Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85601) Tulku válasza kemcso (#85600) üzenetére


Tulku
veterán

SP2000??? :N ;]

(#85602) darvinya válasza kemcso (#85600) üzenetére


darvinya
titán

Friss úszni tudót egyből óceánba dobni. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85603) kemcso válasza Tulku (#85601) üzenetére


kemcso
Ármester

Merjen nagyot álmodni és könnyű legyen az árát megkeresni, a Cayin-é nehezebb :D

(#85604) jano8 válasza kemcso (#85600) üzenetére


jano8
újonc

Köszönöm!

(#85605) Alemida válasza TomPack (#84445) üzenetére


Alemida
tag

Sziasztok! Én is ezzel a Xiaomi Mi In-Ear Pro HD-val szemezek, egy Xiaomi Mi 9T Pro-hoz kellene, mert a mostani JVC HA-FR201 beadta a kulcsot. Mély azért van benne? EQ-val finomítható a sok magas ami az összefoglalóban is említésre került? Köszi!

(#85606) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

KZ vonalon mi most a sláger 10k alatt?
Továbbra is nagyon elégedett vagyok a ZS3-val (hát még ha lenne kényelmes alternatívája...), kérdés, hogy kábelt vegyek hozzá vagy valami újat.
BA+dinamikus hibrid tudna igazán érdekelni.

[ Szerkesztve ]

(#85607) monti0222w válasza Blackhole13 (#85606) üzenetére


monti0222w
addikt

Dunu 2001-2002.

(#85608) vicze válasza monti0222w (#85607) üzenetére


vicze
félisten

Ööö az szerintem egy 0-val nagyobb árkategória...

(#85609) kemcso válasza monti0222w (#85607) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez nem annyira KZ vonal :D

(#85610) monti0222w válasza kemcso (#85609) üzenetére


monti0222w
addikt

BA+dinamikus hibrid tudna igazán érdekelni. Írtam neki ketőtt is mi a probléma. :D

(#85611) kemcso válasza monti0222w (#85610) üzenetére


kemcso
Ármester

Így kezdi: "KZ vonalon mi most a sláger 10k alatt?" A Dunu se nem KZ se nem 10k alatt van, csak ennyi....

(#85612) monti0222w válasza kemcso (#85611) üzenetére


monti0222w
addikt

:K Okés.

[ Szerkesztve ]

(#85613) Blackhole13 válasza monti0222w (#85607) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Köszönöm a tippet, de valóban a "KZ-vonal" egyfajta kategóriamegjelölés volt.
Nincs itt szó lenyűgöző részleteség és pontosság elvárásról, csak kipróbálnék mást is, kis kockázattal.

(#85614) laleeee válasza Blackhole13 (#85613) üzenetére


laleeee
őstag

https://a.aliexpress.com/_dYhUqUt
Mondjuk ez, kicsit több mint 10000 Ft

(#85615) kemcso válasza laleeee (#85614) üzenetére


kemcso
Ármester

Halottad, ismered? Ebben a topikban azt szoktuk ajánlani, amit ismerünk, hallottunk. Tartsd ehhez magad kérlek, nem játszunk más zsebével.

(#85616) laleeee válasza kemcso (#85615) üzenetére


laleeee
őstag

csak a E80-at szoktátok ajánlani, gondoltam újítok valamit :P
meg a 64Audio U18T-t ,amit egyikőtök sem látott még messziről sem :)

[ Szerkesztve ]

(#85617) kemcso válasza laleeee (#85616) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem, azt ajánljuk, ami a kérdező igényeinek megfelel és hallottuk, ismerjük. Ezen nem változtatunk tartsd magad ehhez.
Az U18t-t pedig többen hallottuk, volt aki birtokolta is, olvass vissza!

[ Szerkesztve ]

(#85618) fericske válasza laleeee (#85616) üzenetére


fericske
addikt

Én pl. a 64 audio összes univerzális fülesét hallottam 2019-es kiadásúakig, ami az oldalukon van, meg néhány régebbit ami már nincs ott.
Meg vagyunk itt néhányan akik, más ilyen árkategóriában magát képviseltető gyártó termékeit hallottuk és van aki birtokolt is ilyet, mint pl. a JH audio fülesei.
De tudnék még mondani ilyen árú márkákat amikkel van tapasztalat.

(#85619) Tulku válasza fericske (#85618) üzenetére


Tulku
veterán

Meg van aki át is alakította ;]

(#85620) -NoVa- válasza laleeee (#85616) üzenetére


-NoVa-
őstag

Némi helyzetfelmérési hiányosságot mintha észlelnék. QKZ-dat meg meg sem említetted abból az árkategóriából, tapasztalatokkal együtt.

Bár akkor már inkább a Jade Audio EA3 az árlimit fölött egy picivel, de nem vészesen. Annak legalább széles, relatív pontos tere meg részletessége van, kicsit több, mint a jobb KZ-k, de azért még a V karakteres vonalon marad, hogy ne okozzon túl nagy sokkot egy lapos audiofil hangképpel KZ-ről érkezve. Nem üt akkorát a mélye, mint a ZS3-nak, de szép hosszan elnyúló subbal elektronikus zenékre kellemes cucc.

(#85621) Tulku válasza -NoVa- (#85620) üzenetére


Tulku
veterán

BTR5-ről jut eszembe, új telefonom van (p30pro) olyan változás lett BT hangminőségben, hogy a basszus letépi a fejem...nem csak a mélység miatt, szabályosan üt, és ráadásul hatalmas tere van a mélyeknek, sokkal jobb a jelenlét érzet...egy az egyben vezetékes feeling...a füles a G10...

(#85622) -NoVa- válasza Tulku (#85621) üzenetére


-NoVa-
őstag

Előző mi volt? S9-nél nincs eltérés a BT és az USB hang, meg a PC vagy Mac hangja között (Spotify HD-ig, DSD-t meg nem tartok telefonon), mindegy miről megy a BTR5. Igaz, sound quality and effects seting alatt ehhez le kellett csapni a Dolby Atmost, meg minden gyári hozzáadott DSP effektet. Valahol ott lesz a trükk.
Ezek miatt a customjaid miatt aggódok, veszélyesnek tűnik a pénztárcámra, ha sorozatgyártáskész lesz.

(#85623) Tulku válasza -NoVa- (#85622) üzenetére


Tulku
veterán

LG G6

(#85624) laleeee válasza -NoVa- (#85620) üzenetére


laleeee
őstag

Isteni a helyzetfelismerő képességem,a Kukázé jó, de csak 4rugó, sokak szerint a ZsX a legjobb KZ és 10k körül van,azért mertem ajánlani.
Ez a Jade nem kapható már sehol ugyanúgy ahogy az összefoglalóban lévő fülesek nagy része is már 10 éve kifutott cucc :)

(#85625) korpicschess válasza Tulku (#85621) üzenetére


korpicschess
veterán

Dolby Atmos be van kapcsolva? Csak az okozhatja szerintem a különbséget. Vagy a G6 nem tudott még LDACot? :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#85626) -NoVa- válasza korpicschess (#85625) üzenetére


-NoVa-
őstag

Dev fórumokon a G6 BT driver implementációjára erősen sok a panasz, szóval mindkettőre megvan az esély.

(#85627) kemcso válasza laleeee (#85624) üzenetére


kemcso
Ármester

Ezt a stílust légyszíves fejezd be, semmi szükség a hangulatkeltésre. Köszönöm

(#85628) Tulku válasza korpicschess (#85625) üzenetére


Tulku
veterán

Az mi és hol kell megtekinteni p30pro esetén???? :F
G6 már oreon tudta az ldac-ot, ki is írta...

szerk:Na megtaláltam....részben igazad van, tett hozzá....az a zsigeri basszustér miatta volt...a magas hangok viszont nem változtak kikapcsoláskor sem, tehát ennek finomabb basszusa van...nem több, hanem jobb...

[ Szerkesztve ]

(#85629) -NoVa- válasza Tulku (#85628) üzenetére


-NoVa-
őstag

Settings / Audio / Huawei Histen Sound Effects lesz a dolog kulcsa.

(#85630) Tulku válasza -NoVa- (#85629) üzenetére


Tulku
veterán

Le kellett görgetni hang menüben, ott várt rám legalul...menesztettem a drágát....kissé megviccelt... :DD

(#85631) korpicschess válasza Tulku (#85630) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem a P30-on a legtöbb eszközzel kikapcsolva jobbnak tűnik. Kocsiban kipróbáltam, ott is nyomja a mélyeket. Én a szeparációt rosszabbnak érzem, ha be van kapcsolva, lehet a pumpált mélyektől.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#85632) Tulku


Tulku
veterán

Fülest keresőknek ajánlom csapjanak le rá, FB fejes-füles csoportban UE900s egy 20-asért...az a kellemes V, normális kábellel...
Megéri...

(#85633) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Idei kötelező kellék úgy látom a DIP switch lesz, mindenkinél. FiiO FA9:

A csövezése jól néz ki:

(#85634) PR0JECTNR56 válasza -NoVa- (#85633) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tetszik a shell öntvénye, transzparencia szempontjából igencsak jól sikerült és a képek is szépek.

(#85635) vicze válasza -NoVa- (#85633) üzenetére


vicze
félisten

700$-t kifizeted érte? :Y
Az már lassan U6 szint árban.

(#85636) -NoVa- válasza vicze (#85635) üzenetére


-NoVa-
őstag

Dehogy, ilyesmi csövezett dipswitches hibridből kivárom hogy hozza a postás a Legacy 3-at, az elég lesz most. A FiiO árából inkább elviszem a gyerekeket valami óceáni szigetre, pár vulkánt már megmásztak velem a világban.

(#85637) s4tch válasza vicze (#85635) üzenetére


s4tch
veterán

(#85638) laleeee válasza -NoVa- (#85636) üzenetére


laleeee
őstag

Mégis megrendelted ? Aszontad hogy nincs tere meg közepe

(#85639) -NoVa- válasza laleeee (#85638) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kicsit kevered más hozzászólásokkal, 85595-ös hozzászólást olvasd el és értelmezd.
BTR5-tel nagyon dícsérték, térről is finomodtak a production darabokról készülő reviewk.
Urbanfunnál is van progress február óta, már eljutott Hong Kongban a reptérig:)

(#85640) laleeee válasza -NoVa- (#85639) üzenetére


laleeee
őstag

Külföldi userek mondták hogy szűkebb a tere mint a blon-nak, ammegmár elég szűkös :U . Btr5-el tényleg dícsérik,40ért én is kipróbálnám,de nincs mivel hajtanom. Lehet veszek egy hilidac audirect atom pro-t,de az sem jó érzékeny iem-ekhez.

(#85641) laleeee válasza laleeee (#85640) üzenetére


laleeee
őstag

https://www.head-fi.org/threads/thieaudio-legacy-3.930478/page-7
Habár van aki itt pont az ellenkezőjét állítja, úgyhogy nem tudom. Kár hogy kis dongliról nem lehet hajtani, szerintem már én is megrendeltem volna, a clockwork-ös elég funky,nem ? :)
Bocs de telefonról csak így lehet linket beilleszteni

(#85642) laleeee


laleeee
őstag

https://www.sportisimo.hu/crossroad/raul/156553/
Ma a Sportissimóban megtaláltam a végső 'walkmantáskát'. Övbe is fűzhető meg pántja is van

(#85643) Ngeri11


Ngeri11
csendes tag

Áve guys, valaki fel tud világosítani hogy mi a szent a különbség a JBL T110 és a T160 között, már persze azon kívül, hogy utóbbi 700 huffal olcsóbb előbbinél? :D

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#85644) kemcso válasza Ngeri11 (#85643) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem kb az ár :)

(#85645) vicze válasza Ngeri11 (#85643) üzenetére


vicze
félisten

"JBL 110 : 8.6 mm
JBL 160 : 9.0 mm
So basically 110 will provide little more bass than 160
."

(#85646) Ngeri11 válasza vicze (#85645) üzenetére


Ngeri11
csendes tag

Igen, ez a comment volt az egyetlen info amit én is találtam. De a JBL honlapján meg mindkettőhöz 9mm-t írnak. Meg amúgy is, nem a nagyobb driver ad erősebb basszust?

https://eu.jbl.com/JBL+T110.html?dwvar_JBL%20T110_color=Black-GLOBAL-Current&cgid=in-ear-headphones
és
https://eu.jbl.com/JBL+TUNE160.html?dwvar_JBL%20TUNE160_color=Black-GLOBAL-Current&cgid=in-ear-headphones
:F

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#85647) -Skylake- válasza Ngeri11 (#85646) üzenetére


-Skylake-
addikt

Én egyszer vettem egy ilyet (nem tudom , hogy 110 vagy 160) a madaras tescoban úgy, hogy otthon hagytam a fülest és szükségem volt rá még azelőtt, hogy haza tudtam volna menni. A javaslatom , hogy tökmindegy mi a különbség a kettő között , ne vedd meg egyiket se :D

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#85648) laleeee válasza Ngeri11 (#85646) üzenetére


laleeee
őstag

Nekem van egy 160, igaz hogy vannak mélyei, de a magas hangok nagyon fülsüketítőek, gyerek fülhallgató ez, hagyd ki szerintem

(#85649) laleeee


laleeee
őstag

[link]
ezt ismeri valaki ?

(#85650) golya85


golya85
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem:
Fiio M9-hez keresnék fülhallagtót, ami leginkább utazás közben lenne használva. Jelenleg Tidal hifi-t tesztelem, elötte Spotify-m volt, a free verziót megtartottam. Rock és metál szólna leginkább, de szoktam néha jazz-t és filmzenéket is hallgatni + podcastok.
Audio-Tecnica ATH-E40: ehhez van viszonyítási alapom. A hangja tetszik, a kábele túl hosszú és néha elég nehéz megtalálni a jó illeszkedést. Igaz a fülem is elég szűk, (orvos is mondta már) XS-es gumiharanggal tudom csak használni.
Esetleg Fiio FH1s, ha már márkán belül kellene választani. Esetleg valami más a két fülhallgató ára környékén?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.