Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) Balathruin válasza RazoR (#22100) üzenetére


Balathruin
veterán

Furmark nem túl jó stabilitás tesztelő, nálam játékokban és Valley-ban hamarabb jön a hiba.

(#22102) Mengele


Mengele
tag

Hi

Most csinaltam meg a nagy arany rablast meg mennyi kuldi van hatra?

A Helpet elore is koszonom :R

(#22103) RazoR válasza Balathruin (#22101) üzenetére


RazoR
veterán

Heavennel is teszteltem...

(#22104) Kutya_7 válasza Habugi (#22099) üzenetére


Kutya_7
tag

+1, GTA V kivételével minden megy (AC Unity, FC4, WD) 1200/1700-on, de ez max 1200/1600-al megy "csak"... Különben artifactol... Beállításaim MSAA 2x, grass very high, DoF off, motiob blur minimumon, többi csumán, még advenced is.

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#22105) kisza25 válasza RazoR (#22100) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a furmark nem jó stabilitásra, a játékok sokkal összetettebbek és ugye a nem állandó terhelés miatt feszültségingadozás van, míg a tesztprogramok állandó fesz mellett mennek maxon, ez procinál is így van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22106) RazoR válasza Kutya_7 (#22104) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor nem csak nálam nem szereti az oc-t...

(#22107) Habugi


Habugi
addikt

RazoR8402 & KutttyaUram:

Hát akkor passzolom, megnézem majd 1240en hátha kivág de sok értelmét nem látom.
Eleve két külön jelenségről beszéltek, CTD és artifact.

Nálam is hasonlóak a beállítások, FHD, MSAA 4x (Refl. MSAA 2x), AF 16x, Grass, Shadow, AO és Tess High, minden más VeryHigh + csúszkák, Advancedben 3x On, EDS kb 65-65%-on.

Képelmosás/maszatolás/homálytúra elkerülése végett kikapcsolva: FXAA, Post FX, DoF, Motion Blur.

Kata 15.4b, Pepsi nélkül.

Olyan területeken ahol buja a flóra VeryHigh Grassal lebukdácsol 50alá az FPS, ebben a játékban ez valamiért elég zavaró.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22108) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Már azt hittem a videokártya topikban vagyok azt is szoktam nézegetni. Úgy látszik nem jött be a PC-s ügyek bajok külön fórumban ötlet.

(#22109) Habugi válasza JackFeryll (#22108) üzenetére


Habugi
addikt

Szörnyű lehetett az a pillanat amikor ezt hitted, de tényleg.
Hirtelen nem is tudom hogyan kérjek elnézést.

SSD/lapozófájl téma is kb egy tucat postnál tartott mire megérkezett az első önjelölt Emese, hát ez most a felét sem élte meg. Na mindegy, igen persze, részemről befejeztem, elég volt mára a szörnyűségekből.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22110) Wiz Khalifa válasza pendre54 (#21662) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sajna lemaradtam a feltöltésével... :(

DE! végre fent van a JÓGA SEGÉDLET videó! :)

Smoke some weed nigga!

(#22111) Zilai81 válasza kigyi_23 (#21348) üzenetére


Zilai81
csendes tag

Helló. Hogy érted ezt a biztosítási dolgot a Kurkumával kapcsolatban????
Ha megveszem egyszer, és fel robantja valaki akkor a garázsamban újra adja a gép???
A választelőre is köszönöm ☺

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#22112) JackFeryll válasza Habugi (#22109) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem kell nekem esni habzó szájjal, na :U Én csak megjegyeztem hogy úgy tűnik mindenki tojik a szabályzatra pedig csak az első mondatig kellet volna eljutni, de ez a rutinosabbaknak sem megy. Moderáció meg nincs.
Pedig az ötlet nem volt rossz.

(#22111) Zilai81
Online-ban ha van biztosítás az autón és valaki megsemmisíti akkor a gonosztevőnek fizetnie kell a kocsidért, te felhívod a biztosítót hogy kérsz egy újat amit elvileg felvehetsz a depójukban, de a mechanic elvezeti hozzád ha kéred.
Valami minimális díjat fizetni kell érte. Ha viszont te robbantod fel a kocsid, vagy belehajtasz a folyóba és elmerül akkor komolyabb pénzt kell fizetni érte.

[ Szerkesztve ]

(#22113) RazoR válasza JackFeryll (#22112) üzenetére


RazoR
veterán

A másik tyopik elég halott azért bátorkodtam itt kèrdezni.... :B

(#22114) Zilai81 válasza JackFeryll (#22112) üzenetére


Zilai81
csendes tag

Helló. Tudnál segíteni hogyan lehet biztosítást kötni ??? Amikor veszem meg az autót ot van a lehetősége??? A válaszod előre is köszönöm :DD

Te vagy a Hős, az Életed igaz hőse. Aki nyer vagy veszít, de nem adja fel. Mert hiszi, mert tudja, ameddig él, ameddig a szíve lüktet, van út, van esély. Bármire!

(#22115) Habugi válasza JackFeryll (#22112) üzenetére


Habugi
addikt

Nem állt szándékomban neked esni, semmi ilyesmi.

Csak jelezni szerettem volna, hogy ennyi után még marha nagy kár mószerolni.
Moderáció természetesen van, csak gyakorlatiasabb ingerküsszöbbel mint amivel rendelkezel. Azt majd ők tudják mikor kell belenyúlni, hidd el.

Node mindegy, no offense, vigyáztam. Béke! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22116) Pityu. válasza r0 (#22094) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi állítgattam buheráltam,aztán majd látjuk.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22117) bigrob


bigrob
őstag

Szerintetek melyik a legjobb muscle car versenyre?

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#22118) RazoR válasza bigrob (#22117) üzenetére


RazoR
veterán

A mustang

(#22119) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Történt már veletek olyan, hogy éppen bent vagytok a házban és egy hatalmas robbanás rázza meg közben a házat? Éppen bent voltam Michael-el mikor ez történt. A kép is bele remegett, picit homályos is lett. Nem tudtam mi történt, kimenetem megnézni és kiderült, hogy egy utasszállító repülőgép zuhant rá közvetlenül a ház melleti útra. A szárnya bent volt a kertben. Nem gondoltam volna, hogy ilyen is megtörténhet ebben a játékban. 😂

[ Szerkesztve ]

(#22120) JackFeryll válasza Habugi (#22115) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ok. Nincs harag részemről sem.

(#22117) bigrob

Versenyezni utálok velük, de én úgy tudom hogy a Gauntlet.

(#22121) Freddycom válasza kinghaxor (#22119) üzenetére


Freddycom
őstag

Akkor úgy tűnik, hogy ez egy scriptelt esemény, mert sokan beszámoltak már erről.

(#22122) kinghaxor válasza Freddycom (#22121) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Nem olvastam utána, csak meglepett. Tetszenek ezek az apró kis részletek.

(#22123) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Spoiler lehet!

Van az a küldetés, amikor amikor Franklinnel kell ellopni egy parkolóházból egy fekete hot-rodot (Z-Type ). Ezt le kell szállítani a Los Santos reptérre, ahol már várnak az öltönyösök, akiknek az autót visszük. Amint elérem a célhelyet a kocsival, a küldetés elbukik azonnal. Már 3x próbáltam újra, de nem tudom, mit kéne máshogy csinálni.
Mit kell ott csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#22124) pendre54 válasza Wiz Khalifa (#22110) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi a videót, kát, hogy nem volt róla korábban ;] , bár én, amikor feltettem a kérdést, a válaszok után 5 perc alatt túlestem rajta. Viszont most olyan gondom van, hogy a történet továbblépéséhez, csak muszáj túlesni a repülős iskolán Michaellel. A gondom az, hogy nem igazán értem minden eseteben, hogy mikor mit kellene csinálni a géppel, az oktató az istennek sem hajlandó magyarul megszólalni ;] .
Szóval esetleg, ha lenne időd, erről is rakhatnál fel magyar kommenttel egy ilyen kis faszányos videót.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22125) Akcok94


Akcok94
senior tag

üdv,

egy kicsit elakadtam, ott járok amikor egy küldetés sincs a térképen, és csak egymás írja hogy hívják fel. De ott azokon nem történik semmi. Mit kell csinálni?

köszi a segítséget.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#22126) TESCO-Zsömle válasza kinghaxor (#22119) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

[link]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22127) STC Speed


STC Speed
őstag

Van valamilyen Prohardveres TS szerver,ahol nyomja mindig pár ember?
Egyedül nem jó onlineozni:D

(#22128) kigyi_23 válasza Zilai81 (#22111) üzenetére


kigyi_23
addikt

A biztosítót felhívod és ők adnak egy újat melyet majd jelöl a térkép, hogy merre van (a biztosító parkolójában fog várni). Ha más teszi tönkre akkor ingyen van a csere, ha nem akkor minimális költséggel, de megterhelik a számlád (ezt nem teszteltem a kuruma-t nem olyan könnyű teljesen gallyra vágni max, ha vízbe fojtod :D )

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22129) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

no gyerekek, 1,5 hét után úgy tűnt, megjavult :U

reinstall:

könyvtárát is törölni a gamenek, meg a dokumentumokból a két txt-t (launcher, stb), meg a két xml-t :U

vidikari:

amd overdrive (performance résznél) off minden, -15Mhz GPU clock.

így sikerült megcsinálnom a Fame or Shame küldetést végre, és nem is fagyott ki....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22130) Wiz Khalifa válasza pendre54 (#22124) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Megpróbálok minél hamarabb de mára nem ígérem. :(

Smoke some weed nigga!

(#22131) Jani18 válasza STC Speed (#22127) üzenetére


Jani18
aktív tag

Ha valaki akar társaságban játszani.Itt szoktunk lenni egy páran.Főleg a Heist-et csináljuk.Aki akar Nyugodtan jöjjön fel.
Esdeath néven megtaláltok.

gold.voic.in:8780 pw:vindictus GTA V szoba

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#22132) ron8


ron8
senior tag

Hy! Miért van az hogy autózás közben ha mozgatom az egeret akkor erősen darabosan mozog? windows inputon van a beállítás, mert így nem késik ha mozgatom az egeret.

(#22133) Jani18 válasza ron8 (#22132) üzenetére


Jani18
aktív tag

Nálam is ez a probléma.De könnyű orvosolni.Csak állítsd át egy másik inputra.Utána vissza Windows-ra és megy szépen.Sajnos bug-os ez is.

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#22134) STC Speed válasza Jani18 (#22131) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi!!

és kb mikor?vagy mindig vannak fent?

[ Szerkesztve ]

(#22135) Jani18 válasza STC Speed (#22134) üzenetére


Jani18
aktív tag

Én mindig fent vagyok kb.Többi ember délután szokott feljönni.Persze munka függő.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#22136) RazoR válasza AthlonXP (#22123) üzenetére


RazoR
veterán

Nem nagyon lehet szétzúzni a verdát különben off...

(#22137) mexel válasza RazoR (#22136) üzenetére


mexel
veterán

Sajnos. :( Az autók törése nagyon tré a IV után. Nekem ez miatt nagy csalódás az egész játék, a IV-ben is az tetszett legjobban, sokszor csak mentem és zúztama verdákat. Ilyen garfikával csúcs lenne ha olyan látványosan törnének. Ez a fényezésen lévő pókháló soha nem tetszett a játékokban, 10-15 éve talán elment, de ennyi pc-s várakozás után negatív élmény. Ez már nem is fog változni sajnos azt hiszem.

(#22138) negyven2 válasza mexel (#22137) üzenetére


negyven2
veterán

Itt a nem lehet szétzúzni a verdát arra értette, hogy úgy szállítsa le a kocsit, hogy ne törje össze nagyon. De amúgy jól törik a kocsi, csak nem úgy és olyan gyorsan mint a IV-ben.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22139) Giii


Giii
senior tag

Directx 10.1-en is ugyanúgy akad :DDD Szűk keresztmetszet nem lehet a vinyó? Samsung spinpoint F3 eco green ami 5400-on pörög. :B

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22140) kocsisdavid5 válasza Giii (#22139) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

directx 10.1-el vagy 11-el érdemes játszani?

(#22141) #21346560 válasza Giii (#22139) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem hinném, külső meghajtóról megy nekem, akadásmentes.

(#22142) Mirman


Mirman
őstag

Üdv urak . PC-n játszom , végig pörgettem a fő sztoriszálat és szégyen , nem szégyen de szeretnék cheatengine-el plussz pénzt csinálni magamnak. Szigorúan OFFLINE játékról van szó , az online élményt nem rontanám el ilyennel. A rockstar hogy viszonyul ehhez ? Azonnali bann offline csalás esetén is vagy ezzel nem foglalkozik ?

(#22143) Giii válasza kocsisdavid5 (#22140) üzenetére


Giii
senior tag

Pár textúra gyengébb mint pl az utak.Ha mindent high-ra teszel úgy is nagyon szép.Ha pár dolgot normalra állítasz akkor van kb 360 vagy PS3-as szinten.Szép 10.1-en is.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22144) Giii válasza #21346560 (#22141) üzenetére


Giii
senior tag

Alaplapom lesz a ludas.Mikrolaggok megfognak szünni ha megveszem az új lapot.Valamennyire biztosan.Urak a patchek nélkül ugyanezt produkálta.Semmit nem dobott nekem tehát arra következtetek valami nem okés a gépen.Alaplapcsere.Nem a GTA5 miatt fogok lecserélni amúgy megérett a cserére,de most legalább van mire fogjam :DDD

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22145) kocsisdavid5 válasza Giii (#22143) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

de hogyan fut jobban?

(#22146) Pityu. válasza Giii (#22144) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem cserélhetsz bármit,ez a játék és olyan mint a mai legtöbb játék össze csapták gyorsan aztán jönnek kifelé a patchek ami k néha rontanak is rajta.Ott van pl az assassin's creed unity asszem windowst váltottam és úgy sikerült elfogadható futásra bírni nem cseréltem semmi hardvert,az assasins creed re még komoly gépek tulajai is panaszkodtak.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22147) Giii válasza kocsisdavid5 (#22145) üzenetére


Giii
senior tag

Igen jobban fut!De azt vettem észre,hogy a vannak olyan részeka játékban amikor ugyanazt az FPS droppot mutatja mint directx11 High-on!És ez az elszomorító.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22148) sqpp válasza Pityu. (#22146) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem az elején szepen futott es szebb is volt.. A patchek ota szerintem rondabb es neha olyan lagg van mintha betelne a vram.. De akar mire alithatom.. Es azert ez fura..

(#22149) Pityu. válasza sqpp (#22148) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerinted patch nélkül,lehetne jobb a játék?

Én arra gondoltam,még az elején vagyok a játéknak,lehet újból kéne rakni,csak patchek nélkül és úgy meg nézni mi van,nem hiszem hogy a javítások olyan sok mindent javítanának.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22150) sqpp válasza Pityu. (#22149) üzenetére


sqpp
őstag

Nem tudom, de nekem az elejen szinte minden very highon volt, kiveve a fuvet es a texturakat. Az normalon. De ugy szepen futott a stabilan 40fpst . (fsaa msaa 2x). Most meg ritkan olyan akadasok vannak... Nem vagom mi van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.