Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
A SC oldaláról a support részről leszedtem az SC programját. Lehetséges, hogy nem tudom a D re telepíteni? Elindítom, oszt csak a program files x86 ba teszi magát. ez ilyen?

(#23652) nonsen5e válasza kisza25 (#23645) üzenetére


nonsen5e
addikt

Még nézegettem a fő gépben is most 4GB RAM társaságában ultrán, fullHD mellett és tökéletesen fut. Ott meg agyonszaggatja magát. Mindegy, marad először a driver, majd gta, majd win újratelepítés. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23653) gali777


gali777
őstag

Próbáltátok már, hogy ahova lehet a cheat kódot írni singleben, beírjátok, hogy snowday? :D Igen poén, lehet vele szórakozni. Tegnap láttam róla egy videót, ki kellett próbálnom. :D Akit érdekel, az így keressen rá youtube-on: gta v slidey cars

(#23654) Lauda válasza gali777 (#23653) üzenetére


Lauda
félisten

Probalgattam mar egy csomo cheat kodot, ezt meg nem ismertem, koszi a tippet! :C

(#23655) Hauptmann válasza #92888064 (#23641) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem 'High'-ot kell neki adni?:Mintha azt olvastam volna valahol, hogy a 'Realtime' esetében mikrolagok jelentkezhetnek. A Launcher-t meg érdemes 'Low'-ra venni.

Más. Nem tudjátok, hogy miként halad a fordítás? Anno jelentkeztem, hogy segítek, de két email-re sem reagáltak, gondoltam, teltház van, és gyorsan meg is lesz. De még csak 2%...

(#23656) Lauda válasza gali777 (#23653) üzenetére


Lauda
félisten

Teliesiteni nem lehet amugy a palyat? Mint volt egyszer a konzolokra? ;]

Az milyen mar, hogy ellopod a tuzoltokocsit es lehet locsolni a vizagyuval:

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#23657) Hauptmann válasza Lauda (#23656) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez benne volt valamelyik régebbiben is, talán az SA-ban? Mármint a vízágyú.

[ Szerkesztve ]

(#23658) gali777 válasza Lauda (#23656) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem az max télen lesz valami event alkalmából, máshogy nem hiszem, hogy lehet, vagy max, ha modolod a játékot :D

(#23659) Mr.Csizmás válasza Hauptmann (#23657) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

3, VC, SA, 4

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23660) CtiveR


CtiveR
tag

Valaki jön Heisteket csinálni? :D ts-t tudok adni, jöhet privát is. :U

Aláírás.

(#23661) 30z.Samu válasza Hauptmann (#23657) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem maga a helyszín is kísértetiesen hasonlít Groove Street-re. :)

Sic Parvis Magna

(#23662) JackFeryll válasza Mr.Csizmás (#23659) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az 1-re nem emlékszem, de a GTA 2-ben is tuti volt vízágyú rajta.

(#23663) YM


YM
senior tag

Kipróbáltam most 1-2 online heistet, de basszus ránk küldenet vagy 40 FIB-st, kicsinálnak mint a pinty :F
Hogy van ez?! :F

(#23664) JackFeryll válasza YM (#23663) üzenetére


JackFeryll
őstag

1. Kuruma = God mode ON, nehéz meghalni
2. Fejlövések, egérrel 90%-ban ki lehet osztani a fejeseket és akkor egyből halnak.
3. Fedezék, nem rambo.
4. Fedezék mögött enni snack-eket, felrakni a friss golyóálló mellényeket.
5. Ha a 10 millás bónuszra gyúrtok és minden plusz védelem számít akkor el kell menti egy olyan outfitet amiben van heavy utility vest (lassú leszel vele) és golyóálló sisak és mindenki ebben jöjjön, vagy a
beállításoknál "ráerőlteted" a többiekre az outfitet.
6. Ha kell akkor a gránátvető meggyorsítja a dolgokat.

Amúgy melyik heist melyik része ? A parkolós ?

[ Szerkesztve ]

(#23665) kisza25 válasza YM (#23663) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem kell mindet megölni, hanem el kell menekülni (gondolom a parkolóban mikor jön a spiné a táskával)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23666) cyberkind válasza kisza25 (#23665) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig ez nem is annyira nehéz, bár ha a csapatból már csak 1 gyökér akkor tökmindegy.

Paranormal Cocktivity

(#23667) sqpp válasza cyberkind (#23666) üzenetére


sqpp
őstag

Itt most rám céloztál :O :((( :C

(#23668) cyberkind válasza sqpp (#23667) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, itt a boxon található ezernyi gyökérre, akikkel semmit se lehet csinálni.

Paranormal Cocktivity

(#23669) YM válasza JackFeryll (#23664) üzenetére


YM
senior tag

Online is lehet csalni? :F Én nem nagyon szeretnék... :U
Köszi azért a többi tippet ;)

Gyorsan kitaláltátok melyik küldetés az, ez a legnehezebb vagy mi? :U

Online is lehet trükközni a tőzsdével?
1vs1 deathmachet hogy találok?

(#23670) JackFeryll válasza YM (#23669) üzenetére


JackFeryll
őstag

"Online is lehet csalni? :F Én nem nagyon szeretnék... :U"
A Kuruma az egy páncélozott autó amit az első heist teljesítése után tudsz megvenni. Nagyon nehezen tudnak belőle kilőni ezért elég könnyű velük megcsinálni a küldetéseket.

"Gyorsan kitaláltátok melyik küldetés az, ez a legnehezebb vagy mi? :U"
Nem nehéz csak nem sok olyan rész van ahol egy rakat FIB-s rohamoz meg.

"Online is lehet trükközni a tőzsdével?"
Online-ban nincs tőzsde.

"1vs1 deathmachet hogy találok?"
Azt hiszem ha megölnek akkor el tudsz fogadni egy 1v1 kihívást. Igazából ez nem igazi DM ahol külön pályára rak be.

(#23671) YM válasza JackFeryll (#23670) üzenetére


YM
senior tag

Az Online rész elején berakott egy fóxer ellen 1vs1 deathmachbe egy raktárépületes pályára :D Szétszívattam, ilyen kéne még :DDD

(#23672) Lauda


Lauda
félisten

Kezd egyre jobban idegesiteni, hogy sokszor nem tudja az ember mit kell csinalni, csak talalgat, meg kocsikazik orakat. Lehetne valami egyertelmubb menete.

Itt nem tudjatok mit kene tennem?

Autokaztam vagy egy orat, elmentem minden erdekes pontra, de semmi. Azt irja menjek michaelhez vagy mi es kezdodik a kuldetes. Atvaltottam ra, felkelt az asszony melol, most megint nem tudom mit kene csinalni.

Most meg elmegyek michaellel lesterhez aztan meglatjuk. :W

[ Szerkesztve ]

(#23673) v!ct0y válasza Lauda (#23672) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van két ? jel meg egy L betű. Az nem elég ?

(#23674) Wiz Khalifa válasza v!ct0y (#23673) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Három van amúgy mert van egy Franklin-hez is. Meg ott az agyturkász jele is. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#23675) Lauda


Lauda
félisten

Megoldodott, csak a masik karakterrel kerestem a melot. :DDD

(#23676) geckowize válasza A_ScHuLcZ (#22898) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem a teamviewert kikapcsolva mar nem csinalta, de amugy lehet mas nyitott programtol is, sticky notes/gadgets es termeszetesen msi afterburner/fraps miatt is.

(#23677) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

GTA szériát elég régen láttam, így elnézést, ha nagyon nagy hülyeséget kérdezek. Ebben a részben az Online mód mit takar? A story végigjátszása után vannak hosszútávú tervek, amiket online lehet elérni? (Pl. drága ingatlan, autók, stb?) Illetve láttam gameplay-t, ahol valami ékszerboltot rabolt ki egy játékos. Ilyen szintű melókat is lehet közösen csinálni végtelen mennyiségben? Vagy milyen egyéb előnye van az online módnak?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23678) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Kérdezném hogy van lehetőség arra hogy a frissítést kikapcsoljam ? Mert még mindig ez a problémám hogy minden indításkor tölti azt a 353 mb os állományt amikor már egyszer felrakta ,rohadtul zavaró amikor az ember felakar lépni de nem tud mert megkell várni azt az 5-10 percet amig letölti és feltelepíti :o Ráadásuk mostanában még a frissítés letöltése is megszakad és rákell nyomni a retry-re :W

Másik kérdésem hogy esetleg nem tud valaki egy magyar leirást vagy egy videót ami megismertet hogy az online módban a menürendszer mi mit jelent ? karakter beállitások stb stb Jópár dologra rájöttem de azért jó lenne tisztában lenni mindennel .

[ Szerkesztve ]

(#23679) nonsen5e válasza CactuS (#23677) üzenetére


nonsen5e
addikt

A sztori módtól teljesen független, akár azt kihagyva rögtön kezdhetsz online karaktert is. Más játékosokkal közös rablások, "heist"-ek, különféle versenyek mások ellen, egymás irtása, stb... Ugyanaz a világ, térkép mint a story módban, csak együtt másokkal.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23680) CactuS válasza nonsen5e (#23679) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, így már értem. És van esetleg benne ilyen "komolyabb" coop lehetőség? Hasonlóra gondolok, mint mondjuk a Payday. Tehát, hogy egy bankot 3-4 emberrel közösen raboltok ki?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23681) nonsen5e válasza CactuS (#23680) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen. :K

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23682) cyberkind


cyberkind
félisten

Van valakinek arra tippje, hogy hogyan is tudnék megszabadulni a Merryweather terepjárótól? :F

Paranormal Cocktivity

(#23683) kisza25 válasza cyberkind (#23682) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az meg mi?:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23684) Puma K válasza cyberkind (#23682) üzenetére


Puma K
veterán

Single vagy multi?

Single felrobbantod, multiban meg eladod vagy felrobbantod.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23685) mdani01 válasza spanglee001 (#23627) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ájájjájj, ezek de hülyék istenem :D

iPhone 6S SpaceGray

(#23686) mdani01 válasza cyberkind (#23682) üzenetére


mdani01
aktív tag

Arra a sárga undormányra gondolsz?

Bocsánat a dupláért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#23687) Saccco válasza cyberkind (#23682) üzenetére


Saccco
nagyúr

You can sell the Merryweather jeep after calling... (nem olvastam végig :DDD )

kisza25:

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23688) YM


YM
senior tag

Izé, Flight Schoolt utolsó küldetésénél az oktató mindég felrobban, aztán rámfogja h miattam. WTF :F

(#23689) cyberkind válasza Saccco (#23687) üzenetére


cyberkind
félisten

Felrobbantottam.

Paranormal Cocktivity

(#23690) Lauda


Lauda
félisten

Nalam valami keveredes van a kuldetesekben, mert most voltunk megnezni az ekszerboltot, jopar elotte levo kuldetest meg abszolute nem csinaltam eddig. Nem ertem.

(#23691) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

PC verzióban amúgy módosították a tőzsdét nem? Mert kb. egyáltalán nem úgy alakultak az árfolyamok, ahogy a korábbi leírások taglalták, mindegy így is sikerült 40 milliót karakterenként összehozni, max a golf club nem lesz meg. :D

Más kérdés: még mindig nem tudom, hogy single-ben az inventoryba, hogy rakok be snacket vagy golyóállómellényt, vagy ezt csak online-ban lehet?

Samsung Galaxy S23

(#23692) Wiz Khalifa válasza StarKiller89 (#23691) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

40 milka? Én 190-et szedtem össze pl Michael-el. Franklin-el meg 180-at. Trevort azt nem is mondom.... :D

Smoke some weed nigga!

(#23693) StarKiller89 válasza Wiz Khalifa (#23692) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Mondom, nekem nem jöttek azok az árfolyamok amiket leírtak korábban, de ezt többen is jelezték itt, hogy nem úgy működik a tőzsde mint a korábbi verziókban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#23694) samfishR


samfishR
senior tag

Sziasztok!

Felvennétek a crew-ba kérlek? samfishr a nevem, jelentkeztem az imént. Köszönöm!! :R

(#23695) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

csináltam egy tízmérföldes versenyt, enjoy :)) http://rsg.ms/e2ab12d

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23696) JackFeryll válasza StarKiller89 (#23693) üzenetére


JackFeryll
őstag

Másnak más, de ennyire azért nem voltak rosszak.

Nekem 150 millióm van mindenkivel úgy hogy még nincs kész az összes Lester küldi és (16-17 milliót kaptam fejenként a nagy bankrablásból mert okos opciót választottam a legdrágább emberekkel).

(#23697) Wiz Khalifa válasza StarKiller89 (#23693) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az tuti hogy nem olyan mint amit leírnak. Mert nekem pl ahol azt írták hogy 300%-os hozamot hoz nekem ott 217% volt. De tény hogy van amelyiket 5x csináltam meg mert elbasztam hogy na hátha még növekszik. De mindig beszívtam. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#23698) v!ct0y válasza StarKiller89 (#23693) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem voltál elég türelmes :)
Nekem a játék végére lett 40 milka mindenkivel és utána kezdtem a tőzsdét. 700 milla lett a vége karakterenként és még egy hátravan.

(#23699) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak engem szórakoztat azzal a játék, hogy belépek online (ha sikerül) belemennék egy heist-be, vagy missióba, azt írja tele van, visszalépnék freemódba és itt beakad és ezt a képet nézegethetem amíg be nem zárom a játékot, utána már online-ba is nagyon nehezen tudok belépni:

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23700) htc07 válasza kisza25 (#23699) üzenetére


htc07
addikt

home gomb, és joinolj rá valamelyik ismerősödre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.