Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22601) keIdor válasza RazoR (#22596) üzenetére


keIdor
titán

Artifactol a kártyád, vedd vissza a tuningot. Memóriánál szokott ilyet.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22602) prokxy


prokxy
veterán

Kellene egy kis HELP!

Win reinstall lesz, meg lehet oldani azt, hogy a játékot ne kelljen újra letölteni? :B
BF4-nél pl. működik az, h elmásolom vinyóra, win reinstall, elkezdem letölteni, pause, bemásolom a játékot az installkönyvtárba, continue, majd csak ellenőriz és már tolhatom is.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22603) Hauptmann válasza Szajo (#22586) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez az autó eltűnés szánalmas, nincs értelme így értelme bármit is rájuk költeni.

(#22604) kisza25 válasza Hauptmann (#22603) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

konkrétan tegnap vettem egy autót 140000-ért elindultam vele belerakatni a lopásgátlót+ biztosítást, előtte rányomtam a passzív módra, ennek ellenére felrobbantottak odafele menet (gondolom csaló) és ezzel a lendülettel szia autó, konkrétan a kocsi oldalába lőtt egy sorozatot, az a lyukakon keresztül lángolt, mint egy gázrezsó és felrobbant, gondoltam is WTF

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22605) jonnyjoker01 válasza kisza25 (#22604) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezek szerint volt értelme a scripthook működését letiltani :W

Üdv. Johnny

(#22606) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekesség:

GTA V valós (szinkron) színészei
Videó: [link]

Ha volt már akkor bocsánat!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22607) kisza25 válasza .LnB (#22606) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

olyan mintha a szinkron színészekről mintázták volna a karaktereket hmmm

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22608) .LnB válasza kisza25 (#22607) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony, ez tűnt fel nekem is :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22609) kigyi_23 válasza kisza25 (#22604) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na ok, de a vett autókon onlineba alapból van biztosítás, legalábbis eddig volt. A biztosítót megcsörgetve mindig kerítettek nekem egy új verdát, ha valaki felrobbantotta.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#22610) nubreed válasza the_mad (#22546) üzenetére


nubreed
veterán

Mondjuk mindenki úgy játszik ahogy akar meg szeret, de mégiscsak egy open world játékról van szó, ahol egy csomó mindent lehet csinálni, senki nem kényszerít arra, hogy egymás után csak és kizárólag a küldetéseket csináld, annyi lehetőség van a játékban. Pl ott vannak Franklinnek az autó versenyek ott vannak a Trevornak a szállítós melók, vagy ott a golf, tenisz, ki lehet rabolni ezt azt, lehet kurvázni, vagy csinálni valami jó nagy balhét és kipróbálni magad, hogy hogy menekülsz el egy 4/5 csillagos üldözés elől, stb, stb, stb, rengeteg lehetőség van. Ez ennek a játéknak a lényege, ha ezt valaki nem érti/nem érzi, hát akkor ezt a stílust nem neki találták ki. Szóval az elviekben 30 óra körüli SP részt akár több százra is ki lehet tolni.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22611) mlinus válasza kisza25 (#22607) üzenetére


mlinus
őstag

ez természetes, mivel ők voltak a mocap modellek is az összes animációhoz a karaktereikhez.

ez a jelent pl teljesen improvizált volt, Steven Ogg elesett a felvétel közben, de karakterben maradt:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22612) Edem05 válasza .LnB (#22606) üzenetére


Edem05
őstag

Egyszerűen zseniálisan alakítják a szerepüket. Nekem főleg Trevor tetszik. :DDD

(#22602) prokxy: Szerintem működhet a dolog, próbáld meg. Meg majd arra figyelj oda, hogy a dokumentumok mappából a Rockstar Games/GTA V mappát is mentsd ki! Ugyanis abban vannak a story mód mentései is. :)

[ Szerkesztve ]

(#22613) kisza25 válasza kigyi_23 (#22609) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

felhívtam és nem volt ott a listában a verda :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22614) .LnB válasza Edem05 (#22612) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez marha jó :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22615) prokxy válasza Edem05 (#22612) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, kipróbálom! Mentéseket már átraktam este!

Küldtem ingame SMS-t, megkaptad? Az online-hoz nem árt a storyból ismerni pár dolgot, így inkább csinálom egyelőre, 1x%-nál tartok, tegnap még fejet robbantottam mobillal + bicajoztam a fiammal! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22616) Edem05 válasza prokxy (#22615) üzenetére


Edem05
őstag

Igen megkaptam az in game sms-t :D Jól van, mondom ez az online dolog ez olyan, hogy nem maradsz le semmiről ha csak a story után kezded el.

(#22617) privacy99 válasza kisza25 (#22604) üzenetére


privacy99
senior tag

A vett autókon alapból van nyomkövető és biztosítás. Nekem vásárolt autóm soha nem tűnt el. Bár az egyik bmw-t szépen feltuningoltam, aztán amikor a garázsban hagytam és legközelebb mentem már a régebbi verziója állt (nem az oracle hanem az oracle xs) ott, tehát vannak furcsaságok :D

(#22618) CJ3 válasza Pityu. (#22587) üzenetére


CJ3
senior tag

El is viszek egyet mindjárt, aztán fejbe lövöm :DDD

Crypto

(#22619) kisza25 válasza privacy99 (#22617) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor én vagyok az a bizonyos kivétel, térkép sem jelöli sehol sem, az a jó, hogy eladtam a régit, hogy azt megtudjam venni, most nincs egy normális autóm sem :O
más: tőzsde az nekem nem aktív az online módban, mit kell csinálnom, hogy az legyen, vagy ott nincs is :F mert offline pár perc alatt 100e dodoból csinálok 200e-t, rászánok 10percet akkor meg 400e-t, jól jönne egy kis költőpénz:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22620) mdani01 válasza Pityu. (#22587) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ez vártam a legjobban este felszedjek egyet és hadd szóljon :D Utána irány a strip bár és private densz, főleg ha egy jó szőkét találok ;]

iPhone 6S SpaceGray

(#22621) Edem05 válasza kisza25 (#22619) üzenetére


Edem05
őstag

Jössz velünk heist-re azt veszel utána valami tragacsot. :DDD

(#22622) kisza25 válasza Edem05 (#22621) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap nézem 5 barát online, ok join friend..... visszadob, hogy nincs online barát, ezt eljátszotta vagy 5x
pedig mikor host voltam ott hozott titeket,
ti hogyan csatlakoztok egymásra?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22623) Edem05 válasza kisza25 (#22622) üzenetére


Edem05
őstag

Valaki host-ol, küldi a meghívót, pittyeg a telefon, elfogadja és csatlakozik. Vagy HOME gomb és ott az illetőre join.

(#22624) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Üdv ,tegnap sikerült beszereznem a GTA V öt .Most kezdtem telepíteni ,mondjátok hogy Win7 32 biten elfog indulni ?

(#22625) sixpak válasza INMOTEP (#22624) üzenetére


sixpak
nagyúr

:(
64 bit...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22626) INMOTEP válasza sixpak (#22625) üzenetére


INMOTEP
őstag

Most a minimális konfig összefoglalóból írod ezt vagy valaki próbálta már és elsem indult ? Nem gond újra húzom 64 re csak elakartam kerülni a rendszer telepitést

(#22627) sixpak válasza INMOTEP (#22626) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sokan kérdezgették az elején, külföldi fórumokon...a válasz minden esetben nemleges volt.
Amúgy nem próbáltam, 64bites rendszerem van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22628) ittakary válasza INMOTEP (#22626) üzenetére


ittakary
nagyúr

körülbelül 5 perc egy új Windows telepités, rakd újra.

két okból is:

- a játéknak legalább 4GB RAM szükséges, de inkább 6-8GB... amihez MINDENKÉPPEN 64bites rendszer kell

- ha nincs ennyi RAMod (hanem pl csak 2-3GB) akkor hagyd a fenébe a telepitést, és fel se rakd a játékot. El se fog indulni, de ha elindul, akkor is szenvedni fog. A játék RAM használata olyan 3-4GB :)

[ Szerkesztve ]

(#22629) INMOTEP válasza sixpak (#22627) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszöntem :R máris nyomatom a 64 est felfele

(#22630) negyven2 válasza kisza25 (#22619) üzenetére


negyven2
veterán

Mert nem a térkép jelöli (vagyis de), hanem először fel kell hívni a Mors Mutual-t a telefonodon keresztül (igen ezt is kiírja egyrészt a tuturialban, másrészt meg akkor is ha felrobban). Ekkor lerakják a biztosító elé, ahol meg is jelenik a járműved ikonja. Ide vagy elmész, vagy odahívod magad mellé a Mechanic-al, az Interaction Menu-böl a Request Personal vehicle-el (ezt bármikor meg lehet csinálni, ha eltávolodsz a járműtől bizonyos távolságra és még még megjavítva kapod is meg ingyen).

Illetve van még az a trükk, hogy ha olyan helyen vagy ahová nem engedi kihozni, akkor azt kell csinálni, hogy elindítasz egy Contact Missions-t (1-8 főig lévő Online kooperatív küldetések), megvárod míg betölti a lobbit ahová be tudod hívni a játékosokat, majd kilépsz ebből és így egyrészt visszadob abba a session-ben ahol voltál, és ha nem lehelten helyen vagy akkor a közeledbe lerakja a járművedet is (persze miután visszahívtad azt a biztosítótól. Ez utóbbival trükkel amúgy a fegyvereket is "gyorsan" fel lehet tölteni lőszerrel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22631) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, van valami mód arra, hogy a térképen kijelölt helyre egyszerűen "odaugorjak"?
Az agyam elszáll mikor a fél várost át kell kocsikázni, persze küldiknél nem lényeg, de mikor "haza" mennék vagy egy adott helyre, igen jól jönne.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22632) .LnB válasza JoceeHunt (#22631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

taxi

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22633) Mr.Csizmás válasza negyven2 (#22630) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

repülőgépet (vásároltat) lehet behozni misszióba saját járműként?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22634) negyven2 válasza JoceeHunt (#22631) üzenetére


negyven2
veterán

Igazából nincs, maximum hívhatsz taxit :D. Vagy a 30 szintöl elérhető 1 000$ kerülő Helicopter Pick-Up-al.

Annyit tudsz tenni esetleg, hogy elindítasz egy Adversary Mode-ot (olyat ami annak a környékén van ahová szeretnél menni) vagy egy Activitie (golf, szkander, tenisz, (ezt lehet, hogy nem lehet térképről indítani, mert ezt még 1,5 év alatt nem próbáltam), betölt a lobby ahová be tudod hívni a játékosokat, majd kilépsz a játékból (nem indítod el magát a módot). Ezeknél a módoknál odarak téged (igaz valószínűleg nem oda ahová menni szerettél volna, de a közelébe).

Mr.Csizmás: Csak Contact Missions-ben (Heistben nem), Pegasust felhívni, majd elmenni a kijelölt helyre.

JackFeryll: Igen lassú (mondjuk gyorsabb mint Taxi, és jó áll be akkor nem csak kiugrani tudsz belőle, hanem kötélen leereszkedni is.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22635) JackFeryll válasza Mr.Csizmás (#22633) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem próbáltam még, de úgy tudom lehet. Csak ugye el kell menni érte a reptérre vagy ahova lerakják miután felhívtad a Pegasust.

(#22634) figure85
A helikopter lassú. A pilóta még poénkodik is hogy el se hiszi hogy az első útján a cégnél már szállíthat ügyfeleket és még csak 2 vagy 3 helit tört össze. :D

[ Szerkesztve ]

(#22636) Mr.Csizmás válasza JackFeryll (#22635) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tök jó lenne használni rabláshoz, vagy más missziókhoz, a városban csomó helyen le lehet vele szállni :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22637) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#22636) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

múltkor az egyik heist a srácokkal kishelivel oldottuk meg, elmentek érte az isten háta mögé, én meg addig repülővel köröztem, mint a jó gyerek, ők elvégezték a piszkos munkát, én meg fent vigyáztam a repcsire, fogalmam nincs honnan szedték és hogyan öltek meg mindenkit ott a bázison, de megcsinálták:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22638) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Sziasztok!
Michaelnél az a director mód mi akar lenni?

(#22639) sqpp válasza csabi0805 (#22638) üzenetére


sqpp
őstag

Az nem michaelnél van csak.. mindenhol :) rendezői mód... a rockstar editorhoz van. Tudsz vele kis filmeket csinálni, pl poénvideókat, stb.

[ Szerkesztve ]

(#22640) Mr.Csizmás válasza csabi0805 (#22638) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az adott emberkét tudod onnantól berakni :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22641) Eagl3 válasza negyven2 (#22634) üzenetére


Eagl3
veterán

En a multkor hivtam a Pegasust, le is szallt ertem, beszalltam de nem indult el, pedig terkepen kijeloltem lilaval, hogy hova tervezek menni. Mit kell csinalni?

(#22642) spanglee001 válasza kisza25 (#22637) üzenetére


spanglee001
addikt

felhívtam a pegasust az ledobja egy helyre kb ennyi, érte kell menni és lehet gyalázni :DDD kicsit drága volt majdnem 2 guriga de annyira nem jó :F a tankot azt közelebb dobja :D
de alapjáraton tudok 2 helyet ahol van simán felvehető heli :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22643) negyven2 válasza Eagl3 (#22641) üzenetére


negyven2
veterán

Mármint a Merryweather-t :) . Amúgy ha megvan, hogy hova szeretnél , akkor el kell indítani az utazást csak (Xbox-on ez az A gomb volt), amit ki is ír.

spanglee001: A légi/vízi/víz alatti járművek megjelenése viszont függ attól, hogy mekkora szintű, vagy illetve mekkora szintűek vannak a közeledben, illetve egy két Online küldetéshez is van köze. vagyis pl. egyes szintűként nem lest titán a hangárban.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22644) JoceeHunt válasza negyven2 (#22634) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor marad az eddigi utazgatás :), bár Trevorral elég hosszú lesz az út felfelé, tegnap este jöttem le vele felülről.
Tényleg nem tudom elcsesztem-e, de megvettem vele 150.000-ért a repteret. Az hoz majd pénzt vagy mit lehet vele kezdeni azon kívül hogy van egy repülőm?

.LnB
Köszi!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22645) Eagl3 válasza negyven2 (#22643) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem nem irte, csak mondogatta, hogy menjunk mar, 5 perc utan meg elhuzott. :)

(#22646) kisza25 válasza spanglee001 (#22642) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a 2 guriga az 2 milla? :Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22647) negyven2 válasza JoceeHunt (#22644) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, termel pénzt de a legtöbb keveset add és. Az ezen az oldalon lévő táblázatból megtudod, hogy mennyi hasznot termel és mikortól lesz nyereséges.

Eagl3: De ki is lőheted belőle a pilótát, és elviheted a helikoptert és igaz ez a boat pick-up ra is (bár ilyenkor egy ideig nem hívhatsz semmilyen Merryweather szolgáltatást, mert durcásak leseznek emiatt). Amúgy PC-n talán E betűt kell nyomni, hogy elinduljon, de ezt aki már lehívta PC-n azt jobban meg tudja mondani.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#22648) Dyingsoul válasza gdosa76 (#22170) üzenetére


Dyingsoul
veterán

DSR-t hol tudod beállítani? sehol nem találom.-

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#22649) sixpak válasza spanglee001 (#22642) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hol?
Franklinnek pont kéne egy...
Ami a sivatagban van a reptéren, az mindig ott van?
Csak Trevorral járok arra, akkor mindig ott áll...ha Franklinnel odamegyek, akkor is ott lesz?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22650) ittakary


ittakary
nagyúr

Kód nélkül, csak a doboz és a lemezek, 3500-4000ért akarja adni egy tag a játékot! Csak szerintem irreálisan sok érte? :D Poszter meg a térkép nekem nem is kellene...
Én egy jelképes 1k+postára gondoltam :U Én vagyok helikopter?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.