Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85201) laleeee válasza -NoVa- (#85200) üzenetére


laleeee
őstag

Blon jobb ?

(#85202) -NoVa- válasza laleeee (#85201) üzenetére


-NoVa-
őstag

Annyira nem kell sokat visszalalozni a véleményemért, remek cucc ha beleillik a füledbe, és ráköltesz még a körítésre.

(#85203) laleeee válasza -NoVa- (#85202) üzenetére


laleeee
őstag

Milyen körítéseket ajánlasz hozzá? :)

[ Szerkesztve ]

(#85204) estikornel válasza -Faceless- (#85195) üzenetére


estikornel
tag

https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/delock/65585-p356744565/

Ahol én vettem ott már rákeresve sem találom meg, sima helyi számtech boltból rendeltem.

A fenti linkel állítólag mind a 3 boltból lehet rendelni, ezt a 65585-ös cikkszámút keresd.

(#85205) MPeter87


MPeter87
őstag

Hmm, ez a Yincrow X6 tényleg kellemes meglepetés. :K

(#85206) szakibá... válasza MPeter87 (#85205) üzenetére


szakibá...
senior tag

Mikor rendelted? Nekem több mint két hónapja nem jött meg.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#85207) MPeter87 válasza szakibá... (#85206) üzenetére


MPeter87
őstag

Feb 2 és vagy a hét elején vagy múlt héten érkezett meg.

(#85208) laleeee válasza -NoVa- (#85202) üzenetére


laleeee
őstag

Mi az a heatshrink mod például. Nem találtam róla semmit

(#85209) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok!
Gyereknek kéne vennem egy fejhallgatót mikrofonnal iskolához, de amit találtam hirtelen látom, hogy külön kábele van fül és mikrofon részhez meg usb.
Laptopján pedig egy jack bemenet van.
Hogy van ez? Kösz
Esetleg ajánlott pár ezres belépő valami edigitalban ami nem gagyi? Az sem baj ha kék :DDD Kösz

[ Szerkesztve ]

(#85210) laleeee


laleeee
őstag

Tegnap óta használom a neutron zenelejátszót, Azt hiszem soha többet nem térek vissza poweramp ra. Szerintetek melyik a legjobb Music Player ?

(#85212) kemcso válasza bigdady (#85209) üzenetére


kemcso
Ármester

Egyrészt fej vagy fülhallgatót keresel? Jobb felső sarok...

(#85213) bigdady válasza kemcso (#85212) üzenetére


bigdady
nagyúr

Bocs akkor rossz topik, mert fejhallgatót keresek (azt hittem oda írok)

(#85214) MPeter87 válasza bigdady (#85213) üzenetére


MPeter87
őstag

Lidl-ben lehet venni pár ezresért Silvercrest fejhallgatót, többen ajánlották. Nem tudom, h időszakos termék-e vagy folyamatosan lehet venni, de egy próbát megér, ha épp mész vásárolni.

(#85215) bigdady válasza MPeter87 (#85214) üzenetére


bigdady
nagyúr

köszi

(#85216) Bodz válasza Jannn (#85192) üzenetére


Bodz
nagyúr

Szerintem rendben lesz az S9-ről, de nyilván javulhatna jobb forrással.

[ Szerkesztve ]

(#85217) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Asap szükségem lenne egy mikrofonos fülhallgatóra, amivel home officeban tudok meetingelni, azaz jó mikrofonja van. Nagyon budget kategória érdekel, max 4000 forintig. Melyiket érdemes ennyiért, ami értékelhető?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#85218) darvinya válasza 4ron (#85217) üzenetére


darvinya
titán

Erre válasz az, amelyik tetszik, pl: Lidl-ben lesz 1800Ft csütörtöktől.
Ezek mind egy kutya.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#85219) dni


dni
őstag

Sziasztok,

véletlenül :B belenéztem a vezetéknélküli füles topicba és akkor láttam, hogy most "csak" 35K a Lipertek Tevi, így elgondolkoztam a beszerzésen. (Van egy Airpods-om, szeretem, de indőnként jó volna egy kis izoláció, az Prora viszont nem adnék ki 80-100e Ft-ot.) De közben eszembejutott egy másik alternatíva. Nevezetesen, hogy lecserélem a DFR-em egy Fiio BTR5-re és veszek egy vezetékes fülest, ami komfortban lehet nem éri el a tws használatát, de hangminőséget tekintve nagy valószínűséggel túlszárnyalja.

Melyik típus lehet az ami kiegyenlített hang képű,érzékelhető minőségi ugrás volna egy jobb TWS-hez képest cserélhető kábeles, kényelmes, hosszan hallgatható és nem feltétlenül kell heteket, hónapokat rá várni a Kínából érkezői rendelés miatt?

(#85220) vicze válasza 4ron (#85217) üzenetére


vicze
félisten

"azaz jó mikrofonja van. Nagyon budget kategória érdekel"
Ez a két feltétel nem éppen fedi egymást.

(#85221) kemcso válasza dni (#85219) üzenetére


kemcso
Ármester

Keretet nem adtál... De cserélhető kábelesből olyan, ami Mo-n kapható kevés van, erre készülj...

(#85222) monti0222w válasza dni (#85219) üzenetére


monti0222w
addikt

Milyen összegben gondoltad megvenni? :F

(#85223) dni válasza monti0222w (#85222) üzenetére


dni
őstag

Összeget azért nem írtam, mert nem tudom mi az ami érdemi előrelépést jelent egy TWShez képest, de legyen kb. 35-40e

(#85224) vicze válasza dni (#85223) üzenetére


vicze
félisten

A TWS-ekehz képest minden 10e felett előrelépés, de a non-kína és a cserélhető kábel, ezt jelentősen feljebb tornássza.

(#85225) fericske válasza vicze (#85224) üzenetére


fericske
addikt

Azért ez már nem igaz.... Tevi, Cambridge, Sony....
Az SM E80-at hozza a Tevi.

(#85226) Remus389 válasza laleeee (#85210) üzenetére


Remus389
veterán

Tegnap óta használom a neutron zenelejátszót, Azt hiszem soha többet nem térek vissza poweramp ra. Szerintetek melyik a legjobb Music Player ?

iPhone vagy Android? Nekem a Poweramp volt a kedvencem Androidon (SGS6) és iPhone-on is. A Neutron-t is ismerem, de azt csak iPhone-on, zavarbaejtően sok az opció, de szerintem teltebben szól a Poweramp az iPhone-on. (Adatlapomon a cuccok)

Lehet rájössz majd, ha egy-két hónap után újra kipróbálod a poweramp-ot.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85227) monti0222w válasza dni (#85223) üzenetére


monti0222w
addikt

Az baj hogy a megadott kerettel meg a gyors itthoni vételel nagyon beszükitetted a szóba jöhető füleseknek, így marad az SM E80 neked, viszont az nem cserélhető kábeles!
Pedig ha kintről és a szállítási időt nem nézve nagyobb és akár jobb füleseket tudnánk ajánlani.

Laleeee: hiby mp.

(#85228) -NoVa- válasza dni (#85223) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hazai készleten ha már BTR5, jól meghallgattam vele az összeghatárba itthon épphogy beleférő FiiO F9-et. Na azt ne vegyél :D

Viszont bejáratva a Blon BL03 + BTR5 páros fenomenális, megéri rá várni. Hibátlan timbre.

(#85229) dni válasza -NoVa- (#85228) üzenetére


dni
őstag

Akkor inkább terjesszük ki külföldről is beszerezhetőkre modjuk 100-150 usdig.

[ Szerkesztve ]

(#85230) HXY


HXY
addikt

sziasztok!

Mobiltelefonhoz keresek jó minőségű headsetet.

30%-ban online játékra lenne használva (pubgm),
30%-ban telefonálás,
30%-ban zene, Youtube, videók.

A lényeg hogy legyen rajta mikrofon,
és ne csak egyszerű mikrofon, hanem olyan, ami kiszűri a háttérzajokat.
Sokszor zajos környezetben kellene használni, van amikor utcán telefonálni,
van amikor olyan helyen ahol a háttérben zörögnek, kiabálnak, vagy zenélnek.

A keret maximum 30.000Ft.
De ha lehet akkor inkább maradjunk 20 alatt.
Köszi!

(#85231) HXY


HXY
addikt

Azt szeretném hogy az én hangom legyen jól hallható annak a számára akivel beszélek.

(#85232) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Sziasztok! Van egy Panasonic RP-TCM115E headsetem, ami egyik napról a másikra olyat csinál, hogy a jobb oldali füles hibátlan, amíg a bal az halkabban szól. Jól gondolom, hogy valahol kábel hibás? Otthol mennyire macerás javítani?

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#85233) s4tch válasza BLUE TORNADO (#85232) üzenetére


s4tch
veterán

Nem feltétlenül. Nézd meg a vetőcső végén lévő, apró rácsot, hátha elkoszolódott.

(#85234) 4ron válasza darvinya (#85218) üzenetére


4ron
senior tag

Kösz!
(#85220) vicze1: hát most relatív, 15 éve tudtam venni egy olyan mikrofont, ami a célnak megfelelt, azóta is működik. Egy meetingeléshez azért nem kell csoda szerintem :) A cégnél teljesen kifogytak a headsetekből, ott valami 25-30.000 forintosokat osztogattak eddig, de a nagy HO lázra nem voltak felkészülve. Rendeltem egy Trust InSonic headsetet, a célra jó lesz.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#85235) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Srácok!
Miért van az, hogy a Soundmagic ES18-am telefonról nagyon kellemesen muzsikál, de laptopról borzalom. Unalmas, lapos, fásult a hangja. Én még ennyire nagy különbséget nem hallottam forrás és forrás között. Ugyanott a CAL! "gyönyörűen" szól. Csak nem értem az okát... ennyi. :B

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#85236) -NoVa- válasza dgyuri0123 (#85235) üzenetére


-NoVa-
őstag

Teljesítmény és minőség hiányzik, szerezz be egy USB hangkártyát.

(#85237) dgyuri0123 válasza -NoVa- (#85236) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

O.K: , de a CAL! tök szépen szól ugyanott. Ilyenkor mi van? Ja és a CAL telefonról is szépen szól... :)

CAL! 32 Ohm, ES18 16 Ohm. ??

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#85238) -NoVa- válasza dgyuri0123 (#85237) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ellenállás, hatásfok, és némi karakterisztika együtt számít. Különben a P1 egy könnyen hajtható cucc lenne a 20 Ohmjával.

(#85239) dgyuri0123 válasza -NoVa- (#85238) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Akkor az ES18 nem lesz használva laposoz.. :)

"csak a zene van"

(#85240) MPeter87


MPeter87
őstag

Megjött a TRN V90 is. Ment apróra, nem az én világom. :)
Ugyan nem egy bass head füles, de nekem kicsit már sok a mély, Ostry KC06A után.
Viszont elég részletes tud lenni és az is tetszik benne, hogy pl a bass gitár előrébb került. :)
Járatás után biztos még jobb lesz, de kísérletezek tovább. :))

(#85241) monti0222w válasza dni (#85229) üzenetére


monti0222w
addikt

Az általam preferált fülesek lesznek: Nuforce HEM6 illetve a 8 is belefér ha kifogod akciósan, Nuforce EDC3, amennyiben akciósan tudnál hozzájutni Audiófly AF160-180, Blond BL03 elég jókat olvastam, AKG N40 nekem tetszett amikor hallgattam. :)

MPeter87: Akkor ez sokáig fog tartani. :K

[ Szerkesztve ]

(#85242) laleeee válasza Remus389 (#85226) üzenetére


laleeee
őstag

Android.. Egyébként most átálltam az Onkyo HF Player-re,mert a Neutron torzít ha az eq be van kapcsolva :)

(#85243) laleeee válasza monti0222w (#85227) üzenetére


laleeee
őstag

Ez tényleg jó köszi

(#85244) BLUE TORNADO válasza s4tch (#85233) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

És tényleg az volt. Köszönöm szépen :R :R :R kiszedtem, így most olyat nyom, mint állat :DD

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#85245) Remus389 válasza laleeee (#85242) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem nincs olyan hogy legjobb lejátszó, az is lehet hogy ha majd veszel új telefon-t, lehet az pont a másikkal fog tetszeni, annyiféle DAC van, Android verzió, meg ott az iOS is. Talán a fülhallgató karakterisztikája is belejátszik (melyik melyikhez passzol), no meg az egyéni ízlésed is.

Nálam a poweramp a nyerő a 6S-sel és Sennheiser-rel. Tisztán, telten szól elég élethűen szerintem, a basszus pont annyi amennyi kell. A GUI-ja nagyon szép, ha benne vagy már az albumban, egyébként középszerű, viszont elég buta a kezelése (mindig be kell importálni az albumot). Teljesen másmilyen az iPhone-os poweramp mint a droidos, megjegyzem.

A gyári lejátszó tisztán szól, de kicsit vékonyan. A foobar2000 karaktermentes, túl semleges, olyan semmilyen. A neutron tetszik, de túl bonyolult, hangmérnök azért nem vagyok. Különben az is állati jó.

Az én ízlésemet tükrözi ez a vélemény

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85246) mzso


mzso
veterán

Helló!
A telefonok csak headset és füllhallgató módban tudnak működni, vagy tudnak olyat is hogy csak mikrofon, és nincsenek deaktiválva a hangszórók?

(#85247) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!

Melyik fejhallgatót vegyem meg, melyik a jobb, megbízhatóbb?

[link]

[link]

a sony elvileg jobb márka nem? viszont itt mégis kevesebb a garancia rá...

(#85248) lapalapa


lapalapa
senior tag

Lehet, hogy Ti már túl vagytok ezen a problémán, de azért leírom.
Kb. két hónappal ezelőtt találkoztam NoVa fórumtárssal, aki rádöbbentett az ES100-ra meg a P1-re. (Vittem a kis KZ ZS10 Promat hasonlítás végett). Kicsit csodálkozott rajtam, hogy visszafogottan reagálok a P1-re, amit saját KZ-ről leaplikált szivacsommal próbáltam. Szépen szólt tényleg, de bass az nem nagyon volt, még úgy sem, hogy kézzel nyomtam a fülembe, nem illeszkedett jól. Ennek ellenére megrendeltem, gondolván a világ többi része csak nem tévedhet... Három hete élünk együtt az ES100 szépen hajtja, de kénytelen voltam EQ-val megtámogatni. Próbáltam az összes illesztékkel ami van, a legjobban a hozzáadott szürke szivaccsal megy, +EQ.
Közben olvasgattam ki mivel használja, és valahol ezt ajánlották hozzá: SpinFit CP145
(Van a dobozán egy DUNU matrica)
Ez egy hagyományos szilikon harang nagyon vékony, finom szoknyával, ami a +, hogy a szoknya billegni tud a középső cső körül, tehát ha bedugom, akkor befordul a hallójáratba és irányba áll.
Ma megjött, kipróba, láss csodát, nagyon állat!
Jelentem ünnepélyesen, kikapcsoltam az EQ-t, nem kell!
Tehát (ES100+P1 <> középsugárzó), illetve NoVa kedvéért: (ES100+P1 != középsugárzó), csak illeszték kell, ami megfelelő!
Persze nem biztos, hogy másnak is működik, de az én fülszerkezetemnek teljesen jó. :C
Csomó féle spinfit van keressetek rá, ha érdekes.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#85249) -NoVa- válasza lapalapa (#85248) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na akkor karantén után is messze kerüld el a környéket mert drága lehet, ha kipróbálod az újabb játékszereimet:)

A posta meg globálisan áll, az UrbanFun hetek óta nem indult el Kínából, most nem érdemes nézelődni sem.

(#85250) Tulku válasza -NoVa- (#85249) üzenetére


Tulku
veterán

Vannak fülhallgató fronton drága játékszerek... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.