Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) ittakary válasza sqpp (#21749) üzenetére


ittakary
nagyúr

(#21752) sqpp válasza ittakary (#21751) üzenetére


sqpp
őstag

Vágom, de én nem steames vagyok :)

(#21753) sqpp


sqpp
őstag

(#21754) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ha már a zenéknél járunk...
Nagyon hangulatos volt a Hydrás, vadászgépes heist setupnál hogy a Top Gun -ból a Danger Zone (Kenny Loggins) ment alatta. :)

(#21755) Pityu. válasza TESCO-Zsömle (#21745) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem eddig minden indult pedig játszottam már sok fajta játékkal meg használtam már programokat is.Hát nem szeretném még kidobni az ssd met.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21756) TESCO-Zsömle válasza Pityu. (#21755) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

nem szeretném még kidobni az ssd met

Akkor ne rakd kocsi alá/vasút sínre/vízbe/ugrálj rajta/stb...

Használattal nem tudod tönkretenni az SSD-t. Előbb fogod nagyobbra cseréni, minthogy baja lehessen. Én az enyémet 4 éve használom, TRIM se volt bekapcsolva, lapozó is rajta van, néha még torrent is ment rá és 92%-os az állapota. 4 év után!

Évi 2%-al számolva és feltételezve, hogy 80%-on már használhatatlan, összesen 10 év üzemidőt jelentene. 6 év múlva már a 2TB-os SSD is olcsóbb lesz, mint amennyibe ez került anno.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21757) gali777 válasza medvezsolt (#21748) üzenetére


gali777
őstag

Hát nem tudom mit csináltak, de már megint akad a menü. Pedig az előző patch megoldotta, erre most megint akad...

(#21758) Pityu. válasza TESCO-Zsömle (#21756) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát a ramokat olvasva durva,ahogy látom jó kis infláció volt 8gb ram 2012 ben 14500Ft volt,most ugyan az 21500Ft.De hdd re nem lehet kapcsolni azt a virtuális memóriát?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21759) TESCO-Zsömle válasza Pityu. (#21758) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Írtam, hogy lehet. Sőt, az egész rendszert is lehet HDD-re kapcsolni és akkor nem kell SSD-t se venni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21760) sqpp


sqpp
őstag

[link]

Hiányzik! :O :(

(#21761) Saccco válasza Pityu. (#21758) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyszerű, értsd meg nem vágja haza a lapozó az SSD-t. Ha HDD-re teszed a lapozót akkor bukod az SSD előnyét.

Egyébként én is írtam neked, hogy lehet máshova is tenni (a lapozó memóriát).

Szerk. : Most látom, a 830-as Samsung nem egy kényes darab.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21762) Areturus válasza Pityu. (#21758) üzenetére


Areturus
tag

Itt tudod áttenni a lapozófájlt bárhova ahová szeretnéd:

Én is SSD-re raktam.

(#21763) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos új fejlemény lapozó fájl beállítva mind két meghajtón

A leállítási hiba még így is fen áll

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21764) Habugi válasza Pityu. (#21763) üzenetére


Habugi
addikt

Restart megvolt?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#21765) djculture válasza TESCO-Zsömle (#21756) üzenetére


djculture
félisten

A 4 éves ssd-det ne hasonlitsd a mai kókány minőségű tlc-s gagyi vezérlős negyed véony nyákos ssd-hez!
Mostanában már az irási mennyiségre is szól a garancia pl, ha te 2 hónap alatt eléred és tönkremegy igy jártál nincs rá garancia. A te 4 éves ssd-nél hol volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#21766) sqpp válasza djculture (#21765) üzenetére


sqpp
őstag

Szerintem semmi baj nincs azzal az SSD-vel... Tökéletesen megfelel.. itt más gond lesz. Ennyi erővel én is hallgattam volna a sok emberre, aki azt mondta, hogy kevés lesz az i3 a GTA5-höz? még is szinte minden very high, a textúrán kívül.

[ Szerkesztve ]

(#21767) djculture válasza sqpp (#21766) üzenetére


djculture
félisten

Én már irtam ide annyira belehet állitani a grafikai szintet szerencsére hogy még egy 4 magos nagyobb apu-n is megy a game nem beszélve ha van mellette egy diszkrét normálisabb vga.

(#21768) djculture válasza Malibutomi (#21740) üzenetére


djculture
félisten

Omega (14.12) a stabil kiadás tudomásom szerint az ilyen béta nyavajákat hanyagolni kell televan hibával azért is nem stable végleges. Nem szabadna ilyeneket se kiadni se feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#21769) TESCO-Zsömle válasza djculture (#21765) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Igazad van, az én 4 éves SSD-mre 1 hét próbagarancia volt. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21770) Malibutomi válasza djculture (#21768) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Közben utánaolvastam és sokaknak csinál problémát a 15.4
Simábban fut vele a játék, de rengeteg embernek vannak vele grafikai hibák.

(#21771) djculture válasza Malibutomi (#21770) üzenetére


djculture
félisten

Nem szabad ilyen béta akármiket felrakni, tudom hogy nehéz kivárni egy stabil kiadást de abban nincs hiba. Az ember idegbajt kap ha ilyen béta driverekkel elkezd a kártyája hibázni.
Egyébként a stabil kiadáshoz is lehet tölteni profilokat amit az új játékokhoz csináltak, nekem is a 14.4 van azthiszem de uj opengl és direct3d profilokkal.

[ Szerkesztve ]

(#21772) RazoR


RazoR
veterán

A lapozófájl van/nincs történet befolyásol valamit a játék futásában? Gondolom nem... 16Gb ram-om van...

(#21773) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

A játék tökéletesen megy csak egy észrevételem van. Néhány helyen az úton "furcsa" a textúra mintha nem rajzolódna ki rendesen és ha rámegyek akkor kizuhanok a pályáról. Van ötletetek mi lehet a baj?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#21774) Pityu. válasza RazoR (#21772) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De jó neked,nekem is akkor kellet volna 16gb ram mikor nem ment még fel így az ára,rohadékok mindenből a pénzt szedik le.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21775) nubreed válasza nubreed (#21719) üzenetére


nubreed
veterán

Erre valaki? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21776) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos virtuális memória beállítva gép újra indítva

Eredmény

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21777) Hunner válasza nubreed (#21775) üzenetére


Hunner
senior tag

Nos elméletileg minimálisan behullámzik, így ha akarsz vehetsz a Marryyweather-ből és ha visszakúszik, akkor értelmszerűen eladhatod, de nem érdemes foglalkozni vele, nem hoz sokat a konyhára. Ellenfélbe ne fektess. - És nem tudom elégszer tanácsolni, bármiféle tőzsdézésen kapjátok magatokat, legyen külön mentés a befeketetés előttről - ezt javaslom neked is.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#21778) RazoR


RazoR
veterán

Találtam egy fasza verdát, szénné tuningoltam és beraktam abba a garázsba amit még a játék elején meg lehet venni, de nincs ott... Ilyenkor mi van?

(#21779) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyáltalán nem tartozik ide ez az SSD-s téma!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21780) RazoR


RazoR
veterán

A Groove Streeti garázsból minden verdám eltünt amit oda raktam le!!! :W :W :W Ez mi a faszért van????

(#21781) mexel


mexel
veterán

Ha olyan történik hogy elkapok valami rabló/bajkeverő akárkit, és elejt 2000$-t egy tárcában, utána van egy nő a járdán akinek vissza lehet adni. A nő csak megköszöni hogy fasza gyerek vagyok és elsétál. Ezt a pénzt érdemes visszaadni és lesz később valami folytatása a dolognak, vagy felesleges inkább tartsam meg?

(#21782) bestyen

Frissítés! :))

[changelog]

(#21783) jonnyjoker01 válasza RazoR (#21780) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem trevor garázsából tűnt el a 200k dolláros kocsim :O

Üdv. Johnny

(#21784) KisBundi válasza bestyen (#21782) üzenetére


KisBundi
őstag

Ez az új frissítés szépen hazavágta a gamet... :((( Most megint tölthetem le az egészet egy nap alatt! :((

[ Szerkesztve ]

(#21785) kisza25 válasza RazoR (#21780) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem volt olyan, hogy beálltam egy verdával, egy másikkal ki és vissza kíváncsiságból és az utoljára berakott verda eltűnt :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21786) #67688960 válasza Pityu. (#21776) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha kevés a ram neki nem ezt írja ki
nekem is 8gb van adtam neki 2048-2048mb lapozót és azóta egyszer se szólt, még ha időnként tálcára dobom a gamát és közben túrok egyet a neten akkor sem

[ Szerkesztve ]

(#21787) v!ct0y válasza KisBundi (#21784) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szintén hazavágta...

(#21788) RazoR válasza kisza25 (#21785) üzenetére


RazoR
veterán

Fasza! Azért elmehetnek oda ahova gondolom....

(#21789) kelekyle


kelekyle
őstag

Nekem hibátlan, sose volt gondom pedig egy sima multimédiás laptoppal nyomom (i3, GT840m, 8GB RAM). Utolso update is hibatlanul teszi a dolgat.
Steamen egy jatekadatok ellenőrzése kéne. Ha meg valaki a "portable"nek nevezett dolgát látja nem menni annak is meglehet az oka.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#21790) KisBundi válasza v!ct0y (#21787) üzenetére


KisBundi
őstag

Már negyedszer töltöm a megjelenés óta, mert elsőre is sz.rul jött le. Aztán a patchek vágták haza... :(( :(( :((

(#21791) Freddycom válasza kelekyle (#21789) üzenetére


Freddycom
őstag

Ugyan ilyenen játszok én is, sose volt semmi hiba, se online, se offline módon, akármelyik patch után se.

(#21792) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azt megtudja nekem valaki mondani, hogy:
ebben a 2db zöld körben mit kell keresni, mert nem teljesen tiszta

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21793) sixpak válasza KisBundi (#21784) üzenetére


sixpak
nagyúr

Durva...nekem megy szépen továbbra is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21794) djculture


djculture
félisten

Nekem ma simán indult semmilyen patch se jött le hozzá a steam-en. Visszavonhatták?

[ Szerkesztve ]

(#21795) RazoR válasza kisza25 (#21792) üzenetére


RazoR
veterán

Azt hiszem kocsikat...

(#21796) Areturus válasza kisza25 (#21792) üzenetére


Areturus
tag

A bal oldali körben (ami roncstelepen van) egy kopottas rozsdás, ócska kékes színű kombit aminek a csomagterében van egy láda. A jobb körben egy truckot aminek a platóján szintén van egy láda. Amint a járművek közelébe értél a játék érezni fogja.

(#21797) kisza25 válasza Areturus (#21796) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21798) v!ct0y válasza KisBundi (#21790) üzenetére


v!ct0y
veterán

újraraktam és működik.

djculture: lehet mert tegnap csináltam belőle biztonsági mentést és most, hogy újraraktam nem szedett le hozzá semmit.

[ Szerkesztve ]

(#21799) #67688960 válasza djculture (#21794) üzenetére


#67688960
törölt tag

lehet mert nekem ma felment és az előbb megint telepített valamit de az nagyon gyors volt
most:
build 350
online 126

(#21800) prtvlogan válasza Puma K (#21637) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Sajnos nincs ötletem!

Social Klub-ot nem engedi uninstallálni magában, csak játékkal együtt, ha jól értettem. A DVD-ről nem engedi feltenni újra, mert a jelenlegi frissebb.
Letölteni nem tudom, (és nem is akarom) mivel két-három napig töltötte az 5 gigás frissítést 15 K-val.. Néha begyorsult, majd lost connection, unable to server stb stb. Rájöttem, hogy ha ilyenkor bezárom, és újraindítom, akkor megint jó egy-két percig, majd újra lecsökken a letöltési sebesség.
Készítettem egy videót is, az "év játékáról" ( remekül telik vele az idő! :DDD )

GTA V_social klub_FK_F

Azt azért nem hiszem, hogy csak én szívok! :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.