Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) v!ct0y válasza StarKiller89 (#23736) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor jól haladnak. Nem akarom bántani őket de azért na....

(#23752) Wiz Khalifa válasza htc07 (#23750) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elnézést csak már felrobbanok... :(

Smoke some weed nigga!

(#23753) Edem05 válasza Mr.Csizmás (#23712) üzenetére


Edem05
őstag

Jó volt! :D Én még ki se próbáltam ezt a pályaépítő módot. :)

(#23754) Mr.Csizmás válasza Edem05 (#23753) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van mégegy krvajó ötletem race-rel, azt alkonyatra hegyezném ki.... :R

@napi célosok 3 embert meg tudok reptetni saját géppel, hogy nagyot zuhanjanak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23755) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Elkezdtem embereket felvenni RSGSC-ra, mert elegem lett a szerencsétlenekből.
Jelentkeztem a PH!-s csoportba is.

Mikrofonom nincs, max a laptopomat tudnám csevegésre használni, de akkor meg állandóan kell, hogy menjen a mikrofon, mert nem tudok gombot nyomni a beszédhez, az meg nem valami jó dolog... a heist küldetéseket ismerem, de az utolsót és azelőttit még nem csináltam végig maximum részeket, de nem szokott gond lenni ha valami újjal találom szembe magam.

Akik már az ismerőseim azokat invelni fogom heist-ekre és engem is lehet bátran, szívesen megyek bármelyikre!

Vegyél fel és csináljunk sok-sok heist-et mert kell a pénz!
>>>>>>>>> pumak99 <<<<<<<<<

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23756) Freddycom válasza Puma K (#23755) üzenetére


Freddycom
őstag

A játékon belül és TS-en is van lehetőség walkie talkie módjára beszélni.

(#23757) jano28 válasza gtapro6 (#21581) üzenetére


jano28
újonc

Hello, nekem is ugyan ez a gondom, sikerült rá valami megoldást találni?

(#23758) INMOTEP válasza Puma K (#23755) üzenetére


INMOTEP
őstag

Felvettelek téged is , én most a prison break hez keresek 3 embert .Még van hátra belőle 2 küldetés

(#23759) mexel


mexel
veterán

Offline-ban amikor találok egy rablást ( pl elveszik valaki pénztárcáját, vagy autóját stb) akkor ha elkapom a rablót és nálam a pénz akkor érdemes visszaadni vagy nem? Azaz lesz a játékban valamire kihatása? Pl később találkozok ezekkel az illetőkkel? Mert ha nem akkor kár visszaadni a brifkókat.

(#23760) Wiz Khalifa válasza mexel (#23759) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

14db ilyet kell teljesíteni (azaz visszaadni nekik a cuccot) a végigjátszáshoz.

Smoke some weed nigga!

(#23761) SkiDev válasza SkiDev (#23725) üzenetére


SkiDev
senior tag

Erre valaki?

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#23762) Saccco


Saccco
nagyúr

Lehet, hogy csak nekem új, de tudtátok, hogy távcső nélkül is lehet zoomolni a fegyverrel FPS nézetben?! :B

Jobb gomb célra tartás -> görgő zoom.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23763) Lauda


Lauda
félisten

Nem tudjatok veletlen mitol tunt el a caps lock-os lassitasom? Egy ideje hiaba nyomkodom, nem tortenik semmi. :F

[ Szerkesztve ]

(#23764) JackFeryll válasza Puma K (#23755) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem pár száz forintért kapni mikrofont bárhol és sokat jelent.

(#23765) mexel válasza Wiz Khalifa (#23760) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Akkor nem érdemes visszaadni ha nem érdekel a 100% végigjátszás.
Még egy kérdésem lenne? Offline-ban melyik épületeket érdemes megvenni amik pénzt is hoznak?

(#23766) westcoastog


westcoastog
veterán

Mi a fenét kell csinálni?
Michaellel és Lesterrel megnéztük az ékszerbolt tetejét, vége a küldinek, azóta nincs semmi küldetés a térképen, se Michaellel, sem Franklinnel.

(#23767) nonsen5e válasza westcoastog (#23766) üzenetére


nonsen5e
addikt

Menj haza Michaellel. Ha jól rémlik ott lesz a folytatás.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23768) Lauda válasza westcoastog (#23766) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Nalam asszem utana volt az a telefon robbantos kuldi, de nem biztos. Valaminek biztos lenni kell a terkepen, valtogass a karakterek kozott. Meg volt kozben, mikor a szallito kocsit kell elkotni, amibe bejarnak majd a motorokkal.

(#23769) westcoastog válasza nonsen5e (#23767) üzenetére


westcoastog
veterán

Most újraindítottam a játékot, jött az sms Lestertől hogy menjek kirabolni egy Bugstar furgont, megjelent egy hs a térképen. :F :)

Akkor megy tovább minden.

(#23768) Lauda
Most már jó lett valamitől. :))

(#23770) RazoR


RazoR
veterán

Ha VGA-t cserélek ajánlott újrarakni a játékot vagy nem kell?

(#23771) nonsen5e válasza RazoR (#23770) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem kell.

westcoastog: Olyan kaotikus a küldik sorrendje, hát akkor az. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#23772) Wiz Khalifa válasza RazoR (#23770) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem kell.

Főleg hogy elvileg a 280X-ről 290X-re váltasz. :) Így drivert se kell cserélni. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#23773) westcoastog válasza nonsen5e (#23771) üzenetére


westcoastog
veterán

Érdekes, mert haverral is próbálgattuk, volt 1 Tonya-s autószállítás és kifújt, azóta volt vagy 2x, 3x újraindítva a játék. :D

De legalább működik.

(#23774) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] mégegy trip, 12 perc körüli szintidővel :) have fun! :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23775) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Sziasztok,

Csak online játszom, 77 szinten vagyok a heisteket is végig csináltam, de az utolsónál csalódtam, hard szinten, csak 387000 kaptam, nem is értettem, pedig 12500000 hoztunk el és kb 950000 maradt a táskákban.

Amiért ide írok, kérdésem az lenne, hogy vettem egy

az lenne a kérdés, hogy ezt miért nem lehet a garázsba betenni :F miért nem lehet sehol tuningolni, átfesteni ilyesmi :F és csak a pegasus rakja ki jó messze tőlem, ha felhívom :F :O

pedig láttam már ilyet átfestve :U

hogyan lehet ilyen autókat online megszerezni:

ti is küldetéseket csináltok, hogy legyen pénzetek, nem lehet valahogy sok pénzhez jutni gyorsabban :U :F

(#23776) sqpp válasza HoReSz1975 (#23775) üzenetére


sqpp
őstag

Ha fizetsz IRL pénzben, akkor igen :D

(#23777) JackFeryll válasza HoReSz1975 (#23775) üzenetére


JackFeryll
őstag

Hány százalék volt neked beállítva ?

A gépágyús insurgent-et jellegéből adódóan nem lehet normális járműként használni, csak telefonon kérheted mint a légi járműveket. A sima verziót be lehet rakni garázsba.

Pénzszerzés: a leggyorsabb a jól jövedelmező sima küldetések teljesítése. Pár perc = 20-25 ezer dollár.
Ha elsőre megcsinálod crew tagokkal egymás után a heistokat az csak bónuszban hoz 2.5 milliót.
Ha nem haltok meg és hardon csináljátok akkor +10 millió.

(#23778) negyven2 válasza HoReSz1975 (#23775) üzenetére


negyven2
veterán

A gépágyús be se fér a tuningműhelybe. A Liberatort csak azok tudják megvenni, akik tavaly a függetlenség napi DLC-ben megvették (kb 2 hétig lehetett). Ez csak x360/ps3 ra volt elérhető. ONE/PS4/PC-n csak úgy lehet meg, ha átvitted a mentesed.

A Marshall-t meg megveheted a Warstock Cache & Carry-él 250 000$-t.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23779) kisza25 válasza negyven2 (#23748) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

megoldódott Spanglee felvitt, de csak 100lábra helivel (ez alatt kellett ernyőt nyitni, kiugrottam és meg is adta:P)
JackFeryll: elsőre mindet hardon +10milla, na ilyet mostanában nem kapunk az tuti, tegnap az egyik küldetés kb 15.re sikerült, pedig előtte megcsináltuk már párszor elsőre is, van ilyen:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23780) pendre54 válasza Mr.Csizmás (#23774) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Amit tegnap linkeltél kört, azt meg akartam csinálni délután, de nálam a térképen nincs ott az indulási pont. Valamilyen szintet el kell érni ahhoz, hogy beadja ezeket a küldiket? Azért kérdezem, mert nálam elvileg 80 db ilyen verseny lenne, de léptetve egyesével ezeket a menüben csak kb. 40 db jelenik meg.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23781) irhejja


irhejja
tag

Üdv mindenkinek!

Azt nem tudjátok, hogy (singleplayer) az autó webshopok (Legendarymotorsport.net és Southernsanandreassuperautos.com) kínálata változik-e idővel? Vagy bővül-e? Kb. 20% körül tartok a történetben de még mindig ugyanazokat az autókat lehet megvásárolni...? :F

Egy Imponte Dukes kéne nekem, az utcán jó párat láttam már...

(#23782) kisza25 válasza pendre54 (#23780) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

rámész a linkre és hozzáadod magadnak, utána belép online és egy sárga színű verseny lesz a térképen, ez lesz az, legalábbis nálam így volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23783) pendre54 válasza kisza25 (#23782) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, akkor ha jól értelmezem, itt az Add to Game gombot kell megnyomni, éa majd nálam is látható lesz.
Egyébként ezek a versenyek egyedi szerkesztésűek, és ezért nem tud hozzáférni síma mezei halandó, vagy van valami más trükk, hogy több ilyen versenyt el lehessen érni?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23784) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#23783) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

random hozzáférhetőek a mapon, legalábbis szokott besorsolni user kreált versenyt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23785) pendre54 válasza pendre54 (#23783) üzenetére


pendre54
addikt

Na, közben végigmentem az első pályán, hát mit mondjak jó szívatósra sikerült megszerkeszteni, különösen az elejét, legalább háromszor úgy el kavarodtam, hogy azt se tudtam, hogy Iránban, vagy Afganisztánban járok. ;] Még jó, hogy egyedül mentem, kaptam is 11 e dodót a körért.
Más, van arra lehetőség, hogy a játékban saját zenéimet halgassam, van vagy 100 GB-nyi anyagom, abból tudnék öszerakni egy csokora valót. Kinnt a szabadban való kocsikázáskor pl. szinte kötelező lenne egy-két Johnny Cash albumot benyomni közben.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23786) kigyi_23 válasza pendre54 (#23785) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem tudom mi változott, de eddig úgy volt, hogy aki saját zenét hallgatott annak -5-10 fps lett a vége, mert folyamatosan keresett zenéket... Persze lehet ezt kijavították már majd nyilatkozik valaki aki használja a funkciót.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#23787) esgabee válasza kigyi_23 (#23786) üzenetére


esgabee
tag

Sajnos még nem javították. Saját zene halgatásánál játszhatatlan a játék.

(#23788) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#23785) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm :R igyekszem belevinni egy kis izgalmat :D

raktam fel mégyegyet, az 13 perc körüli asszem...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23789) spanglee001 válasza pendre54 (#23785) üzenetére


spanglee001
addikt

egyedül voltál, közben spectatorban néztem, hogy mit csinálsz sokszor elgondolkodtam, hogy vajon ugyanazt a képet látjuk e ;]

a sajátzenénel kevesebb fps random pályaelemek a semmiből stb szokott lenni de nem mindíg,
dokumentumok/social/gta/user music mappába kell betenni a zenét, játékon belül a self rádióban hallgatható a saját zenéd

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23790) Puma K válasza Freddycom (#23756) üzenetére


Puma K
veterán

Mondjuk az is igaz... letesztelem, mert sokat javítana a lehetőségeken ha egy heist host navigálja az embereket akik esetleg nem olyan gyakorlottak.

(#23758) INMOTEP :

Rendben!
Nyugodtan spamoljad nekem az inv-et mert mint írtam nagyon szívesen megyek bármelyikre, de lehetőleg ne easy legyen hanem minimum normal de jobb szeretném hard-on végigküzdeni magam! :D

(#23764) JackFeryll :

Rámegyek a témára... de lehet a régi mikimet fogom be munkára újfent és max ti meg majd röhögtök, hogy milyen hülye hangom van úgy :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#23791) sqpp válasza Puma K (#23790) üzenetére


sqpp
őstag

Skacok most van egy i3-4330-as proci, meg ugye GTX660, de lehet gondolkozok egy kisebb upgrade-n xd

Mit gondoltok, egy i5-4690 mellé mi lenne jó? 100 ezres kártyákat ne írjatok :D Még ha van is rá keretem, azt már túl soknak tartom :) De valami 4 gigás kellene lehetőleg :)

(#23792) cyberkind válasza sqpp (#23791) üzenetére


cyberkind
félisten

280X, igaz az csak 3 gigás, ha pedig mindenképp 4 kell, akkor vagy 960, vagy használtan keresel 680/770-et.

Paranormal Cocktivity

(#23793) sqpp válasza cyberkind (#23792) üzenetére


sqpp
őstag

Hagyj az AMD-vel!!! :D

Csak is Intel és nVIDIA páros jöhet szóba! :P

[ Szerkesztve ]

(#23794) cyberkind válasza sqpp (#23793) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor amit írtam. :D

Paranormal Cocktivity

(#23795) YM


YM
senior tag

400k-val a szebemben a táncoscsaj azt mondja h nem jöhet el velem, mert kirúgják. Ez a játék kélrem irrealisztikus :D

(#23796) sqpp válasza YM (#23795) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem eddig minden strip csaj eljött :D Aztán elmentünk egyet "kávézni" :D :C

(#23797) negyven2 válasza YM (#23795) üzenetére


negyven2
veterán

"zsebedbe" volt vagy a bankszámlán? Mert ha a "zsebedbe" 0$ volt akkor nem megy el veled. Taxizni és k*rvazni se tudsz ilyenkor.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23798) kigyi_23 válasza negyven2 (#23797) üzenetére


kigyi_23
addikt

Akkor sem életszerű, mert ezek a mai kurvák már inkább a bankszámládra utaznak és nem arra ami akkor és ott a zsebedben van...

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#23799) Reaper válasza Mr.Csizmás (#23774) üzenetére


Reaper
őstag

Még csak most próbálgatom az online részt, (tegnap fejeztem be a story oldalt, tőzsdével, mindennel) de ez nagyon tetszik! Jó kis Phoenixel végigrongyolni az államon, szép helyeken jó volt :)
A kérdésem csak az, hogy hogyan lehet újra végignyomni, mert a verseny után egyből a vote screen jön, és ott nem találtam meg hogyan lehetne újra ezt választani.

(#23800) Breeze


Breeze
aktív tag

Végre Végre Vége :C C Opciót választottam gondolkodás nélkül :D jó game volt :))
Hatalmas, főleg a vége :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.