Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mióta megvettem Trevornk a stripbar-t azóta mindig ott fetreng részegen valahol, ha rámegyek:P

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#22552) the_mad válasza sqpp (#22549) üzenetére


the_mad
aktív tag

Én nem tudom, hogy mivel játszol, de 3 óra alatt simán beleraktam 25%-ot. Köszönhetően annak, hogy néhány missziót leszámítva nem áll másból a játék, mint a menj oda, lopd el, aztán hozd vissza felállásból. Sőt, egyszer volt egy küldetés, ahol maszkokat kellett venni, na annak a teljesítése kb. 30 másodpercembe került.
Ellenben az online része sokkal pofásabb lenne (Prison Breakout, Hydra lopás, páncélkocsik elcsaklizása, EMP bejuttatása a bázisra, etc. ezek baromira tetszettek nekem), ha nem kéne állandóan agyhalottakkal játszani.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#22553) JackFeryll válasza the_mad (#22546) üzenetére


JackFeryll
őstag

30 óra a sztori darálva, semmi mellékküldetés hülyülés stb... 100% végigjátszás gondolom még ennyi.
Ez manapság mihez képest rövid ? Nem nagyon tudok olyan játékot mondani ami ennél tovább tart a main küldit darálva.
Minden játék rövid napi 12+ óra játékidővel...

Az Online-hoz meg kellenek barátok vagy ha nincsenek akkor a crewból biztos játszik valaki az emberrel. Annyira jó lenne ha már élő dolog lenne a cross-platform gaming. Ahány ismerős annyi platform...

[ Szerkesztve ]

(#22554) kisza25 válasza JackFeryll (#22553) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ma belefutottam egy olyan játékosba akinek gyenge volt a gépe és kevés volt az FPS-e ezért mikor csináltuk a küldetést lagoltam én is miatta, egy kocsiban ültünk, gondolom több különböző platform esetén is ugyanez lenne, bár nem biztos, meg ha jól tudom nem is 100% egyforma a dolog

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#22555) prokxy válasza Puma K (#22550) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönjük! :C :R :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22556) Taylor1235


Taylor1235
csendes tag

Urak

Azt szeretném kérdezni, hogy micro stuttering-re megoldás lehet egy SSD?
Betöltési idő meg ilyenek egy dolog, biztos sokkal gyorsabb de nekem nem ez lenne a lényeg.
Nincs egy atomreaktor gépem, de azért megy rendesen, FPS-is akad (igaz csak 2x msaa+fxaa)
Viszont ez az akadozás megvadít, ha kicsit visszább veszem és 80 FPS akkor is van.

(#22557) CsonkaImo válasza Taylor1235 (#22556) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Full HD felbontás?

(#22558) Taylor1235 válasza CsonkaImo (#22557) üzenetére


Taylor1235
csendes tag

Igen.
Gondoltam, hogy esetleg a kártya miatt, de 3200 mega vram fölé sosem ment.

[ Szerkesztve ]

(#22559) Saccco válasza Taylor1235 (#22556) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az adatlapodon lévő gépnek azért nem kell szégyenkeznie... Azt nem értem, hogy miért nem része egyből egy 250GB-os SSD.
Lehet, hogy csak egy grafikai visszaállítás kellene neked is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22560) ittakary válasza Taylor1235 (#22556) üzenetére


ittakary
nagyúr

120ezres VGAval nekiáll sipákolni hogy nem atomreaktor, sírok :D

(#22561) Taylor1235 válasza Saccco (#22559) üzenetére


Taylor1235
csendes tag

Hát igen, lehet egyébként is kiérdemel egy SSD-t.
Grafikában annyi van vissza véve, hogy 2x msaa+fxaa, ami ultra volt az csak very high, advanced graphics-ban pedig a magas felbontású árnyék kikapcsolva. Mélységélesség és motion blur is off.

(#22562) Taylor1235 válasza ittakary (#22560) üzenetére


Taylor1235
csendes tag

Pakson tuti kettő is van.. :)
De azért irtam mert 3 way SLI gtx 980-nél megsértődnék ha vissza kell vennem valamit, de erre azért nem ereszthetek maxon mindent. De nem nyávogásnak szántam.

[ Szerkesztve ]

(#22563) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#22545) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Haverom meg 2hétre bannoltak.

És az indok hát az... :DDD

Az volt hogy túl sokat tolta és növekedett a szintje eléggé mint nekem. És azt mondták hogy cheat-elt a szint terén. Pedig nem. És az érdekesség hogy velem tolta mindig és engem nem bannoltak.

Smoke some weed nigga!

(#22564) JackFeryll válasza ittakary (#22560) üzenetére


JackFeryll
őstag

Ma már a legjobb egy-GPU-s kártyát se kapja meg az ember ennyiért, ezen felül pedig mindenféle titánok uralkodnak. :N

(#22565) sqpp válasza Taylor1235 (#22562) üzenetére


sqpp
őstag

Ugyan ez van nekem is egyébként... megvan stabilan a 30-40 FPS 1080pbe a GTX660-al.. még is néha úgy beszakít... akármire állítom a beállításokat...

jöhettek azzal, hogy i3, de akinek i5 van is ugyan ezt írta a GTX660-al... szóval itt max csak két dolog lehet... de inkább az utóbbi... vagy a GTX660 kevés, amit kötve hiszem, mert ha leveszem a beállítást is előfordul, vagy a legutóbbi patchek... ezelőtt nem csinálta.. azért mondom

[ Szerkesztve ]

(#22566) Wiz Khalifa válasza sqpp (#22565) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az adatlapomon olvasható konfiggal meg mikrolagg mentes. De csak is akkor ha a Vsync-et kikapcsolom. Ha be van lőve már egyből kezdi a mikrolaggot.

Egyébként teszteltem egy i3-4130T-vel is a game-t. Vsync half-al 25fps alá nem esett és úgy hogy minden normálon volt. De a 25fps-is akkor jött elő amikor nagyon sok ember vagy kocsi jelent meg hirtelen agy nagyon villámlott. De az is csak kb 2-3mp-re max. Amúgy a 28-29fps volt az átlag vsync-el.

Smoke some weed nigga!

(#22567) Norbika88 válasza Puma K (#22550) üzenetére


Norbika88
senior tag

Logitech F710 el tolom ;)
Hát az autóból a lövöldözés az elég hard, minimum 6 ujj/ kéz kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#22568) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#22563) üzenetére


cyberkind
félisten

Kezdek félni, de valszeg hamarosan én is becsöppenek közétek, és végre rabolhatok rendesen és normálisan, pénteken jön a Gtx 970-em, aztán már csak a játék kell. :))

Paranormal Cocktivity

(#22569) ittakary válasza Norbika88 (#22567) üzenetére


ittakary
nagyúr

csakis XBOX kontroller :P

(#22570) Norbika88 válasza ittakary (#22569) üzenetére


Norbika88
senior tag

Mi plusszt tud? xinput és directinput ebben is van.
Még nem volt szerencsém kipróbálni a xboxosat.

(#22571) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#22568) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én úgy voltam vele hogy ha kibannolnak két hétre valami miatt pl akkor nem érdekel az ön maga mert a singli-be is elvagyok. De az viszont idegesítene hogy a sok feltuningolt verdám elvennék...

Smoke some weed nigga!

(#22572) ittakary válasza Norbika88 (#22570) üzenetére


ittakary
nagyúr

Minőséget... Logitech kontrollerek is jók, de egy gyári X360 kontrollert nem sok übereli. 5-6 év folyamatos játék meg se kottyan nekik.

[ Szerkesztve ]

(#22573) Taylor1235 válasza Wiz Khalifa (#22566) üzenetére


Taylor1235
csendes tag

V-sync off -al nekem is javul a helyzet, de korántsem szünik meg és a csikozást is utálom :D Nekem akkor esik vissza legjobban az FPS amikor sok növény van a közelben + naplemente. De akkor sem annyira, hogy játszhatattlan. Ha mindent vissza veszek sem szünik meg teljesen, ezért is gondoltam egy SSD-re.

[ Szerkesztve ]

(#22574) Wiz Khalifa válasza Taylor1235 (#22573) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem V-sync off-al és minden normálon fHD-ban az átlag FPS 60-65. A max amit mértem az 139 volt. A legalacsonyabb meg 47. Bármit csináltam bárhol. És ezt a leírásomban olvasható konfiggal. :)

Smoke some weed nigga!

(#22575) Norbika88 válasza ittakary (#22572) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ha a F710 ledobja az ékszíjat akkor ígérem ki próbálom.

Más: Tegnap éjjel töltöttem le socról a gémet, megkértem asszonyt majd nézzen rá hajnalban, és nyomja le a gépet. Reggel 6 után haza értem melóból, gta indít, 5perc játék után a monitorom megadta magát...
Háttérvilágítás elment. Több mint 10órán át folyamatosan ment a monitor, bent volt már a korban kb 5éves volt.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen frankó lett optimalizálva 42" es tv is 50-60FPS, minden fullon kivéve az advanced menüben a shadow valami, mert ott már megeszi a 3GB vramot.

(#22576) RazoR


RazoR
veterán

Valaki felhomályosítana, hogy a single-ben hogy van ez a kocsi garázs téma? Ha veszek/lopok egy verdát szénné tuningolom, majd lerakom egy garázsba és quick save-elek akkor megvan mindíg. De ha mondjuk elviszem egy körre és megpurcanok, vagy felrobbn a kocsi akkor bukó? Vagy valahogy vissza lehetne szerezni?

(#22577) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok, valakinek van olyan tapasztalata mint nekem, hogy egy ~15+ populációs sessionben úgy laggolok mint a retek? 3000 körül mozog a pingem és volt hogy a netem is kifagyott.... 6éve stabil 10mbites netem van alapjában véve 19ping és 1.0 csomagveszteség...
Van haverom akinek 5mbit nettel nem csinálja ezt, viszont van haverom akinek hasonlóval ugyanezt csinálja...
Szóval az, hogy a netemnek alacsony a sebessége a játékhoz az hülyeség lenne mivel ezzel ki is zártam.
Melette persze 10-12fősben vagy haverokkal ha hülyülünk külön sessionben semmi gondja a játéknak...
Hozzáteszem más játékokban sem laggolok soha még MMORPG-kben sem ahol egy helyen 100+ player van...
APB stb ben sem, akkor itt mi a **-ért??

Aki tud valami megoldás előre köszönöm! (Router nélkül simán modemmel és port forwardingolást próbáltam, 0siker)

(#22578) mekker


mekker
őstag

Üdv!
Hol található a log fájl és mi is a neve?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#22579) JoolsNOS válasza RazoR (#22576) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ha meghalsz, és az utcán volt a kocsi akkor bukó. Jobb esetben a rendőrségi garázsból visszaszerezheted.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#22580) Taylor1235


Taylor1235
csendes tag

Kérhetnék egy olyat, hogy akinek 970, 980, 290x kártyája van megírná milyen beállítások mellett oké a gém? Az okét úgy értem, hogy vaj sima. Persze privibe is akár, hogy ne terheljem a fórumot. De csak ha nem gond és nagyon ráértek :)

(#22581) Blaise válasza Taylor1235 (#22580) üzenetére


Blaise
veterán

(#22582) Taylor1235 válasza Blaise (#22581) üzenetére


Taylor1235
csendes tag

Köszönöm néztem már. Csak kíváncsi vagyok, hogy a valóságban mi a helyzet.

(#22583) ittakary válasza mekker (#22578) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dokumentumok mappában C:-n

(#22584) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na a legújabb, hogy online is eltűnt az autó amit vettem :W

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#22585) spanglee001 válasza kisza25 (#22584) üzenetére


spanglee001
addikt

ha vetted, és nincs meg akkor hívd fel a mors and muturalt, a biztosítót és előhozza. vagy ha a rendőrség foglalta le akkor a telephelyükön jelzi a térkép.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#22586) Szajo válasza kisza25 (#22584) üzenetére


Szajo
őstag

Azt viszont neked is mondom és még itt mindekinek a fórumon, hogy nagyon vigyázzatok az utcáról garázsba bevitt autókkal!
Eddig 2 autó alakult/tünt el ez miatt! Ha utcáról akartok autót akkor azt előbb vigyétek el a LSCustoms-höz és ott rakjatok bele nyomkövetőt/lopásgátlót (mind2-t) mert ha csak simán beviszed a garázsba (akkor is tesz rá nyomkövetőt) akkor előfordulhat, hogy valamelyik (akár drága) kocsid eltünik...
Eddig egy kuruma alakult át egy f*s "bmw"-re... a kis 30ezret érő bmw-t ha bevittem a LSC-be eladni 380ezret akart adni érte (armored kuruma-t észlelte) viszont azt írta h nem lehet eladni mert ilyen meg olyan hiba lépett fel.
Ugyanez megtörtént haveromnak a bugattijával csak az övé köddé is vált. Soha de soha ne vigyetek így be autót!

Apropó, ERRE VALAKI?

[ Szerkesztve ]

(#22587) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Kurváztatok is már a játékban?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22588) cyberkind válasza Pityu. (#22587) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne, jó móka, csak kicsit írd át a kifejezést. :D

Paranormal Cocktivity

(#22589) kisza25 válasza spanglee001 (#22585) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok meglesem majd thx :R

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#22590) Puma K válasza prokxy (#22555) üzenetére


Puma K
veterán

Nagyon szívesen!

(#22567) Norbika88 :

A kocsiból lövésnél én is pislogtam egyet, hogy ezt most akkor hogyan is lenne kivitelezhető... de olyan esetben mindig "eldobom" a kontrollert billentyűzetet és egeret ragadok és szépen ki tudom szedni a sofőrt vagy a többi autóban ülőt.

(#22569) ittakary

Azért az elég gáz, hogy a 0 perces kontroller ravaszai nyikorognak... :U
És ez kb "típushiba".

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22591) negyven2 válasza Szajo (#22586) üzenetére


negyven2
veterán

Azért alakulhatott át a kocsi mert valószínűleg a felülírtad a bevitt kocsival a bent lévőt. Ugyanis ha egy nem biztosított, de nyomkövetővel ellátott jármű megsemmisült, attól még ott marad a garázslistán.

Viszont ettől figyelmeztett téged mielött megtörténne a baj.
De ha más miatt tűnik el, akkor írj a supportnak. Ők úgyis hogy Te voltál figyelmetlen, vagy hiba van a rendszerben.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#22592) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Pénzszállító autó kirablására van valami trükk?Már másodjára próbálom de a rendőrök mindig szarakodnak,bár másodjára át ment a pénzszállító a kocsimon.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22593) sqpp válasza Pityu. (#22587) üzenetére


sqpp
őstag

Szerinted mivel kezdtem amint szabadkezet kaptam a játékhoz?:D

Egyből mentem franklinnel a stripklubba :D egyébként ha szépen simogatod őket, akkor hazaviheted őket a házukba egy menetre is... bár Hot Coffee Mod nincs :D így nem látsz semmit

(#22594) sqpp válasza Pityu. (#22592) üzenetére


sqpp
őstag

Amikor látod, hogy szállnának be a biztonsági őrök, fejbelövöd őket hangtompítós fegyverrel.. A kocsi hátába 4-5 shoti felkapod a pénzt és tűnés onnan... ennyi az egész.

(#22595) Pityu. válasza sqpp (#22594) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sokat lehet kaszálni vele?

Egyébként nem értem a játékot,hol akad hol nem,egyszer nem akad aztán ugyan azon a helyen meg megint csak akad vezetés közben idegesítő.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#22596) RazoR


RazoR
veterán

Mik azok az égen???



[ Szerkesztve ]

(#22597) sqpp válasza Pityu. (#22595) üzenetére


sqpp
őstag

Par ezer dollart

(#22598) sqpp válasza RazoR (#22596) üzenetére


sqpp
őstag

Táncparkettek XD valszeg grafikai hiba

(#22599) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok
Olyan játékosokat vagy crewet keresek, akik csinálnak heisteket, legalább normalon és lehetőleg elsőre sikerül is :)
2 nap után tele lett a tököm a randommal, akik azt se tudják hol vannak.
Scyence007 a nickem.

(#22600) Mr.csonti


Mr.csonti
csendes tag

Sziasztok!

Az utolsó frissítés óta nem indul el a GTA 5 online része,ezt az üzenetet kapom:
"The rockstar update service is unavailable (code1). Please try again later or check the gta online status page for maintenance and outage notifications"
valaki tud megoldást a problémára?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.