Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) vitomi24 válasza #91574272 (#9749) üzenetére


vitomi24
tag

Nem felar,csak 10£!Annyit biztosan meger.Remelem jovohet kozepen legkesobb a kezemben lesz az 500-as.Mar varom.

[ Szerkesztve ]

(#9752) Dave™ válasza #91574272 (#9749) üzenetére


Dave™
nagyúr

Van aki szerint igen, van aki szerint nincs nagy különbség. A hangszóró közel azonos, a "ház" kialakításában van különbség, az 500-asnál többrétegű, ez állítólag kisebb rezonancia és részletesebb hangzáskép formájában jelenik meg, de nem vagyok hangmérnök. Gondolom van köztük különbség, ha az első az alap, a második pedig a középkategória. A felár kérdés relatív, 11,5k vs. 21k szerintem csak akkor éri meg, ha akarsz rá annyit áldozni, valószínűleg nem szól kétszer jobban.

persze ez az itthoni helyzet, az 500-ast mindenképpen érdemes pl. az amazonról venni, ott amúgy is akciós.

[ Szerkesztve ]

(#9753) Krisztian101


Krisztian101
tag

Végre kezdünk visszakanyarodni a témához :C

(#9754) #91574272 válasza vitomi24 (#9751) üzenetére


#91574272
törölt tag

Gondolom erre gondoltok: EX500

Az LP egyébként mit takar? Hogyan megy a rendelés amazonról? (nem volt még dolgom vele, sem ebay-el és társaival). Egyébként az amazon megbízható forrás?

[ Szerkesztve ]

(#9755) Krisztian101


Krisztian101
tag

Erről van valakinek tapasztalata: Pioneer SE-CL21M-J-K ? Egész jó ára van és jók a vélemények is ahol olvastam...most ugye egy Sennheiser CX300-az nyúzok amivel meg vagyok elégedve, de valahogy rámjött a kiváncsiskodás :D

(#9756) Veron válasza Veron (#9750) üzenetére


Veron
őstag

erre tud valaki valami építő jellegűt mondani? elszomorodtam, mikor kipróbáltam. :(

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9757) Krisztian101 válasza Veron (#9756) üzenetére


Krisztian101
tag

Gondolom erre a problémádra gondoltál: LINK

(#9758) Veron válasza Krisztian101 (#9757) üzenetére


Veron
őstag

igen. ez EP630-ba minden kis zaj behallatszik. minden in ear ilyen, vagy csak ez a típus?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#9759) riam válasza Veron (#9758) üzenetére


riam
tag

Az "agybadugós" fülesek sajnos általában ilyenek.. főleg akkor, ha tökéletesen zár. A sony ex85-nél ezt akkor vettem észre, amikor a nagyobb gumit raktam rá. de szerencsére van benne annyi mély, hogy nekem a kisebb is elég hozzá. (így kicsit mélyebbre is megy be, talán azért.. ) Ha nagyon zavar, esetleg próbáld ki a kisebb gumival is, de lehet hogy az is jó ötlet, amit lejjebb ajánlottak.

(#9760) sintér_07


sintér_07
csendes tag

AKG k321 fülest hol tudnék venni budán vagy környékén?

[ Szerkesztve ]

(#9761) Dottore válasza Veron (#9758) üzenetére


Dottore
addikt

Mindegyik, legalábbis amivel eddig találkoztam. Halvány reménysugár, bár a marketinget ismerve nem 100% ez sem. Azt írja, hogy egy elasztomer csillapítja a rezgést.

Most jut eszembe, nekem egy C751 van. Simán nem működik nálam az elasztomeres varázslat. :)

Hát ennyi. Nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9762) Krisztian101 válasza Veron (#9758) üzenetére


Krisztian101
tag

Nekem a Sen. CX300-nál akkor hallom ha nem megy a zene a szélsüvítést és a kábelsurlódást, de én a pólóm alatt vezetem el és nem nagyon szokott surlódni...nekem egyátalán nem zavaró.

(#9763) vili13 válasza Dave™ (#9742) üzenetére


vili13
őstag

"az EX82 is szebben szól, mint a CX400II"

Egyrészt nincs olyan, hogy ex82, az valójában az mdr-ex082, ami egy lejátszókhoz járó olcsó tartozék füles, árban nagyjából az ex85 feléről-harmadáról beszélünk, illetve szvsz kb ez utóbbi gyártási selejtjéről. Annyival persze nyilván nem rosszabb, ugyanaz a hangzásvilág, kevésbé minőségi kivitelben.
Nekem egy mdr-nc022 porosodik a fiókomban, az ex082 zajszűrős változata. A cx300-nál esetleg jobb, a cx95-nél már nem. Mindenképp nyitottabban szól a cx-eknék, valami halovány tere is van. Csúnyán elvérzik viszont a basszus területén, a hibrid kialakítás miatt jóval gyengébb, nem is megy le olyan mélyre, hiába a nagyobb membrán, továbbá ugyanebből kifolyólag a külső zajokat is jobban beengedi, és rendkívül kényelmetlen viselet. Az ie8-hoz képest meg sajnos nulla zenei élményt nyújt, pedig jól jönne a zajszűrés időnként.
Ami a jelenlegi cx sorozatot illeti, a cx300-II is simán verheti az ex082-t elektronikus zenei műfajokban, és szinte biztos, hogy akár egy cx870 alaposan lealázná az ex85/90-t is. Az xb40 és ex300/500/700/1000, meg úgy általában ez az elfordított hangszórós kialakítás nem tűnik meggyőzőnek, szerintem ergonómiai és akusztikai szempontokból egyaránt megkérdőjelezhető.
Amúgy a Sony füleseknek igazából leginkább a tartósságával szokott probléma lenni, ahogy tudom, kevés éri meg a jótállási idő többszörösét... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9764) vitomi24 válasza #91574272 (#9754) üzenetére


vitomi24
tag

Ja ja.En is itt vettem,bar nem vagyok Mo.-on.Szerintem kulfoldre nem kuldenek.Esetleg ha van kinti ismerosod akit megkerhetsz vegye meg neked es kuldje haza.
Az amazon megbizhato,de ott is vannak mas kerskedok/privat eladok,akik esetleg arulhatnak fake cuccot.Max kuldj az eladonak uzit es kerdezz ra,ha nem egyenes a valasz a kerdesre,mellozd.
Az ebay kicsit rizkosabb,de ha esszel vasarolsz nem lehet gond es egy kazal penzt sporolsz.Foleg a Mo.-i arakhoz kepest.En 6 eve ebay-ezek es szeretem,nem szivtam meg meg.Hong-kong-i vasarlasok rizikosak,de a paypal alltal biztosiva vagy.Lenyeg,ha nem vagy biztos valamiben,kerdezd az eladot,feedback nem mindig segit.
De mindkettohoz kell 1 kinti ismeros,mert nem jellemzo hogy kuldenek Mo-ra.
Esetleg meg ajjanlom a Play.com-ot.Amazon szeru.
Tobb ezer ft-ot tudsz sporolni,ha ugyes vagy.

Amit elfelejtettem,hogy a kereskedotol veszel tuti kapsz szamlat igy a garancia is rendben lesz amit Mo.-on is el kell fogadniuk.
Otthoni markakereskedot NEM ajjanlom,csak ha 500e ft felett keresel.Igen is hozza lehet jutni jo aru cuccokert akar fel aron,megfelelo korultekintessel.

[ Szerkesztve ]

(#9765) riam válasza vili13 (#9763) üzenetére


riam
tag

Egy mdr-nc022 nekem is porosodik a fiókomban, sajnos tényleg nem túl jó, lényegesen kisebb tere van mint az ex85-nek, és basszusban is gyengébb. Kár érte, nekem különben kényelmes is (pont beleillik a fülembe), és a zajszűrés se jönne rosszul. Idővel talán én is beruháznék egy ie8-ra, de egyenlőre nem tudnék rá ennyit áldozni. Érdekelne hogy mekkora "tere" van, mert nálam ez egy nagyon lényeges szempont.

(#9766) Dave™ válasza vili13 (#9763) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az idézett rész előtt volt egy szerintem is, azt is hozzá másolhattad volna. Van CX400-am és EX082-m, számomra ez utóbbinak sokkal szebb a hangja. A CX95 nem is ez az árkategória. Selejtnek nevezni is elég erős szerintem, lényegében egy EX85-ös. A kialakítás sem rossz meglátásom szerint, nagyobb hangszóró=nagyobb membrán, és nagyon ügyesen van megoldva a 300/500-ban. Eltérő vélemény, megértem ha neked nem tetszik, nem értünk egyet.

(#9767) plus44


plus44
veterán

Visszaolvasva nem nagyon volrt erről szó. Valakinek van valamilyen tapasztalata az Ultimate Ears 700-as típusú fülhallgatóról. (már 30k alatt lehet kapni és érdekelne, hogy mennyire éri meg, vagy ilyen árban (30k max!!) mik a legjobbak)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9768) Zinho válasza vili13 (#9763) üzenetére


Zinho
aktív tag

Sony-val én is pórul jártam, sikerült kifognom a "szétmállós" madzagú valamelyik EX-et... De ugyanakkor több helyről hallottam cca 1 év után elhalkuló (márkaképviseletben, és nem "máshonnan" vett eredeti) cx300-ról is.

Az elfordított hangszórós elrendezés miért tűnik rosszabbnak neked?

Igazán vicces volt ez a Sony vs Sennheiser dolog, főleg hogy mindkét cég alsókategóriás tömegtermékeiről ment a vita... leginkább az a baj, hogy itthon nem nagyon ismerünk más márkákat, holott már Angliában is kb. 5x több gyártó termékei közül választhatunk. Nem egy cég fülesei jobbak mind abszolút értelemben, mind ár/érték arányban... Akinek kicsit több pénze van a dologra, nézzen szét külföldön! (10e ft felett már lehet hogy érdemes.)
De azt tényleg el kéne felejteni, hogy hűűű x évtizede gyárt xy cég, akkor csak minőségi lehet. Baromság.

(#9769) Zinho válasza plus44 (#9767) üzenetére


Zinho
aktív tag

Ilyen kategóriában már elég kevés a tapasztalat kishazánkban.
Ajánlom a head-fi fórumait, főleg ezt a topikot.
Így kapásból még ezek jutnak eszembe, amiknek utánanézhetsz: Head-Direct RE0, Monster Turbine Pro Gold, JAYS q-JAYS... bár nem tudom ezek 30e alatt vannak-e, de korábban jókat olvastam róluk.

(#9770) riam válasza Zinho (#9768) üzenetére


riam
tag

Az a baj, hogy ha találunk is olyat, amit szívesen megpróbálnánk más gyártótól, más kategóriából, nem túl sok tapasztalatot hallhatunk róla, ill sok esetben elég eltérőek azok is. Meghallgatni meg sajnos nem lehet, így sokan, pl én is nehezen szánom rá magam hogy meghallgatás nélkül komolyabb összeget kiadjak egy jobb fülesre, mert mi van akkor ha nekem mégse tetszik...Az lenne jó, ha árulnának mellé külön gumiharangot, amivel meg is hallgathatnánk, és ha nem tetszik, csak a azt buktuk, ha meg jó, akkor egyel több lesz tartalékba... persze ilyen nem létezik..sajnos

(#9771) plus44 válasza Zinho (#9769) üzenetére


plus44
veterán

Köszi ez sokat segített. Azt hiszem maradok ennél a modellnél.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9772) riam válasza Zinho (#9769) üzenetére


riam
tag

Ez tényleg jó, köszi!

(#9773) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok! A JBL Roxy Reference 250-ről mi a vélemény?

(#9774) themebuilder válasza Dave™ (#9766) üzenetére


themebuilder
senior tag

Mikor jössz már rá végre, hogy a régi CX 400 nem úgy szól, mint az újabb CX 400-II Precision?

A CX 400-as hangzását a legtöbb esetben felülmúlja a új CX 300-II Precision is.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9775) k. válasza hibavissza (#9739) üzenetére


k.
őstag

"adott termék használható legyen és ez manapság (kb. 15 éve) nem mondható el a sony termékeiről sajnos....."

Hát erre felrögött az itthon lévő a kb 50 Sony cuccom nagyrésze:D

Nade:
Láttátok az új EX füleseket. Ami speciel engem érdekel-bár csak elméleti szinten, fillérem nincs rá, az az EX1000. 135k, és iszonyat komolyan néz ki. A kérdés csak az, majd a tesztek igazolják, hogy megér-e ennyit:D
EX1000

[ Szerkesztve ]

(#9776) ludsimon válasza k. (#9775) üzenetére


ludsimon
veterán

Azt én valahogy sose értettem minek gyártanak ilyen drága füleseket. :F

50k is sok egy fülesért, de 135k? :F

Nem azért, de aki nagyon pro az fejhallgatót vesz ennyiért nem pedig fülhallgatót.
Legalábbis én nem hallottam még ilyenről.

undefined

(#9777) dudika10 válasza ludsimon (#9776) üzenetére


dudika10
veterán

Monitorozás is létezik nem csak MP3-on zenehallgatás. ;)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9778) k. válasza ludsimon (#9776) üzenetére


k.
őstag

Van annyiért Sony fejhallgató, gondolom ezt azoknak szánták akik aztán fullosan whitefülüek, és nem birják ki ha valami nem úgy szól ahogy kéne. Jah meg marketing bullshit, hogy én ide belinkelljem, hogy bezzeg a Sony ezt is tudja és hűdejó:D

(#9779) Zinho válasza ludsimon (#9776) üzenetére


Zinho
aktív tag

Igen, a rettenetesen gazdagokon kívül elsősorban a zenészek a fő célközönség :)

(#9780) attika89 válasza k. (#9778) üzenetére


attika89
senior tag

"gondolom ezt azoknak szánták akik aztán fullosan whitefülüek, és nem birják ki ha valami nem úgy szól ahogy kéne."

Nah az ilyeneknek a IEM a customoknál kezdődik, mint a JH13, JH16 és hasonlók...mondjuk ezek már $ezresen felüliek....de ha meg van rá a keret nem érdemes conzumer fülesekkel foglalkozni....
A fejhallgatóról meg a HD800-nál, Beyer T1-nél, meg K1000-nél beszélnek arrafelé :K
Én is ilyen lennék, ha megengedhetném magamnak... :P

Nem lepődnék meg, ha ez kicsit túl lenne árazva...

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#9781) k. válasza attika89 (#9780) üzenetére


k.
őstag

De ne felejtsük el, hogy a Sony tömeggyártó-abból mondjuk a felsöbb része- ergo nem fog neked 200k-ért fülest csinálni. Ez is inkább reprezentatív dolog, hogy nekünk van. Ugyanugy volt régen a QUALIA sorozata, ott is voltak olyan cuccok hogy az ember szeme ketté állt, és eladtak belőle 2000 db-ot. Egy ps2ből egy hét alatt elvittek 3× ennyit.

(#9782) attika89 válasza k. (#9781) üzenetére


attika89
senior tag

Ez igaz!
A QUALIA pedig egy gyönyörű fejhallgató szerintem, bár sokat nem olvastam róla (a hangjáról)

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#9783) k. válasza attika89 (#9782) üzenetére


k.
őstag

Hát hangról nehéz olvasni, max az élményekről lehet:D ;]

Egyébként nekem ami ott nagyon tetszik az a minidiscjük. Eléggé baró cucc volt:)
Kár, hogy jött a japó igazgató helyébe az új angol-vagy amcsi?- igazgató és ezeket-az aiboval együtt- megszüntette.

(#9784) vili13 válasza riam (#9765) üzenetére


vili13
őstag

Ezek szerint helytálló a sejtésem, hogy ezek a tartozék fülesek azért nem érik el a hasonló kialakítású ex85 szintjét. Az ie8-nak meg van tere bőven, nagyobb fejhallgatókéval vetekszik.

Dave™:

Valóban nagyjából egy kategória lehet a cx400 meg az ex082, nagyon különböző hangzással és kompromisszumokkal, és pontosan értem, hogy neked az utóbbi jobban tetszik. Nem egyértelműen jobb viszont mindenkinek, és az újabb cx300-II vagy cx400-II akár simán felülmúlhatja. Az meg nem egészen igaz, hogy az ex082 lényegében ex85 lenne, szinte biztos, hogy nem szól úgy, és állítom, hogy e téren hasonló tévedésben vagy, mint akinek hamis fülese van eredeti helyett.

Zinho:

Nekem is volt szerencsém a mállós sorozathoz, de ettől eltekintve sem igazán tudok évekig működő Sony fülesről. A Sennheiser fülesek tapasztalatom szerint tovább húzhatják körültekintő használat mellett, persze nem örök életűek, de eleve 2 év garanciával adják.

Az elfordított hangszóró meg azért nem jó, mert jobban kiáll a fülemből, ami sok esetben zavarna. Azt meg egyszerűen csak rossz ötletnek tartom, hogy a membrán két széle ennyire különböző távolságra legyen a fülemtől, nem tudom, mit csinálhat ez magas frekvenciákon a fázissal, de nem hiszem, hogy sok jót.

(#9785) p_adam válasza attika89 (#9782) üzenetére


p_adam
addikt

[link] (bár a hang leírása nincs részletezve)

(#9786) vili13 válasza ludsimon (#9776) üzenetére


vili13
őstag

A drága fülesek hiszed vagy sem, többnyire tényleg jobban is szólnak a középkategóriánál, és hordozhatóság terén nehezen válthatóak ki egy drágább fejhallgatóval. Tesco gazdaságos kerékpáron kellene töltened pár napot szerintem, és átgondolni közben ezt a kérdést. :)

(#9787) themebuilder


themebuilder
senior tag

(#9788) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Sziasztok!
Egy hete vettem egy cx300as eredeti fülest. Sajnos a hangzásvilága nem igazán az én ízlésem. Rengeteg a basszus és szinte minden mást elnyom.
Szeretnék venni egy másik fülest, ami kicsit jobban igazodik a stílusomhoz. Tudnátok ajánlani valamilyen minőségibb fülest 20 ezer körül? Esetleg egy picit több is lehet.
Zenei stílusom: rock, metal, blues és kevéske jazz.

Köszönöm előre is.

( iem fülesre gondoltam)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9789) themebuilder válasza ToMmY_hun (#9788) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sennheiser-ből ezeket lenne érdemes megvizsgálnod:

Sennheiser CX 400-II Precision - Natural Sound (Természetes hangzás) Nem olyan túlzó basszusa, mint a CX 300-II Precision-nak, bármilyen típusú zenéhez tökéletes, hangerőszabályzóval 13eFt

Sennheiser CX 550 Style II - Natural Sound (Természetes hangzás, a CX 95 utódja) 22eFt

Sennheiser IE 6 29eFt

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9790) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Köszi a fülesajlánlásokat! Közben találtam egy AKG fülest is, ami versenyben van:)
Róla is tudnál esetleg mondani valamit?
[AKG K 370]

Még egy kérdésem lenne:egy iphone 3gs milyen minőségű lejátszó?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9791) attika89 válasza p_adam (#9785) üzenetére


attika89
senior tag

Köszi!
Nem semmi cuccok vannak ott!
Nekem a legmeglepőbb az egészben: #7 "Awesome setup and pics Laszlo" :Y
Betojok!

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#9792) Peat;) válasza ToMmY_hun (#9790) üzenetére


Peat;)
veterán

AKG-t szerintem ne,a drágább fülesei nem szólnak olyan jól mint amennyibe kerülnek, tesztek és vélemények alapján.

Az iphone3gs egy középkategóriás lejátszó, ha e mellett döntesz én nyugodt szívvel ajánlom a klipsch s4i-t. Ez apple kiadású változat, így vannak kezelőgombok és mikrofon rajta, nem kell elővenni mindig a készüléket. E mellett a minősége messze felülmúlja a cx300-at. Ebben is van basszus de közel nem annyi, nem nyomja el a többi tartományt, nem dobozhangú és sokkal jobban átjönnek az apró hangok, szetero hatás stb.

Ha nem iphonehoz veszel fülest, hanem egy normálisabb mp3 lejátszóhoz akkor IE6-ot ajánlanám én is, vagy sima klipsch s4-et.

[ Szerkesztve ]

(#9793) mhorvat válasza vili13 (#9784) üzenetére


mhorvat
senior tag

Csak hogy tarkább legyen a kép, én meg állítom, hogy EX82 és EX85-ös igenis tud ugyanolyan jól szólni. Persze függ attól is, mennyire bejáratottat próbál ki az ember, meg miről/milyen zenét. Én úgy 2-2,5 évig nyúztam a lejátszómhoz kapott EX82-est, aztán megtört a hosszabbító kábele. Azóta már csak PC-hez használom, ragasztott már a füles kábele is, de (lekopogom) szól, 4. éve. Persze lejátszóhoz kénytelen voltam venni egy másik fülest, először nagyon mellényúltam egy AKG K340-essel (hál' Isten visszakaptam az árát), majd lett egy CX400 II-es. Én relatíve érzékeny vagyok a zene minőségére, pontosabban próbálok annyira érzékeny lenni rá, amennyire a keret engedi. A CX400 II-vel bele lehet feledkezni a zenehallgatásba, legalábbis úgy biztos, hogy nem próbált még az ember 30.000 Ft feletti füleseket, akárcsak én. Ami pedig a CX400 II vs. EX85-öt illeti, inkább máshogy szólnak, mintsem jobban/szarabbul. A Sony-t én kiegyenlítettebbnek érzem, kicsit bársonyosabbnak, a Sennheiser élesebb hangon szólaltatja meg a muzsikát, de határozottan szépen. A CX400 II-est ajánlom mindenféle zenéhez, mivel jómagam is igen sokféle stílust kedvelek.

De, hogy visszakanyarodjunk az EX82 vs. EX85 témára, szerintem hangzásvilágban erős túlzás azt mondani, hogy van köztük különbség. Egymás után próbálgattam őket, ugyanarra a forrásra kötve, nyugodt körülmények között és csak hangerő tekintetében volt különbség. Aki pedig nem akarja a szívét fájdítani a köztudottan jobb 30e Ft feletti fülesekkel, ne tegyen a fülébe addig, amíg nincs rá pénze. Mert utána nyilván még többnek érzi a kompromisszumot, amit egy 20e alatti fülessel kap.

(#9794) Krisztian101 válasza Peat;) (#9792) üzenetére


Krisztian101
tag

Érdekes amit írsz, légyszives ne Sennheiser CX300 (8k)-hoz hasonlíts egy klipsch s4i (~25k) prémium fülhallgatót, Ez így félrevezető és vicces!

"E mellett a minősége messze felülmúlja a cx300-at" :Y basszus remélem is 3X annyiér :C

(#9795) attika89 válasza Krisztian101 (#9794) üzenetére


attika89
senior tag

"légyszives ne Sennheiser CX300 (8k)-hoz hasonlíts egy klipsch s4i (~25k) prémium fülhallgatót,"

Ez azért kicsit erős!

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#9796) Krisztian101 válasza attika89 (#9795) üzenetére


Krisztian101
tag

Jaj elnézést kollega nem prémium, csak ezt olvastam, mikor beírtam a gogliba, de sztem átlag fizuból élőknek 8k és 25k közötti különbség az már "prémium", de igen objektíven igazad van 300k a prémium, remélem most már helyén vannak kezelve a fogalmak.

[ Szerkesztve ]

(#9797) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Köszi mindenkinek az ajánlásokat!
Jelenleg akkor úgy néz ki a helyzet hogy Klipsch s4 (esetleg az i változat, bár ez nem igazán számít nekem) vs. Sennheiser CX 550 Style II.

Ezek közül melyiket válasszam szerintetek, vagy ez már csak egyéni ízlés kérdése?

Zenei stílus: rock, metal, jazz, blues

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9798) attika89 válasza Krisztian101 (#9796) üzenetére


attika89
senior tag

Én értem és igazad van! De a füles maga nem prémium (attól még jó!), még ha az ára itthon annak is mondható....

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#9799) Krisztian101 válasza attika89 (#9798) üzenetére


Krisztian101
tag

Vágom, nem is kétlem h. jó -e, csak nem vele egy árkategóriába tartozó termékkel van összehasonlítva ami butaság és félrevezető, de lehet, hogy erre nem figyelt a kollega, ezért meg tessék figyelni....egy Opelnál csak jobb már egy Porsche...annyi pénzé...stb..

(#9800) attika89 válasza ToMmY_hun (#9797) üzenetére


attika89
senior tag

Helló!
A CX 550 Style II lényegében ugyan az, mint a CX95, amit én nagyon szerettem...
A Klipsch s4-et a legtöbben írtó kényelmesnek tartják és nagyrészt előrelépésnek tekintik a CX95-höz képest... :U
viszont sokan nem szeretik a nagyon vékony kábelt...

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.