Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) RazoR


RazoR
veterán

Bocs de off-oltam spoiler helyett véletlenül.... :B

(#21652) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A GTA V öt hogy lehet offline módba állítani,úgy hogy még mentésem is legyen?Mert el kezdtem a játékot végig csináltam a bankrablós rész egész odáig hogy autós üldözés után két társamat leszedték egy távcsöves puskával,nos kiléptem és mikor újra be léptem hogy fojtassam a játék kezdte az elejétől a bankrablásos részt.És másik hol van valami menü ahol grafikát meg ilyesmit állítani lehet?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21653) Prosector válasza Pityu. (#21652) üzenetére


Prosector
addikt

A "settings" fülön belül a "graphics" és "advanced graphics" opció.

Az elsot nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#21654) jonnyjoker01 válasza RazoR (#21650) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kurva jó :D Ezért szeretem ezt a játékot, rengeteg érdekes dolog van benne :C

Üdv. Johnny

(#21655) kisza25 válasza RazoR (#21650) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja nem semmi dolgok vannak benne :D
én is kocsikáztam erre egy motoros elvitte egy nő táskáját, elkaptam a motorost, felszedtem a táskát kaptam 500dollárt, visszavittem a nőnek akkor le mínuszolta az 500 dollárt, erre lelőttem a nőt:P
meg Trevorral mentem egy csapat rendőr lövöldözött az utcán 2 rablóra, odamentem lelőttem a 2 rablót, felmarkoltam 2x 5000 dodot amit elloptak, igaz utána engem üldöztek a rendőrök:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21656) kigyi_23 válasza gyimger (#21647) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na ez tiszta szívás.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21657) cettlee


cettlee
őstag

ezt irja a 353 megás patch letöltése végén

tipp? portable verzio, 60,4 gb

(#21658) kriszpontaz válasza cettlee (#21657) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Portable? O.o

(#21659) kigyi_23 válasza gyimger (#21647) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem ezt mutatja

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21660) kigyi_23 válasza cettlee (#21657) üzenetére


kigyi_23
addikt

A regisrty-ben kell hozzáadni a játékot, mivel te nem telepítetted így kell a bejegyzés, hogy lássa fent van és tudja pakolni a javításokat is.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21661) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a videókat hova menti a játék, mert nem találom?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21662) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Uraim, kellene most már sürgős segítség, mert rövidesen agyvérzést kapok. Rémálmaimban se gondoltam volna, hogy egy ilyen idióta résznél fogok megakadni. Szóval legyen oly kedves valaki, és részletesen írja meg akár privátba is, hogy a csába kell Michaelt mozgásra bírni a jógás jelenetnél. Nyomkodom a kíírás szerinti gombokat, de baxik csinálni bármit is, ha meg néha megmozdul, annak halál a vége. Már több végigjátszós videót megnéztem, de az egy se PC-s, hanem konzolos, azzal meg nem vagyok kisegítve.
Tegnap este óta ezzel xarakodok, felvettem egy rövid kis videót róla.[link]
Előre is köszönöm a segítséget.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21663) kigyi_23 válasza kisza25 (#21661) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az RS editorban megtalálod fizikai videót videómegosztó oldalra pl youtube tudsz feltölteni belőle.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21664) kelekyle válasza pendre54 (#21662) üzenetére


kelekyle
őstag

ne haragudj de ez elég triviális. A gombot is lenyomod és azzal együtt az egeret is le irányba húzod és így tovább.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#21665) stickermajom válasza pendre54 (#21662) üzenetére


stickermajom
addikt

Ha lefele mutatja, lefele húzod az egeret + nyomod a lefele nyilat, ha oldalra akkor oda, ha átlósan, akkor arra tolod az egeret + az abba az irányba álló 2 nyilat nyomod.

(#21666) pendre54 válasza stickermajom (#21665) üzenetére


pendre54
addikt

Innentől nem tudok tovább lépni, mert bármerre mozdulok a gombbal, meg egyidejűleg a lenyomott egérrel, azonnal Mission Failed.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21667) Ultrazord válasza pendre54 (#21666) üzenetére


Ultrazord
tag

nekem is csak kontrollerrrel ment, annyira idgesítő volt az a rész

(#21668) Erdei88 válasza pendre54 (#21666) üzenetére


Erdei88
veterán

Bal és jobb egérgombot egyszerre nyomva kell tartani

(#21669) mexel


mexel
veterán

Az ilyen részek azok amik teljesen kimaradhattak volna a játékból szvsz. Ezeket a 4-esben is utáltam. :(

Más: a zsaruk érzékenységén nem lehet állítani valahogy? Kicsit túlzás hogy mindenről tudnak. A hegy tetején mindentől távol szájonvágok egy barom turistát mert hőzöng, és 5mp-en belül ott vannak a hegyen a rendőrök :F Nincs valami turkálás lehetőség valami beállítás fájlban hogy ezt csökkentsük valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#21670) pendre54 válasza Ultrazord (#21667) üzenetére


pendre54
addikt

Hát csak ezért biztos nem veszek kontrolert. Egyébként tud valaki arról, hogy van erről a részről PC-s videó, hátha segítene valamit? Próbáltam már az egér DPI-s beállításaival is sakkozni, hátha az érzékenységgel van a gond, de nem segít. A képen látott jelenet után, a legkisebb mozdulatra is azonnal Mission Failed.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21671) Wiz Khalifa válasza Ultrazord (#21667) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pedig pofon egyszerű. :C

Smoke some weed nigga!

(#21672) nubreed válasza Ultrazord (#21667) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem sikerült egérrel és billel de csak valami 4 próbálkozás után, tényleg nagyon idegesítő amúgy. Utáltam ezt a "mission"-t én is.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21673) Wiz Khalifa válasza pendre54 (#21670) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor rakok fel egy vidit ma minden képp a TechTeszt-re! :)

Smoke some weed nigga!

(#21674) Ultrazord válasza Wiz Khalifa (#21671) üzenetére


Ultrazord
tag

akkor ragasszam vissza a hajamat is ? :D

(#21675) gF válasza Wiz Khalifa (#21671) üzenetére


gF
senior tag

Nekem is meglett elsőre.. :D

(#21676) gali777 válasza pendre54 (#21666) üzenetére


gali777
őstag

Ahogy pozícióba kerülsz tartsd lenyomva mind2 egér gombot amíg a zöld kör ki nem tölti az alapkört, utána elengedheted. Amúgy meg a billentyűzeten a billentyűzet alatti irányt kell nyomni, az egért meg az egér alatti irányba húzni, ha egyszer rájössz akkor igen egyszerű, elsőre én se értettem :D

[ Szerkesztve ]

(#21677) .LnB válasza pendre54 (#21666) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mert levegőt kell venni, le kell nyomni az egér két gombját mikor "kitöltődik a kör" akkor megint lenyomni, a levegő kifújásához. Minden mozdulat előtt/után levegőt kell venni. De mondja is a csávó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21678) pendre54 válasza gF (#21675) üzenetére


pendre54
addikt

Na jó, azoknak gratula, akik elsőre túlestek rajta, de nekem valami kézzel fogható segítség kellene. Egyébként a repülős részektől paráztam a legjobban, tény, hogy azok se túl egyszerűek, de Trevorral már megtudtam csinálni a megvett repülős hangárnál 4 pénzes küldit, de ez az idióta jógázás, hááááát.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21679) pendre54 válasza gali777 (#21676) üzenetére


pendre54
addikt

Na ja, akkor lassan csak össze áll majd, mert ilyen zöld kör még meg se jelent nálam.

21677LnB Köszi az infót, a csávó meg mondhatja, hogy mit kell csinálni, az angol nem megyen, nekem a hatvanas években még az orosz lőn a kötelező az oskolában. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21680) pendre54 válasza Wiz Khalifa (#21673) üzenetére


pendre54
addikt

Azt a videót nagyon megnézem, ha addig se jutok túl rajta, de szerintem jó lenne , ha ide a fórumra is dobnál róla egy linket.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21681) velizare


velizare
nagyúr

hm, állítólag online lecsapott a banhammer.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21682) kigyi_23 válasza velizare (#21681) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hol a hír róla? Kíváncsi lennék kit miért mettől meddig.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21683) .LnB válasza pendre54 (#21680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megpróbálok segíteni.
Szóval első mozdulatnál lenyomod az "s" betűt és lefele húzod az egeret, és úgy tartod/nyomod folyamatosan. Mikor kéri, hogy vegyél levegőt, megjelenik a két kör akkor lenyomod az egér mindkét gombját (nem kell nyomva tartani). Amikor a körök "kitöltődnek" akkor megnyomod megint. És így tovább minden mozdulatnál. Az a lényeg, hogy a mozdulatokat tartani kell, vagyis a billentyűzetet nyomva kell tartani az egeret pedig elhúzni abba az irányba amit jelez és ott tartani pozícióba.
Van mikor (például) balra-le kell nyomni a billentyűt, egyszerre két gombbal kell az olyanokat megcsinálni.

Itt egy videó róla: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21684) velizare válasza kigyi_23 (#21682) üzenetére


velizare
nagyúr

iponon olvastam.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21685) sqpp válasza .LnB (#21683) üzenetére


sqpp
őstag

Valaki segítene? Onlineban hallanak, viszont amit beszélnek mások egyáltalán nem hallom, a voice-chatben minden jól be van állítva, az interaction menüben is "Everyone"-ra, tehát mindenkit hallanom kellene, még sem hallok senkit :(

(#21686) .LnB válasza velizare (#21684) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem sose bannoltak semmiért de már több mint 10éve is megtanultam, hogy online játékokat nem moddolunk. Se kicsit, se nagyon. Elég kellemetlen ha egy "kozmetika" modért kapsz permabann-t..
Persze aki cheat-el az kapjon is!

(#21685) sqpp Sajnos én online még nem nyomtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21687) sqpp válasza .LnB (#21686) üzenetére


sqpp
őstag

Igazából nem neked ment, csak reggelről bénáskodok. xd nem aludtam sokat .D

(#21688) kigyi_23 válasza velizare (#21684) üzenetére


kigyi_23
addikt

Köszi!

Közölték a megjelenés előtt, hogy aki olyan modot csinál vagy telepít ami online a többiekhez képest előnyösebb helyzetbe hozza azt bannolni fogják kegyetlenül. Tehát ez jogos! Az már más kérdés mit csinálnak azokkal akik nem telepítettek mod-ot, de előnyt szereztek véletlenül, vagy készakarva egy moddolt játékos farvizén utazva (pénz cheat). Ha őket is bannolják az nem jogos ők nem telepítettek csak játszottak ami a játékban van, látszik előttük azt felvehetik játszhatnak vele.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21689) kelekyle válasza kigyi_23 (#21688) üzenetére


kelekyle
őstag

nem tudom hova a cheat 100+ szintnél már baromira nem fogod tudni mire költeni a léd.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#21690) pendre54 válasza .LnB (#21683) üzenetére


pendre54
addikt

Nagyon köszi a videót, mert az elsőt valahogy kiszenvedtem, most ezzel kínlódok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21691) kigyi_23 válasza kelekyle (#21689) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én el vagyok azzal ami van bár kicsit megorroltam a GTA-ra, mert tegnap 2 milla bónuszt felejtett el megadni...... Na azt tudnám még mire költeni.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#21692) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

valaki heist ? human labs vegig egyben... :F

aki igen vagy jojjon fel online es invelem az online memberek kozul vagy irjon jelenleg harom hely van.

Üdv.: Csaba

(#21693) pendre54 válasza .LnB (#21683) üzenetére


pendre54
addikt

Mégegyszer köszi a segítséget, végre túljutottam rajta. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21694) .LnB válasza pendre54 (#21693) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont ma akartam írni ide a topikba, hogy lehetne nehezebb a játék mert elég könnyű és egyértelmű az összes küldetés. Aztán ezeket a kommenteket olvasva meggondoltam magam, nem írtam le inkább. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21695) Enton válasza pendre54 (#21693) üzenetére


Enton
addikt

Nekem a levegőkiengedésnél bukott be sokszor, de arra meg jó a tovább bentartod módszer mint a végére rájöttem.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21696) pendre54 válasza .LnB (#21694) üzenetére


pendre54
addikt

Egyébként összeségében igazad van, mert angol tudás nélkül is elég könnyen vettem az eddigi küldetéseket, a repülősökkel volt azért egy kis szívás. A GTA IV húzosabb volt ilyen téren, ott jó párszor neki kellett ugranom újra egy-egy küldetésnek, de ez a jógás baromság, ez mindent visz.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21697) Kiskokó válasza pendre54 (#21670) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én tovább léptettem ezt a küldit.. tök egyértelmű... amerre va na nyíl arra kell húzni az egeret meg amerre mutatja azt a gombot lenyomni... na ez a 4. vagy 5. felvonásig kurva jó lélegzéssel mindennel együtt (2 egérgomb mellé stb) de amikora 4-5. rész jön ott hiába nyomtam amit kell mindig Failed lett aztán kidobta hogy SKIP ... a többit már sejtitek ;]

A rendőrök érzékenysége tényleg elég érdekes..
Tegnap épp mentem tök nyugiba és a semmiből 1-es csillag... se piros lámpa se gyorshajtás se semmi...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21698) pendre54 válasza Kiskokó (#21697) üzenetére


pendre54
addikt

Én ott szoptam be, hogy tegnap este kismilliószor nekiugrottam, de ez a zöldkörös levegővételes baromság teljesen kimaradt, valahogy a végigjátszós videókban se tünt föl, így meg persze esélyem se volt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21699) Kiskokó válasza pendre54 (#21698) üzenetére


Kiskokó
veterán

Az a vicc hogy én azt is tudtam, hogy levegőt kell venni meg tartottam is rendesen... és a 4. vagy 5. gyakorlatnál is csináltam úgy ahogy kell levegővel minden és mégis FAIL AZONNAL

Tegnap ONLINEoztam egy kicsit... tök jó ez a Last Man Standig bejön. Nem gondoltam ,hogy ilyen komoylan meg van csinálva az Online rész.
Kb mintha Unreal Tournamenteznék vagy Codoznék :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21700) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos erre senki nem tudja a választ?????????

A GTA V öt hogy lehet offline módba állítani,úgy hogy még mentésem is legyen?Mert el kezdtem a játékot végig csináltam a bankrablós rész egész odáig hogy autós üldözés után két társamat leszedték egy távcsöves puskával,nos kiléptem és mikor újra be léptem hogy fojtassam a játék kezdte az elejétől a bankrablásos részt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.