Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Zinho válasza baluka26 (#9948) üzenetére


Zinho
aktív tag

Azt sosem lehet tudni! ;] ;]
Amúgy én is ilyenre gyűjtök, már megvan a szállítási költség!

(#9952) baluka26 válasza Zinho (#9951) üzenetére


baluka26
veterán

Az mennyi 10ezer pénz?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9953) Zinho válasza baluka26 (#9952) üzenetére


Zinho
aktív tag

Hát én olyan 2e-rel számoltam, ha annál több, akkor megsértődöm, és lemondom a rendelést, mert pofátlanságnak tartom a drága kiszállítást! :DDD

(#9954) KeNTaGoN válasza baluka26 (#9948) üzenetére


KeNTaGoN
tag

ne ez az a kategoria, amira sosem lesz penzem
de egyelore nem is kellene, hisz az ilyen technika zeneszeknek kell monitor celra (ahogy a neve is mutatja)
en basszerozok, de sztem 2-3 jokora minitor lada sokkal faszabb mint egy ien IEM.
azt meg sose ertem meg, mi ertelme van 10eFt feletti fulest utcan hasznalni. keptelenseg kihasznalni.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9955) Zinho válasza KeNTaGoN (#9954) üzenetére


Zinho
aktív tag

Miért lenne képtelenség utcán kihasználni? Harmincezer ft-os kategóriáig komoly javulás hallható. Ugyanakkor azt aláírom, hogy ár/érték arányban már rosszabb vétel, de még lenyelhető, mert bőven van javulás (már akinek számít a minőség). Az utca/kombínó/Volvo busz zaját meg még pont szigetelik ezek.
Valaki korábban írta, hogy sokan több mint 100e ft-ot költenek telefonra, ahhoz képest hol van egy 30e ft-os füles. Pedig 30e ft-os jól kiválasztott fülessel, meg egy Sansa lejátszóval már tisztességes hangot lehet elővarázsolni. Dehát kinek ez kell, kinek az! Gusztus dolga :)

(#9956) baluka26 válasza Zinho (#9955) üzenetére


baluka26
veterán

Én mondjuk utcára egy Koss PortaPro-t vennék, és le van tudva a hordozható kategória :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9957) KeNTaGoN válasza baluka26 (#9956) üzenetére


KeNTaGoN
tag

na ez egy jo cuccosnak tunik.
ha vki el akar adni egy iet, akkor szoljon. 5 rugot adok erte barmikor.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9958) newlinechar


newlinechar
tag

Most már jó cx300ii-t kaptam. Nagyon jó hangzása van, csak ajánlani tudom, király basszus, nem kell félni hogy túlsok, mert a sok basszus jó :K
többi tartomány is szép, igaz nem hasonlítottam össze drágább fülesekkel de szerintem ez a füles nem hagy maga után kívánnivalót.
és még folyik a bejáratás pink noise-zal.

(#9959) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Megrendeltem a klispch image s4emet. Amint megjön írok róla egy rövidke véleményt :) remélem nem fogok csalódni benn.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9960) kkrisi


kkrisi
senior tag

#9926 valaki segítene nekem is? kööszi

(#9961) KeNTaGoN válasza ToMmY_hun (#9959) üzenetére


KeNTaGoN
tag

olyat mar javitottam.
mar mindegy, de en nem javasoltam volna neked ezt a tipust. 1/3 penzert kaphatsz ugyanilyen kepessegu AKG fulest. raadasul a csatija sem tul masszi, bar nagyon igenyes es minosegi a cumo. szepen aranyozott az erintkezoje is.
a hangszoro tores gatlojara viszont vigyazz, mert en elegge megviselt allapotban talalkoztam, az ezkoz ezen reszevel.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9962) Zinho válasza ToMmY_hun (#9959) üzenetére


Zinho
aktív tag

Szerintem nem fogsz benne csalódni. Kicsit színezi a hangot, de egészen dinamikusnak és tisztának mondják. Én ugyan nem próbáltam, de elég sokat olvastam róla, mert nekem is jelöltem volt. Legszembetűnőbb hátránya, hogy kicsit soknak mondják a basszusát.
Amúgy én szerintem nem kapnál még ilyen áron sem AKG-t ami hasonló lenne, nemhogy harmadáron. De ez csak az én véleményem :)

(#9963) KeNTaGoN válasza Zinho (#9962) üzenetére


KeNTaGoN
tag

hat en meg sajat fulemmel probaltam, es egyaltalan nem szol oan brutalisan jol. (persze rosszul sem)
a basszus sztem nem tul sok, csak vhogy az osszkep (osszhang) nem hatott meg engem.
am persze egy minosegi cucc, es sztem se fox csalodni. egyszeruen en tul draganak tartom...

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9964) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Egy cx 300 at akarok lecserélni rà. Azért remélem ahhoz képest minőségi ugrás lesz. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#9965) tzh válasza Dave™ (#9904) üzenetére


tzh
csendes tag

Kicsivel több, mint 2 éve nem írtam be ide, akkoriban vettem ex85-öt, aminek nemrég megtört az egyik ága épp a zsugorcsőnél. Nekem a kaparászás nem ment igazán, ellenben gyertyalángnál bevált az elméletem, hogy a szigetelőlakk gyúlékony, és egy pillanatra odatartva le is égett róla, majd kialudt (ez 0,5 másodperc). A hamuréteget utána már jóval könnyebb leszedni.
Az eredmény jó lett, ismét működik a füles úgy, mint eddig. Viszont maradt a gányolás a szigetelőszalaggal, de nálam nem szempont a szépségverseny.

(#9966) themebuilder válasza tzh (#9965) üzenetére


themebuilder
senior tag

Szigetelő szalag helyett biztos lett volna más igényesebb megoldás is.

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9967) tzh válasza themebuilder (#9966) üzenetére


tzh
csendes tag

Nem volt kéznél, és első szempont, hogy működjön, és hogy rögzítsen (a forrasztáson kívül).
Az esztétika olyasmi, hogy túracipőnél, terepfutócipőnél sem számít, mert jó eséllyel a legelső bevetéskor már senkit nem érdekel, hogy néz ki, ha nem jól funkcionál, vagy épp nagyon is jól funkcionál. (a példa annyiban sántít, hogy ott ráadásul a saras terepezésnél másodpecek alatt elvész az esztétikai érték) Rég megtanultam, hogy az a szempont, hogy hogy néz ki, hétköznapi, alkalmii ruhánál érdekes igazán.

(#9968) Krisztian101 válasza tzh (#9967) üzenetére


Krisztian101
tag

Teljesen igazad van, ha neked így jó akkor minek vesződjél ilyen pepecs dologgal :C ...én szem. szerint is inkább hozzáillő zsugorcsövet hanáltam volna :DD

(#9969) tzh válasza Krisztian101 (#9968) üzenetére


tzh
csendes tag

A dolgot bonyolította, hogy a törés már a leágazás után volt az egyik ágban, de még épp a meglévő zsugorcsőben, amit lehúzni nem sikerült, így le kellett vágnom róla (ez is elég pepecs volt, hogy közben ép vezeték ne sérüljön).
Ha új zsugorcsövet akarnék ráhúzni, le kellene vágnom a másik ágat is, mert egyik végén jack dugó, másik végén fülbedugós rész.
Biztos van így is észtétikus megoldás rá, de most még eléggé feldob az a tény, hogy működik, tehát nem kell azonnal kiadnom 15-20 ezret egy újra, hanem várhatok vele karácsonyig, akkor meg esetleg megajándékozhatnak egy újabbal, egy jobbal, netán szebbel is :DD

(#9970) Krisztian101 válasza tzh (#9969) üzenetére


Krisztian101
tag

Simán, de engem meg megajándékozhatsz a javítottal, ha lecseréled :DDD

(#9971) vycman


vycman
tag

Sziasztok! Creative Ep-630-ról mi a véleményetek? Illetve AKG K321-et néztem, de azt olvastam, hogy az nem annyira vált be sok embernek. Köszi. :)

(#9972) Peat;) válasza KeNTaGoN (#9963) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg AKG fülesekről szinte csak rosszat olvastam, leginkább a drága füleseiről, a 10k alatti kategóriában meg kb ott vannak mint sennheiser. Én cx55-ről váltottam klpischre és elég nagy minőségbeli ugrást tapasztaltam(külföldi fórumokon meg rengeteg ember rajtam kívül), pedig a cx55 is már 10k felett volt. Én nem tudom hogy kb 6700 forintért melyik AKG füles hozza a klpisch szintjét, de szerintem itt valami sántít..talán nem a legjobb méretű gumival próbáltad. Viszont valóban sérülékenyebbnek néz ki mint a cx55-öm, aki nyúzza a fülest, sportol vele annak én nem is ajánlanám.

Ami gagyi a klipschnél az a tartózacsi, azt lehet kukázni :)

[ Szerkesztve ]

(#9973) KeNTaGoN válasza Peat;) (#9972) üzenetére


KeNTaGoN
tag

most, hogy igy mondod, lehet, tenyleg a bogyoval volt gond, es azert nem vagott hatba...
zsugorcso vs. szigszallag:
mar evek ota nem hasznalok szigetelo szallagot. sajnos konnyen melle megy a ragaszto anyag, es abba bele ragad minden szutyok, pheej.
viszont ha vki ragaszkodik ehhez a modszerhez, annak javaslom a Tracon Electric markat. ez a legnormalisabb. sokkal jobb mint a "Sky" es hasonlo gazdasagos ragacsok. sztem a Patex/Henkel gyartmanyut is odaveri.
am viva zsugorcso!

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9974) Zinho válasza KeNTaGoN (#9973) üzenetére


Zinho
aktív tag

Az bizony lehet, én nem akartam vitába szállni veled, mert nem hallottam sem AKG-t sem Klipsch-t, ellenben rengeteget olvastam róluk külföldi fórumokon is, de az azért más :P
Szóval rengeteget számít a gumiharang. Én a PL50-et először utáltam, aztán kissé bejáratódott, de még kis Fiio erősítőt is használtam hozzá, mert nem volt mély, pedig nem vagyok oda a kiemelt basszusért (a cx300-nak is sokalltam már egy picit, hosszútávon nem volt jó hallgatni).
Aztán megvettem hozzá a Sony Hybridet, azóta a kis erősítő a fiókban pihen... a Soundmagic pedig qr***jól szól :)

A másik témához: tényleg a zsugorcsővel lehet e legszebben dolgozni :)

(#9975) Atus90


Atus90
csendes tag

Hali!

Én eddig egy Creative EP-630-ast használtam (pontosabban kettőt, az első kontaktos lett, a másodikat meg elhagytam). A kábel nem tűnt túl tartósnak, és eléggé félve használtam.
A hangzása viszont nagyon tetszett, elég erős basszus, agybadugós volta miatt szigelte a busz és metró zajának nagyrészét. A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e olyat ajánlani, amit tudok utazás közben használni, szépen szólaltatja meg a mélyeket és strapabíró is. Előnyben részesítem a Sennheisereket, mert bejöttek. Néztem a CX 300-II-t is, de ugyanolyannak tűnik, mint az EP-630, csak más a márka, meg jóval drágább. Árban olyan 4-5 ezerre gondoltam, de ha van vmi kiemelkedően jobb akkor többet is áldozok rá.

(#9976) mitlageri


mitlageri
csendes tag

Sziasztok!

Végül a Klipsch S4 mellett döntöttem, a napokban jött meg. Baromi jól szól, viszont csak akkor, ha jól van felhelyezve... Cserélgetem a gumikat össze vissza, de a kényelem+jó hangzás még csak úgy jött össze, ha a fülhallgatókból kijövő kábel nem lefelé, hanem előre néznek. Nem tudom... Így nagyon bejön, csak kicsit furán néz ki.

Valaki esetleg aki használ ilyet, megosztaná, hogy ő hogy használja? Tövig be kell ezt nyomni? Nálam a gumi az bent van teljesen, a műanyag részig benne van a fülembe.

(#9977) Zinho válasza mitlageri (#9976) üzenetére


Zinho
aktív tag

Mivel mindenkinek más a füle, meg a hallójárata, ezért Neked kell ezt kikísérletezni.
Minél beljebb van, annál jobb a basszus általában; ha nincs jól bent, nem jó méretű a gumiharang, akkor elvesznek a mély hangok, meg a hangszigetelés is ugye.

(#9978) Petro23


Petro23
csendes tag

Üdv mindenkinek
Vettem 1 hete egy Sennheiser IE 8at.
Brutálisan jol szol, de akadt némi anyagi problámám, szval megkell válnom töle
Sennheiser márkaboltbol számla gari doboz, minden megvan, kiprobálhato.
70ért vettem, a neten rendelhetö 50 ért , de hamisitják .....
én is 50ért adom, enyiért vki nagyon jol jár vele
csak telon léci: 30 754 08 23 , BP.

(#9979) Zinho válasza Petro23 (#9978) üzenetére


Zinho
aktív tag

Ennek nem éppen itt a helye.

(#9980) Vapor


Vapor
aktív tag

Hali!
Új fülhallgatót szeretnék, ami fontos lenne, hogy in-ear legyen, legyen iphonenal kompatibilis "távirányító" rajta (play-pause, vol +/-, next-prev), illetve, hogy szép basszusokat adjon.
Kb. 10k-t tudnék szánni rá, ha nagyon muszáj egy picit többet.
Mit ajánlotok?

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#9981) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, két kérdésem lenne a témában:

- Sony MDR-ED12 - ennek a kialakításnak mik az előnyei/hátrányai?

- Ezen 4 füli közül melyiket vennétek? (kialakítástól függetlenül!)

Panasonic RP-HJE170E-K
AKG K311
Sony MDR-ED12
TDK MCG300

Előre is köszönöm! :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#9982) Polllen válasza Vapor (#9980) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sennheiser MM50, 12k körül van újonnan, igaz ehhez csak play-pause-next-prev gomb van (erre lehet használni azt az egyszem gombot rajta), kompatibilis 3G és 3Gs-sel.

Ilyet nyüstöltem 1 évig, gyönyörűen szól.

18K körül van az új modelljük, amin már van hangerőszabályzó (az egyébként csak 3Gs-től felfelé működik egyébként is)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9983) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok.
Tervezek egy új füllhallgató vásárlást.
Sokat olvastam itt hamisítványokról.
Azonban az én jelöltem egy Akg k390 nc
Sk hírdetést láttam amiben olcsóbbak voltak jelentősen a bolti árnál a fülesek.
Lehet,hogy ezek hamisítványok.?!
Azonban az Akg k390nc sehol nincs árulva ilyen helyeken. Még a 370 se nagyon,
A vaterán van aki árulja 15 ért használtan.
Szerintetek ez is lehet hamisítvány?

(#9984) Zinho válasza Kloden (#9981) üzenetére


Zinho
aktív tag

Talán a Panasonicot, mintha korábban dícsérték volna itt egy páran... de lehet, hogy rosszul emlékszem :)

(#9985) KeNTaGoN válasza Kloden (#9981) üzenetére


KeNTaGoN
tag

A felsoroltak kozul en az AKG-t valasztanam, de a Sony is jo vetel lehet. Annak elvileg annyi elonye van az AKG-vel szemben, hogy valszeg tobb benne a basszus, viszont a K311-esnek joval nagyobb az erzekenysege, tehat a hangereje.
Ha szereted az agyba dugos kialakitast, akkor megfelelhet a Sony vagy a Pana is, bar engem gyoztek meg.
TDK-t feletsd el.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9986) themebuilder válasza Vapor (#9980) üzenetére


themebuilder
senior tag

Korábban már linkeltem ide:

Egy egyedi iPhone füles születéséről

vagy

Sennheiser MM50 iP

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9987) Kloden


Kloden
senior tag

Köszönöm a véleményeket!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#9988) iwtss


iwtss
tag

Sziasztok!
Egy füllhallgatót szeretnék venni.Mit ajánlotok? Mindennapi használatra kellene /mp3/laptop.
Néztem egy ilyet Katt.Erről mi a véleményetek ?

[ Szerkesztve ]

(#9989) KeNTaGoN válasza iwtss (#9988) üzenetére


KeNTaGoN
tag

szvsz csodat ne varj tole, de mivel eleg olcso, ezert megerheti.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#9990) themebuilder válasza iwtss (#9988) üzenetére


themebuilder
senior tag

Megnéztem a boltot, szerintem nem eredeti. Létezik egyáltalán ilyen Apple fülhallgató?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9991) vycman válasza themebuilder (#9990) üzenetére


vycman
tag

szerintem nincs ilyen ipod fülhallgató.

(#9992) themebuilder válasza vycman (#9991) üzenetére


themebuilder
senior tag

"Eredeti Ipod fülhallgató" - Így hirdetik őket pedig

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9993) iwtss válasza themebuilder (#9990) üzenetére


iwtss
tag

Lehet hogy nem eredeti nemtom igazabolebből indultam ki.Nem fontos ez igazabol az jöhetne bármi olyan 6K ig nézek,de akkor átfogalmazom kicsit a kérdésem mit ajánlotok ezért az összegért ?:D

(#9994) themebuilder válasza iwtss (#9993) üzenetére


themebuilder
senior tag

Az lesz és 26eFt legalább:

Fülhallgatóteszt: Apple In-Ear Headphones

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9995) themebuilder válasza iwtss (#9993) üzenetére


themebuilder
senior tag

"Az ez lesz" akart lenni.

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9996) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok.

Egy Akg 324p tipusú füllhallgatót szeretnék lecserélni,így 2 év után.

Nagyon szerettem a hangzását,de ha már váltok akkor szeretnék még annál is jobbat. Max 20e a keret rá.

Amik eddig tetszenek:
-Akg k370 (sajna a k324 hez képest nem zárt és nem rajongok azért,hogy kiszűrődjön a hang)
-Bose in ear (sajna ez is nyitott,de dicsérik eléggé)

Álom kategória lenne ha tudná a microfont és a hangerőszabályzást is egyben,de ha nagyon jó a hangzás akkor ezekről lemondok.

Ezen kívűl miket ajánlotok még? Max 20e ig.

(#9997) iwtss


iwtss
tag

Értem.Akkor mit ajánlotok olyan 6-7K környékén ?

(#9998) themebuilder válasza iwtss (#9997) üzenetére


themebuilder
senior tag

Ezeket:

-Sennheiser CX 300 8eFt (Webshopban)
-Sennheiser CX 300-II Precision 10eFt (Webshopban)
-AKG K 330 11eFt (Webshopban)

[ Szerkesztve ]

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#9999) newlinechar válasza iwtss (#9997) üzenetére


newlinechar
tag

cx 300-ii-t 9200-ért is lehet kapni, szerintem megéri rászánni a pénzt, 2 évig garantáltan élvezni fogod utána a zenehallgatást ;)

(#10000) csul1


csul1
tag

Sziasztok!

7 ezertől 12-ig keresek "fülbedugós" fülhallgatót AKG-ről nem hallottam túl sok jót. Sony fülesem volt már 1-2 (pl.: MDR-EX71 ) egészen meg is voltam velük elégedve. Senheisser-ből pedig elég sok a hamisítvány... Remélem tudtok 1-2 jó tippet adni. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.