Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) RazoR válasza Nxn908xxx (#23600) üzenetére


RazoR
veterán

Meg fogsz lepődni, de nálam míg a single olyan 30-60 fps között mozog, az online fix 60 fps vsync-el.... én sem nagyon értem...

YM: egyenlőre ennyi (részemről), fél 11-ig meló aztán majd jelentkezem ha hazaértem...

Online-ban private sessiont hogy tudok csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#23602) RoMix85 válasza RazoR (#23575) üzenetére


RoMix85
aktív tag

ment pü

(#23598) Puma K

Mi is így jártunk haverral. Tuningolt 7-es bömös aztán átalakult :F :((
Ja és megvett, nem lopott autóról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#23603) nemdan


nemdan
senior tag

Sziasztok!

Miért lehet az, hogy az első küldetésnél kb. 5 perc játék után mindig crashel? A GTA V működése leállt. Ezt a választ kapom. Nagyjából mindig ott jelentkezik amikor elérek a kocsihoz ami felvesz.. Legújabb GTA V optimalizált béta driver van fent. Próbáltam kompatibilitást változtatni, de az sem segített.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#23604) gali777 válasza RazoR (#23601) üzenetére


gali777
őstag

Online-ban azért jóval kevesebb a forgalom, járókelők, nincsenek állatok stb. Szerintem ezért lehet, hogy akár még jobban is megy.

(#23605) Habugi válasza gali777 (#23604) üzenetére


Habugi
addikt

"nincsenek állatok.."

Azért ezt én átfogalmaztam volna a helyedben..

Sokkal nagyobb állatok vannak mint offline, csak kevesebben.. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23606) NorDezs válasza NorDezs (#23426) üzenetére


NorDezs
senior tag

Na jelentem működik a módszer. Megvettem steam, csináltam egy "grand theft auto V" mappát, és bele másoltam az összes fájlt, kivéve ugye cracket. Frissített egy pár megát, és simán megy :D

(#23607) sixpak válasza Habugi (#23605) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hehe.. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#23608) r.endruu válasza RazoR (#23601) üzenetére


r.endruu
tag

Nem lehet hogy alttabolsz egyet közben? Nélküle 30 és 60 között ugrál a vsync, de egy alttab után stabil 60ra beáll.

(#23609) RazoR válasza Habugi (#23605) üzenetére


RazoR
veterán

Ezzel totálisan egyetértek!!!

(#23610) Puma K válasza RoMix85 (#23602) üzenetére


Puma K
veterán

Jelentsétek a Rockstar-nak, ha már fizetett az ember valamiért akkor azt csinálják meg rendesen!

Havernak most toltam át 2 videót, hogy előtte és utána mi volt a helyzet a kocsikkal, aztán megy youtube-ra és linkelem a Rockstar-nak újfent... és újból bejelentem új hibaként, mert ez már 2 másik autó aminél ugyan az a bug észlelhető :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23611) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Barátomnak ezzel a hibával nem indul a játék. Eddig ment, egyszer be akart lépni és azóta ez van.
[link]

Valaki tudna segíteni?

(#23612) RazoR válasza r.endruu (#23608) üzenetére


RazoR
veterán

Tudom ezt a trükköt, de nálam nem használ, mondjuk a grafban semmi sincs very high alatt szinte... ;]

(#23613) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Végigvittem a sztorit így majdnem napra pontosan 1 hónapra a megjelenésre, szerencsére a C megoldást választottam a végén, de replay mission-ben megnéztem az A meg a B variációt is, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ha eredetileg az A vagy a B megoldást alkalmazom, akkor a végére csak 2 választható karakterem maradt volna? Mert ugye Michael vagy Trevor meghalt volna.

Samsung Galaxy S23

(#23614) gali777 válasza StarKiller89 (#23613) üzenetére


gali777
őstag

Igen.

(#23615) Breeze válasza StarKiller89 (#23613) üzenetére


Breeze
aktív tag

üdv!

jó neked nekem jelenleg 40% nál áll a game, semmi küldetés nincs...nem tudom mi lehet a baj!

(#23616) YM válasza Breeze (#23615) üzenetére


YM
senior tag

Próbáltál karaktert váltani? Egy kis szám jelzi az avatarjuknál, hogy hány küldetést tudnak megcsinálni.

(#23617) StarKiller89 válasza gali777 (#23614) üzenetére


StarKiller89
senior tag

Az szopás, bár a játékosok 90%-a szerintem a C-t választotta.

Samsung Galaxy S23

(#23618) RazoR válasza Breeze (#23615) üzenetére


RazoR
veterán

Sokan belefutnak abba a hibába, hogy nem figyelik a game hint-eket, szerintem te is ott akadtál ek amikor egy 4 személyes kocsit kell szerezni és elvinni egy eldugott helyre, majd a telefonon megkeresni a contact-ok közt Michaelt és irni fogja a "nevénél" hogy szólsz neki hogy megvan a verda... ha nyomsz egy esc-et és belemész a brief-be ott meg tudod nézni utólag a hint-eket (minimális angol tudás nem árt)

(#23619) Mr.Csizmás válasza RazoR (#23618) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha be vannak kapcsolva a hint-ek, akkor még csesztet is állandóan ezzel az autóparkoltatással, hogy ez jó, nem jó, jó helyen van, nem jó helyen, stb.

azért csináltam meg, mert idegesített felfedezés közben :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23620) YM


YM
senior tag

Eddig nyertem 4-ből 4 autó versenyt :D
PC-sek csak PC-sek ellen nyomják van konzolosok ellen is? (Ez megmagyarázná miért vezet mindenki ilyen bénán :D)

(#23621) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na újraraktam a Win-t meg a GTA-t. Mostmár nem basztat hibaüzenettel. Így a gém elindult.

De most meg online-ra nem tudok menni mert ezt írja. Ilyenkor mi van???? :W :W :W :W

Smoke some weed nigga!

(#23622) STC Speed válasza Nxn908xxx (#23611) üzenetére


STC Speed
őstag

BF3 hax mappa :C

(#23623) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Sracok ez a game nem semmi!

Elvittem egy R8 audira hasonlito jarganyt, megalltam vele, nezelodtem belso nezetbol, es egy csaj a masik oldalrol lesetalt az utra elovette a telojat hogy lefotozza a kocsi.........es a szembesavban egy szirenazo rendorkocsi ugy elcsapta hogy csakugy repult.

(#23624) sqpp válasza Malibutomi (#23623) üzenetére


sqpp
őstag

Ezt most elképzeltem XD ;]

(#23625) Lauda válasza Wiz Khalifa (#23621) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy a tuzfaladdal, vagy neteddel lehet valami. Ez nem letezik, hogy itt gyakorlatilag egyedul szenvedsz ezzel.

(#23626) Wiz Khalifa válasza Lauda (#23625) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A tűzfal volt a ludas. A kurv@ anyját... :DDD Eddig sose volt vele gondom... :W

Smoke some weed nigga!

(#23627) spanglee001


spanglee001
addikt

mit találtam :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23628) castiels


castiels
addikt

Valaki tudja higy lehet a lèghajót megszerezni singlaben?

(#23629) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Eredményeim és beállításaim!

Smoke some weed nigga!

(#23630) DokiBaxxi válasza spanglee001 (#23627) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

What the fuck did I just watch?! :DDD

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#23631) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Single palyerben játszok,egy épület tetején találtam egy helikoptert.Ezt miét nem lelhet vezetni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23632) RazoR


RazoR
veterán

Hogy itt mennyire szájkaratés mindenki...... :(((

(#23633) cyberkind válasza RazoR (#23632) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pl bealudtam, nemrég ébredtem. :B

Paranormal Cocktivity

(#23634) 30z.Samu válasza spanglee001 (#23627) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jééézusom! :C Az a pihent agyú, aki ezt megcsinálta. :D De ha már írtam, akkor leírom személyes tapasztalataimat a játék kapcsán. Én tegnap tettem rá szert, igaz kicsit félve, mert a konfigom nem éppen egy erőbajnok (leírás az adatlapomon). Feltelepítettem és meglepődve vettem tudomásul hogy ahhoz képest egész jól megy. Beállítottam a grafikát normal-ra és 1368x768-ra a felbontást, azt hittem akadni fog, mint a disznó, de nem. Egész jól megy, 1920x1080-ban sem annyira gázos, de ott már lehet látni, hogy nem az igazi, így maradt az előző felbontás. Maga a játék szerintem nagyon el lett találva, szép a grafika még így is, hogy csak normal-ra állítottam, a mozgások is nagyon jók benne. A küldetések változatosak, és az kifejezetten tetszik, hogy a kocsit testre tudod szabni és tuningolhatod is. Maga a játék hangulata emlékeztet a San Adreas-ra, ami jó, mert a 4 szerintem nem lett annyira jó játék. Hirtelen ennyit tudtam összeszedni kómás fejjel. :) De száz szónak is egy a vége, szerintem megéri az árát. :)

Sic Parvis Magna

(#23635) holecsko10


holecsko10
csendes tag

Üdv!

Valaki köztetek járt már úgy mint haverom hogy 2 vagy 3 hét játék után azzal fogadta a GTA 5 hogy írd be újra a kulcsot és hiába írta be a kulcsot azt írja hogy helytelen vagy már használatban van?
Ismerősöm így járt. Jelszót változtatott akkor amikor a rokstar említette hogy fel törték az accokat.
El nem lophatták szerintem.
3. féltől vásárolta a játék az www.abcdkey.com-ról.
Írt már a Supportnak de csak a szokásos sablon szöveget írják hogy nézze meg jól írta be a kulcsot de hiszen már játszott onlinen is több mint 2 hete. Én szerencsére nem így jártam de jogi srácok biztos vakarják a fejüket mit mondjanak szerintem mert nagyon csöndben vannak a srácok semmi közleményt nem láttam mint assassins unity-nál amikor bejelentette hogy lopott kulcsok voltak a 3. féltől.

Köszönöm előre is válaszotokat.

(#23636) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Üdv!

Van valakinek valami ötlete, hogy a másodszámú gépemen mi miatt szaggathat borzalmasan a játék?
Abszolút minimumon van 800*600 felbontásban, nVidia GTA driver letöltve, stb...
Átlag FPS bőven meg is van, 75 és 100 között mozog, de pár másodpercenként fogja magát és beakad egy negyed-fél másodpercre az egész kép.
Specek: i3-4150, gtx750, 4gb ram, szóval elvileg meg kellene felelnie a minimum követelményeknek. :)
RAM kihasználtság nem megy 3.3gb/4gb fölé, VRAM 0,75gb/1gb fölé.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23637) westcoastog válasza nonsen5e (#23636) üzenetére


westcoastog
veterán

i3 és gtx750, ezen full minimumon 800x600-ban? Miért?
Ha a vram miatt izgulsz, én azt mondom had menjen, nekem 1gb-s hd7770 van a gépemben, 2gb vram használatig felhúztam a játékot és megy úgyis. :D

[ Szerkesztve ]

(#23638) nonsen5e válasza westcoastog (#23637) üzenetére


nonsen5e
addikt

Azért húztam le mert gondoltam hátha valami beállítás eszi meg, de nem. Azóta visszatettem olyanra, hogy legalább szépen nézzen ki ÉS akadozzon, mert még mindig jobb mintha csúnya ÉS akadozik. Lehet akkor valami Windowsos cucc zavarhat be, de én többet várnék ettől a konfigtól.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23639) westcoastog válasza nonsen5e (#23638) üzenetére


westcoastog
veterán

Simán vinnie kell magasabb beállításon.

Nekem egyedül a kameraforgatásnál röcög, meg itt-ott esik lejjebb az fps, azóta a textúrát levettem normálra, szép is a játék, meg jól is fut, lehetőségekhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#23640) YM válasza Malibutomi (#23623) üzenetére


YM
senior tag

Biztos körözték golddiggerkedés miatt! :D

(#23641) #92888064 válasza nonsen5e (#23638) üzenetére


#92888064
törölt tag

feladatkezelőn belül a folyamatoknál adj a gta-nak valós idejű prioritást. nekem a folyamatosabbnak tűnt a dolog, és később ebben a topikban is olvastam.

(#23642) Malibutomi válasza sqpp (#23624) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez olyan jelenet vokt amiknél a youtuberek általában elkezdenek fejhangon "ohmygod"-ozni :)

[ Szerkesztve ]

(#23643) Breeze válasza RazoR (#23618) üzenetére


Breeze
aktív tag

Köszi a segítséget, tovább mentem, viszont a következő gond az lenne, a heist küldetésnél mikor el kell menni a kukás kocsival,(összes zsaru kilőve) beszálláskor kilép a game :o

[ Szerkesztve ]

(#23644) Lauda válasza Breeze (#23643) üzenetére


Lauda
félisten

Eredeti jatek?

(#23645) kisza25 válasza nonsen5e (#23636) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a 4GB RAM a kevés és a virtuális memória miatt akadhat be így, 4GB RAM-ba szerinted hogyan mehetne 4GB fölé a kihasználtság :U amúgy is egy része fent van tartva IGP-nek miegymásnak, nekem a 8GB RAM-ot is megeszi a játék reggelire i5-3470, 750ti 2GB, normál,fullHD, minden high 60+ FPS nincs akadás

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23646) Breeze válasza Lauda (#23644) üzenetére


Breeze
aktív tag

igen az de ennek semmi köze hozzá, nem léphetne ki akkor sem...

(#23647) nonsen5e válasza kisza25 (#23645) üzenetére


nonsen5e
addikt

Felé nehezen, de millió más játék abszolút maxon használja a RAMot. A másik meg az, hogy általában a minimum megadott gépigény alatt is játszhatóak a játékok, nem még azon sem. Nekem az aláírásos gépen AA nélkül minden maxon 1080p-ben 6 gigánál többet nem evett, aztán lehet a 6 utáni lépcső a 10 lenne ezért meg sem próbálja kimaxolni a 8-at.

De mindjárt megnézem 8 giga RAM társaságában is.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23648) Breeze válasza Breeze (#23646) üzenetére


Breeze
aktív tag

Lényegtelen már, skip-t nyomtam, és megvan a küldi, megy tovább :))

(#23649) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Egy kis erdekesseg sracok [link]
En tavaly nyaron jartam be californiat (meg meg par allamot), es a GTA-ban nagyon durvan visszakoszonnek a kinti latvanyok, annyira, hogy ra is kerestem "gta 5 vs california" es talaltam is osszehasonlito videot.
A beach, a pier, a coast highway, a hegyi utak, de meg a tablak utkeresztezodesek is nagyon durvan realisztikusak. Nem meterrol meterre persze, de olyanok mint amilyennel ott talalkozhat az ember.

Ja ami kimaradt, hogy mentunk at olyan helyeken is, mint ahol trevor lakik, lepusztult szellemvarosok, trailerparkok a sivatagban.

[ Szerkesztve ]

(#23650) pendre54 válasza kisza25 (#23645) üzenetére


pendre54
addikt

Nálam is hasonló a cucc, a proci ugyan i5-4570S, de teljesítményben hasonló, a beállítások is hasonlóak, az fps-ek is, viszont ez a "nincs akadás", csak a tegnapi napig volt nálam érvényes. Tegnap vagy ötször fagyott ki a szokásos üzenettel, hogy "a GTA V exe váratlanul leállt, majd értesítenek blablabla..." szöveggel. Legutoljára pont akkor, amikor veletek csináltuk azt a raboljuk el azt a nagy "műhelykocsit" ;] a telephelyről, oszt vigyük el valahova, utánna már vissza se léptem a játékba.
Érthetetlen, hogy mi a francos baja lett egyik napról a másikra úgy, hogy semmi új programot nem telepítettem, a havi Win frissítések után is símán futott a játék, szóval passz.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.