Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) TTomax


TTomax
nagyúr

Hogyan lehet,hogy a social clubos accomon megvan a gtaV,de a letöltések között nem elérhetö a rockstarnal?Miért van ez igy megbuherálva?Komolyan warezoljam le amit kifizettem? :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22202) spanglee001 válasza Eagl3 (#22198) üzenetére


spanglee001
addikt

Csapogasd sűrűbben :DDD megy az én már legalább 200 gyalogot kicsaptam és 3 szintre ment az erősség. Amikor visszaütne valaki akkor spaceval elhajol, de ez titok ;] ha én ütök valakit ne hajoljon már el

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22203) Balathruin válasza Eagl3 (#22198) üzenetére


Balathruin
veterán

Keress valakit aki autóban van és üsd a kocsiját. Úgy tudom ez a legegyszerűbb mód.

(#22204) csabi0805 válasza RazoR (#22199) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Köszönöm.
Én is felvennèlek baràtnak ha nem gondd majd holnap.

(#22205) r0 válasza MPowerPH (#22193) üzenetére


r0
csendes tag

A játék végefelé lesz egy nagyobb rablás, ahol ~40M+ dollárt kaszálsz fejenként. Ebből a pénzből elindulva LCN tőzsdén tudod fialtatni a pénzt, küldetések nélkül is. Kérdés mennyi pénzt akarsz összeszedni. Akármelyik részvényt veheted, az a lényeg, hogy olyan részvényt vásárolj, ami épp lent van Low-hoz közeli értéken, "aludj" akármelyik karakterrel, aztán nézd meg a tőzsdét, ha jó értéket mutat, akkor pedig add el. Igaz lassú és unalmas lehet ez a módszer, de ha eléggé a játék vége felé vagy, akkor messze gyorsabban tudsz pénzt csinálni, mint újrakezdéssel.

(#22206) r0


r0
csendes tag

Repülőt vásárolt már valaki? Megvan a hangár is, email is jött a vételről stb, viszont a hangár üres ... az árát persze levonta ... esetleg szükséges valamennyi idő ahhoz, hogy megérkezen a gép?

(#22207) v!ct0y válasza r0 (#22206) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt gondolom le is kell szállítaniuk:) Kis idő kell neki majd írja hogy megérkezett.

(#22208) sqpp válasza r0 (#22206) üzenetére


sqpp
őstag

Ugyan ez volt. xd nekem sincs meg sehol :(

Viszont hangárom az nincs... :D Ebben az esetben mi van? (onlineról van szó. )

[ Szerkesztve ]

(#22209) Đusty válasza sqpp (#22208) üzenetére


Đusty
őstag

Na ez engem is érdekelne, online is kell hangárt venni és ha igen hogyan?

(#22210) RazoR


RazoR
veterán

Miért nem lehet a social clubba belépni? rányomok a sign in-re és semmi...

(#22211) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, ilyen paraméterekkel rendelkező notebookon van esély, hogy alacsony beállításokkal játszható legyen a game?
Ivy Bridge 3227U (1.90GHz)
Memória: 4 GB 1600MHz DDR3
VGA: Intel HD Graphics 4000
Ahogy olvastam az ajánlott konfighoz ez kevés, de pár helyen írták és youtube-on is vannak videók, ahol állítólag egész jól megy a játék Intel HD 4000 VGA-val.
Nem érdekelnek a játékok, de ez GTA5 kivétel lenne, csak most egyetlen játék miatt nagyon nem éri meg, hogy PS-t, vagy megint új gépet vegyek. :(

(#22212) r0 válasza sqpp (#22208) üzenetére


r0
csendes tag

Ez nem online, de addig nem is engedett gépet venni, míg hangárt nem vettem.
Multihoz/heist-ezni gondolom nem ártana valami mikrofon. Van értelme az nélkül az online heisteknek?

[ Szerkesztve ]

(#22213) Balathruin válasza Krystal_s (#22211) üzenetére


Balathruin
veterán

4GB memóriából elvesz az IGP (1 giga kell) -> instant elfogyna a RAM

(#22214) C4mp3r válasza Krystal_s (#22211) üzenetére


C4mp3r
addikt

sok jora ne szamits, eleg keves a memoria, szerintem minimumon 20-30 fps kozott fog ingadozni, rajtad mulik, hogy elvezheto-e.

(#22215) ViharVadász válasza Krystal_s (#22211) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Nekem is hasonló gépem van, csak a processzorom i3-3217U (1.80GHz) típusú, és ha minden igaz, 8.-án veszem meg majd a játékot. Ha akarod, majd jelzek, hogy miként megy ezen a gépen a játék. :K

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#22216) addamka válasza Krystal_s (#22211) üzenetére


addamka
őstag

Dell E5430-on néztem, erősebb i5 (3230 @ 2.6GHz), HD4000, kb. 5-8 FPS és tele grafikai hibákkal.
Ez is csak egy memóriamodulos, még egy segítene valamit az igpn, de az se lenne több FPS-ben.
Persze ilyen config.xml tákolást nem csináltam, lehet ha árnyékokat meg mindent leszedek jobb lett volna, de akkor meg san andreasozhatok is, mert kb. ugyan úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#22217) regener válasza westlake (#17853) üzenetére


regener
veterán

Elkezdtem előre letölteni öcsémnek a Steamest mert holnap este kapja meg a játékot gift formájában, s gondoltam előre leszedem mert ígyis min. 20 óra mire lejön had töltse addig. (Frissíteni a Steam verziót könnyebb mint előről szedni le később.)

Viszont eddig volt 1 seeder és max 4-5 leecher és jött is max sebességgel (990kbyte/sec), nemvoltam itthon egy órát és már ott tartunk hogy van 2 seeder és vagy 40 leecher, jön is vagy 25kbyte/sec-el :DDD

(#22218) Krystal_s válasza Balathruin (#22213) üzenetére


Krystal_s
addikt

és C4mp3r
Köszönöm, erre nem is gondoltam, hogy a 4 GB memória a szűk keresztmetszet. :B

BirkaZoli: Szia, megköszönném, ha leírnád majd hogyan fut. :)

addamka: Köszi a leírást. Melyik VGA driver? Én gépem is Dell és 1-2 driverrel voltak gondok.
Tudom, hogy a legtöbb effektet le kellene venni, de azért így nekem teljesen megfelelne. :)

A másik gép Dell E6510 (i5 m560, 2.67 GHz, nvidia 3100M, 4 GB ram) konfig erősebb lenne? Tesztek szerint az Nvidia 3100M gyengébb az Intel HD4000-nél.

(#22219) spanglee001 válasza regener (#22217) üzenetére


spanglee001
addikt

Online csak megveszed a repcsit és ennyi, ha kell hivod a perseust és bejelöli neked a a térképen hová szállította le a cuccot, nem tudom lehet e egyáltalán hangárt venni, én így csinálom, ha nem kellett volna vidéken ügyeket intéznem 2 napig, ami egy hétig tartott :W már régen meglenne a tank is. Remélem nem unjátok még a gamet, mert 2 óra múlva támadok :DDD
Ha jól olvasom kijött vagy 3 patch mióta nem voltam, remélm nem okoz nálam galibát.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22220) kopilaci1993 válasza asturel (#22187) üzenetére


kopilaci1993
csendes tag

Nálam nincs ilyen hiba, PS4 kontrollert használok InputMapper progival. Bedugom, elindítom a progit, felismeri és GTA-t indítom. Repülővel, autóval könnyedén lehet menni. Offline-ba még az autoaim is működik, mint ps-en.

(#22221) regener válasza spanglee001 (#22219) üzenetére


regener
veterán

Az félrement xD

(#22222) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nem sok időm van tolni a játékot, de nagyon jó lett, annyit kérdeznék csak mindenféle spoiler nélkül hogy lesz-e lehetőségem légijárművel menni, vagy pl egy x küldetés után elérhetőek lesznek-e a repülők/helik betörés nélkül?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22223) addamka válasza Krystal_s (#22218) üzenetére


addamka
őstag

Legújabb driver intel oldaláról ami ehhez való, pár hete jött ki talán.
Mondjuk én natív felbontásban próbáltam (1366x768), konfig mókolás nélkül.
Amit linkeltél, ott esélyesen dual channel memória van, ha nem is sokat, de valamit dob a HD4000-en.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#22224) spanglee001 válasza SkyS1gn (#22222) üzenetére


spanglee001
addikt

Igen lesz küldetés amiben repülőt kell vezetni :K konzolon toltam pár óra singlit és onnan tudom, pc nél még nem nagyon singléztem. Multiba meg megveszed és ennyi.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22225) Saccco válasza SkyS1gn (#22222) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van repülős iskola is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22226) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Valaki tudna tanácsot adni? Mert mindig eltűnik a fegyverem, nem tudok ellene tenni, az előbb vettem egy valag pénzért, és mentem egyet deathmeccsen, és mikor vége, egy darab pisztolyom sincs. Már másodszor fordul elő, kezdek kissé neheztelni mert fogalmam sincs hogy mi folyik ebben az online részlegben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#22227) #02119936 válasza SkyS1gn (#22222) üzenetére


#02119936
törölt tag

Repülőtéren TDM-ben az egy egyik gyerek simán elkötötte ott repkedett amíg egy szintén lopott jet lenem lőtte. :D

[ Szerkesztve ]

(#22228) PlayboyX


PlayboyX
újonc

Sziasztok !!!!

Nagy problémám van , NEM TUDOK JÁTSZANI :((

Haverom megvette a GTA 5-t .
Szépen feltelepitette beregisztrált magának egy profilt Social Clubra stb....de a játék nem megy el a gépén hát nem ért hozzá , oké :D

Aztán odaadta nekem a lényeg hogy nekem már van egy Social Club profilom ... bejelentkeztem de ugye kéri az aktiváló kodot amit hiába irok be azt irja már használatban van.
Hát irtunk a Rokstarnak SUPPORT-ot hogy töröltetnénk azt a profilt mer van egy másik profil.
Elfogadták meg minden oké törölték viszont az aktiváló kódot NEM oldották fel.
Tehát se a régi profillal se újjal se meglévővel NEM TUDOK JÁTSZANI NEM INDUL EL A JÁTÉK!

Irtam én is SUPPOR-ot nekik hogy nem tudok játszani .. választ még nem kaptam lehet a hétvége miatt.

Kérdésem az lenne valaki járt e már igy?

na meg a másik ... ILYENKOR MIT TUDOK CSINÁLNI ??? mert jelen nézőpntból kukába dobhatom a játékot és 15-ezernek annyi....

(#22229) Malibutomi válasza PlayboyX (#22228) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem elszúrtátok, nem töröltetni kellett volna, hanem mondani hogy rosszra lett aktiválva tegyék át.
Innentöl csak a jóindulatukon múlik.

(#22230) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Végül is csak harmadszor basz ki ez a tetves játék a nyomorult hibáival. Dugja fel magának a R* és az AMD a lúzer programozóinak ezt a fost! Hihetetlen hogy nem képesek normálisan programozni!

(#22231) nejad válasza PlayboyX (#22228) üzenetére


nejad
aktív tag

miért nem használtad azt a profilt?

(#22232) Balathruin válasza BIZ0906 (#22230) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor én egy User error vagyok, mert HD 4870-nel csak akkor fagyott ha kifutott a 4GB memóriából. :U

(#22233) Malibutomi válasza BIZ0906 (#22230) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Engem még egyszer sem dobott ki semmilyen hibával.

(#22234) rétisün


rétisün
veterán

erre valaki? :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22235) TESCO-Zsömle válasza rétisün (#22234) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

a GTA V hová ment?

Nálam nem ment sehova, még mindig ott van ugyanabba a mappába. :B

Szerintem dokumentumokba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22236) rétisün válasza TESCO-Zsömle (#22235) üzenetére


rétisün
veterán

vagyis nincs ez a microsoft-live bejelentkezős marhaság?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22237) CsonkaImo válasza BIZ0906 (#22230) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Valami más probléma lesz. Megjelenés óta nem volt egy fagyásom se. Mi a hibaüzenet?

(#22238) sqpp válasza rétisün (#22236) üzenetére


sqpp
őstag

Nincs, itt Social Club kell csak :)

(#22240) sixpak válasza Malibutomi (#22233) üzenetére


sixpak
nagyúr

Engem sem, pedig 60 óránál járok...azt is hallottam, hogy érzékeny a tuningra a játék...hát nem tudom, dobtam a 290-re 100Mhz-et, most 1100-on megy, de semmi probléma, megy ahogy eddig.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22241) rétisün válasza sqpp (#22238) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, mert az a liberty city-ben nálam nem akar normálisan működni (microsoft live) de ha itt nem kell, akkor talán kap egy esélyt a játék.... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22242) RazoR


RazoR
veterán

Az mitől lehet, hogy random 3-4 percenként leesik az fps 40-50-ről 6-8-ra?????

(#22243) BIZ0906 válasza CsonkaImo (#22237) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

"err_gfx_d3d_init Error" De valami újraellenőrzést kéne csinálni amit meg is teszek csak egy újrahúzás keretében rá fér a rendszerre is mert már tele van gányolva hülyeségekkel :)

(#22244) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

történt valami érdemleges, hogy ma 100+ hsz volt? :R

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#22245) CsonkaImo válasza BIZ0906 (#22243) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez valami DirectX hiba, lehet elég ha csak újrarakod. Viszont ennek sok köze nincs a Rockstar-hoz és az AMD-hez. :)

(#22244) kisza25: Ahogy a Battlefield topicokban, úgy itt sem történik semmi. Új a játék, majd csillapodik.

[ Szerkesztve ]

(#22246) rétisün válasza Pityu. (#22239) üzenetére


rétisün
veterán

én amennyit ma szórakoztam az eredeti liberty city-vel, hogy játszhassak vele (de mégse jó) nem csodálom, ha inkább warezol valaki.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22247) CsonkaImo válasza rétisün (#22246) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ez alapján, lépésről lépésre csináld amit írnak. Majd ha végeztél, a GTAIVLauncher-el kell indítani a játékot, nem az ikonnal az asztalon vagy steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#22248) SkyS1gn válasza kisza25 (#22244) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemhinném, de durván pörög a totyik, annak örülnék ha patchhel behoznák a felhőbe mentést SP-nél mert ez ULTRAgáz!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22249) rétisün válasza CsonkaImo (#22247) üzenetére


rétisün
veterán

kösz!

ma már tuti nem kezdek el ezzel szórakozni, de az is lehet, hogy hagyom a francba az egészet, ér ennyi macerát?

köszönjük a túlbíztosított másolásvédelmet, legalább azt lehet szívatni, aki megveszi a játékot. aki warezol, az meg egyszer megcrackeli, aztán játszik mint a jógyerek.

(#22248) Cris99: miért, mi van a mentéssel?

bocs, de ma ezzel szívat a rockstar microsoft, nem akarok az 5-nél is ilyennel szórakozni.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22250) SkyS1gn válasza rétisün (#22249) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az hogy nem ment felhőbe!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.