Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85301) moklys1 válasza fericske (#85265) üzenetére


moklys1
aktív tag

Szia Fericske, én is ezt venném amit Pocee -nak (85263) ajánlottál. Ugyanazok az igények hangzásban, csak én iphonet használok.

[ Szerkesztve ]

(#85302) fericske válasza moklys1 (#85301) üzenetére


fericske
addikt

Szia,
Kérdésed volna esetleg azügyben, hogy a vsd2 füles működik-e iphone-nal?
Igen.
3.5mm jack, vezetéken lévő vezérlőgombok nélkül.

(#85303) laleeee válasza fericske (#85302) üzenetére


laleeee
őstag

Szerinted ez a vsd2 előrelépés lenne a blon-hoz képest ?
nehogy azt mondd hogy más :)

[ Szerkesztve ]

(#85304) monti0222w válasza laleeee (#85303) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem lenne az, persze ez az én véleményem, a VSD már nem olyan mint régen volt, közel sem! :N

(#85305) laleeee válasza monti0222w (#85304) üzenetére


laleeee
őstag

Akkor melyik lenne az szerinted ? A urbanfun ybf-iss014-ra is aszongyák hogy csak árban múlja felül a blont

(#85306) darvinya válasza laleeee (#85303) üzenetére


darvinya
titán

Nálam itt pihen hónapok óta VSD3 ezüst kábelezve (VSD5 lett ezzel), mert egyszerűen nincs ingerem azt hallgatni.
Egyszerűbb earbud felvenni.
De igaz, hogy minőségibb lenne zene hallgatás, de én jobban élvezem a kényelmesebb zene élvetezett.
Mint a precizebben és kicsit szebb zene élvezetett, kicsit kényelmetlenül.
De ez a én hibám, mert nem jött be a macerás inear.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85307) laleeee válasza darvinya (#85306) üzenetére


laleeee
őstag

Ezt a szöveget google fordítóval hoztad létre ? :)

(#85308) monti0222w válasza laleeee (#85305) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem bár nem hallottam, de nagyon sokat olvastam róla itt a topicban is és a Headfin is Blon 03-ról jókat, nézd, ez a füles vásárlás egy zsákbamacska, mivel vagy bejön a hangja vagy nem és akkor adhatod el és veheted a következőt.
Én eddig a 30-40e ft ársávban mozogtam, de most jócskán feljebb megyek az árban egy füles miatt annyira akarom őt. Ez ilyen!
Dunu 2001-3001 is megnézném a helyedbe.

(#85309) -NoVa- válasza laleeee (#85305) üzenetére


-NoVa-
őstag

Megintcsak mire dugja, milyen forrás, milyen zene, berylliumos V1 szarabb MMCX foglalattal vagy a másik felületkezelésű V2 jobb foglalattal de enyhén más hanggal. Meg az egyedi gyártási szórás. Ha fájna az ára amikor nem jön be a hangja, hagyd ki.

(#85310) laleeee válasza monti0222w (#85308) üzenetére


laleeee
őstag

Szép ez a dunu, de 300$ sok egy kicsit, milyet készülsz venni amúgy ?

(#85311) laleeee válasza -NoVa- (#85309) üzenetére


laleeee
őstag

Értem. A Revonext QT3-t nézegetem most, mi az a v1 meg v2 ?

[ Szerkesztve ]

(#85312) fericske válasza laleeee (#85303) üzenetére


fericske
addikt

A Blon-t nem tudom milyen.

(#85313) moklys1 válasza fericske (#85302) üzenetére


moklys1
aktív tag

Lehet mégsem veszem meg, mert sok rosszat olvastam róla :/

(#85314) darvinya válasza laleeee (#85307) üzenetére


darvinya
titán

Neked lehet.

De ahogy láthom hsz-idet, valójában nem fülest keresel, csak egy okolható témát a rossz vásárlásra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85315) laleeee válasza darvinya (#85314) üzenetére


laleeee
őstag

Na ez már kicsit érthetőbb szöveg, de ez is hülyeség . Eddig 4000 Ft ot költöttem fülhallgatóra és nagyon elégedett vagyok, tehát eddig minden oké.. Viszont úgy látom hogy te sok szart összevásároltál és ezért vagy mérges rám

[ Szerkesztve ]

(#85316) -NoVa- válasza fericske (#85312) üzenetére


-NoVa-
őstag

1.5dB-vel feljebb tolt basszusú Tin T4, a túlzó 4.5KHz-es púp nélkül. Ugyanúgy 10mm CNT DD, csak a rövidre sikerült csöve miatt hosszabb eartip kell rá, és alátétezni kell hogy ne csússzon túlságosan fel a csőre, akkor már emberi fülben is ad ki hangot. Nagyon jó timbre, DD-től szokatlanul részletes és finom, emelt, de nagyon jó minőségű basszus. Zenefüggően cserélgetem a P1-el, ilyesmik pl inkább a Blonnak állnak jól.
P1 mellé fun fülesnek nálam bevált, a 26$-os ára meg vicces a tudásához képest:

(#85317) darvinya válasza laleeee (#85315) üzenetére


darvinya
titán

Én…

:D :DD :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85318) fericske válasza -NoVa- (#85316) üzenetére


fericske
addikt

Elhiszem neked, hogy jó füles :)
Itthoni készletről ajánlottam a vsd2-őt a körülményekre való tekintettel, mert jó hangú füles az is.
Eddig ami nekem volt (van) Vsonic füles az mind a legkényelmesebbek között van, ahhoz a nem kevéshez képest amivel dolgom volt.
Illetve a fül feletti kábelvezetése ideális futáshoz, nem rántja ki a kábelsúly a fülből.
Figyelembe véve az érdeklődő kéréseit, egy erős ajánlat a vsd2.

(#85319) -NoVa- válasza fericske (#85318) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az nem is kérdés, ki tudja mikor indulnak meg a kinti reptéren gyűlő csomagok EU felé egyáltalán.

(#85320) darvinya válasza -NoVa- (#85319) üzenetére


darvinya
titán

Nekem folyamatosan érkeznek, amit 1 hónapja rendeltem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85321) -NoVa- válasza darvinya (#85320) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem 4 csomag is áll kint, még a februári cuccok jöttek, a márciusiak nem. Lehet egyéni dolog, csak sok.

(#85322) laleeee válasza -NoVa- (#85321) üzenetére


laleeee
őstag

pár nap alatt itt van Kínából ,viszont itt[link] hetekig áll mire megérkezik hozzád
Mondjuk van hogy Kínában dekkol hetekig, nem túl megbízható ez a nyomkövetés se,főleg ingyen szállításnál

[ Szerkesztve ]

(#85323) monti0222w válasza laleeee (#85310) üzenetére


monti0222w
addikt

Nézőpont kérdése, kinek mennyit ér meg! ISN H40, ahhoz gondoltam a JVC Spirál dots tipet, s egy ISN Sc4 kábelt ha nem felel meg a S8 gyári kábelja. :K

(#85324) laleeee válasza monti0222w (#85323) üzenetére


laleeee
őstag

$zép árú.....Nekem is kéne az a jvc ,itt néztem,de nincs L-es [link]
Te hol vetted ?

(#85325) monti0222w válasza laleeee (#85324) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig van, ott van a leírásban, még az is benne van hogy 14mm-s az átmérője!
Még nincs meg, mert egyben rendelném meg, csak mint oly sok embernek nekem is közbe szólt a vírus!

(#85326) laleeee válasza monti0222w (#85325) üzenetére


laleeee
őstag


ML-es a legnagyobb

(#85327) monti0222w válasza laleeee (#85326) üzenetére


monti0222w
addikt

Igaz, :B én lejjebb mentem ott írta az L-s méretet is! Az ML az nem jó 1 mm van köztük!

(#85328) #40047616


#40047616
törölt tag

Bocsi de itt csak a 100k körüli fülhallgatókról lehet kérdezni? Esetleg van más ilyen jellegű topik a pórnépnek akik 10k vagy olcsóbb fülesekről kérdezhetnek?

(#85329) darvinya válasza #40047616 (#85328) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés, hogy milyen választ vársz.
Ez olyan kategória, ami téma összefoglalóban is van amit hallottunk, a többit nem.
Így vagy azt veszed amit kinéztél, vagy fórumba rákeresel ki mit írt ebbe a kategóriába.
Nem árral van gond, de ezek mind hasonlóak, ráadásul legtöbbnek havonta változik neve(kivéve TÖ-s).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85330) #40047616 válasza darvinya (#85329) üzenetére


#40047616
törölt tag

Értem köszi.

(#85331) Caustic válasza Caustic (#85259) üzenetére


Caustic
csendes tag

?

(#85332) s4tch válasza Caustic (#85259) üzenetére


s4tch
veterán

Az első generációs Plenue D-t hallottam N40-nel, kifejezetten tetszett, az egyik kedvencem volt a 100k alatti lejátszók közül. Ha a D2 nem merőben más karakter, akkor passzolnának egymáshoz.

A komfortot képtelenség megtippelni. Nekem az N40 tökéletesen kényelmes, viszont úgy jutottam hozzá, hogy Bodz nem tudta felszerelni olyan illesztékkel, amivel megmaradt a fülében. Szóval passz...

(#85333) Caustic válasza s4tch (#85332) üzenetére


Caustic
csendes tag

Köszi a választ :) A D2 magas hangerőn már hajlamos néha átmenni visítósba, de olyan hangosan úgyis csak nagyon ritkán hallgatom. (Eddigi tapasztalataim javarészt FiiO FH1 fülessel, balanced kábelen értendőek)

Tudom, komfortról kérdezni hülyeség, de fontos tudnom, mert ha nem marad meg a fülemben, mert kicsi - mint a T20 - akkor fölösleges pénzkidobás. Ezért is írtam hozzá méretre összehasonlítási alapnak a T20-at meg az FH1-et. A saját illesztéke nekem érdektelen, mert kb minden in-ear fülesemet színkódolt Sony illesztékekkel használom, az meg nekem eddig jó volt mindenhez.

(#85334) moklys1 válasza fericske (#85302) üzenetére


moklys1
aktív tag

Szia,
végül ezt választottam: AVAX EP330.
Az én füleim szerint jó a hangzása, 9 ez. volt.

(#85335) fericske válasza moklys1 (#85334) üzenetére


fericske
addikt

Az a lényeg, hogy neked tetsszen.
Úgy tudom ajánlott, jó ár/érték arányú magyar fülesek.

(#85336) moklys1 válasza fericske (#85335) üzenetére


moklys1
aktív tag

Igen, igazad van!
Ezért is írtam le, hogy ha majd valaki rákeres a keresőben, akkor legyen még több találat és eredmény ezzel kapcsolatban. Szép napot!

(#85337) Pocee


Pocee
senior tag

Üdv Urak!

megjött a VSD2, elkezdtem a bejáratást, kérdezném hogy basszusra kell még számítani? a teteje meg a közép szép tiszta, de nekem kevés a mély... ha még lesz plusz idővel akkor akár jó is lehet. ha nem lesz akkor vennem kell még egyet ami jobban tolja a mélyet. egyébként nagyon kiegyenlített minden irányba. ill, meddig kell járatni?

Mr.Brightside

(#85338) fericske válasza Pocee (#85337) üzenetére


fericske
addikt

Ellenőrizd, hogy jól szigetel az illeszték a füledben. Egy hajszálnyi rés és szökik a basszus.
Egyébként nem lesz később sem több mély.

(#85339) kemcso válasza Pocee (#85337) üzenetére


kemcso
Ármester

Ahogy írta fericske: fontos, hogy az illeszték jól szigeteljen, különben elmegy a basszus. V karakter az, nem kiegyenlített, de tény, hogy nem egy basszus-bomba. Ez az, amiért tudni kell(ene) az ember ízlését ahhoz, hogy jól és jót lehessen ajánlani...

(#85340) laleeee


laleeee
őstag

Comply tipek tartósságáról mit lehet tudni ?

(#85341) -NoVa- válasza laleeee (#85340) üzenetére


-NoVa-
őstag

2 hét.

Vagy egy nap.

Vagy több év.

Az összeset lehet tudni. Küldj vegyi elemzést a füledről, meg hogy használod, aztán sem tippelünk.

(#85342) laleeee válasza -NoVa- (#85341) üzenetére


laleeee
őstag

Hihi :) amazonon sokan írják hogy gyorsan elrohad :Y

(#85343) -NoVa- válasza laleeee (#85342) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem volt, ami -10 fokban kettétört 1 nap után, van 3 éves szett 200-as, meg fél éve használt 500-as, ami még újnak hat. De egyáltalán nem zsíros és nem izzad a fülem, másnak egy hét után kuka. Nincs tuti élettartam.

(#85344) laleeee válasza -NoVa- (#85343) üzenetére


laleeee
őstag

Egy Symbio is nagyon kéne, de csak a halál faszáról lehet beszerezni, nem tudom miért nincs magyarországi forgalmazó, amikor magyar gyártmány

(#85345) lapalapa válasza Pocee (#85337) üzenetére


lapalapa
senior tag

Esetleg SpinFit CP valami, ami rá való?
Lehet hogy van mélye, csak nem hallod (még).

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#85346) lapalapa válasza lapalapa (#85248) üzenetére


lapalapa
senior tag

Nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy ki lehet még több hangot venni a P1-ből mert valahogy azt érzem hogy van ott még tartalék. A SpinFit CP145 (4,5mm) nagyon jó, de a végén a nyílás kifelé szűkülős.
Nézegettem a többit és két érdekeset találtam:
CP155 ez 5,5mm cső-re megy rá, kicsit laza de még pont jó és kicsit nagyobb a kilépő nyílás mint a CP145-ön,
CP500 ez is 5,5mm, de nem rá való igazán, mert vállas csőre tervezték (pl BL03), de nagy a kilépő nyílás és kifelé tágul, talán rá lehet nyekergetni, és ez is be tud fordulni a kanyarban.
Beszerzés: kína, olcsó, nyáron talán megjön, amazon q-drága, 6 nap húsvéttal együtt.
Szóval megjött.
Innentől szubjektív!
CP155: ugyan olyan kényelmes mint a 145, mintha nem lenne semmi a fülemben, hangra tényleg jobb, a nagyobb lyukon jobban szól minden tekintetben, egyértelmű előrelépés, kicsit hangosabb is, jeee.
CP500: kicsit vastagabb anyag, kényelem 95%, sokkal hangosabb, vissza kellett venni a hangerőből, a hang egyszerűen döbbenet, de tényleg! Nekem most kategóriát lépett a P1 (lehet hogy kettőt)! Szerintem aki tudja próbálja ki, meg fog lepődni, nagyon!
Ha elmúlik a vírushelyzet meg tudom mutatni.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#85347) onkelz


onkelz
aktív tag

igazán elkezdhetnék már árulni itthon is :K

(#85348) monti0222w


monti0222w
addikt

A Drop-on kapható a Blon BL-03 26 $ + a szàllítási díj. :K

(#85349) laleeee válasza lapalapa (#85346) üzenetére


laleeee
őstag

Nem látok az amazonon CP500-at magyar szállítással, küldenél egy linket ?

(#85350) -NoVa- válasza monti0222w (#85348) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mindenhol annyi szokott lenni, + free shipping. Csak az ezüstöt érdemes, az a V1, hypeindító hangolás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.