Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Giii válasza Pityu. (#22146) üzenetére


Giii
senior tag

Igen és ettől tartok én is.Amikor itt voltak emberek akik írták hogy SLI és úgy sem lehet kimaxolni Full HD-ben úgy gondolom nincs miről beszélni.2 hete olvastam volt egy srác aki 6990-est vett és valamit dobott rajta(lehet rosszul emlékszem).Nem mai kártya de dupla GPU.Nyílán nem támogatja olyan jól mint a GCN-t de akkor is röhej.Nem kell nekem 60 FPS.Így is megy 40-et és mégis mikrolaggol és az a fájó nekem,hogy mindegy,hogy High-on nyomok mindent vagy normalon.Ilyenkor elgondolkozhatna aRockstar és ugyanígy más fejlesztő csapat,hogy ezt érdemlik a játékosokk ilyen fejlett hardware környezetben? Nem hinném.Lehet érvelni Intel melett vagy AMD melett de nekem ne mondja senki,hogy egy majdnem 4ghz-en hajtott 6 magos Thuban ennyire kevés.Igen néhol az hiszen változtak az architektúrák stb... Szomorú vagyok srácok és tudjátok mit ezért nem fogok új gépet venni már csak azért sem mert nem röhögtetem ki saját magamat.Azt a 250 ezret elköltöm másra.Pl veszek belőle ruhát meg jogsira is tellik abból.

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22152) Mengele


Mengele
tag

Hi

Mit kell vinni Trevor anyanak?

A Helpet elore is koszonom :R

(#22153) sqpp válasza Pityu. (#22149) üzenetére


sqpp
őstag

Egyebkent pont multkor gondolkoztam, hogy ha neked is i5-ön ilyet produkal, akkor nem az en CPUmmal van a hiba

Edit: en nem rakom mar ujra... Szenvedni megint a dvdkkel.. Ne haragudj.. De inkabb varok, hatha javitjak..

[ Szerkesztve ]

(#22154) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, többször előjön a következő hibaüzenet, mi lehet a baj?

Találkozott valaki már vele? Kifagy a játék...
Eredeti, steam verzió.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22155) Habugi válasza JoceeHunt (#22154) üzenetére


Habugi
addikt

Instabil a CPU és/vagy RAM tunningod, 2-3 napja megpróbáltam összecsapott 5.2Ghz-es beállításokkal tesztelni és csont ugyan ezt az üzenetet dobálta. Visszaálltam a régi jól bevált/kitesztelt beállításokra és teljesen megszűnt.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22156) UnConnecteD válasza Mirman (#22142) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

ennyire nehez penzt szerezni ebben a jatekban? meg nem tudom, csak ma kezdem el. vagyis tegnap megcsinaltam az elso kuldetest, de alaplapi vga-val elegge gaz volt.

(#22157) sqpp válasza UnConnecteD (#22156) üzenetére


sqpp
őstag

Igen, loszerrel ovatosan majd...

(#22158) JoceeHunt válasza Habugi (#22155) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Nincs húzva semmi, akkor mit állítsak?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22159) Habugi válasza JoceeHunt (#22158) üzenetére


Habugi
addikt

Akkor RAM-ra tippelnék.., időzítések pl.
Előfordulhat hogy nálad más okozza, csak nálam 4x egymás után dobta ezt be (előtte pedig soha..), ez elég is volt ahhoz hogy megunjam, lusta is voltam, visszaállítottam. Közvetlen a játék indítása után csinálta egyből.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22160) Carvus válasza sqpp (#22157) üzenetére


Carvus
senior tag

Mondjuk én egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam fegyverboltba, mindig felvettem az áldozatok fegyvereit amennyit csak tudtam... :P

(#22161) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ezt olvastam valahol

"Sokaknak nem tűnt fel, hogy a patchek visszaállították a grafikát az alap beállításra, ha mindent visszaraksz arra ami volt, akkor nem lesz se lassabb, se csúnyább."

Kicsit olyan ez a patch dolog eszerint a kijelentés szerint,mint halottnak a csók.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22162) sqpp válasza Pityu. (#22161) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem nem állított vissza semmit, még is randább.xD

(#22163) RazoR válasza sqpp (#22162) üzenetére


RazoR
veterán

Valaki irta korábban, hogy vissza kell rakni mindent defaultra, újraindul a game, megint be kell állitani ahogy volt és utána jó lesz.... És tényleg!

(#22164) mexel válasza sqpp (#22157) üzenetére


mexel
veterán

Lőszerre és fegyverekre legyegyszerűbb ( offline) a térképen megkerersni az elrejtett fegyvereket ( rpg, távcsöves puska, gránátvető, gépfegyver, molotov, stb) és odaállni ahol a fegyver van. Úgy hagyni a gépet kb 10-40 percig ( pl ímg kajálok, vagy más folyó dolgok vannak :D ) és van ami fullra felmegy ( pl molotov max 25db), és fegyverek is több száz lőszert összekapnak. Én minden játékossal megteszem ezt és nincs gond fegyverre, szinte minden megvan :D
Igaz érdekesen elunatkozik az emberem pl a híd tetején a gránátvetőre várva, de más dolga sincs. :)

(#22165) Pityu. válasza RazoR (#22163) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én próbáltam,akkor is van lagg pláne nagy nyílt területen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22166) CsonkaImo válasza RazoR (#22163) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én voltam! :B Csak annyi a különbség, hogy default helyett, a legkisebb beállításokat használtam, mert így minden lehetőség változik. Egyébként nálam működött. Viszont a v-sync-el szívok, gyakran 30FPS-re korlátoz ok nélkül. Ha kikapcsolom bőven 60FPS felett vagyok. :F

(#22167) RazoR válasza Pityu. (#22165) üzenetére


RazoR
veterán

Nem a teljesítményre gondoltam, hanem a kinézetre...

Csonkalmo nekem az a minimum pedig csak egy 280x-em van, nemsokara lövök majd képet, hogy mi hogy van nálam beállitva csak haver gépét rakom újra éppen

[ Szerkesztve ]

(#22168) sqpp válasza RazoR (#22163) üzenetére


sqpp
őstag

Kipróbálom :) Pillanat

(#22169) r.endruu válasza CsonkaImo (#22166) üzenetére


r.endruu
tag

A 30fps-re korlátozást megoldja az, ha minden indítás után csinálsz egy alt+tabot, ki a játékból meg vissza. Innentől a következő indításig nem lesz 30-as korlát.

(#22170) gdosa76


gdosa76
csendes tag

nvidia kártyásoknak érdemes beállítani a DSR-t tényleg jobb képminőséget hoz :K

(#22171) RazoR válasza sqpp (#22168) üzenetére


RazoR
veterán

Lehet nem árt gép restart sem...

(#22172) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok!

Akinek van kedve multizni az dobjon egy privit és felveszem ma lett 100%os a single része,úgy hogy áttérek a multi részre :)

(#22173) RazoR


RazoR
veterán

Aki szeretne értelmesen mulrizni, heistezni az vegyen fel RazoR8422. Haverral a Razer chatprogiját használjuk...

(#22174) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Van aki patch nélkül használja a játékot?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22175) sqpp válasza RazoR (#22171) üzenetére


sqpp
őstag

Úgy néz ki szebb is :)

Legalább is úgytűnik, de az a fehér köd cucc még mindig itt van, amit írtak is már.. és az elején nem volt

(#22176) sqpp válasza sqpp (#22175) üzenetére


sqpp
őstag

A monitoron volt bekapcsolva, valami hülye profil... azért voltak sz*rok a színek, meg az egész...

(#22177) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Egy ember kéne heist-re! Azonnal kezdenénk...
TS IP: gold.voic.in:8780 PW: vindictus

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#22178) RazoR válasza sqpp (#22175) üzenetére


RazoR
veterán

Post fx hogy van beállitva?

(#22179) sqpp válasza RazoR (#22178) üzenetére


sqpp
őstag

very high

(#22180) sqpp válasza sqpp (#22179) üzenetére


sqpp
őstag

meg a viz minősége is very high

(#22181) ittakary válasza Pityu. (#22174) üzenetére


ittakary
nagyúr

aki patch nélkül használja, az warezol [moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

(#22182) Rexcor


Rexcor
őstag

Az mitől van, hogy ha 2XMSAA-t állítok be akkor a menü meg a térkép folyamatosan beszaggat, de ha 4X-est akkor eltűnik a jelenség? :F

(#22183) RazoR válasza ittakary (#22181) üzenetére


RazoR
veterán

Így van csak keményen!!!!! Amúgy teljesen jogos! :R :R :R :C :C :C

Azt meg tudja valaki amúgy mondani, hogy a Post FX mit csinál, meg az MSAA FXAA??? Tudom NOOB kérdés de na.... :B

[ Szerkesztve ]

(#22184) htc07 válasza ittakary (#22181) üzenetére


htc07
addikt

nem feltétlenül, biztos van, aki letöltötte megjelenéskor és azóta offline tolja.

(#22185) Rexcor válasza htc07 (#22184) üzenetére


Rexcor
őstag

Akkor is letölti a patch-eket. Én is csak offline-ban tolom és indításkor mindig letölti a frissítéseket.

(#22186) htc07 válasza Rexcor (#22185) üzenetére


htc07
addikt

tűzfalon letiltod és annyi.

(#22187) asturel


asturel
őstag

Sok helyen olvastam, hogy kontrollerrel sokkal jobb vezetni, mint billentyűzettel, viszont csak pár perc erejéig volt lehetőségem kipróbálni, így nem nagyon állítgattam semmit csak bedugtam és próbáltam vezetni, de nem sok sikerrel: nagyon érzékeny a 'joy', szinte rögtön 90 fokba befordultam, hasonló mint billentyűzettel, kell valamit állítgatni vagy ez ilyen? Teljesen konzol/kontrollerszűz vagyok, az olvasottakból arra számítottam, hogy szép fokozatosan lehet majd kanyarodni :D

(#22188) Simivok


Simivok
senior tag

Sziasztok, felvennétek engem PH crew-ba?
Simcsi a nevem a játékban.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 256GB Cream

(#22189) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy pár kérdésem.
Az elsô az lenne,hogy mit lehet tenni hogy ha az MSAA bekapcsolom akkor a jobb sarokban ne legyenek ilyen kis pontok.
A másik kérdésem az volna,hogy hogyan lehet pénzt gyûjteni?

(#22190) Prosector


Prosector
addikt

Be lehetne társulni egy kezdo (és toleráns :D ) csapatba?

Nagyon nem vágom a multit, de szeretném kipróbálni.

(#22191) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy vicces, hogy egy olyan apró dolog miatt, hogy 32 biten tárolja a pénzt a sztori mód nem lehet több pénzed karakterenként 2 147 483 197$-ál. :D

Kérdés, hogy PC-n is megvan-e a hiba?

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#22192) rétisün


rétisün
veterán

üdv,

a GTA V hová ment? ehhez is kell a microsoft live ID-s hülyeség? csak mert most kezdtem el a liberty city-t (el is felejtettem, hogy nekem ilyen van :D ) és abban valahogy nem nagyon akar működni ez a live ID dolog... :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#22193) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sajnos keson olvastam el a tutorialokat az okos penzfialtatasrol, igy a Lestre fele kuldik jo reszet megcsinaltam, rendes befektetes nelkul. Ujra kell kezdeni, es hagyni az egesz L kuldicsomagot a vegere, avagy van jarhato ut meg nagyobb love szerzesre? Ugye barmi epuletet akarnek venni, mint 100 millas nagysagrend, amit nem lehet csak ugy osszelapatolni. Piacra csak a kuldiken keresztul tudok hatni, vagy van egyeb modja is a dolognak?

Don't Tread On Me

(#22194) Redcaster


Redcaster
őstag

Most húzom le steamről a játékot. Azt olvastam, hogy a multihoz kell social club regisztráció. Namármost ha öcsém is szeretne multizni, akkor úgy lehet, hogy neki is regelek egy accountot, és úgy használjuk ketten a multi részét?

(#22195) #19784448 válasza Redcaster (#22194) üzenetére


#19784448
törölt tag

Szerintem biztos hogy nem.

(#22196) kelekyle válasza Redcaster (#22194) üzenetére


kelekyle
őstag

nem

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#22197) Redcaster válasza kelekyle (#22196) üzenetére


Redcaster
őstag

Szomorú, de azért köszönöm :)

(#22198) Eagl3


Eagl3
veterán

Miért nem akar fejlődni az online karakterem erőssége? Hiába csapkodom le az utcán az embereket nem fejlődik... még teniszeztem is.

(#22199) RazoR válasza csabi0805 (#22189) üzenetére


RazoR
veterán

Post FX-et vedd le high-ra, nekem is csinálja ha very high-on van.

Prosector vegyél fel barátnak (RazoR8422) és meghívlak a Crew-nkba, mi is elég kezdők vagyunk (ez másnak is szól akinek van kedve csatlakozni)

[ Szerkesztve ]

(#22200) Prosector válasza RazoR (#22199) üzenetére


Prosector
addikt

Oké, veszlek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.