Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85501) Remus389 válasza s4tch (#85500) üzenetére


Remus389
veterán

Köszi a felvilágosítást,

kapcsolatba léptem a provident-el ;]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85502) -Skylake- válasza Remus389 (#85496) üzenetére


-Skylake-
addikt

Abba azért nagyjából legyél nyugodtan biztos, hogy egy Fourté körülbelül szarrá veri hangban a HD800s fejesed. Csak mondom... Szvsz a HD800s-t amúgy sem nehéz szarrá verni hangban, de egy Fourténak biztosan sikerül ezt megugrani. Vagy bármelyik valóban komoly többarmatúrás IEM-nek.
Az a baj amúgy, hogy nem értem hogy jön ki a HD800s birtoklása és az olyan komoly eszmefuttatások , mint a tescos lakkozott faceplate. Ennyire nem lehetsz egyszerű. :U

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#85503) Remus389 válasza -Skylake- (#85502) üzenetére


Remus389
veterán

Ne haragudj, de ezt komolyan kéne vennem?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85504) laleeee válasza -Skylake- (#85502) üzenetére


laleeee
őstag

minden luxuscikk árának egy jelentős része parasztvakítás. Nem tudtad ? Ennyire szimpla nem lehetsz azért :U

(#85505) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok.

Xiaomi füleshez keresnék hasonlóan jó minőségű dugót, csak az egyik oldala szól. Viszont csak ilyen gagyi műanyagokat találok, vagy nem feketében. Tudtok benne segíteni?

(#85506) monti0222w válasza Remus389 (#85503) üzenetére


monti0222w
addikt

Kb. Igen!

(#85507) kemcso válasza Remus389 (#85503) üzenetére


kemcso
Ármester

Igen...

(#85508) Tulku


Tulku
veterán

Volt U18t-m...
Jó füles...sok tekintetben....
Jó a Tia a vetőcsőben, jó az Apex modul,, fel is használtam saját fejlesztés részeként...jó dolgok vannak benne....
Széles hangtér, tágas hangszínpad....sokaknak a végső hangzás...
Nekem nem ;]

(#85509) Remus389 válasza kemcso (#85507) üzenetére


Remus389
veterán

Holnap jön a providentes ember... ;]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85510) laleeee válasza Tulku (#85508) üzenetére


laleeee
őstag

Nekem kettő is volt, de nem az én világom.

(#85511) kemcso válasza laleeee (#85510) üzenetére


kemcso
Ármester

Légyszíves a trollkodást most fejezd be!

(#85512) -Skylake- válasza Remus389 (#85503) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nézd, nagyjából két lehetőséget látok. Az egyik az, hogy Te tévedsz, aki összehozta a világ talán legkomolytalanabb és már már fájdalmasan nonszensz hozzászólását a high-end iem-ekkel kapcsolatban és nekünk van igazunk akik már mondjuk hallgattak is életükben ilyenekről zenét , vagy pedig mi tévedünk , akik már hallottunk ilyenekről zenét és Neked van igazad , aki a hivatkozott hsz alapján még biztos, hogy soha életében.

Most had kérdezzek egy pimaszat, ha fogadnod kellene, hogy vajon mi tévedünk vagy neadjisten Te , akkor mire fogadnál ? :U

Két dolgot tisztázzunk le már az elején ennek az amúgy parttalan vitának.
-1: nem azért helyeselnek felettem és alattam , mert összebeszéltünk ellened , hanem mert hallottunk már jó iem-et
-2: ne próbáljuk meg még véletlenül se alapvetően beállítani egy fejhallgatót etalonnak egy iem-el szembe , főőőleg akkor ne próbáljuk meg ha ez a fejhallgató egy sennheiser.
Szerintem elég sokat nyernél azzal ha beraknál a füledbe bármit ami túl van egy cx300-on , addig ameddig ez nem történik meg nem igazán értem, hogy mire alapozod egyáltalán ezt a vitát. Az eszmefuttatásod nagyjából annyira komoly elképzelésekre épül, minthogy a fejes nagyobb mint a füles szóval jobb , mert a hangfal is nagyobb mint a fejes és az is jobb. Ez azért elég vékony... :U

Azt pedig végképp nem értem, hogy még csak nem is arról van szó, hogy azt hiszed az airpod a világ teteje és amin kábel lóg az ciki , mert amúgy 800s-ről hallgatsz zenét. Tehát amellett sikerült azt a szó legszorosabb értelmében siralmas hszt összehoznod, hogy egyébként szemmel láthatóan a minőségi zenehallgatás felé orientálódtál. Ez valami olyan ellentmondás nekem, hogy feldolgozni is nehéz.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#85513) laleeee válasza -Skylake- (#85512) üzenetére


laleeee
őstag

Pedig most egy Sennheiser az etalon [link]

[ Szerkesztve ]

(#85514) Remus389 válasza -Skylake- (#85512) üzenetére


Remus389
veterán

Nagyon valószínűtlennek tartom hogy egy jóféle planár vagy dinamikus otthoni fejhallgatónál jobban szólna egy állati drága fülhallgató. Ennyi pénzért kapsz egy Hifiman HE-1000-est, nézz utána. Focal Utopia-t is. Sőt még elektrosztatikust is Stax L700.

Valóban nem hallottam, de talán jobb is. A fülhallgató előnye hogy zsebrevágaható és mobil.

Olyan mint a laptop, sokkal gyengébb teljesítményű mint egy azonos árú asztali, cserébe könnyedén magaddal viszed.

Egyébként valóban kedvelem a Sennheiser márkát, ha gondosan választod meg a terméküket, mert nem mindegyik feltétlenül jó, akkor nem csalódsz. De nem vetem meg a más gyártók termékeit, van/volt jvc-m, koss-om, akg-m, sony-m egy yuin pk2-esem is van most. Maxell is :) Biztos volt más is ami most nem jut az eszembe.

Szerintem befejezhetjük, tegnap trollkodtam egy kicsit, mert lepadlóztam az 1,2 millás ártól. Hajaj ha erre még rájön az ÁFA+VÁM még az unokáim is nyögni fogják a tia Fourté-t ;]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85515) Remus389 válasza Remus389 (#85514) üzenetére


Remus389
veterán

Aki a vásárláson töri a fejét: [link]

Különben az AKG K3003-ashoz volt szerencsém egy kicsit, aminek ezek után szinte barátságos 300 ezres az árcédulája.

Nem tudom hogyan viszonyul a tia Fourté-hoz, olyan sokkal nem lehet rosszabb, sőt még talán jobb is, ki tudja, a lényeg az, hogy csupán egy fülhallgató az is, nem csordult ki egy könnycsepp a szemem sarkából mennyire szépen szól.

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85516) #71562240 válasza -Skylake- (#85502) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Abba azért nagyjából legyél nyugodtan biztos, hogy egy Fourté körülbelül szarrá veri hangban a HD800s fejesed."

Élő hangverseny vs. hangdoboz = valóság vs. virtuális játékszer.
Hangdoboz vs. fejhallgató = valóság vs. virtuális játékszer.
Fejhallgató vs. fülhallgató = valóság vs. virtuális játékszer.
Fülhallgató vs. agycsip = valóság vs. virtuális játékszer.

Valóság vs. játékszer annyiban összehasonlítható, hogy a játékszer mennyire tudja megközelíteni a valóságot, mennyire képes felkelteni a valóság illúzióját.
Manapság rengeteg lett a fejhallgató, és a fejhallgatósok többsége azt hiszi, hogy a fejhallgató alkalmas a hangdoboz kiváltására, helyettesítésére. Nem alkalmas.
Manapság rengeteg lett a fülhallgató, és a fülhallgatózók többsége azt hiszi, hogy a fülhallgató alkalmas a fejhallgató kiváltására, helyettesítésére. Nem alkalmas.
Hamarosan rengeteg lesz az agycsip, és az agycsipezők többsége azt fogja hinni, hogy az agycsip alkalmas a fülhallgató kiváltására, helyettesítésére. Nem lesz alkalmas.

A tápláléklánc persze ott kezdődik, hogy a hangdobozozók többségének sincs fogalma élő hangversenyről. Ezért kevesen tudják, minek hol a helye.

(#85517) Remus389 válasza #71562240 (#85516) üzenetére


Remus389
veterán

Azért a hangdobozzal (gondolom hangszórókra gondolsz) óvatosan, a hanghullámok össze-vissza verődnek a szobádban, tévedés azt hinni, hogy az az igazi audiofil, a sok hangfalos embernek fogalma sincs az akusztikáról (nekem sincs, de én meg se próbálom)

Ráadásul a driver a fizikai mérete miatt lassabb, képtelen felvenni a verseny a kisebb méretű fej/fülhallgatókkal, elvesznek a részletek

Szóval felejtős az audiofil szempontból, kivéve ha milliomos vagy és be tudsz rendezni egy hallgatószobát milliós rendszerrel. Ja meg a szomszéd néni panaszkodik, arról ne is beszéljünk :D Nem éppen privát zenehallgatási élmény

A fülhallgatókkal szerintem az a baj, hogy túl aprók, a hangmérnökök nem tudnak annyi akusztikai technológiát belepasszírozni, ergo a fejhallgató a legjobb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85518) -Skylake- válasza #71562240 (#85516) üzenetére


-Skylake-
addikt

FLAC vs MP3 topikban megtanultam, hogy veled semmiképp ne álljak le vitatkozni , ehhez tartom magam.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#85519) -Skylake- válasza Remus389 (#85517) üzenetére


-Skylake-
addikt

"A fülhallgatókkal szerintem az a baj, hogy túl aprók, a hangmérnökök nem tudnak annyi akusztikai technológiát belepasszírozni, ergo a fejhallgató a legjobb"

Ahaértem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#85520) laleeee válasza -NoVa- (#85465) üzenetére


laleeee
őstag

Nédda Nova. Itt [link] a QKZ VK4-hez hasonlítgatják a fülesed hangolását. Merem remélni hogy azért a Legacy 3 legalább annyival komolyabban szól, mint amennyivel többe kerül, ugyanis a QKZ nagyon szép tisztán muzsikál egy bizonyos hangerőig, De ha egy cseppet oda szeretnék csűrni neki, akkor azért egy kicsit már torzítgat. Ez mostanában nagyon zavar éngemet :) , ezért várom már hogy megérkezzen a Blon, hátha az nem csinál ilyet :D

[ Szerkesztve ]

(#85521) #71562240 válasza Remus389 (#85517) üzenetére


#71562240
törölt tag

Évek óta nagy csodálattal figyelem, honnan veszed a bátorságot rendszeresen kategorikusan nyilatkozni olyasmikről, amikhez - bevallottan - nem értesz.

[ Szerkesztve ]

(#85522) Remus389 válasza #71562240 (#85521) üzenetére


Remus389
veterán

Legyél boldog a hangdobozaiddal.

Én pedig a 800S-el, amikor először meghallgattam egy stúdiószobában (egy boltban), pár perc után kicsordult egy könnycsepp a szemem sarkából, az olyan. Ezt vagy érti valaki, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#85523) -NoVa- válasza #71562240 (#85521) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az a jó, hogy nagylány agykutató, a barátja meg idegi-gépi interface területekbe ásta be magát, így onnan is jár a facepalm:)

(#85524) kemcso


kemcso
Ármester

Ezt a hangdoboz, fejhallgató, fülhallgató témát ha folytatni akarjátok itt legyetek szívesek: [link] :R

(#85525) dni válasza Tulku (#83801) üzenetére


dni
őstag

Merre lehet beszerezni ezeket a symbio illesztékeket?

(#85526) Tulku


Tulku
veterán

Mivel volt szerencsém pár fej és fülhallgatót hallgatni, leírnék így vasárnap hajnalban pár gondolatot, hátha segít...
A hangdobozok a közvetített légáram teljesen más volumene miatt nem hiszem, hogy ide tartoznak, mind térérzetben, mind a hallott hangokban oly más kategóriát képviselnek, mint ha beszélgetnénk mondjuk a motorozásról, valaki pedig a sárkányrepüléssel kívánná azonosítani....
Alapvetően kijelenthetjük, hogy bármilyen füles és nyitott fejhallgató viszonya sem releváns, sajnos a nyitott hátsó rész miatt (és a fül jóval kevésbé lezártsága miatt is) egy teljesen más világ a két hangkeltő.
Én a zárt fejesekkel tudok párhuzamot vonni, itt ugyanis van párhuzam térérzet, az egyes hangok visszaadása szempontjából....itt van értelme az összevetésnek.
Abban sokaknak igaza van, ha ár érték szempontjából vizsgáljuk, úgy egy 7-10X annyiba kerülő füles hozhatja azt a szintet, mint egy zárt fejes. És ez bizony sokaknál egy olyan szakadék, amit nem akarnak (vagy nem tudnak) átlépni...Az első szempont orvosolható az adott egyén meghülyülésével, a második (ha nem tudja) kizárólag némi frusztráltságot okoz, itt is láthattuk pár ember reakcióját, nyilván ŐK maradnak saját kategóriájukban...nincs ezzel baj, én sem járok Ferrari, vagy Lambo fórumokra...nem vezetek autót ugyanis ;]
Az armatúrás fülesek megjelenésével elkerülhetőek lettek a már kielemzett lassú válaszidejű és ezáltal bizonyos zenékre alkalmatlan dinamikus meghajtók okozta mellékhatások, cserébe jöttek mások, amiket alapos kísérletezéssel és váltó rendszerrel, no meg némi "forradalminak" titulált, de alapvetően a hallókészülékekből vett technikákból átépített megoldásokkal tudtak előnyösebb helyzetbe hozni a gyártók, megkérve rendesen az árát ezen tech megoldásoknak...
Tény, hogy manapság nem ritka az 1000 sőt 2000 dollár fölötti füles sem, főleg ha ad vmi extrát is.
Amennyiben valamilyen extra hangolást, kivezetést tartalmaz, lehetnek valóban olyan térérzet növelő effektusok, amik a megszokott bogyókban elképzelhetetlenek, ergo a fejesekkel ilyen módon jobban összevethetővé válna..
Én pl egy HE560-ról váltottam anno pillanatok alatt saját dap-CIEM kombóra (a fejes csak meghallgatásra volt nálam) de bevallom nem éreztem azt a különbséget, amiért váltanom kellett volna...sőt..
Nyilván egy Abyss, Utopia, vagy LCD4 meghallgatása sok miliós rendszerekről más eredményt hozna, de ha manapság el kezdem hallgatni az N8-saját CIEM rendszert, több dolgot érzek...
1. Vihetem magammal mindenhová, nem vagyok helyhez kötve
2. Nincs sem térérzetben, sem hangminőségben semmilyen hiányérzetem...tehát lehetőség lenne MÁS hangszínt hallgatni, de JOBB hangot bizonyára nekem nem...
Véleményem szerint vitázni egy olyan témában ami az alma-körte kategóriába esik, nem tanácsos, mert az ide tévedők lelki világát rettenti csak meg...anno a két rendszert (vezetékes, vezeték nélküli) is azért raktuk külön, mert nem volt építő jellegű az állandó egymásnak feszülés...nincs is értelme...

[ Szerkesztve ]

(#85527) Tulku válasza dni (#85525) üzenetére


Tulku
veterán

Facebook.on van fent oldala a srácnak...normális magyar ember...

(#85528) #71562240 válasza Tulku (#85526) üzenetére


#71562240
törölt tag

IEM terén én most úgy látom, hogy az utóbbi két-három évben a lengőnyelvesek (tökéletesen kifejező terminus, nem armatúrázom/-zok) kezdenek behozhatatlan előnyre szert tenni a dómos dinamikusakkal szemben - megint más, ha elterjednek planárféleségek.
Az IEM-ek és a fejhallgatók összenemhasonlíthatósága szempontjából én nem látok különbséget zárt és nyitott fejes között. (Persze hazabeszélek, mindig a zártakat kultiváltam.) No meg mi van azzal, hogy az IEM nyitott vagy zárt - semmi.

Más:
IEM-ek ár/érték arányát (nekem fontos) tekintve pedig ott tartok, hogy inkább egy hangszóró, mint több. De a kétutasnak is látom létjogosultságát ár-érték arányban is (két hangszóróval), többutasnak csak a high-endben, ahol pénz nem számít, és ha már éppen nincs a tervezőknek ötletük a hangszóró minőségének a javítására. Lehetőleg nem hibridizálnék, a lengőnyelvesek szerintem basszusban is előnyre tettek szert, okosan hangolva a nyílásokat, csöveket - ezt mondom például a hibridkedvelő f4lconnak is.

(#85529) Tulku válasza #71562240 (#85528) üzenetére


Tulku
veterán

"No meg mi van azzal, hogy az IEM nyitott vagy zárt - semmi."

nem...

(#85530) monti0222w válasza #71562240 (#85528) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem a hibridek basszusa még mindig többet ad mint a armaturásoké, de ezt nem vitaképp írom, csupán a saját véleményem!
Van a hybridekben potenciál, de még mindig nincs szerintem kellőképp kifejlesztve. :K

(#85531) #71562240 válasza Tulku (#85529) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem a hangja szempontjából semmi, mert a hangja szempontjából természetesen sokat számít - én fülhallgatóban is lehetőleg a zártat keresem hangilag. Az értelmezési keret, azaz a fej- és fülhallgatók összehasonlíthatósága/összehasonlíthatatlansága szempontjából mondtam, hogy ugyanaz az értelmezési keret attól függetlenül, hogy a fej-/fülhallgató zárt vagy nyitott, attól még mindegyik fej- vagy fülhallgató.
A hangja - és egyéb elektromos tényezői - szempontjából persze, hogy más.

(#85530) monti0222w
Várom a planár technológia nagyobb elterjedését is az IEM-ekben, illetve kíváncsi leszek, hogy a dómos dinamikusok helyett megjelennek-e a lágy membránszélű kónuszosak a fülhallgatókban, amelyeket a B&W honosított meg a fejhallgatóknál, lásd P7, P9, P5 S2...

[ Szerkesztve ]

(#85532) #71562240 válasza #71562240 (#85531) üzenetére


#71562240
törölt tag

jav.:
...a dómos dinamikusok mellett megjelennek-e a lágy membránszélű kónuszosak...

(#85533) fericske válasza monti0222w (#85530) üzenetére


fericske
addikt

Akadnak kivételek.
Itt van ez a nagyon hibrid, a Jomo Trinity[link]
Vannak benne nyalánkságok.
Sok időt eltöltöttem vele viszonylag (ahogy lehetett).
Kerestem a hibát. Hol csúszik a cucc. Általában a megszokott BA-DD hibridek sem sikerülnek jól. Valami zavaró fázishiba szokott lenni. Szóval nem kiemelésről beszélek.
Ebben a Trinity nagyon hibrid-ben nem találtam hibát.
Teljesen egyban van a hangja. Koherens, mintha csak egy hangszóró volna benne.
A hangolása is bejött.
Nagy 3d térhatás, meleg zenei, jó dinamika, részletek, semmi fülsértő megnyilvánulás, kiemelés.
Összehozta a srác. Beszélgettünk, nem hülye hozzá.
Ezt azért találtam érdekesnek, mert a többi fülese (mindet kipróbáltam ami az oldalon van, univerzális) az egyáltalán nem mozgatott meg. Nem rossz egyik sem, csak hozzák az átlagot árukban a többi versenyzővel.

(#85534) monti0222w válasza #71562240 (#85531) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyetlen planart ismerek a P1-t, Nova és Feri beszámolóiból, és azt kell mondjam hogy annyira nem győzött meg, kell idő míg kiforrja magát, az meg hogy telefonról nem jól hajtható végképp nem gyere be nekem!
Fericske: annyi jó fülest ajánlottál nekem, bár tehetősebb lennék hogy mindet megvéve, kipróbálhassam! Sajna a vírus miatt elcsúszik egy üzletem amiből jobb pénzt reméltem, és így az ISN H40 vétele is csúszni fog, pedig nagyon rá pörögtem sajnos csak elméletben, az is a te ajánlásod volt, a Headfisek szerint egy nagyon jó hybrid füles ami messze túl mutat az árán. :K Tudom nem mérvadó amit ők mondanak, de annyian nem tévedhetnek!
Trinitynek utána nézve, brutál árazása van, elhiszem hogy jó hangja van, de màr a H40 ára is sok nekem! :B

[ Szerkesztve ]

(#85535) fericske válasza monti0222w (#85534) üzenetére


fericske
addikt

Nem ajánlónak gondoltam az írást, csak megjegyzésnek, hogy lehetséges csinálni jó hibrid fülest.
Csak épp az eddigi tapasztalataim alapján árazástól független hogy sikerülnek.
Az ibasso hibridek talán jó példák.
A legnagyobbnak nagyon nem koherens a hangzása, a kissebbek mind jobban rendben vannak ilyen téren.
Ez ilyen.
Némely armatúrás fülessel operáló gyártónál is észrevettem, hogy az 1 ba fülesük jobban egyben van, mint a több ba-s. pl. Customart fibae fülesek, meg a régebbi ACS fülesek.

(#85536) -NoVa- válasza monti0222w (#85534) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem fogja idővel kiforrni magát, egyszerűen kell az erő egy nagy felület felmágnesezéséhez. Szóval nem ez lesz a hordozható audio fő csapásvonala, de egy nagyon kellemes mellékvágánynak remek. Akad már 1000mW-os BT erősítő is, jujj :)

(#85537) monti0222w válasza fericske (#85535) üzenetére


monti0222w
addikt

Tudom Feri, nem is ajánlatnak vettem, bár nem lenne rossz füles ippenségel! :D
Csak épp az eddigi tapasztalataim alapján árazástól független hogy sikerülnek
Igen de ez áll bármelyik technológiát alkalmazó fülesre és nemcsak a hybridekre.
Dunu hybridjei sem rosszak pl. A Headfisek szerint a H40 a 2019 felfedezettje és magasan ajánlója.
Végülis nekem tetszen a füles hangja ez a lényeg, mindegy milyen technológiát használnak fel benne. :K
Nova: sajnálom, pedig lehet kipróbáltam volna mint sajátot. Mondjuk élni fogok majd azzal a lehetőséggel hogy kipróbáljam a tiédet, amennyiben áll majd a járvány múltával! :K

(#85538) dni válasza Tulku (#85527) üzenetére


dni
őstag

:R

(#85539) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Unatkozok :DDD A W shape miben másabb mint egy V shape?

Life is better with a Titan

(#85540) -NoVa- válasza monti0222w (#85537) üzenetére


-NoVa-
őstag

Persze, bár ez a járvány múltával elég képlékeny és távoli időpont lesz :)

(#85541) -NoVa- válasza Eversmann (#85539) üzenetére


-NoVa-
őstag

2kHz környékén is emel valamennyit.

(#85542) funkmester


funkmester
aktív tag

Gedeon bacsi most keszitett tesztet a legjobb fulesek 100 euroig cimmel. A soumdmagic e80 es a hifiman re600 kozt nagy a fejlodes hangzasban? Szeparacio stb...

(#85543) vicze válasza funkmester (#85542) üzenetére


vicze
félisten

A két füles teljesen más célközönségre van hangolva.
Összefoglaló kérdéseit válaszold meg, de hacsak nem az 1%-ba tartozol akkor E80.

(#85544) laleeee


laleeee
őstag

(#85545) Exodius


Exodius
őstag

Kedves mindenki!

12.000 Ft-ig milyen mindenes fülest ajánlanátok? Csak egy Xiaomi Redmi 7A-m van. :)

(#85546) Tirith válasza Exodius (#85545) üzenetére


Tirith
tag

SoundMAGIC E11

(#85547) funkmester válasza Exodius (#85545) üzenetére


funkmester
aktív tag

Soundmagic e50

(#85548) Tirith válasza funkmester (#85547) üzenetére


Tirith
tag

E50-et lehet kapni 12k-ért?

(#85549) Bodz válasza Exodius (#85545) üzenetére


Bodz
nagyúr

Mindegyik fülest lehet mindenre használni. Attól függ milyen hangot keresel... :) Vsonic VSD2S, VSD3S, Kinera Sif pl.

[ Szerkesztve ]

(#85550) funkmester válasza Tirith (#85548) üzenetére


funkmester
aktív tag

nalunk 35 eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.