Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23301) sqpp válasza sixpak (#23298) üzenetére


sqpp
őstag

És tudod mi a vicces?:D Hogy még szórakoztam is elég sokat csak úgy hülyeségből :D abból vagy 4-6 óra elment :D

(#23302) negyven2 válasza Prosector (#23299) üzenetére


negyven2
veterán

Melyikekre gondolsz? Sztorimódban azt, hogy mennyi aktuálisan elérhető küldetésed van az adott karakterrel. Van amelyiket nem jelöl közvetlen a térkép, max a karakter színének megfelelő körrel. Illetve van, hogy valakit fel kell hívni az aktiváláshoz (Franklinél pl Tonya-t).

De itt minden hiányzó dolgot kiír.

JoolsNOS: Telefon könyv --> Tonya lesz még vagy 2-3 küldetés tőle.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23303) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Én már egy ideje végigvittem, de Franklinnek elvileg még mutat egy küldetést. De nincs semmi a térképen :F Valakinek volt hasonló?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#23304) Prosector válasza negyven2 (#23302) üzenetére


Prosector
addikt

Ez jó! Nem is tudtam, h ilyen is van, köszi!

(#23305) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

online kimaxoláshoz:

bevittem egy albany-t bütykölni, csomó színnél nem x rank a feltétel, hanem döntsek meg egy köridőt ezzel az osztállyal, meg hasonlók :) pirospont.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23306) Qttro


Qttro
csendes tag

Sziasztok, némi segítséget kérnék. Az miért van, hogy semmit se tudok venni onlineban, se tatoo, se ruha, se tuning, se bicikli semmit. Eddig mindet engedte. Azt írja: sorry this item is unavailable. Próbáltam újra csatlakozni, de nem segített.

(#23307) negyven2 válasza Qttro (#23306) üzenetére


negyven2
veterán

Kiírja, hogy mihez, mi kell, vannak dolgok amikhez szint, vannak amikhez egyéb, Pk tetoválásokhoz kellenek Awardok.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23308) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#23305) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja csak azt nem értem a v rekord sokszor harmada annak amit én tudok azon a pályán azt hogy :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23309) TESCO-Zsömle válasza kisza25 (#23308) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gondolom úgy, ahogy a 2 perces pályán is 3mp a világrekord...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23310) negyven2 válasza kisza25 (#23308) üzenetére


negyven2
veterán

Azt, úgy hogy pl 360-on is az alapból kb 2-3 perc alatt teljesíthető pályát volt aki 13 ezredmásodperc alatt vitte végig.

Röviden csalt. De elvileg a saját kreált pálya is ér ha minimum 2 viszitek végig. Sőt az össze ilyen dolog ami győzelemhez, turbó starthoz előzéshez kell, azt minimum 2 emberes versenyben lehet megcsinálni (rally-ban 4). Kivétel ez alól a Daely Objectives. Oda elég (csapat alapúak kivételével) csak az akinek meg kell csinálni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#23311) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Még ilyet,pont mikor be léptem a játékba olyan részhez tett ahol a fiam éppen el megy a sárga kis kocsival,na mondom követem hova megy,mentem egy jó darabig utána,aztán egyszer csak bekattant elkezdett előzgetni szabálytalanul össze vissza.Aztán egy helyen meg akart fordulni de egyenesen az oszlopnak hajtott :) aztán mentem utána mint a meszes unalmamban párszor neki mentem,aztán tolta neki tovább árkon bokron át én meg utána :DD aztán egy lezuhanásnál mikor fejre állt a kocsija kiszállt,egy autó át ment a srácon én ki szálltam a kocsiból oda mentem,és nem is a fiam volt az,időközben átváltozott vagy nem tudom :)

Egyébként kabriók tetejét lehet le fel húzgálni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23312) tipuka válasza Pityu. (#23311) üzenetére


tipuka
addikt

azt hissem hosszan a H betű :D

(#23313) cyberkind


cyberkind
félisten

Majd valamikor összejöhetne egy csapat rabolni, mert ismét rohadt béna csapattal rakott össze a multi, se fedezni nem tudnak, de még magukat se, és csak normal-on. :o

Paranormal Cocktivity

(#23314) spanglee001 válasza cyberkind (#23313) üzenetére


spanglee001
addikt

akár nagyobb csapat is jöhetne, egy kis deatmeccsre :DDD találtunk ma egy kis konténer arénát ahol puszta kézzel, molotovval, feszítővassal és késsel gyepálják egymást az emberek nagyon fun volt :DDD kezdett kicsit már unalmas lenni a játék így 200 óra felett, de nagyobb missionokkal és deatmeccsekkel el lehet még szórakozgatni :K
meg alapból is lehet szórakozni [link]
mikor kiirod a neved benzinnel és begyújtod, kár hogy elfelejtettem lementeni s képet. :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#23315) Mr.Csizmás válasza spanglee001 (#23314) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

repülőtéren van egy verseny, ott hostoltam, persze helyből supercars off (herotóm van tőlük), compacts on :DD kajak izgalmasabb a smarttal, puntoval, meg ezekkel a kis mazsoláskuglófokkal birkózni ;] végig egyben volt a mezőny, három körön át :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23316) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Social Clubban az email cím változtatása miért van blokkolva? Illetve, hogy lehet feloldani?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#23317) skul0 válasza jonnyjoker01 (#23287) üzenetére


skul0
aktív tag

Erre én is keresem a választ, mert nálam is szintén ez a helyzet és így pénzkaszálás kimaradásának veszélye miatt le is álltam a storyval.

Van valakinek ötlete erre az összegabalyodott tőzsdére?

(#23318) kisza25 válasza spanglee001 (#23314) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szóval ezzel voltál elfoglalva, nem tudtam miért nem jössz:D
Mr.Csizmás: A versenyekkel az a bajom, hogy akár milyen jól rajtolsz és jól mész utolér mindig a hátsó autó, emiatt elég nehéz nyerni, általában top3 vagyok, de nyerni egy ideje nem sikerül, lehet azért mert rágörcsöltem amióta tudom, hogy az kell, a kocsifejlesztéshez.
RACE: azért mikor összejön 25 ember versenyezni az nem gyenge, pláne GTA módban, meg mikor a Liberatorokkal szembe jönnek, 2. körben már 3db jött szembe a mezőnnyel:D itt egy kép (egy pillantást vessetek a térképre is:D)

Ez ugyanakkor egy másik pályán, természetesen GTA módban:D:

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23319) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#23318) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na, én ezért kerülöm a supercaros versenyeket :D

GTA mód meg fasza, csak számolni kell, ha saját lőszert használsz, mennyit nyersz-buksz összeségében :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23320) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#23319) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem muszáj lőni, felszeded a rakétákat aztán azzal aprítasz ;]
amúgy tényleg úgy van, hogy sokba kerülnek a lőszerek, ha pl. most minden fegyvert fulra töltenék 90000-et kellene kicsengetnem, annyit meg 3 kisebb heistre kapok :Y minden játék után el szoktam lopni egy kocsit és beviszem eladni, kell egy kis mellékes:D
Amúgy surviver mód tetszik még, ott is érdemes felszedni a fegyvereket az első pár körben, egy csomót lehet vele spórolni, eddig 1x sikerült mind a 10 kört túlélni:P
Ami szerintem még aránytalan, hogy egy 100000dodos kocsira ráköltesz 200000-et és akkor kapsz érte 100000-et, ha eladod

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23321) yozsee11 válasza kisza25 (#23318) üzenetére


yozsee11
aktív tag

"akár milyen jól rajtolsz és jól mész utolér mindig a hátsó autó"

Erre van egy megoldás: Ki kell kapcsolni a Catch-Up-ot a verseny beállításainál.
Ha ez be van kapcsolva, akkor ha minél nagyobb az előnyöd, annál jobban belassít téged a gép, hogy felzárkózzanak a többiek.
Sőt a Slipstream-et is érdemes kikapcsolni, mert ha rövid időre beállsz szélárnyékba, utána simán el tudsz húzni a másik mellett (irreálisan gyorsan).

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#23322) sqpp


sqpp
őstag

Haveroknak meg érkezett az ajándék :D

Bár ebből a jobb oldali az enyém, így is otthagytam a postán 30k-t :D

(#23323) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#23320) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mivel lehet rakétázni? :DDD

yozsee11 köszi, ezt jó tudni :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23324) kisza25 válasza yozsee11 (#23321) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi az infót, eddig főleg becsatlakoztam versenyekbe, mert nem szeretek sokat várni amíg pár ember megjelenik versenyre, de már egy kicsit frusztrál, hogy a legjobb köridő rendre az enyém, de mégsem nyerek, mert a semmiből megelőznek, meg elöl olyan, mintha a gázon és a féken állnék egyszerre, volt 2 nap mikor szerettem volna 11 győzelmet összehozni egy motorfejlesztésre, mentem 40-50 versenyt és mindössze 5x nyertem, mert rendre ez volt, hogy elrajtoltam feltörtem az élre és 3másodperc múlva megelőztek, persze én vissza és ez így megy a verseny végéig, hibátlanul végigmegyek, de az nyer akinek pont jól jön ki a vége, arról meg ne is beszéljünk, hogy szélárnyéban rám jönnek és kifordítanak, tudom ez nem normál verseny, de baromi idegesítő, hogy csak így bírnak megverni :W
Mr.Csizmás E gombbal aktiválod amit felveszel verseny közben, a villám az nitro féleség, a rakétát azt az előtted lévőbe tudod belepirítani, a csavarkulcs meg megjavítja az autót, azt nem kell aktiválni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23325) pendre54 válasza kisza25 (#23320) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
A multiban lopott autót hol lehet eladni, mert ez nekem új? Annál is inkább érdekelne, mert én gyakorlatilag csak lopott kocsikkal közlekedek, nem kínlódok saját fejlesztésekkel, úgyis leamortizálódik a saját kocsi is seperc alatt. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23326) FrozeN` válasza pendre54 (#23325) üzenetére


FrozeN`
tag

Csak simán beviszed valamelyik Los Santos Customs műhelybe, és ott lesz a Sell opció.

(#23327) Mr.Csizmás válasza pendre54 (#23325) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

filléreket ad a legtöbbért, időben mire beviszed ugyanott vagy, mintha becsekkolsz egy versenyre, akár egyedül, lefutod, és kapod a zsét.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23328) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, Trevor városi házánál, alul a ház alatti rész parkoló. Egy csóka ruháit loptam el ahol az udvarból lenyúltam egy porsche 911 kinézetű gépet, faszán belőttem rózsaszínre, beraktam oda alulra, és nem mentette el :(. Ott lehet egyébként kocsit menteni? Már nagyon unom a terepjárót...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#23329) Mr.Csizmás válasza JoceeHunt (#23328) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyomkövető+biztosítás volt rajta?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23330) JoceeHunt válasza Mr.Csizmás (#23329) üzenetére


JoceeHunt
őstag

:) Nem hiszem, loptam, és csak festettem :), még nem jutottam el odáig hogy a biztosításos dolgokkal megismerkedjek :), heti 2-3 órám van játszani.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#23331) BlackDevil válasza JoceeHunt (#23328) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Hali, nekem van ott 2 kocsi plusz a terepjárója ami már kívül esik a fedett részen, de még mindig ott vannak.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#23332) fuvi válasza kisza25 (#23324) üzenetére


fuvi
senior tag

ismerőssel 2esben elindítottuk Crimianal Records land racet (börtön körül körbe) 1 köröst, egyből átváltom closedre h ne jöjjön más, 30-40 sec max a pálya, utána replayt nyomunk mind2en és pikk pakk megvan a 44 win :D és ahogy néztük minden kocsit unlockolt, Super kategóriában nyomtuk a végét és simán tudtam Coupéba és Sport kocsiba venni minden cuccost

[ Szerkesztve ]

(#23333) Mr.Csizmás válasza JoceeHunt (#23330) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jaa, singleben.

van garázsos ikon ott? (úgytudom nincs) -> bukesz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23334) JoceeHunt válasza BlackDevil (#23331) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor nem tudom :( Most honnan vadászok le még egy ilyen gépet. Tetszett nagyon.

(#23333) Mr.Csizmás :
Ööööö lehet nincs :(, akkor Trevorral kocsit menteni Storyban csak ha veszek egy kérót gondolom...

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#23335) kisza25 válasza Mr.Csizmás (#23327) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van pár darab amire 7-10000-et fizet, mondjuk napi egyet vihetsz be, ez 48perc, pont most néztem, hogy nekem 370000+ hozott már a kocsik eladása :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23336) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Azt esetleg tudja valaki, hogy a Lester-es küldetéseknek mikor érdemes nekiállni (tőzsde miatt), azaz mennyi pénz legyen kb 1-1 emberkémnek? Mert viszegetem a storyt de alig van pénzem :), pedig nem vásárolok.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#23337) wolf13 válasza kisza25 (#23335) üzenetére


wolf13
őstag

Én olyat viszek , ami tudom , hogy mikor hol , milyen időben található. Azokból (Sentinel SX) a kékért 18 körül , a sárgáért 15 körül perkál.

(#23338) Pityu. válasza yozsee11 (#23321) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez a beállítás hol is található?

#2tipuka

Köszi

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23339) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Segítsetek pls!

Adott egy gép, ahova felraktam a GTA5-öt. Beléptem a saját social clubos loginommal, ott már nem kért kódot és simán játszottunk.

Viszont ma veszek még egy GTA5-öt (dobozos) és azt szeretném, ha a sógorom a saját kódjával lépne be. Mi a teendő és hova tudja beírni a saját kódját?

Más: ezer dolgot olvastam a tőzsdéről, de fizikailag hol lehet tőzsdézni. Már túl vagyok az Assasinos küldiken, de nem lelem :N

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#23340) CsonkaImo válasza h1mpi (#23339) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Csinál egy saját social club-os felhasználót, és oda regisztráljátok az új kulcsot. Így tudtok egy gépről többen is játszani, csak ki és be kell jelentkezni a megfelelő felhasználóval.

(#23341) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Single playerben,miért nem lehet autót eladni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#23342) rup1u5 válasza h1mpi (#23339) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A saját social club accountjába.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#23343) h1mpi


h1mpi
nagyúr

köszi mindenkinek!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#23344) BlackDevil válasza h1mpi (#23339) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Hi,
Tőzsdét a telefon menüben az interneten keresztül éred el.
Keresőbe szoktam írni bawsaq vagy lcn. Ez a 2 tőzsde van a játékban. ( single player )
Tőzsdézésről bővebben itt olvashatsz.

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#23345) Lauda


Lauda
félisten

A kutyust hogy tudom rauszitani masokra? :DDD Es meg annyi, hogy ha en nem szeretnek a tozsdezessel szorakozni, akkor van valami cheat, amivel tudok penzt generalni a jatekba? ;)

Talaltam olyan videokat, ahol atalakul a faszi kulonbozo allatokka. Azt hogy lehet veghezvinni? :R

[ Szerkesztve ]

(#23346) h1mpi válasza BlackDevil (#23344) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi ezt is :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#23347) INMOTEP válasza cyberkind (#23313) üzenetére


INMOTEP
őstag

Egy esti partira énis beszállnék mert ugyanez a problémám

(#23348) Đusty válasza kisza25 (#23320) üzenetére


Đusty
addikt

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#23349) a000


a000
őstag

Sziasztok!

Honnan érdemes most beszerezni a játékot, ahol jó áron van?

(#23350) cyberkind válasza INMOTEP (#23347) üzenetére


cyberkind
félisten

Eddig még nincs semmi konkrétum, csak annyi hogy jó lenne összehozni, csinálnánk egy privát session-t, azt ott szórakoznánk meg egyebek. :)

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.