Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

sziasztok!
kép
mit kell most csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#21952) sqpp válasza kocsisdavid5 (#21951) üzenetére


sqpp
őstag

Keresni kell egy félreeső helyet, ott leparkolod... Igazából ha olyan helyről van szó ki fogja írni.. Valami sikátoros részt keress, oda lerakod és kész.

(#21953) sqpp válasza RazoR (#21944) üzenetére


sqpp
őstag

Én ugyanezt veszem észre patchről-patchre rosszabb... de azt hittem csak az én szemem ilyen.

(#21954) kisza25 válasza kisza25 (#21949) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

már megvan :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21955) RazoR válasza sqpp (#21953) üzenetére


RazoR
veterán

Konzolon (PS4, XO) is ugyanez volt az egyik patch után, minden platformon eljátsszák ezt? Ahelyett, hogy inkább javítanának a grafon rontanak rajta.... :(( :(( :(( :W :W :W

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21956) v450


v450
tag

Valaki jönne most Heist-re?

(#21957) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Melyikőtök van a Crew-ban RLehel néven?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21958) v450 válasza TESCO-Zsömle (#21957) üzenetére


v450
tag

Én. :D

(#21959) TESCO-Zsömle válasza v450 (#21958) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kérlek mond meg miért öldösöl vásárló (védtelen) crew-társakat.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21960) Cthulhu Dawn válasza Tibtobi (#21943) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Csak 10 MHZ-et kellett visszavenni memóriából és gpu órajelből, de azért elég tré, hogy alap meg tuning mellett is kifagy a legfrissebb nv széria :U .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#21961) RazoR válasza RazoR (#21955) üzenetére


RazoR
veterán

Arról nem is beszélve, hogy Xbox 360-on jobb volt a törésmodell mint pc-n! ha belerongyoltál egy kereszteződésbe oldalról valakibe egyből beoffolt a kocsi, most meg lesz rajta pár karcolás.....

(#21962) v450 válasza TESCO-Zsömle (#21959) üzenetére


v450
tag

Azért mert engem is megölt valamelyik crew-társ.

(#21963) TESCO-Zsömle válasza v450 (#21962) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem mi voltunk, mi heist-okat toltunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21964) negyven2 válasza RazoR (#21961) üzenetére


negyven2
veterán

Ez azért lehet mert az a konzol elavult vacak... Ohh wait :DDD

Amúgy ezt így másfél év Xbox 360-as tapasztalt után:

A Rockstar javítási filozófiája: javítunk valamit, de mellette rontunk is. Ha meg ezt szóvá teszik azt mondjuk: Hát nem bírja a gép /// igaz különös módon előtte bírta :D ///

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#21965) v450 válasza TESCO-Zsömle (#21963) üzenetére


v450
tag

Oké, bocsánat. Milyen néven vagytok?

(#21966) TESCO-Zsömle válasza v450 (#21965) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én Kohl_Baas néven vagyok fent, a többiekét meg nem mondom, ma találkoztam velük először.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21967) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Trevort a történet végére nem lehet valamilyen módon kinyíratni vagy börtönbe küldeni? Tudom, hogy ez a gta és soha nem szenteket kellett irányítani, de kifejezetten antipatikus a karakter és a IV-ben is lehetett választani néha, hogy kitől akarsz megszabadulni aki eddig haver volt. ;]

(#21968) Blaise válasza Hokunda (#21967) üzenetére


Blaise
veterán

De, a végén meghal ha azt a befejezést választod.

(#21969) v450 válasza TESCO-Zsömle (#21966) üzenetére


v450
tag

Oké.

(#21970) Puma K


Puma K
veterán

Ez az Online baromi jó, az összes single player-es és amúgy fellelt hibát és hiányosságot elfeledtette velem.

19-es szintű vagyok, és sikerült egy olyan kinézetű női karaktert csinálnom meg felöltöztetnem, hogy mindenki (NPC-től kezdve, játékosig) mindenki meg akar... :DDD :U
Pedig még csak melltartóban-fürdőruhában-miniszoknyában sem járok. :D

Ebbe a Prison Break-be beletört a bicskánk... a NOOSE-osokat nagy nehezen (SOKADJÁRA) sikerült leszednünk, de mikor a repülőhöz értük elcsesztem... 2 állandó taggal tolom, de úgy látszik elfáradtunk (főleg én).

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21971) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát fiuk kimaxolva elég jól néz ki ez a játék...csak megyek körbe-körbe a városba...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21972) RazoR válasza negyven2 (#21964) üzenetére


RazoR
veterán

De most ugye a PC-s graf miatt vagyok kibukva leginkább! :(((

(#21973) CsonkaImo válasza TTomax (#21971) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szép bizony! :K Hogy megy az SLI? Én 40 fps-t tudtam kipréselni a 290X-ből 1080p-ben.

(#21974) Puma K válasza TTomax (#21971) üzenetére


Puma K
veterán

Jajj ne is mond...
A napokban sajnos megint rápörögtem a témára, hogy minimum 1080p-ben maxon fusson stabil 60 FPS-el...
(advanced rész még nem kell arra majd az új Nv széria jó lesz)

Nézem a kínálatot és egyedül a GTX 980 maradt ami az igényeimnek megfelelne... a mellé meg kéne valami tuningolható proci pl minimum i5-4690 K, de akkor már legyen valami moduláris táp is.
A Steam ami magába foglalja a GTA V-öt kapna egy 480-500GB-os SSD-t, plusz 8 GB RAM sem ártana... :((( :D

Jajj :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21975) JackFeryll válasza Puma K (#21974) üzenetére


JackFeryll
őstag

Én is ezért váltottam, de a max itt nagyon relatív. 980 se fog fix 60 FPS-el futni maxon. Egyébként a Titan sem.

(#21976) Puma K válasza JackFeryll (#21975) üzenetére


Puma K
veterán

Igen, közben javítottam a HSZ-emet és az advanced rész nélkül kellene nekem az a kívánt FPS mennyiség... minimumnak :DDD :DD
(csak viccelek :B )

Nézegetem a GTX 780/780 Ti kártyákat, de fosok, hogy szarrá melegedett kártyát vennék használtan aztán kukázhatnám pár nap-hét múlva (Summer is coming)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#21977) TTomax válasza CsonkaImo (#21973) üzenetére


TTomax
nagyúr

Relatív tűrhetően megy az SLI kb olyan 70-80%-ra skálázódik,aminél már láttam jobbat is,de cserébe nincs mikrolag. :) 1440p-ben játszom.Totál kimaxolva olyan 50-60fpsel megy,de az advancedböl is minden rá van adva,meg a 8XMSAA meg 8xReflection MSAA,az ultra grass,még engem is leültet 40fpsre igy,szóval az az egy amit ki kell hagyni,nem lehet olyan gépet épiteni amit az ne fektetne meg,és gyanitom az olyan is marad.

(#21974) Puma K
A 980Ti lesz a te kártyád,várd meg. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21978) negyven2 válasza RazoR (#21972) üzenetére


negyven2
veterán

Én a grafikára is értettem. 360 volt olyan, hogy egy update miatt belassult a játék és vacakabb lett a grafika. Rockstar support válasza, hát, hogy sajnos ez a generáció ennyit tud. Előtte viszont nem volt gond, és utána egy két update után meg hirtelen helyreált. Vagy ott van a közelmúltból a PS4-es grafikai romlás, ami szintén egy hibás update miatt következett be.

Viszont! a 360-as verzió alapján azért azt kijelenthetem, hogy a 213-as megjelenés óta észrevehetően javult a grafika minősége és a játék sebbegése, vagyis idővel itt is lesz ilyen (illetve ONE-on is már közel annyi a fű mint PS4-en :D ).

Puma K: Jó dolog az Online, nekem eddig potom 2000 órám van benne :D. A Heist viszont igazából magasabb szinten élvezhető igazán, mert alacsony szinten hamar el lehet hullani.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#21979) Pityu. válasza Puma K (#21974) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Minek ssd re telepíteni,semmit sem gyorsítana a játékon max egy minimálisat a betöltésen de semmi mást.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21980) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nekem ilyen a grafika,bár a játékban szebb mint a képen.Bár még mindig nem klappol tökéletesen a játék,de működget,én is meg csináltam amit itt valaki írt,hogy vissza venni a grafikát aztán játék újra indít és újból beállítani a grafikát,most akadás mentesen megy.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21981) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

másnál is leszedte újra a frissítést, tegnap frissült, ma megint ezzel kezdte :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21982) Usery


Usery
tag

Gyenge a procid. Nekem a régi 7870-el is tudja az 59-et bár sokszor leesik 45-55 közzé. 4790K procival hajtom. /(#21973) CsonkaImo/ erre írtam volna.

[ Szerkesztve ]

(#21983) #21346560


#21346560
törölt tag

Játszottam ma egy cheaterrel... a küldetések céljához teleportálta magát mindig... mentem vagy 3-at vele, unics volt, nem értem miért csinálja bárki is...

(#21984) Đusty


Đusty
addikt

Az utolsó heist küldinél a motoros lelécelés után mit kell csinálni? Elfogytak a sárga pontok és nem történt semmi. El kellene jutni még a hajóhoz, de hogy? Ha nincs ernyőm. Vagy mindenképp van? Nem sok idő marad rá. Hülye vagyok megnézem youtubon

[ Szerkesztve ]

(#21985) Đusty válasza Đusty (#21984) üzenetére


Đusty
addikt

Nem is a pontok után kell menni hanem a hajóhoz :W

(#21986) Jani18 válasza Đusty (#21985) üzenetére


Jani18
aktív tag

Le kell ugratni a motorral a szikláról.Leugrassz,és kinyitod az ejtőernyőt.Utána csak el kell jutni a hajóhoz.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#21987) Giii válasza kisza25 (#21877) üzenetére


Giii
senior tag

Itt mit kell állítani? :B

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#21988) kisza25 válasza Giii (#21987) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egyéni méret 1024 a kezdetinek és 2048 a maximális méret
a C-n meg kapcsold ki (ne legyen lapozó fájl) le OK-zod, majd alkalmaz, felajánlja az újraindítást, újraindítod és onnan fog ez a beállítás élni, de azért menj vissza és ellenőrizd, nem mindig csinálja meg elsőre

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21989) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ajánlom a felfegyverzett Buzzardot bounty huntereknek és azoknak is akik tudnak és szeretnek helikoptert vezetni. Brutális sebességgel lehet vele száguldozni a házak közt és nagyon jól irányítható.

Viszont a Hydra csalódás. Egyrészt annyira nem tudom értékelni hogy tud lebegni, ellenben a gyorsulása elég gyenge. Nem sokat ér hogy az a leggyorsabb repülő ha könnyen veszti a sebességet és nem lehet vele manőverezni.
A P-996 Lazert jó lenne ha meg lehetne venni. :)

(#21990) Giii válasza kisza25 (#21988) üzenetére


Giii
senior tag

E meghajtóra van telepítve.Akkor csak értelemszerűen azt kell átállítani?! :B

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#21991) kisza25 válasza Giii (#21990) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

2 meghajtó esetén én C-re win D-re swap
3meghajtó esetén C win D swap és E játék (persze ez a 2 variálható)
mindez HDD-re vonatkozik, SSD-nél majdhogynem mindegy
MÁS: multinál, ha bemegyek pl TDM-re és ki szeretnék onnan lépni, azt hogyan tudok, mert sehogy nem jöttem rá
a másik, hogy fedezékbe nem lehet menni multinál? gondolok itt a Q gombra ami ugy singlenél működik?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21992) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Már hetek óta bajlódom ezzel a játékkal.... 4-5x már simán újratettem, de nem hozza be egyszerűen. (igaz még virágbolti verziós) Mindent a helyére teszek, de bárhogyan nyitom meg összefagyizza magát a kék Rockstar logó után. Első alkalommal már bejött a menü, de azóta odáig sem jutok el. Már arra gondoltam, hogy a Social Club lehet a hibás, mert letörölni lehetetlenség.
Ezzel így mit lehet kezdeni? Uncsimnak elsőre ment, nekem sehogy sem. Jó lesz ha szerzek hozzá gpu-t és akkor sem fog elindulni.... :(((

kisza25: "2 meghajtó esetén én C-re win D-re swap" és ez érvényes egy HDD-re is, ha csak ketté van osztva az 1 terrás? Nekem C-re azt írja, hogy a rendszer kezeli, D-re meg egy 1-2GB-osat állítottam.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21993) SkiDev válasza SkiDev (#21992) üzenetére


SkiDev
senior tag

Hát megoldódott. Eddig akkor sem törölte le, ha a GTA V már nem volt gépen.... De az elindítási probléma mindig fenn áll :(

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#21994) Giii válasza kisza25 (#21991) üzenetére


Giii
senior tag

C-re win,D-re zene,képek,filmek,E játékok.
Multinál a fedezék müködik nálam Q gombal ugyanúgy mint a single-nél. Nálad nem megy?
TDM-nél simán kilehet lépni.Mecs közben Exit és felajánjla,hogy kiakarsz-e lépni.Itt elfogadod vagy nem.Próbáld meg,működnie kell.Nem állítottál át semmit véletlenül?
Virtuális memóriának mi a lényege? Ha automatikusra állítjuk akkor többet használ el a kelleténél?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#21995) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Sziasztok!
Nekem újabban azt csinálja a játék single-ben, hogyha nyomok egy esc-t és behozom a menüt, kegyetlen módon elkezd ugrálni az FPS, 5 és 120 FPS között minden van, de egyszerűen alig tudom kezelni a játékot olyankor, mert szaggat. Ez mitől lehet? :F Amúgy meg szép simán fut...

Másik, storyban van egy kis problémám, de spoileres szóval:

Szóval van az a küldetés, amikor a Merryweathernek a konténerszállító hajóját fel kell robbantani (Michael teszi a bombákat, Franklinnel sniperral fedezni kell). Na mindig eljutok odáig, hogy Michael leugrik a hajóról, akkor felrobbantom, szépen mutatja, aztán egyszer csak megáll a kamera, ott, ahol Michael-ra kellene visszaváltania, de ehelyett a felrobbant hajót nézem, és nem tudok semmit sem csinálni. Ezt hogy lehetne orvosolni?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#21996) v!ct0y válasza DokiBaxxi (#21995) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ne nézd végig a videot hanem nyomogasd a space-t. akkor elvileg tovább fog menni.

(#21997) DokiBaxxi válasza v!ct0y (#21996) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Köszi, storys probléma megoldva de a menüs-szaggatóssal nem tudok mit kezdeni :(

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#21998) Đusty válasza Jani18 (#21986) üzenetére


Đusty
addikt

köszönöm

(#21999) Giii


Giii
senior tag

Nem lehet kikapcsolni az esőt? :DDD megfingatja akártyámat rendesen

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#22000) Prosector


Prosector
addikt

Now go. I need meditate..........or masturbate.... :DDD :DDD Egy állat ez a Trevor :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.