Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) CJ3


CJ3
senior tag

Kit fogad el ide a rendszer? Kivel kell megcsinálni? Vagy hogy? :W

Crypto

(#22902) sixpak


sixpak
nagyúr

Heey...szól a zene akkor is miután kiszálltam a kocsiból...mint a 4-ben.

Szerk.: nem, csak ha nyitva marad az ajtó...ki kell ugrani menet közben. :D

Kár....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22903) INMOTEP válasza Prosector (#22900) üzenetére


INMOTEP
őstag

Oké ,a 4.5 öst most rakja újra.Reméljük megoldja :)

[ Szerkesztve ]

(#22904) spanglee001 válasza sixpak (#22902) üzenetére


spanglee001
addikt

vagy lősz beszálsz kiszálsz akkor is jár a motor és szól a zene

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22905) INMOTEP válasza Prosector (#22900) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez sem oldotta meg :(

(#22906) Neoteric válasza CJ3 (#22901) üzenetére


Neoteric
addikt

Ott írja bal felül. Szállj ki a kocsiból, mert csak gyalog tudsz belemenni.

PSN: ne0teric_sAN

(#22907) Puma K válasza CJ3 (#22901) üzenetére


Puma K
veterán

Szállj ki a kocsiból és sétálj bele.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22908) Puma K válasza gyuromoj (#22866) üzenetére


Puma K
veterán

A repülőgép árnyéka viszont csak egy négyzet a földön.

Meg annyira nem tűnik nagy számnak.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22909) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a francért vagyok ekkora autó buzi, csoda sosincs egy vasam se:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22910) Prosector válasza INMOTEP (#22905) üzenetére


Prosector
addikt

Most nem vagyok gep elott, guglizz ra, overclock.net-es talalatot keress, elvileg az megoldja.

Windows cleanup installer utility van a linkben.

(#22911) JackFeryll válasza kisza25 (#22909) üzenetére


JackFeryll
őstag

Pedig ezek annyira nem drága autók. A jobb küldetések 15-20 ezret adnak néhány perces melóért. Kurumával minden könnyű hard-on is.

(#22912) INMOTEP válasza Prosector (#22910) üzenetére


INMOTEP
őstag

Köszönök minden segítséget ,megoldódott :R

(#22913) Puma K válasza kisza25 (#22909) üzenetére


Puma K
veterán

Látom nem csak én tolom női karakterrel, férfi létemre :))

Mikor elindítottam az Online-t első alkalommal akkor ugye kaptam 1 millió kezdő pénzt... na az lement $750k-ra mikor betévedtem az első ruházati üzletbe... szinte minden ruhát és szettet megvettem amit csak jónak ítéltem meg :D

Amúgy a fegyver üzletben is vannak komplett szettek nem csak felsők, éjjellátó, és golyóálló mellény. Tök véletlenül találtam meg ahogy kóvályogtam bent.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22914) Prosector válasza INMOTEP (#22912) üzenetére


Prosector
addikt

Hat, ha ez segitseg volt...akkor nincs mit :D

(#22915) sixpak válasza Puma K (#22913) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kezdem azt hinni, hogy csak én vagyok itt hetero.... :D

(#22916) Max_218: csaj?? :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22916) Max_218


Max_218
tag

később át tudom szabni a karakteremet? ,a pénzével mi lesz ha újat kezdenék ? csak mert még megjelenéskor mondom gyorsan csinálok 1.-et , aztán nemigen lett egy szépség díjas csaj :D

(#22917) Prosector


Prosector
addikt

Én nem is értem, h miért nem nővel van mindenki.

1.: ha TPS-nezetben jatszom, inkabb nézem egy nő seggét, mint férfiét

2.: ha női karakterrel ölsz meg vkit, az megalázóbb számára, mintha férfi tenné

Kb. 600 ora Skyrim alatt 1 masodpercig nem voltam ferfi karakterrel.

PS.:

Ugy tudom magamrol, h hetero vagyok :DDD

(#22918) huby80 válasza Prosector (#22917) üzenetére


huby80
senior tag

+1 :)

(#22919) sixpak válasza Prosector (#22917) üzenetére


sixpak
nagyúr

Úgy tűnik egyedül maradtam... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22920) Max_218 válasza sixpak (#22919) üzenetére


Max_218
tag

igen , csajt kezdtem én is :D

(#22921) Prosector válasza sixpak (#22919) üzenetére


Prosector
addikt

De most mondd, h nincs igazam... :DDD

Remélem a BF5-ben lesz playable female, én tuti azzal lennék :D

(#22922) sixpak válasza Prosector (#22921) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jól van, nekem mindegy... :D

BF-be csaj? Azért az erős lenne...bár a 4 single részében volt valami ferdeszemű pin@. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22923) sqpp válasza sixpak (#22915) üzenetére


sqpp
őstag

nyugi en is ferfival vagyok :D nőnek nézném feszt a hátsóját, aztán a végén beleszaladnek a motorral az arokba :D :B

(#22924) Puma K válasza sixpak (#22915) üzenetére


Puma K
veterán

Na mert az nagyon nemi beállítottság kérdése, hogy ki milyen karakterrel játszik egy játékban amivel a szabadidejét tölti... :D

Csak a számodra leírom, hogy megnyugtassalak Skyrimben és WoW-ban férfi karaktereim voltak csak és kizárólag 4 éven át... aztán jött WoW-ban az orc csaj warrior pvp-re ;] ... és amit ír (#22917) Prosector az ott érvényesült is miszerint annyi rinyáló és utálkozó embert nem láttam más karakterrel pvp-zve mint mikor a csajjal voltam és nagyon jól játszottam.

GTA Online-ban meg kb team deathmatch-ben mikor már 4v0 volt a javamra akkor kb a forma akit szedtem engem vadászott az adott pályán... mások mellett elrohant én meg eléggé feltűnő voltam ruházatot tekintve... :DDD Azóta megtanultam, hogy ha nem heist küldetésekre megyek akkor átöltözök küldetésnek megfelelően.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22925) cyberkind


cyberkind
félisten

Meghívna valaki a Gta 5 Steam csoportba? :R

+ mehet a nevem az első hsz-ba, cyberkind7 néven vagyok fent a Social klub-bon.

Mostantól kezdve én is itt leszek, tudok multizni, sikerült a karakter transzfer is, 82-es vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22926) cyberkind


cyberkind
félisten

Miért van az a hibám, hogy kevés a memória, lapozófájlos dolog, mennyit ajánlott hagyni a játéknak?
Nálam most '1Gb van.

Paranormal Cocktivity

(#22927) spanglee001 válasza cyberkind (#22926) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem nincs lapozófájl, még a bf-nél volt vele valami gebasz azóta nálam offon van.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22928) cyberkind válasza spanglee001 (#22927) üzenetére


cyberkind
félisten

Most már nálam is, mert visszatoltam automatikusba, és jó, a játék meg eszméletlen. :Y

Paranormal Cocktivity

(#22929) TESCO-Zsömle válasza sixpak (#22915) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annyira hetero vagy, hogy játék alatt inkább egy pasit bámulsz. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22930) kisza25 válasza JackFeryll (#22911) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem a kocsik drágák, hanem amit rájuk költök, amúgy az egyik 140000 volt, egy másik 95000, egy harmadik 80000 (már eladtam), de ezek többszörösét rá lehet költeni, lassan megcsináltam az összes küldit + hardon is már párat, de jelenleg sincs egy vasam sem:P a kurumához egyszer kellene egyben 555000:D
de minek vegyek olyat, az van a srácoknak:D
sixpak: szerintem veled van a baj, én pont azért vagyok csajjal, mert szívesebben nézegetem, mint egy férfi karaktert, olyannak csináltam ami nekem bejön, a fene se akar nézegetni egy szőrős fickót:D, na ki is a hetero? ;]
sixpak: miért lenne durva a bf-be csaj ? a valóságban is vannak női katonák/kommandósok/ FBI..... :F
nem vagy te egy kicsit soviniszta?:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22931) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Vegre meglett a jatek is egy GTX970 tarsasagaban! Ma telepitenem eloszor a dobozos verziot Win7 64 bit-re es azt szeretnem kerdezni, hogy adja magat minden? Nincs trukk? Feltelepitem a 7 lemezt, utana magatol szedi a frissitest? Social klubot is kell kesziteni? Ha igen, hogyan?

Koszi szepen a segitseget! :B

(#22932) kisza25 válasza Lauda (#22931) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen, elkezded az 1-es lemezt és folyamatosan kéri be a többit, majd a legvégén újból az 1-est aztán a frissítések (5-6GB) aztán game, ha még nincs social club fiókod azt csinálni kell aztán game,
ja ez a történet lesz kb 1,5óra
spanglee001: ja 16GB-al, nekem is meg kellett emelnem 8GB melett 1024-2048-ra, de így is határon mozgott, már nem nyafogott, de pár óra után belassult a játék, így megemeltem 1536-3072-re
cyberkind: felvettelek, a memóriára meg pár sorral feljebb a válaszom

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22933) cyberkind válasza Lauda (#22931) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy ha jó a neted, mint nálam, akkor leszeded a Rockstar-tól, nekem 1.5-2 óra körül volt, közbe pedig elaludtam, így frissen és kipihenve tudtam az egész éjjel Gta-zni. :D

(#22932) kisza25
Meg is vagy, azóta már auto-ra állítottam a lapozófájlt és jó, ahogy másnál is ez volt a gond.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22934) Neoteric válasza kisza25 (#22930) üzenetére


Neoteric
addikt

Csajjal hülyén néz ki mikor a kecódra hívsz egy hivatásost. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#22935) kisza25 válasza Neoteric (#22934) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és miért is ? gondolod nem tudnának egymással mit kezdeni? ezt fejtsd ki ;]
cyberkind: az automatával az a baj, hogy a minimum a rendszermemóriád mennyisége lesz a max meg az 1,5x-öse ne foglaljon nekem a drága SSD-ből 12GB-ot a lapozónak, ha 3GB is elég :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22936) Lauda válasza kisza25 (#22932) üzenetére


Lauda
félisten

Koszontem szepen! :R Kivancsi leszek hogy fut, Core i7 920-am van megpockolve es Asus GTX970.

cyberkind10 megas adsl-em van, szoval en maradok a dvd verzional. ;) Meg amugy is jobban szeretem, ha fizikailag van meg a jatek, nem csak a vinyon. :K

(#22937) peter9228 válasza Lauda (#22931) üzenetére


peter9228
aktív tag

Azért az ilyenekkel vigyázz: [link] ;]

(#22938) cyberkind válasza Lauda (#22936) üzenetére


cyberkind
félisten

Én neteztem, de ha 1x felrakod már bárhogy megszerezheted, de azzal a nettel kb soha nem jönne le. :D

Nálam procilimit van erősen, vsync nélkül is 85-90%-osan hajtja csak ki a kártyát, bár ez várható volt. :)

(#22935) kisza25
Nálam az SSD csak a rendszernek meg a programoknak van, a játékok vinyón vannak, így nem zavaró, bőven van helyem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22939) kisza25 válasza cyberkind (#22938) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát nem egy jó párosítás, egy i5 járna annak a kártyának, mert így mondhatni kidobott pénz :R
nekem csak SSD van a gépben, de abból 2db 120+240GB, de sosincs helyem, pedig a filmek+ zene+ képek egy 1,5TB-os külső rackben vannak, na megyek játszani kell a pénz az autótuningra:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22940) Lauda válasza peter9228 (#22937) üzenetére


Lauda
félisten

:C ;]

cyberkind Errefele csak ez van normalis net, se digi se upc. :W Illetve van invitel optikai is, de csak lakotelepekre vittek ki. :U

cyberkind5500 /ho ez a fos, de legalabb nem foglalkoznak se a torrenttel se massal. Ha egesz honapban toltesz le az se erdekes. A masik kabeles ceg meg tiltja a torrentet, mert hulladek a halozatuk. Mindegy vegulis en elvagyok vele, de nem toltogetek 60 gigas jatekokat steamrol. :D

[ Szerkesztve ]

(#22941) cyberkind válasza kisza25 (#22939) üzenetére


cyberkind
félisten

Minden lesz, csak idővel, először kártyát akartam mert az igp lókolbász, ez meg még így is egy vadállat. :)

Menj csak, én most már pihentetek, majd később leszek úgy is. :))

(#22940) Lauda
Tudom, sokaknál ez van, ami szomorú mert általában ezek nem érik meg az árukat de nincs más.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22942) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Pár napja arra lettem figyelmes, hogy napról-napra feltűnően csökken az amúgy is elég kevés szabadhelyem a C meghajtón.(60 GB-os SSD) A játékok természetesen külön HDD-n vannak.
Nos, rájöttem, hogy a GTA V piszkosul szereti teleszemetelni a C/Felhasználók/Név/AppData/Local/Temp mappát. Napok óta minden reggel azzal kezdem, hogy kitakarítok kb. 250-300 MB-nyi fölösleget. Itt van a tegnap délutáni-esti játék szemete, 260 MB-nyi cuccot vakartam le.
[/L]

Szóval ajánlatos ránézni erre a mappára.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22943) cyberkind válasza pendre54 (#22942) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam is voltak dolgok, de honnan tudom hogy melyik van a Gta 5 miatt?

Paranormal Cocktivity

(#22944) pendre54 válasza cyberkind (#22943) üzenetére


pendre54
addikt

A Temp mappák tartalma üríthetők, nem okoznak problémát. Egyébként a dátumok elég beszédesek, egyértelműen látszanak, hogy egybeesnek a játék időpontjával, de mondom, nyugodtan kitörölheted a mappában lévő összes cuccot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22945) Locutus


Locutus
veterán

Tegnap este találtam egy bigfoot kocsit a sivatagban, ilyen amerikai zászlósat. Bár nem örültek, hogy elloptam - négyen akartak lelőni egyből, de ezekután 1 órán át randalíroztam vele a városban, és nem bírtam széthajtani! Azon kívül, hogy az összes karosszéria elem leesett róla, semmi baja nem lett.
Pedig még a rendőrök is lőttek rám, nekimentem mindennek, hegytetőről leugrattam, kivasaltam vagy 200 autót, és semmi... csak megy és megy... persze elrakni nem lehet garázsba.
A végén berongyoltam vele a katonai bázisra, ahol szintén vagy 10 percet köröztem, meg ugrattam össze vissza, és nem tudtak kinyírni. A végén már meguntam, gondoltam megpróbálok helit lopni, na azzal egyből kinyírtak.
Bár tankot még nem szereztem, de a leírások alapján szerintem az sincs ennyire strapabíró :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#22946) YM válasza westlake (#19511) üzenetére


YM
senior tag

Most ott tartok, hogy leszedtem a portable verziót, aktiváltam Social Clubban, majd amikor bejelentkezek elkezd letölteni egy 353 megás file-t. Miután végez, nem csinál semmit, hanem elkezdi újra letölteni :F

Offline mode-ban tudok játszani. A [link] alatt szereplő patcheket a portable version-höz is le kell tölteni?

(#22947) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Na megvettem én is! :DDD
Dobozost hogy érdemes felrakni? Lemezről vagy soc-ról? 12mb/s a netem.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#22948) cyberkind válasza BlackDevil (#22947) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel a nettel lemezről ajánlott.

Paranormal Cocktivity

(#22949) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Dobozosnál, ha Social Clubos telepítést választottam, akkor gondolom a patcheket leszedte automatikusan?!

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#22950) gali777 válasza Locutus (#22945) üzenetére


gali777
őstag

Online vagy story módban találtad? Jó móka volna egy Liberator online :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.