Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9047) szakibá... válasza Shufny (#9045) üzenetére


szakibá...
senior tag

Lehet, hogy nem jól jött le abból, amit irtam, de a kiegyenlitett átvitelt alapvetőnek tartom. Csak a jó hangélménynek nem az egyetlen feltétele. A DT990 a magaskiemelése ellenére (ami azért nem olyan vészes) számomra jobb zenei élményt és jelenlétérzetet adott, mint a HD600. Azért a múltidő, mert sajnos meghalt, kb. 25 évet élt, nem tudom, mit csinált vele a fiam, pedig diódás védelem is volt benne. A mai 990-eseket nem ismerem, az biztos, hogy másképp néznek ki. A CK9-hez van eredeti dugóm, csak nem minden méretből. A trükközés csak a szokásosak felhelyezésére vonatkozott, a hangját nem rontja el, ami szerintem nem kiegyenlitett az eredetivel sem. Akiről olvastam valahol, hogy az Olives-t használja, ő is azért kezdett variálni, mert nem tetszett neki és ez segitett valamit rajta. Valóban nem ismerek több armatúrás fülest, de a többutas fülhallgatókban valószinüleg nem véletlenül duplázzák meg a mélyszekciót. Ezzel nem azt mondom, hogy egy meghajtóval nem lehet jó teljessávu átvitelt produkálni, biztos, hogy a többségük kiváló. Nem tudom, hogy a "dinamikuson" mit értesz, minden eletroakusztikus eszközt dinamikusnak nevezünk, ami tekerccsel és mágnessel müködik, ezen kivül vannak még az eletrosztatikus (kondenzátor) átalakitók, amikből létezik fülhallgató is.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.