) addamka válasza Lord Myn (#23143) üzenetére


addamka
őstag

Elég érzékeny a tuningra, nálam eddig a húzott CPU-val nem volt gond, de GTA-nak kellett egy kis plusz fesz.
GPU tuningból is kellett -20MHz, mert bizonyos átvezetőkön kifagyott, azóta semmi.
Swap fájlt többen írták kell neki, egy próbát megér ha bekapcsolod.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#23146) akela91


akela91
addikt

Michael multitasking :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23147) Lauda válasza akela91 (#23146) üzenetére


Lauda
félisten

:C

Ejszaka felnevettem, mikor leutottem a not, jottek a mentok, majd az egyik beugrott a kocsiba es elhajtott, otthagyva a masikat. Az meg busan elsetalt onnan. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23148) sesztakbence


sesztakbence
tag

Üdv!

Intel G850, 4GB RAM, HD5770 1GB, Win 8.1 a konfigurációm, és a játék éppen eldöcög, de így a látvány nem az igazi. Jelenleg van maximum 50 ezrem bővítésre. Ebből kijönne egy HD260X 2GB és +4GB RAM. Dobna érezhetően a teljesítményen, vagy a proci visszafogná már ilyenkor a teljesítményt? 1366x768-ban játszok.

(#23149) ittakary válasza sesztakbence (#23148) üzenetére


ittakary
nagyúr

a CPU egyértelműen visszafogná...

A +4GB ram az alap, azt mindenképpen lépd meg, de szerintem mindenben lépj egy picit. Esetleg egy i3 vagy egy olcsóbb i5 beleférhet és amennyi marad azt VGAra ellőheted.

[ Szerkesztve ]

(#23150) kisza25 válasza akela91 (#23146) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet, hogy csak melege volt:D
sesztakbence: itt válaszoltam, mert ide való a kérdésed

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.