Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) Saccco válasza .LnB (#22298) üzenetére


Saccco
nagyúr

Engem is ez tart vissza. Ezek szerint van remény.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22302) kelekyle válasza Saccco (#22301) üzenetére


kelekyle
őstag

én két heist után egyből 16os lettem :D aztán csak bevasaroltam fegyverbol, ruhabol és 17... hamar megy az elején :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#22303) Saccco válasza kelekyle (#22302) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az a baj, hogy előfordul, hogy 30 percem sincs egyben... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22304) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sziasztok.
Honnan lenne érdemes megvenni most, ahol bónusz pénzt is kapok hozzá? Minél olcsóbb annál jobb! :)

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#22305) watador600 válasza BlackDevil (#22304) üzenetére


watador600
senior tag

Szia!

Gameshopot tudnám ajánlani, ott 14k, és kapsz hozzá pénzt is meg posztert is :)
Pont a mai nap vettem meg.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#22306) werszomjas válasza BlackDevil (#22304) üzenetére


werszomjas
őstag

(#22307) architect26 válasza architect26 (#22300) üzenetére


architect26
aktív tag

mi a PH ts szerver adatai??? :)

Per aspera ad astra

(#22308) bendeguz76 válasza JoceeHunt (#22292) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

2 kisbuszt kell szerezned elvinni egy hid alá

bendeguz_HUN

(#22309) yozsee11 válasza Saccco (#22303) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Akkor érdemesebb talán pár mission-t megcsinálni, azok rövidebbek, és van ami elég jól fizet. Tegnap belecsöppentem egy 6 fősbe, aminél kb 22.000 dodót és kb 4.500 RP pontot kaptunk.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#22310) RazoR


RazoR
veterán

Pár emberke kapott crew meghívót...

(#22311) Prosector válasza RazoR (#22310) üzenetére


Prosector
addikt

Tegnap en jeloltelek be( kuksiih nickkel ), en is kaptam? Most nem tudom megnezni, telon vagyok, dolgozom.

(#22312) JoceeHunt válasza bendeguz76 (#22308) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Az megjelenik feladatként vagy csak úgy üljek be egy kisbuszba és induljak el vele aztán kiírja hova?
Gázszállító kisbusz kell?

Aki akar engem is jelölhet, szívesen online-oznék:
joceehunt a nevem ott is.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22313) RazoR válasza Prosector (#22311) üzenetére


RazoR
veterán

Te is kaptál! ;)

(#22314) nubreed


nubreed
veterán

SP -ben lehet bankot rabolni? Pl a Fleeca banknak láttam fiókját egyik este mikor arra jártam, nem volt ott senki, de amúgy nappal ki lehet rabolni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22315) htc07


htc07
addikt

van valami unofficial prohardver teamspeak szerver, ahol sokan szoktunk lenni?

(#22316) Prosector válasza RazoR (#22313) üzenetére


Prosector
addikt

Köszi, talan idom is lesz ma :R

(#22317) Rison77


Rison77
senior tag

Ez az online elég érdekesen van megcsinálva. A hétvégén már karcolgatta az idegeimet. Eszméletlen sokat tölt, nem tudom másnál mennyit, de az arány kb 60% játék 40% töltőképernyő. A queue rendszer működését se nagyon értem. Eddig heist-eknél többnyire normális emberekkel játszottam, de kb csak setup-ot tudtam csinálni. Behív egy heist-re, megcsinálunk egy setup-ot, kivág free mode-ba, aztán várhatod, hogy kapsz e a következő setup-hoz invet, vagy nem, vagy automatikusan inveli vissza az embereket? Jó párszor azért ment el az inv mert sokat töltött, és mire betöltött addigra fullon volt a csapat...vagy egyáltalán nem jött inv. Elég sokan ki is használják ezt , megcsináltatják randomokkal a setup-ot, aztán a heist-nél pedig feltöltik a csapatot barátokkal. Kicsit azért korrektebb rendszert is összerakhattak volna.

(#22318) JackFeryll válasza Rison77 (#22317) üzenetére


JackFeryll
őstag

Pedig a setupok nélkül unalmas farmolás az egész. Arról nem beszélve hogy a setupokból is rengeteg pénzt lehet szerezni.

Tényleg sokat tölt sajnos. Ennél szaggatottabb menetű mp játékkal még nem találkoztam. Sem a múltban , sem a jelenben.
Többek közt: behív haver a sessionbe, közben megtelik ezért visszadob, de nem is abba a sessionbe ahol voltál hanem keres neked egy másikat, ergo már a próbálkozás alatt kidob. Inkább foglalja le a helyet előre és legyen x másodperccel hosszabb a kommunikáció, de potyára ne dobjon már le.

(#22319) Lunky88


Lunky88
tag

Titeket nem dobál le néha a multi? Az előbb egy küldetés kellős közepén arcomba nyomja az üzit a játék hogy connection lost és a singleben találom magam. :( Már nem az első ilyen alkalom volt sajnos.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#22320) Redcaster


Redcaster
őstag

Ha két online karakterem van, akkor azok osztoznak a bankszámlán, vagy külön kezeli a rendszer?

(#22321) kelekyle válasza Lunky88 (#22319) üzenetére


kelekyle
őstag

Többször is előfordult de időszakosan.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#22322) Eagl3


Eagl3
veterán

Minden tiszteletem annak, aki gamepaddal tud normálisan célozni ebben a játékban. :D

(#22323) sqpp


sqpp
őstag

Most csináltam meg a bankrablásos Heistet, kb 60%-nál tartom, hamarosan vége és már sajnálom is :( az tuti, hogy utána ismét kitolom még1x :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22324) kisza25 válasza Eagl3 (#22322) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én GTA4-et vettem meg anno xbox 360-ra is mikor PC el lett adva, nem sok híja volt, hogy összetörjem a kontrollert :DDD
bf3 multiba toltam bele 180 órát kontrollerrel xbox360-al (előtte 1500+ órám volt már benne PC-n), mondom csak megszokom, de nem, ehhez újra kellene születni:P vissza is jöttem PC-re, jobb a békesség:D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#22325) Jani18


Jani18
aktív tag

Unofficial PH GTA V TS szerver.

Várunk minden PH-s GTA V játékost.Akit érdekel jöjjön fel.Ha van rá igény be lehet írni az összefoglalóba.

gold.voic.in:8780 pw: vindictus GTA V szoba

[ Szerkesztve ]

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#22326) BoogeyM@n válasza kisza25 (#22324) üzenetére


BoogeyM@n
tag

Kontrollert minek erőltetik már elavult mikor a windows előjött az egér használatával :)
Pedig az xbox tök jó irányba indult kinct-el miért nem ezt erőltetik inkább vagy vmi hasonló újabb megoldást

[ Szerkesztve ]

(#22327) htc07 válasza BoogeyM@n (#22326) üzenetére


htc07
addikt

pl. mert billentyűzettel élvezhetetlen bármilyen jármű vezetése bármilyen játékban.

(#22328) CsonkaImo válasza BoogeyM@n (#22326) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nincs semmi baj a Controller-el, FPS-en és RTS-en kívűl szerintem mindenre jól használható. Autózáshoz pl. én nem használnék billentyűzetet vagy egeret.

(#22329) Puma K


Puma K
veterán

Kár, hogy csak ennyi heist van Online és single részben egyaránt... lehetne több.

Mondjuk most az Online annyira megfogott, hogy az alig 40%-os -melléküldetésekkel együtt ennyi- single részt abba is hagytam :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22330) Carvus válasza Puma K (#22329) üzenetére


Carvus
senior tag

Reméljük Rockstar nem hagyja ki a ziccert és DLC-kbe jönnek még Heist-ek dögivel... :)

(#22331) KisBundi


KisBundi
őstag

Vki ki tudna segíteni pár onilne alapvető információval? :) Új vagyok még online és szeretnék a társasághoz csatlakozni. :) :R

(#22332) Mate válasza KisBundi (#22331) üzenetére


Mate
nagyúr

Összefoglaló.

(#22333) KisBundi


KisBundi
őstag

Vki fel tudna venni a Gta V PH-s csoportba? :)

(#22334) BoogeyM@n válasza CsonkaImo (#22328) üzenetére


BoogeyM@n
tag

hát alap kontroller és billentyűzet között tényleg nagy különbség van xD epic úgyan úgy gombokat nyomkodsz
autós játékokhoz meg kormány és gázpedál kell
tudom mire gondoltok az már inkább nem a kontroller része pl:ahol a gázkart a ravasszal lehet húzni és fordulást joystickkal irányítod a kontroller a nyomkodós része az meg mitől különb mint a billentyűzet :DDD hát semmitől

(#22335) yozsee11


yozsee11
aktív tag

GTA a való életben :C

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#22336) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ma vettem elő megint a játékot, feltelepült az új patch is. Az eredmény az, hogy 5-10 percenként fagy, szürke, vagy fekete képernyővel, igy kb. játszhatatlan.

Azért a Rockstar jó kurva anyját, azt is elrontja, amíg eddig jó volt.

(#22337) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Kellene egy kis segítség.
A Blitz Play Setup küldinél, már mindent elintéztem, vettem ruhát, maszkokat ,kukásautó meg a vontató a helyén. A Getaway kocsit is szerzek, ami ugye 4 ajtósnak kell, hogy legyen, de hova rakjam le, mert a térkép semmit nem jelöl? Ez után kellene Michaelt felhívnom, de hová parkoljak le?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22338) gali777 válasza pendre54 (#22337) üzenetére


gali777
őstag

Valami sikátorba, ami nincs szem előtt, ha olyan helyen állsz meg vele akkor szólni is fog, hogy hívhatod Michaelt.

(#22339) sqpp válasza KisBundi (#22333) üzenetére


sqpp
őstag

Mi a neved?

(#22340) Mr.Csizmás válasza Hauptmann (#22336) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GPU Mhz-n húzzál le 10-15-öt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22341) pendre54 válasza gali777 (#22338) üzenetére


pendre54
addikt

Tehát, ha jól értem a város bármely pontján le lehet parkolni vele, csak félreeső helyen legyen? Az nem számít, hogy a rablás hol lesz, mert mi van, ha pont a város tulsó végén lesz majd a rablás helyszíne, a menekülő kocsi meg a világ végén?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22342) RazoR


RazoR
veterán

Ha vége a single-nek lehet még csapatni tovább csak úgy?

(#22343) karburátor válasza sqpp (#22259) üzenetére


karburátor
tag

Ha meglesz a 4,4 milliárd ötösön, rendelek egy 69-es Charger RT-t USA-ból. Állom a költségeket...

(#22344) gali777 válasza pendre54 (#22341) üzenetére


gali777
őstag

Ja, akárhol leállhatsz vele, de ha tudod, hogy hol lesz a balhé akkor annak a közelébe próbáld elrejteni valahova a kocsit, de amúgy lényegtelen. Én ennél a blitzesnél nem vágtam, hogy hol lesz megejtve az akció, úgyhogy csak úgy találomra leraktam egy sikátorban. Meg annyi, hogy majd legyen nálad valami robbanószer, mert majd fel kell robbantani a kukásautót, ha odaértetek a menekülő autóhoz.

(#22345) kisza25 válasza yozsee11 (#22335) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

fú ez nagyon nagy:D, mennyit toltam vele régen te jó ég :))

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#22346) pendre54 válasza gali777 (#22344) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, de valami nagyon nem stimmel, beálltam egy tök félreeső helyre, de semmi, a játék nem jelzi, hogy hívjam Michaelt, ha meg csak úgy hívom, nem adja be a küldi végét. A kocsi is elvileg 4 ajtós, tehát jónak kell, hogy legyen.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22347) JackFeryll válasza pendre54 (#22346) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ha jól emlékszem arra is figyelni kell hogy valami kommersz autó legyen, kerülni kell a feltűnést.

(#22348) Habugi válasza pendre54 (#22346) üzenetére


Habugi
addikt

Onnan tudod hogy jó helyre álltál-e, hogy beadja a telód a megfelelő opciót.

Amíg nem látod a telóban Michael hívása előtt ezt a lehetőséget, addig teljesen mindegy te mennyire ítéled meg eldugottnak/félreesőnek az adott helyet, mert a játék szerint nem eléggé az.

Keresgélj, előbb utóbb úgyis meglesz. A kocsi téma pedig egyértelmű, mert amikor alkalmas/alkalmatlan verdába ülsz be akkor a játék egyből szól.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22349) velizare válasza pendre54 (#22337) üzenetére


velizare
nagyúr

ha jól emlékszem, régebben volt egy bug a játékban, hogy ha a fegyverválasztó screenről választottad ki valamelyik robbanóanyagot, akkor a következő ki-bezoomoláskor megfagyott a játék. ez ennél a küldinél nagyon kellemetlen volt, mert közben robbantani kell majd.
ha esetleg ez történne majd, keress rá a neten, hogy hová kell állítani a menekülő-autót, hogy ezt elkerüld, van róla fent youtube-videó is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#22350) pendre54 válasza Habugi (#22348) üzenetére


pendre54
addikt

Igen, már láttam egy-két végigjátszós videót erről a részről, az számit-e, hogy ki rakja le a kocsit, mert pl. én Trevorral próbálom, vagy csak Franklinnel lehet?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.