Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) Lord Myn válasza addamka (#23145) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Köszi, akkor kipróbálom mindkettőt, előbb kap egy kis virtuális memóriát, azután, ha az sem oldja, meg akkor kipróbálom alapon a procit. (Mondjuk furcsa, ha az AVX-es LinX teszt nem fagyott ki 1 órán keresztül sem, pedig itt már egyes magok 80+ fokra is felmentek, akkor a hülye GTA mire fel háklis?)

Lauda: szóval, Advanced-ben minden off. Nekem majdnem ugyanez a beállítás, csak az MSAA ki van kapcsolva (egyébként a driver-ben MFAA-val használod?) helyette PCSS árnyékot használok, viszont az AG-ben a High Detail Streaming, a High Res. Shadows és az Extended Shadow Distance (100%) be van kapcsolva. Már arra is gondoltam, hogy lehet ezek közül valamelyik okozza a rendszeres fagyit. VRAM-ból olyan 3,2-3,3GB-ot eszik (GPU-Z szerint) játék alatt, tehát még a hírhedt 3,5GB-on sem megy túl.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#23152) sqpp válasza cyberkind (#23065) üzenetére


sqpp
őstag

Na felébredtél öreg?:D

Közben úgy néz ki, hogy a vihar okozta a problémát... :D erre nem gondoltam.. lehet, hogy kihúzódott a kábel, vagy megszakadt...

(#23153) h1mpi válasza Lord Myn (#23151) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 8GB ram mellé a virtuális memória segített. Ameddig 400-400 volt fagyott állandóan, azóta semmi.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#23154) Giii válasza sqpp (#23101) üzenetére


Giii
senior tag

Ugyan ez a problémám.Club3 D 6970.Úgy löttem be,hogy 1440 mB használ.Thuban 3,6 Ghz teker+8Gb RAM.Nem tudom feljebb tolni az órajelet mert a lapom ennyit tud 3+1 VRM-el.Jövő hónapba beújjítok egy új Giga lappal és akkor talán meglesz a 4Ghz-es álomhatár.De félek,hogy nem ez a probléma.Hogy mi itt a "szűk keretmetszet" hát a t.k.m tudja már.Annyi féle fajta beállítást probáltam hogy csuhaaj :DDD Patchekkel semmi változás.Amúgy sosem fagyott a játék meg ilyenek,bár online-on elő-elő fordult.Normal-Hihg beállítás mellett ugyanazt a szaggatást mutatja.És ez marha bosszantó.Tudom,hogy kevés már eza videókártya na de annyira nem gyenge ,hogy normalon ne vigye.Nem tudok már mit kitalálni.Egyszerűen már nem is foglalkozok vele azon kívül,hogy leírom bánatom.Nem próbálkozok már beállításokkal mert úgysem segít már.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#23155) kisza25 válasza Lord Myn (#23151) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

arra, hogy a Linx folyamatos maximális terhelést ad, nagyjából állandó feszültségérték mellett, a játék alatt meg változik a terhelés és a feszültség is ingadozik, csak egy minimális késés is elég, hogy eldobja magát

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#23156) sqpp válasza Giii (#23154) üzenetére


sqpp
őstag

Neked az első napon, (ami a második volt a rossz szerverek miatt) ment rendesen?

Mert nekem akkor semmi probléma nem volt legalább is mindaddig, amíg a fűt be nem raktam very high-ra, hisz ott már azért tényleg kevés a procim, de alapjáraton vaj simán futott...

(#23157) Puma K válasza akela91 (#23146) üzenetére


Puma K
veterán

aa nem mutatja a gifet :(((

itt van jobb minőségben: http://i.imgur.com/aiWzOCS.gifv

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23158) Lord Myn válasza h1mpi (#23153) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Köszi, akkor mindenképp kipróbálom, hogy adok neki virt.memóriát.

kisza25: Aha... így már világos, ráadásul nekem még alul is van egy picit feszelve a proci (1.1V) és így megy 4GHz-et, de hát eddig semmelyik játék vagy alkalmazás nem panaszkodott soha.

Na, kiváncsi leszek, melyik lesz a jó megoldás, ha egyáltalán... Mindenesetre köszi nektek a tippeket! :R

"War does not determine who is right - only who is left."

(#23159) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Erröl a folyamatos frissitésről semmi hir ? Tudjátok amikor inditom a játékot állandoan valami 353 mb ot tölt le ,telepiti és úgy tudom inditani ,ha kilépek a játékból és inditom ugyanez történik .Már kb 5 napja

(#23160) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A multiban van egy olyan rész, hogy a térkép jelöli Trevort. Na már most elfurikáztam hozzá, ott lenyomott nekem egy hosszú litániát, és mivel amúgy se értettem, így szép csendben végighallgattam. ;] Ezután, ha jól értelmezem, lehetőség nyílik egy tucat feladatot végigvinni, de nem egyedül, hanem valakivel. Kérdezném, hogy érdemes-e ezekkel szórakozni, ad-e valami pusszt a story módhoz képest, és esetleg van-e valaki aki még nem vitte teljesen végig ezeket, és velem végigcsinálna egy párat?
Más, ha valaki szereti a játékbeli zenéket, akkor javaslom, hogy a Rebel Rádiót ki ne hagyja, szerintem, magasan az egyik legjobb. A Spotifyton elérhető egyben, egy 44 perces zenei anyag, piszok jó minőségben.
[/L]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23161) castiels


castiels
addikt

Az lehet hogy egy i5 4460 nem elèg r9 290 mellet a 60fps hez? Minden very high + 2x èlsimìtással van hogy leesik 40 re is a városba.. Ez a proci hibája?

(#23162) h1mpi válasza castiels (#23161) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nézd meg Afterburnerben. Ha 99% a CPU kiahsználtsága és kevesebb a GPU-jé, akkor proci limites, ha nem, akkor más a gond. Amúgy a családban egy HD7970-el és egy i5-el (3.3 Ghz) megy simán folyékonyan 60 FPS-t. Az FPS beesés az szerintem játék bug, nekem is néha leesik 100-120-ról 60-80 közé és nem azért, mert a grafika annyira megterhelné abban a pillanatban.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#23163) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Miért van az ha single playerben meg csinálok egy küldetést egy vasat sem kapok érte?Most egymás után 3 küldetést csináltam de a pénzem ugyan annyi.A másik,most nemrég én is tuningoltam egy autót el raktam a garázsba de el tűnt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23164) JackFeryll válasza Pityu. (#23163) üzenetére


JackFeryll
őstag

Már valaki feltette ugyanezt a kérdést.
Nem minden küldetés hoz pénzt. Amik hoznak azok viszont nagyobb összegeket.

(#23165) Pityu. válasza JackFeryll (#23164) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Akkor jó szarul lett ,meg csinálva,a régi gta k jobbak voltak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23166) castiels válasza h1mpi (#23162) üzenetére


castiels
addikt

Èn VSync- el játszom, a VGA majdnem mindig 100 on megy, a proci is , nèha 80-90..

(#23167) JoolsNOS válasza Pityu. (#23165) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha te mondod. :U

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#23168) Mr.Csizmás válasza Pityu. (#23165) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha pénzt akarsz, akkor inkább egy khm kancsal egyént keress másfele ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23169) Dtomka


Dtomka
veterán

Volt má' ?
Támogatni fogja az iCEnhancer a GTA V-t
De még korai, persze jönnek az új vasak...:D

(#23170) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok
lapozófájlt érdemes automatára rakni akkor is, ha a rendszer egy ssd-n van a játék viszont egy hdd-n? igazából semmi problémám a játékkal 40-50-60 fps között vígan elvagyok vele viszonylag magas beállításokkal, memóriából 8 giga ddr3 van a gépemben

(#23171) Mr.Csizmás válasza Dtomka (#23169) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vica versa

a zoknisztár támogatni fogja az ice-t bannolás nélkül? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23172) sqpp válasza Mr.Csizmás (#23171) üzenetére


sqpp
őstag

Singleben biztosan, Multiba nem biztos... :D

(#23173) Dtomka válasza Mr.Csizmás (#23171) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is úgy tudtam h bármilyen moddolás után búcsút lehet inteni az online résznek...nekem meg annyit nem ér.
Apropó még mindig sokat crashel a játék?~ 2 hete hanyagolom...de lassan ismét folytatnám...

(#23174) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Steamről megvettem a játékot, de indítás után azonnal kifagy az alábbi üzenettel:

.NET 4.5 fent van, legújabb dx fent van, legújabb ati driver (beta is már)
i7 3770K, 6950m 16gb ram. minden alapon, nincs tuning. Nincs ötletetek mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#23175) htc07 válasza Puma K (#23157) üzenetére


htc07
addikt

a viszkisüveg is érdekes fizikával bír :D

(#23176) Viper26


Viper26
nagyúr

Másnak is eltűnnek a garázsból az autók? Így kb. értelmetlen erre költeni. :U

Pixel 7 | FR955

(#23177) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Vannak vicces dolgok az tuti. Filmstudióból mennék ki, de nem nyílik a sorompó. Dudáltam egyet, erre az ör kiront a bodéból és elkezd löni, plusz jönnek a zsaruk két csillaggal...wtf

[ Szerkesztve ]

(#23178) Daffchy válasza Viper26 (#23176) üzenetére


Daffchy
őstag

Single vagy multi?

(#23179) Ideg válasza Malibutomi (#23177) üzenetére


Ideg
aktív tag

:D Igen az elég fun. Mentem volna felvenni a küldetést, de nem tudtam bejutni. Széttörtem a kaput aztán kaptam egy kettes csillagot, de el tudtam kezdeni a küldetést körözés alatt is. :D

(#23180) cyberkind


cyberkind
félisten

2 kérdésem volna.
1: Hogy lehet felrobbantani a sticky bomb-ot? :D
2: A multis achik átjöttek konzolról?

Paranormal Cocktivity

(#23181) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Valaki árulja már el hogy online verseken ugye lehet felvenni rakétát vagy bombát ,hogy tudom ezt kilőni másokra ? Mert engem mindig kilőnek :D Egyébként full online nyomom és magyarral még nem találkoztam ,nem is csoda .....De nem bánnám ha pár küldetést esetleg versenyt magyar játékosokkal is tudnék végig vinni .

(#23182) sqpp válasza cyberkind (#23180) üzenetére


sqpp
őstag

1. rá lősz
2. a közelében érzékeli, hogy van valaki (bár ez nem tuti)..vagy épp időre megy.

(#23183) cyberkind válasza sqpp (#23182) üzenetére


cyberkind
félisten

És nem időzítve valamelyik billentyűvel?

Paranormal Cocktivity

(#23184) negyven2 válasza Ideg (#23179) üzenetére


negyven2
veterán

Valahogy így történt :D??? :C

INMOTEP: Konzolon a duda megnyomásával, gondol itt is, bár lehet van nekik külön gombja.

cyberkind: Konzolos acchikat amiket eddig megkaptál, azokat megkapod egyből.

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#23185) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#23183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

press G

amúgy írja a hinteknél, ki van kapcsolva?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23186) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#23185) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem csak x-et írt, de azzal semmi se történt. :D

Paranormal Cocktivity

(#23187) Viper26 válasza Daffchy (#23178) üzenetére


Viper26
nagyúr

Single

Pixel 7 | FR955

(#23188) StarKiller89 válasza StarKiller89 (#23170) üzenetére


StarKiller89
senior tag

erre valaki?

(#23189) INMOTEP válasza negyven2 (#23184) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát igen de pc-n tolom :)

(#23190) Brenor


Brenor
aktív tag

Legalább high grafikai beállításokon, milyen videokártyát érdemes venni hozzá? Jelenlegi konfigom: Core i5 2300, 8 GB Ram, Amd Radeon HD6850 1GB. Ezen eléggé minumon tudom futattni, de gondolom a cpu bírni fogja a magasabb grafikát, ha kicserélem a videókártyát. Akár Nvidia-t is javasolhattok. Mostanában nem igen vagyok képben a videokártyákkal és az árakkal.

(#23191) spanglee001 válasza INMOTEP (#23189) üzenetére


spanglee001
addikt

E betüvel lövi a cuccokat verseny közben, ha felvetted persze.
G betü robbantja be a stickyt ha el van dobva.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23192) yozsee11 válasza INMOTEP (#23181) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Én például folyamatosan magyarokkal játszom, akármilyen játékmódról is legyen szó (heist, verseny, küldetések, sport stb). Most is épp versenyeket nyomunk és a most induló nyolcból négyen magyarok vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#23194) INMOTEP válasza spanglee001 (#23191) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszönöm

(#23195) INMOTEP válasza yozsee11 (#23192) üzenetére


INMOTEP
őstag

És ezt hol tudom beállítani hogy engem is magyarokhoz dobjon be inkább ? Mert a social regem magyarra van állítva :U

(#23196) Saccco válasza Brenor (#23190) üzenetére


Saccco
nagyúr

Legalább 7870, Nvidia oldalról nem tudom. :B

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23197) Giii


Giii
senior tag

Épp ma tettem róla említést,hogy online néha fagyott ki,erre ma nem tudok belépni online.Grand Theft Auto V is Offline.Ilyenkor mi a teendő?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#23198) Giii válasza sqpp (#23156) üzenetére


Giii
senior tag

Ment teljesen normálisan.Nem volt vele gond.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#23199) Giii válasza Giii (#23197) üzenetére


Giii
senior tag

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#23200) Hunbeast87 válasza Giii (#23199) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Egy fekete képet minek kellett beszúrni és mi keresnivalója van itt?
A hozzászólásaidat pedig miért nem próbálod 5 percen belül szerkeszteni, ha bőven lenne rá időd? :U

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.