Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) picur220 válasza 69er (#9299) üzenetére


picur220
veterán

Én nem nagyon vennék pio fülest, nem a legjobbak hangzás szempontjából. Ha jó hangot akarsz, vegyél Panasonic HJE300-ast, elnyűhetetlen a kábele meg a csatijai, és kb úgy szól, mint egy CX300. Tudom, mert nekem van mindkettő:DDD

(#9302) themebuilder válasza 69er (#9299) üzenetére


themebuilder
senior tag

Tanácsom:

Adj még egy esélyt a Sennheiser CX 300-II Precision-nak (Trance Edition :U )

Valószínűleg kifoghattál egy gyári hibás példányt
Ennél a CX 400-II Precision jobb, de kicsit kevesebb basszussal, viszont reálisabb hangzással természetesen kicsit drágábban

Én próbálgattam, többféle fülest (AKG, Thomson, Philips, Logitech, stb), de ha hangzást nézzük akkor a Sennheisert a kategóriában csak alulról közelítik és ár/teljesítmény mutatóban is

Ezek az újabb fajta feljavított (II Series) Sennheiserek nagyon el vannak találva, jól belőtte őket a gyártó a megfelelő szintekre

Biztosan nem rossz az a Pioneer se, de amit én írtam le az biztosan best-buy.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9303) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Olvasgattam már vissza valamennyi hsz-t, de sürgősen kellene vélemény: sennheiser cx300II vagy akg 330? Mindkettőt be tudnám szerezni úgy néz ki max 3-4 ezerből, és nem tudok dönteni, lg arénához kellene, gondolom mindkettő jobban szól a telefon agybadugós gyári fülesénél. Köszönöm előre is a segítséget :R

(#9304) Norbi21 válasza Norbi21 (#9303) üzenetére


Norbi21
senior tag

Közben megvettem a cx 300II-őt teljesen újonnan, garival 2700 ft-ért, úgy gondoltam ennyiért nem érdemes kihagyni, akg-t pedig közel a duplájába találtam csak, gondolom akkora különbség azért nincsen közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#9305) dudika10 válasza Norbi21 (#9304) üzenetére


dudika10
veterán

Nem akarok ünneprontó lenni, de ennyiért sanszos hogy nem eredeti. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9306) Norbi21 válasza dudika10 (#9305) üzenetére


Norbi21
senior tag

Erről lenne szó: cx300.

Bízom benne, hogy eredeti, azért is mertem megvenni, de annyira nem értek hozzá :U

(#9307) dudika10 válasza Norbi21 (#9306) üzenetére


dudika10
veterán

Google-ban biztos találsz fake vs genuine összehasonlítást.
Nem tudom, hogy a régi CX300-as összehasonlítások jók-e CX300II-hez is, majd valaki megmondja aki jobban otthon van a témában mint én. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9308) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Agybadugós, 3,5mm jackes fülhallgatóra lenne szükségem(RIP HPM-70 :O ) a következő felállásban:
Rövid(mint a SE/Samsung felsőrész, de kialakításra inkább előbbi), mikrofon nélkül, átalakíthatóba dugható.
vagy:
Hosszú, mikrofonnal, egy jacken. Ja, és ezen mindenképp legyen csipesz.
Néztem a JBL Roxy Reference 250-et, abból a kék nem is lenne rossz, csak az a gondom, hogy nem tudom, igazából mekkora. A SE felsőrésszel a fülemben pont fel tudtam úgy venni a bukót, hogy ne nyomja bele a fülembe, és ne is fordítsa el egyáltalán, ezzel zajokat beengedve. Ezt a Samsunggal már nem tudom megcsinálni, mert valamivel nagyobb, mint a SE, és mindkettő probléma jelentkezik. A csipeszt meg sikerült letörnöm az átalakítóról, így inkább a hosszabb megoldás lenne szimpatikus.
Keret: max 6-7k, lehetőleg gumiharangokkal együtt. Olyan ehlyről kéne, ahol nem a legdrágább a szállítás. 2,5k-t nem akarok kifizetni egy ilyen kis tételű cuccra.
Előre is köszi. :R
szerk.: Vatera, teszvesz, expressz kizárva, csak webshop/hwapró. Szín mindegy, csak ne rózsaszín. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9309) dudika10 válasza CHIPman (#9308) üzenetére


dudika10
veterán

Sejtésem szerint nem fog működni úgy, ahogy Te azt elképzeled. A mikrofonos megoldásokhoz nem jó a szabvány jack márpedig erős a gyanúm, hogy a SE-hez adott kis átalakító sima, szabvány jack-el rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9310) CHIPman válasza dudika10 (#9309) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A SE-hez adott átalakító FastPort-tal rendelkezik, azzal a válaszadónak nem kell foglalkoznia. Nekem Samsungba kell, van rajta Jack, és van hozzá szintén jackes, mikrofonos átalakító(inkább hosszabbító+mikrofon, mert a végén is jack van) is, amiről letörtem a csiptetőt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9311) themebuilder válasza dudika10 (#9307) üzenetére


themebuilder
senior tag

Elképzelhető, hogy valódi csak az eladó elfelejtett beállítani minimálárat :B

Bár gyanúsan olcsó.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9312) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Eladó Klipsch Image S4i nálam, sürgős. Aki most akar prémium fülest venni jó áron, ne kíméljen. Részletek itt.

(#9313) CHIPman válasza CHIPman (#9308) üzenetére


CHIPman
nagyúr

fel.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9314) CHIPman válasza CHIPman (#9308) üzenetére


CHIPman
nagyúr

És megint. Jó lenne még ma megrendelni, hogy hétfőn jöjjön.
Valaki mondja el legyen szíves a most kapható legjobbakat ilyen áron, előnyöket-hátrányokat. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9315) jubilleum válasza CHIPman (#9308) üzenetére


jubilleum
senior tag

Én Sennheiser CX550 füléhalgatót használok. Hangminőség majdnem hogy hibátlan, a mélyekkel nem vagyok kibékülve, de szerintem ebben a méretben nem nagyon lehet jobbat, illetve ez rövid, mondjuk hosszabb az "SE felső részénél" de én ennél rövidebbet nem találtam. Ami negatívum azaz ára, ami nem magas, csak sok pénzbe kerül.

(#9316) jubilleum


jubilleum
senior tag

Felmerült bennem egy kérdés:
Van olyan Bluetooth-os fülhallgató ami ami szebben szól egy komolyabb vezetékes fülhallgatónál?
(én esetemben a a vezetékes fülhallgató CX-550 Stlye II)

(#9317) CHIPman válasza jubilleum (#9315) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Köszi a választ. Ez tényleg elég drága, a 6-7k is a legfelső határ lenne. A HPM-70-et anno 3,5k-ért vettem, és 3 évig bírta.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9318) zolimage


zolimage
csendes tag

Hello mindenki!

Fülhallgatót szeretnék vásárolni a Sony Ericsson W760i telefonomhoz.
Szeretnék jó hangminőséget, bár bevallom, nekem a HPM-70 hangminősége sem tűnt rossznak. (viszont gyakran kiesett a fülemből gyalogláskor és biciklizéskor)
Tudnátok esetleg úgy 5000 Ft körül ajánlani valami jó fülhallgatót? 3,5 mm-es jack dugósat, persze.
Vaterán nézegelődöm az olcsó postaköltség miatt, először kinéztem magamnak 4ezerért a Sony MDR-EX 700-ast (eladó szerint OEM, gyári, új stb.) de miután megláttam, hogy újonnan 80000 Ft körül van, akkor rájöttem, hogy a kínaiak keze lehet a dologban.

Néztem még 3500-ért a Sony MDR-EX82-t, 4000-ért az AKG K 321-est és 5000-ért az AKG K 330-ast. Ezek is gyanúsak, de már reálisabbak. Vajon eredetiek? Milyen típusokat ajánlanátok még?
Kösz előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#9319) zolimage


zolimage
csendes tag

Az előző hozzászólásom után elolvastam jópárszáz hozzászólást visszamenőleg és ha minden igaz, akkor számomra a Sennheiser CX 300 az igazi. (várom az ellenvéleményeket) Két kérdésem lenne: Mi a különbség (az árukon kívül) a CX 300 és a CX 300 II között?
Másik, fontos kérdés: Tudnátok mondani tényleg eredetit áruló, megbízható eladókat itt PH-n, vagy máshol? (nyilvánvalóan azokra gondolok, akik a fenti kettő fülest olcsón adják)

(#9320) themebuilder válasza zolimage (#9319) üzenetére


themebuilder
senior tag

Sennheiser streetwear (mx, px, hd, cx) szériák :U

Sony füleseket nem tartom sokra.

OEM magyarul annyit jelent a füleseknél, hogy hamis.

Ebay, vatera, teszvesz-en több a hamisítvány, mint az eredeti

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9321) zoliur válasza picur220 (#9301) üzenetére


zoliur
csendes tag

Hol lehet még Panát kapni?

(#9322) l.krisz80 válasza zolimage (#9319) üzenetére


l.krisz80
csendes tag

Elvileg a cx300 II az újabb és valamennyivel másabb is a hangja. De nem hiszem, hogy olyan sokban különbözne a másiktól. Nekem cx400 van és nekem jobban tetszik a hangja mint a haverom cx300II-sa. Ha teheted próbáld ki őket előtte.

(#9323) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Udv.
Tovabbra is foglalatoskodom fulesek javitasaval.
Mivel regebben sokan mondtak, hogy minosegi fulesekhez Neutrik csati dukal, igy vegul egy forumtars segitsegevel talaltam egy helyet, ahol be tudom szerezni.
Javitgatomis sorra az AKG fuleseket, es multkor egy Klipsch is atesett egy csatlakozo cseren.
Ha valakinek hasonlo problemaja van, keressen meg!

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9324) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Udv.
Tovabbra is foglalatoskodom fulesek javitasaval.
Mivel regebben sokan mondtak, hogy minosegi fulesekhez Neutrik csati dukal, igy vegul egy forumtars segitsegevel talaltam egy helyet, ahol be tudom szerezni.
Javitgatomis sorra az AKG fuleseket, es multkor egy Klipsch is atesett egy csatlakozo cseren.
Ha valakinek hasonlo problemaja van, keressen meg!

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9325) dni


dni
őstag

Sziasztok!

maximuska89-től vásárolt már vki fülest? Érdemes tőle vásárolni CX400II-őt

Mielőbbi válaszaitokat előre is köszönöm

(#9326) LeeFH


LeeFH
csendes tag

Sziasztok!

20k környékén keresek agybadugós fülhallgatót, olyat, amelyik a mélyebb tartományokban is jól teljesít. Egy cikknyire voltam attól, hogy berendeljek egy HEAD-DIRECT RE0-t, de mint kiderült, a mély hangokat elég gyengén adja vissza. (Bár nem tudom, hogy ezt 2 évnyi CX500 után mennyire hallottam volna ki)

Mindenesetre most meginogtam egy picit. Sokfajta zenét hallgatok, ebből gyakori a mélyre hangolt muzsika, emiatt a legjobb opció talán egy olyan fülhallgató lenne, ami mindegyik tartományban jól vissza képes adni. Köszi előre is a segítségeteket!

ui.: mit kell érteni "analitikus hangzás" alatt?

(#9327) dni válasza dni (#9325) üzenetére


dni
őstag

Ma vettem tőle egy CX400II-őt, a neten található képek alapján minden rendben van a fülessel. Maximuska is korrekt volt.

Kicsit tartottam a szimmetrikus kábeltől, de teljen renden van. A kábel hossza nőtt a CX300-hoz képest ami szintén pozitív. A hangzás sem rossz de még be kell járatni.

Köszönöm a korábbi tanácsokat-

(#9328) dni


dni
őstag

Készítettem egy lejátszási listát az új CX400II-es füles bejáratásához , mi a véleményetek? (A lista végén egy öt perces szünet található.)

[ Szerkesztve ]

(#9329) jubilleum


jubilleum
senior tag

Na ez nekem új.
Egy fülhallgatót be kell járatni? Miért is pontosan?

(#9330) dudika10 válasza jubilleum (#9329) üzenetére


dudika10
veterán

Mert változik a hangja.
Nem csak fülhallgatót, a fejhallgatót vagy a hangfalat ugyan úgy.

Egész nagy viták vannak róla, hogy hogyan és mennyi ideig kell járatni őket. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9331) Shufny válasza LeeFH (#9326) üzenetére


Shufny
őstag

Továbbra is joker, folyamatosan frissülő tesztjét, ajánlanám figyelmedbe. Aztán ott van ClieOS hasonló munkája. Ennek is van egy összefoglaló listája itt.

Én azt ajánlom, hogy a listákat csak navigáláshoz használjátok. A kb egy szinten lévő fülesek között a különbség subjektív, szóval inkább számít mit ír a hangjáról, mint a pontszám. Azt hozzáteszem még, hogy joker az analitikusabb hangzást kedveli, ClieOS meg úgy tűnik sokkal jobban szereti a divatos mid-bass kiemelőset.

A head-fi link mondjuk arra enged következtetni, hogy ezek alapján nézted ki az RE0 -t is. :)
Ez esetben az a baj, hogy valószínűleg te sem tudod igazából milyet szeretnél. Erre mondják mindig, hogy ki kell próbálni, ami IEM -ek esetében különösen nehéz, ha nem lehetetlen. :(
Analitikus hangzásnak az ideálishoz közelit szokták hívni. Kiegyenlített frekvencia átvitel, és szinezésmentesség. Ezt azonban nem feltétlenül szereti az ember. Már írtam korábban, hogy egyszerűbb lenne a hangcuccok értékelése, ha az lenne a jobb, ami minnél közelebb van az ideálishoz, de annak csak úgy lenne értelme, ha a zenét ehhez csinálnák, és azon múlna minden. (még akkor is bejöhet, hogy valakinek jobban tetszik módosítva a zene szóval értelmetlen ilyenen filózni igazából :)) )

Szóval: a CX500 elvileg nagy mid-bass kiemeléssel rendelkezik, ha ahhoz vagy szokva, illetve ezt szereted, akkor könnyen lehet, hogy az RE0 nagyon erőtlennek fog tűnni, és kellemetlenül élesnek. Egyébként természetesen hozzá lehet szokni az új dolgokhoz, és sok esetben jobb lehet, ha átszoktatod magad, mert amint megszokod az eleinte zavaró tulajdonságokat, észreveszed, hogy előtérbe kerültek fasza dolgok a zenében, amiket eddig nem vehettél észre. Tehát szerintem így simán lehet hogy az RE0 a legjobb választás.
Én egyébként hasonló okból (nagyon szeretem a basszust) nem mertem bevállalni az RE0 -t, de lehet jobb lett volna. Végül $50 -ért vettem egy Brainwavz M2 -t (most már 60, mert csak előrendelésben volt annyi). Tekintve, hogy nincs saját IEM tapasztaltom, így nem tudok sokat segíteni. Nagyon jó benyomást tett rám, de természetesen közel sem high-end, nem tudom a többiek hogy teljesítenek hozzáképest (de a tippem az, hogy az RE0 megéri a +20 dollárt).
Ha mindenképpen erősebb basszust akarsz, akkor a reviewk alapján a Fischer Audio Eterna vagy a Hippo VB lenne a jó választás. Nyugottan keressgélj rá a magasabb árúakra is, mert világszerte nagyon kemény árkülönbségek tudnak lenni. MattX például vett nemrég Amazonról egy Monster Turbine -t ~25k -ért, bár asszem gari nélkül. (így lehet az is, hogy ami náluk best buy mert 40 font a sarki boltban, az nálunk csak ~40k -ért beszerezhető).

[ Szerkesztve ]

(#9332) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!

kinéztem egy bt headsetet egy sonyericsson mw600-t.
két samsung mobillal használnám egy gt i-8000-rel és egy e2120-szal.
szerintetek kompatibilis lehet ezekkel a headset? (a se honlapján nincs a kompatibilis eszközök között ez a kettő)
futárral hozatnám és ha nem jó a telefonokkal akkor elállhatok a vásárlástól vagy a nyakamon marad?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9333) LeeFH válasza Shufny (#9331) üzenetére


LeeFH
csendes tag

Húú, köszönöm szépen a kimerítő választ!

Így igaz, egyetlen kiindulási pontom a head-fi "toplistája" volt; úgyhogy ezzel a három forrással most nagyon kisegítettél! Köszönöm! Azt hiszem kezdetnek nincs is nagyon más hátra, mint szépen átolvasni ezeket a teszteket, lesz itt mérlegelés, főleg magamat ismerve. Ha esetleg valahol megakadtam, remélem még számíthatok a szakértelmedre! Köszi még egyszer!

(#9334) Járókeret


Járókeret
senior tag

Sziasztok!

Elromlott a sony fülesem az mp4-emhez, és lassan szeretnék egy újat venni,csak nem igazán tudom hogy milyet :S

A seenheiser márkát nagyon dícsérik (meg az árát is). Igazából nem vagyok egy nagy szakértő,de azért azt észreveszem,hogy ha valaminek doboz hangja van :S

szóval a kérdésem az hogy pár ezer (1000-3000) ft között milyet vegyek?

köszönöm

üdv.

(#9335) dudika10 válasza Járókeret (#9334) üzenetére


dudika10
veterán

Tegyél hozzá még egy kicsit és minimum egy CX300II-t vegyél szerintem.
1-2 ezer forintos vackokat nem érdemes venni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9336) Járókeret válasza dudika10 (#9335) üzenetére


Járókeret
senior tag

ühüm. hát végülis majd ha lesz kessem akkor azaz 1-2 ezer tényleg nem számít:D

ja amúgy, leginkább metál-t hallgatok, szal a basszus, mély hangok fontosak:P nemtom hogy ez a füles mennyire megfelelő erre a célra.

(#9337) dudika10 válasza Járókeret (#9336) üzenetére


dudika10
veterán

Van egy jó kis basszuskiemelése. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9338) themebuilder válasza dudika10 (#9337) üzenetére


themebuilder
senior tag

Annyit tennék hozzá még, hogy:

Sennheiser CX 300-II Precision egyik nagy újítása a Precise Bass

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9339) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!
Barátom, akinél most ment tönkre a cx-400-as végülis csak megkért, hogy nézzek neki valami jó kis fülest, ezeket a gyártokat preferálja: AKG, Sennheiser és Creative.
Mondta, hogy olyan 10-15k környékén kéne neki valami olyasmi, amin lehetőség szerint mikrofon is van, hogy tudja használni az e52-esével headsetként, de amennyiben nem található ilyen rajta az sem túl nagy gond csak jó lenne!
Miket tudtok ajánlani? :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#9340) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek ez milyen fülhallgató? 500 Ft-ért tudnék egy ilyet venni használtan. Tudtok esetleg jobbat mondani 5k környékén? Mobilhoz kéne zenehallgatásra.

:R

(#9341) riam válasza Vasinger! (#9340) üzenetére


riam
tag

az eddig általam olvasott hsz-ek szerint a basszus iszonyat módon el van benne túlozva, közép, ill magas meg szinte nincs is benne..
500-at azért lehet hogy megér..

(#9342) Vasinger! válasza riam (#9341) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nos kipróbáltam. Mély van benne, egyébként nincs annyira eltúlozva legalább is én ezt mondom Z-2300 után. :D

De magas és közép nagyon halovány, így AKG K518 DJ után. :(

Esetleg jobbat tudtok mondani? Lehetőleg olyat, ami ugyanígy zárja a hangot mint a KOSS, mert nem szeretném, hogy a buszon az összes ember azt hallgassa, amit én. :(

(#9343) Z()L3


Z()L3
tag

Hali.
Arctic Sound E221-B-ről vélemények ?
Sennheiser MX460-at váltaná, ami szegény egy mosás áldozatává vált :D

(#9344) picur220 válasza Vasinger! (#9342) üzenetére


picur220
veterán

Csak jobbat tudunk mondani:DDD

Sennheiser CX300 mondjuk sokkal jobb, de szerintem CX500-at vagy CX400-II-t vegyél, ha van rá pénz, a PH-n tök olcsóak:D

Z()L3: sosem hallottam még róla...

themebuilder: és ez a gyakorlatban mit tesz? Marketingszöveg-feelingje van:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9345) Z()L3 válasza picur220 (#9344) üzenetére


Z()L3
tag

:D

Valami 4 ezer körüli vállalható minőségű fülest tudnál/tudnátok ajánlani ?

(#9346) dudika10 válasza Z()L3 (#9345) üzenetére


dudika10
veterán

Keress aprón CX300-at például. Olcsón hozzá lehet jutni manapság.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9347) Z()L3


Z()L3
tag

Sennheiser CX 200 Street II mennyivel jobb/rosszabb CX 300-nál ?

Esetleg Sennheiseren kívül más márkák ? AKG-ról is jókat hallottam, Sony-ról is.

[ Szerkesztve ]

(#9348) Z()L3


Z()L3
tag

Nagyon úgy tűnik hogy CX300 lessz.
Találtam egyet nagyon baráti áron.

Amúgy ezt a különböző noise-okkal való bejáratást mennyi ideig és meik noisal(okkal) érdemes csinálni ?

(#9349) Vasinger! válasza picur220 (#9344) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A Creative EP-630 mellett döntöttem és újonnan 2,5k-ért sokkal szimpibb mint Sennheiser 6-15k-ért.

Remélem nem bánom meg és valóban jó kis füles lesz. :K

(#9350) picur220 válasza Vasinger! (#9349) üzenetére


picur220
veterán

Az EP630 állítólag tökugyanaz, mint a CX300, csak más logóval, tesó még az AKG K324P, amin meg ugye AKG logo van:DDD


Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.