Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) .LnB válasza Pityu. (#21700) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:U
Az azért van kérlek mert az a prologue, és a prologue alatt nincs mentési pont. Csináld tovább, míg már menteni nem tudsz, és akkor majd nem kezdi mindig elölről. Ne haragudj meg de a prologue olyan cirka 5perc. Ennyit nem tudtál még vele játszani?!

Offline mód alatt nem tudom mit értesz, de a Story mode az az offline mód. De kell a játékhoz mindig online kapcsolat, az nélkül el sem indul.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21702) Pityu. válasza .LnB (#21701) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudtam tovább játszani vele,mert már hajnal volt és aludni is kell valamikor,csak kipróbáltam. :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21703) Freddycom válasza Pityu. (#21702) üzenetére


Freddycom
őstag

Én szégyen, nem szégyen, amikor lejött a rockstar szervereiről éjfél fele, reggelig nyomtam. :D

(#21704) Pityu. válasza Freddycom (#21703) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem szégyen az,én is sokat szoktam sokáig gépezni,de váltani kéne pihenésre mert nem olyan jót tesz a bal szememnek.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21705) Mengele


Mengele
tag

Hi

Nekem nem sikerul bemutatni az utcan az embereknek.

Kocsibol sikerul.

Ököl van gyalog az utcan beallitva de az E -gombal csak beszol.

Ha jobb Klik az egerel meg be all tamado allasba.

A Helpet elore is koszonom :R

A jatek eredeti.

A teherszallitogepet mindig lelovik a vadaszgepek vagy sikerult mar valakinek leszallni vele?

En ki ugrottam.

[ Szerkesztve ]

(#21706) pendre54


pendre54
addikt

Lekattanva erről a jógás témáról, van arra lehetőség, hogy a játékban lévő zenéket külön meglehessen hallagatni, ne csak amikor a kocsiba ülök játék közben. Van egy ilyen párosom :[link] [link]

Eszméletlen jó minőségben szól így a zene, szóval szívesen hallgatnám ezeket külön is.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21707) prokxy válasza Pityu. (#21700) üzenetére


prokxy
veterán

Checkpoint-ig kell menj, aztán majd onnan folytatódik! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#21708) Kiskokó válasza Mengele (#21705) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én nem tudok róla, hogy gyalogosan is be lehetne mutatni...

Illetve valaki linkelt itt KONOZOLOS listát, hogy 100 érdekesség a játékból...az is tiszta gáz hogy ahhoz képest a PC-s verzióból hiányzik vagy 3-4 biztosan csak amit én tudok.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21709) CsonkaImo válasza pendre54 (#21706) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Azt nem tudom, hogy a játék file-jaiból ki lehet e venni, de itt van a játékban lévő számok listája. Kicsit görgetni kell lefelé.

Szerk.: Egyébként kicsit szerényebb comboval (Beyerdynamic DT 770 Pro, Creative Sound Blaster Zx és Presenter2) meg tudom erősíteni, hogy nagyon jó minőségű a zene és összességében a hangok is.

[ Szerkesztve ]

(#21710) pendre54 válasza CsonkaImo (#21709) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, a Spotifyra kirakhatnák egy az egyben az összest, az lenne csak királyság. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#21711) kisza25 válasza kigyi_23 (#21663) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem ott nem hoz semmit :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21712) Areturus válasza pendre54 (#21706) üzenetére


Areturus
tag

Ez engem is érdekelne! Leginkább egy nagyfelbontású flac gyűjteménynek örülnék, ha már van egy egész elfogadható láncom amin nagy élvezettel tudom hallgatni. Külön megvásárolható formában nem fog megjelenni esetleg valamikor? Az előző GTA részeknél is kiadták tudtommal

(#21713) kisza25 válasza pendre54 (#21678) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kíváncsi leszek rá én, majd mit bénázok vele, mondjuk beparáztattál a repüléstől, elsőre földhöz vágtam, de utána meglett, a végén silverre mindet megcsináltam, csak 2-3 másodperc kellene soknál az aranyhoz, de már lusta voltam rá:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21714) CsonkaImo válasza Areturus (#21712) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Szerintem már ki van adva, de nem az össze szám, hanem ilyen best of.

(#21715) kisza25 válasza pendre54 (#21706) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

felmész kocsival egy hegyre, és hallgatod a rádiót miközben nézelődsz lefele:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21716) sqpp


sqpp
őstag

Ma volt egy olyan eset, hogy felvettem egy stoppos nőt a sivatagba, aki az éjjel bulizott, na már most kérte hogy vigyem fel a Winewood tetejére, mert ott van a palija, aki biztonsági őr.. Elkezdett pattogni, hogy mit csinálok én a nőjével.. Nem akartam megölni, de piros volt a mapon, így gondoltam azt kell. Viszont utána nem történt semmi, a nő megijjedt aztán azt is megöltem.xD Ötlet? Visszatöltöttem a régi mentést.

(#21717) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Állítgattam a grafikát egy 7850 2gb s kártyám van csak high ra állítom a dolgokat semmi very high vagy ultra de azt írja el fogyott a video memóriám,de más kemény játékok meg mentek .

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21718) negyven2 válasza kisza25 (#21655) üzenetére


negyven2
veterán

Azért vigyázzatok ezekkel a random emberekkel/re, mert van, hogy később visszatérve többet érnek majd.

Például a lelőt két rabló közül az egyik nem más mint a GTA IV-es Patrick McReary. Akiket ha elviszed őket és lerázatok a körözést akkor csatlakozik a Crew tagokhoz. Sokkal olcsóbban dolgozik mint az alapból felajánlottak, és maxon van a képessége. Egy másik ilyen az a fickó akinek ellopják a motorját. Ő például 100 000$ részvényt ad az adott karakternek. A maffia csmete lányról már volt szó, hogy ha megmented akkor kapsz 60$. Ott van Taliana Martinez, aki a Chiliad hegységnél lévő alagút előtt szenvedett balesetet. Ha időben hazaviszed a legolcsóbb és egyik legjobb sofőrt kapod szintén. Illetve ott vannak még amit meg kell gondolni. Ez például akkor jön elő amikor Trevoral vagyunk és felszedünk egy stopost. Őket vagy elviszed a célunkhoz, vagy pedig elviszed őket az Altruist szektához a hegyekbe ahol is.. khmmm.. valószínűleg komolyan gondolják a "megeszem a zúzádat" :DDD. A 4. leszállított ember után (mindegyik után kapsz 1000$-t) Trevort is elrabolják, ahol ki lehet őket irtani és össze lehet szedni 100 000$-t. Vagy van egy tőzsdeügynök is aki a reptére akar időben eljutni, ő is ad egy tippet, hogy mibe érdemes befektetni.

Úgyhogy sok alkalommal, nem kifizetődőbb a gonoszkodás.

Zenékhez: Ha menet közben megosztotok egy számot (mert ilyet is lehet a) az megjelenik a Social Club feedben a http://socialclub.rockstargames.com oldalon. Ezek már alapból Spotify-os linkek. Viszont biztos, hogy ott is fent vannak playlistekben az rádióadók. A flac változathoz viszont össze kell őket még valakinek gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#21719) nubreed


nubreed
veterán

Kérek szépen egy kis segítséget ezzel kapcsolatban (Merryweather Heist):

A single playeres Merryweather Heist missionnel kapcsolatban az a kérdésem, hogy mielőtt belekezdek ebbe az akcióba, érdemes a tőzsdén bevásárolni a konkurense a GruppeSechs részvényeiből ha sok pénzt akarok keresni? Vagy ez pont nem olyan akció, aminek hatására fel megy a konkurens részvényárfolyama?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#21720) sqpp


sqpp
őstag

[link]

Na találtam Franklinnek egy fasza kocsit :D

(#21721) sqpp válasza Pityu. (#21717) üzenetére


sqpp
őstag

Textúrát hagyd normálon, meg a shadows-ot high-ra. Utána szinte minden mehet Very High-ra.

(#21722) Pityu. válasza sqpp (#21721) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez mitől lehet

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21723) gabi182


gabi182
tag

353 megás patchet tölt nekem most, 1 órája indítottam legutóbb, akkor még nem töltött semmit.
Tudni valamit hogy mit tartalmaz? :)

(#21724) kisza25 válasza negyven2 (#21718) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok köszi a sok hasznos infót, valószínüleg nem csak 1x fogom végigtolni, mert nagyon nagy :DDD :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21725) sqpp válasza Pityu. (#21722) üzenetére


sqpp
őstag

Nem vágom, win10-et használsz? Én emiatt is mentem vissza inkább Win7-re, az volt a tuti..

(#21726) Pityu. válasza sqpp (#21725) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Windows 8.1 et használok

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21727) TESCO-Zsömle válasza CsonkaImo (#21709) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már Rádió, a Non Stop Pop FM-en ő a műsorvezető:

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21728) mexel


mexel
veterán

Az autókban a rádiót nem lehet kikapcsolni véglegesre? Mert ha átülök másikba vagy újra betöltöm a játékot mindig megy egy rádió.

(#21729) sqpp válasza Pityu. (#21726) üzenetére


sqpp
őstag

Fura, nem vágom mi lehet a baj :(
Nekem az első napom volt gondom csak a játékkal, de azok csak hibás fájlok miatt volt.

(#21730) TESCO-Zsömle válasza mexel (#21728) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Zene hangerejét vedd le nullára, másképp nem. Több kocsiban/küldetésben előre meg van határozva, hogy melyik rádióállomást tekerje be, ami illik a témához.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21731) Pityu. válasza sqpp (#21729) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Vajon virtuális memóriának lehet hozzá köze,alap beállított garfikával nem volt ilyen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21732) Areturus válasza CsonkaImo (#21714) üzenetére


Areturus
tag

Köszi a tippet, utánanézek!

(#21727) TESCO-Zsömle: She's looking hot! [link]
Ha már Non Stop Pop FM, szerintem ez a legjobb rádió a játékban. Mint anno a Vice Cityben a Flash FM.

(#21733) sqpp válasza Pityu. (#21731) üzenetére


sqpp
őstag

Benne van a pakliban. Bár nekem az adatlapomon lévő konfiggal úgy simán fut.. Néha ha valami nagy sövény, vagy fű van a közelben már beszakít, de amugy máshol tökéletes.

(#21734) Pityu. válasza sqpp (#21733) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem az ssd miatt ki van kapcsolva a virtuális memória de 8gb van a gépben és eddig semmelyik játéknak nem volt gondja még a watch dogsnak sem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21735) TESCO-Zsömle válasza sqpp (#21733) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Próbálj meg fűnyíróval menni. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21736) Saccco válasza Pityu. (#21734) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is így volt, meg is állt. Kevés a 8GB, kell mellé a lapozó is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21737) Pityu. válasza Saccco (#21736) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lehet olyat,hogy ne a c n legyen a lapozó fájl vagyis az ssd n?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21738) sqpp válasza Saccco (#21736) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem a 8gb tökéletesen elég, annyi, hogy a procim már nem való a játékhoz, de amúgy más játékot visz maxon

(#21739) headhunter86 válasza Areturus (#21732) üzenetére


headhunter86
senior tag

Ja szerintem is a legjobb. Legalább is az én stílusomhoz ez megy a legjobban, de hangulatfüggő, mert van hogy a country csatorna is bejön.
Mondjuk Trevor mindig vad zenét hallgat, azt mindig elnyomom :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#21740) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Olyannal találkozott valaki srácok, hogy ha 7950-hez felteszem az új 15.4 drivert, akkor egy idő után elhasal a játékban? Elkezd képhibákat dobálni, aztán full fekete kép lesz végül.
Már azt hittem beszart a kártya, ugy néz ki mint amikor a vram meghibásodik, de visszatérve a 14.4-re minden okés.
Tuning nincs egyáltalán. Lehet hogy az új driver jobban használja a vramot, és esetleg túlmelegszik?

[ Szerkesztve ]

(#21741) mdani01 válasza TESCO-Zsömle (#21727) üzenetére


mdani01
aktív tag

Elsore azt hittem a Palvin Barbi :D Hogy hivjak a csajszit? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S SpaceGray

(#21742) TESCO-Zsömle válasza mdani01 (#21741) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Cara Delevingne

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21743) Habugi válasza Saccco (#21736) üzenetére


Habugi
addikt

Nem kevés a 8GB RAM, nálam rendre monitorozva van minden játék második kijelzőn HWInfo64 formájában.

3-4óra játék után sem eszi meg a 8GB RAMot, ami viszont fura, a legtöbb játékkal ellentétben nagyon hamar elkezdi használni a lapozófájlt. A legtöbb játék 6.5-7.2GB RAM használat környékén kezd el durvábban betelepedni a lapozófájlba, pl ARMA3.

Na a GTA V valamiért már 5GB-nál elkezd átcuccolni és nem elfelejtendő hogy ebben az 5GB-ban benne foglaltatik a Win7 ~1.5-2GB-al. Kvázi a játék 3GB-nyi RAM használat után elkezdi használni a lapozófájlt, ami nálam egyébként SSD-n van, 10GB, tehát a virtuális memória összesen 18GB.

(#21744) Saccco:

Értem mit szerettél volna írni, de szemre marhára nem kevés.
Legalábbis nem ebben a megfogalmazásban, majd figyeld meg, hogy 5-5.5GB között kezd el csúnyábban betelepedni a lapozóba, kvázi nem kevés a 8GB csak valamiért "így szereti..".. :F

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#21744) Saccco válasza Pityu. (#21737) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lehet igen, de a lapozó se fogja olyan hamar kinyírni az SSD-t.

sqpp:
Nekem kiírta, hogy kevés a memória zárjak be valamit, javaslatnak meg a GTA 5-öt adta... :DDD

Habugi:
Lapozó nélkül kevés.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#21745) TESCO-Zsömle válasza Habugi (#21743) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem fura az, így van megírva. Vannak programok/játékok, amik el se hajlandóak indulni lapozó nélkül, még 32GB-os vasakon se.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21746) gali777


gali777
őstag

Mi ez a 169 megás cucc? Most tölti a steam.

(#21747) Pityu.


Pityu.
nagyúr

De a lényeg a lapozó fájlnak muszáj a c meghajtón az ssd n lenni,nem lehet a d meghajtón?Lehet veszek még 8gb ramot

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#21748) medvezsolt válasza gali777 (#21746) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez engem is érdekel. Build 350 és online 1.26 lett

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#21749) sqpp válasza gali777 (#21746) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem 353 mb

(#21750) TESCO-Zsömle válasza Pityu. (#21747) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem muszáj, de nyilván ott a leggyorsabb. Egyébként túl van spilázva az SSD vs. lapozó fájl téma...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.