Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84351) -NoVa- válasza emiki6 (#84350) üzenetére


-NoVa-
őstag

True wireless.
100$-ért kb úgy szól, mint egy 5-6 éve ritka jól kifogott 40$-os vezetékes, csak kényelmesebben, kábelzaj és ruhába beakadás nélkül. Azaz nincs rossz hangja, amikor nem várok el semmi kiemelkedőt, csak szóljon valami, és szigeteljen el. Meg itt most már offtopic :)

(#84352) csubuka válasza csubuka (#84345) üzenetére


csubuka
addikt

Sziasztok!

Itt a topikban is olvasgattam, más is írta, hogy mintha többféle Basic Xiaomi füles is lenne. Tényleg van több is vagy ez a linkelt a magyar Xiaomi webshopban ez az itt is ajánlott Basic Piston?

(#84353) emiki6 válasza monti0222w (#84348) üzenetére


emiki6
veterán

Megkerestem Bodz-ot privátban... Ha valamihez ért, az a rábeszélés... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84354) monti0222w válasza emiki6 (#84353) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen. :K

(#84355) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

SoundMAGIC E10 In-Ear
Topikot olvasva ha jól látom ebben az ársávban nincs jobb füles?Telefonról zenehallgatás a cél.

(#84356) kemcso válasza ProEvoFan (#84355) üzenetére


kemcso
Ármester

Elvileg ott van az Avax is, de még nem lett ajánlott, mert olyanok nem hallották, akik alapján az lehetne. Külföldről meg van több...

(#84357) hajbel válasza -NoVa- (#84351) üzenetére


hajbel
addikt

Ebbe a topikba való.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#84358) ProEvoFan válasza kemcso (#84356) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindegy Megrendeltem, asszonynak jó lesz szerintem. :)

(#84359) Gabesz_23 válasza s4tch (#84343) üzenetére


Gabesz_23
tag

Új regisztráció esetén még ebből 20 dodo leesik így 50$ a vége. :K
Ennyiért ajándék!

(#84360) f4lcon válasza Gabesz_23 (#84359) üzenetére


f4lcon
őstag

ezt a dolgot hol találtad? (-20$)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84361) hajbel válasza f4lcon (#84360) üzenetére


hajbel
addikt

Belépsz egy új felhasználóval az oldalon és kapod a mailt, hogy van -20$-od. Rákattintasz a linkre a mailben, amivel automatikusan aktiválódik a kupon. Nem kell semmit tenned, checkoutnál már ott lesz az összeg lebontásában a -20$. Dec. 24-ig él az akció.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#84362) f4lcon válasza hajbel (#84361) üzenetére


f4lcon
őstag

sajnos nem kaptam :( mindegy, biztos nem szeretném az EDC3-at

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84363) jubilleum válasza Gabesz_23 (#84359) üzenetére


jubilleum
senior tag

vettem is gyorsan egyet :)

(#84364) hajbel válasza f4lcon (#84362) üzenetére


hajbel
addikt

Biztos, hogy új mailcímmel regisztráltál új usert? Spamek között nézted? Nekem rögtön megérkezett a mail.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#84369) deakandras


deakandras
csendes tag

Sziasztok! Xiaomi Piston Basic fülhallgatót cserélnék, mivel több helyen is megtört a kábele. Egyébként szerettem, úgyhogy alapvetően vennék még egyet, de elgondolkodtam, hogy adnék érte többet is, ha megéri.

Keret: ~5000 Ft
Ami fontos: IEM, mikrofon, távirányító (egy gomb), jó, ha strapább, mint a Piston Basic
Utazás és munka közben használnám. A sok zsebrevágás viselte meg a kábelt valószínűleg. Ha tudtok tokot ajánlani hozzá, azt is szívesen veszem.

Főleg Spotify Premium meg telefonálásra lenne használva Xiaomi Redmi 4X-szel és MacBook Pro-val (3.5mm jack). Stílus: rock, metal, klasszikus, szimfonikus, musical, funk

Találkoztam a 1MORE Piston Fit fülhallgatóval, ami kialakításában ideális utódja lenne a Piston Basic-nek, de eddig senkit nem láttam, hogy említette volna a topikban. Meg úgy egyáltalán a 1MORE-t. Xiaomishopban pont ötezer. Vajon miben tud többet a Piston Basic-nél? http://xiaomishop.hu/mi_egymas/mi_audio/fulhallgatok/1more-piston-fit-in-ear-fulhallgato

(#84370) Jannn


Jannn
senior tag

Sziasztok
Tudnátok segíteni?
Soundmagic E10 vagy MASSDROP X NUFORCE EDC a jobb ?
Edc3 már elfogyott, 3ashoz képest rosszabb a sima edc?
Bónusz kérdés: ezek milyenek a samsung s9 hez adott gyári akg-hoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#84371) jubilleum válasza s4tch (#84343) üzenetére


jubilleum
senior tag

Rendeltél te is?
Mennyire valós hogy másnapra kihozzák?

[ Szerkesztve ]

(#84372) Gabesz_23 válasza jubilleum (#84371) üzenetére


Gabesz_23
tag

Én rendeltem, kb. 5 munkanap szokott lenni az EU raktárból való szállítás, amibe nem tudom hogy kavar be az ünnep.
Pl. Rendeltem k7xx-et is, kb, 4 napja, de úgy néz ki nem ér ide karácsony előtt.

(#84373) s4tch válasza jubilleum (#84371) üzenetére


s4tch
veterán

Semennyire. Ha idén megérkezik, az teljesen vállalható.

(#84374) monti0222w válasza Jannn (#84370) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem rosszabb csak másabb hangzás mivel basszus orientált az EDC, míg az EDC3 középső tartományra van hangolva.

(#84375) Jannn válasza monti0222w (#84374) üzenetére


Jannn
senior tag

Esetleg nem ismered a samsunghoz adott gyári akg fejhallgatóját?
Ahhoz képest ez jobb lehet?

[ Szerkesztve ]

(#84376) monti0222w válasza Jannn (#84375) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem ismerem.

(#84377) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Metálosok, rockerek, ti milyen fülhallgatóra esküsztök?Kéne vennem egyet január3.-áig, utána hosszú utam lesz, nem düb-düb zenéhez , meg rap zenéhez kell, hanem ilyen kicsit keményebb rock-ot hallgatok. [Ilyen] jellegű zenéket hallgatok . [link] [link]
tehát olyan kellene amin azért hallom a dobot, basszust, meg a gitárt szépen.Ára az kb 20.000 lenne a plafon használtan vagy újonnan.

(#84378) monti0222w válasza fecaga21 (#84377) üzenetére


monti0222w
addikt

SM E80 szerintem jó lesz erre a célra. :K
Esetleg még az AF 100 is, összegbe belefér.

(#84380) trialboj


trialboj
őstag

Szerintem ez a legjobb ár érték arányú füles : [BlitzWolf® BW-ES2] Sajnos sikerült bringázás közben beleakadjak vele egy ágba és kiszakadt mindkét kábel.

Az érdekelne, hogy van-e olyan fülhallgató, ami nem gumiharangos, hanem csak sima fülbeakasztós pl mint a Sennheiser MX 365 , viszont Dual Dynamic Driver-es, tehát azért legyen valami basszus.
Még egyszer nem venném a fentebb említett blitzwolfot, mert nehezen állt meg a fülemben olyan pozícióban, hogy jól szóljon, ha de szépen beraktam, akkor nagyon jó hangzása volt, csak bringázás közben viszonylag hamar kimozdult.
De a lényeg hogy kényelmes volt.

Azóta próbáltam már a Xiaomi Mi Dual Driver, fülest, ami szerintem valami kamu név, mert nagyon kicsi az egység ahhoz hogy dual driveres legyen, vagy ha mégis az akkor nagyon nem ok, mert 0 basszus volt benne. Cserébe rendkívül kényelmes és jól ül a fülben.

Jelenleg egy Sony Sport MDRXB510ASL, EXTRA BASS, használok, de ez meg rendkívül kényelmetlen, nem is értem ki bírja ezt a fülében tartani hosszabb ideig, 10 féle gumiharangom van, de egyik sem ok, a gumi fülkitámasztó miatt vettem, ami tényleg belefeszíti a fülembe, és sosem esik ki, viszont ez azt is jelenti hogy kényelmetlen viselni már az első perctől kezdve. Viszont tény hogy jól szól, és valóban van basszus.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#84381) Fall-N válasza trialboj (#84380) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig a legtöbb füles in-ear és nem earbud. Nem tudom hogy nem tud a füledben maradni. :F Régen én is ragaszkodtam az earbud fülesekhez, de utána vettem egy "agybadugós" Sonyt, ami nekem is ki akart esni elsőre. A legkisebb méretű illesztékkel utána már jó volt. Most is mindig a legkisebb a jó. Sokkal jobbak az in-ear fülesek. Izoláció, basszus is sokkal jobb. Nem hallatszik ki a zene sem a külvilág számára, ami nekem fontos az esti használat miatt.

Ahogy írtad ha eltalálod a pozíciót akkor jobban szól és nem akar kiesni. Próbálgasd a Sonyt hátha sikerül eltalálni a megfelelő helyzetet és a szilikon illeszték méretét is. Nekem a műanyag fülhurkos fülesek annyira nem jönnek be, mert egy idő után nyomják a fület. Van ilyen nyak mögötti zsinóros BT sport fülesem (Thomson WEAR 7208), bár már annyira nem nyom, mert megszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#84382) Busterftw válasza Fall-N (#84381) üzenetére


Busterftw
veterán

Pedig nem egyeduli eset, en is rengeteg gumiharanggal probaltam kb 5 fulhallgatot, de mind elmozdul es kiesik. Ha az ujjammal odatartom akkor nyilvan jobban hangzanak, de kicsit meghuzodik a kabel mar csusznak kifele.

Ezert keresek en is earbud fele fullhallgatot.
Az osszefoglaloban levo VE Monk meg ajanlott? AliExpressen kb 8 euro.

Igazabol csak valami kellene agyban videot nezni, ami normalisabban szol mint egy teszkos szutyok, de mindenkeppen earbud kell.

Vannak meg ajanlott alternativak 10-12 euroig?

(#84383) emiki6 válasza Busterftw (#84382) üzenetére


emiki6
veterán

Yincrow x6

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#84384) Busterftw válasza emiki6 (#84383) üzenetére


Busterftw
veterán

Kosz a gyors valaszt, megrendeltem!
Jokat olvasni rola ennyiert. :)

(#84385) f4lcon válasza Busterftw (#84384) üzenetére


f4lcon
őstag

a VE Monk még mindig az egyik legjobb, és nem csak az árát nézve, hanem abszolut értelemben is (úgy $100-ig)

más, valaki már próbálta a VE agybadugós $20-os fülesét, vagy nekem kell egyet venni?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84386) Busterftw válasza f4lcon (#84385) üzenetére


Busterftw
veterán

Lehet rendelek abbol is egyet. :DD
Bar egy kis bongeszes utan a Yincrow x6 ajanlottabb.

(#84387) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#84355) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

SoundMAGIC E10
Feleségemnek ezt a fülest vettem.
Valami eszméletlen jól szól!A basszus csodásan mély és tiszta, a többi hangot nem nyomja el. Durva, el sem hiszem, hogy tízezer forintért ennyire fasza minőséget kapunk. :C
PS4en kipróbáltam CoD MW alatt is.Hangzásvilága egy hajszállal marad el a HyperX could stinger gémer fülesemtől.

[ Szerkesztve ]

(#84388) Fall-N válasza ProEvoFan (#84387) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát ez is olyan, mint a legtöbb műszaki cikk. A kínai gyártók jönnek fel a semmiből és sokkal jobb az ár/érték arányuk, mert nem kell megfizetni a márka felárát. Így van az, hogy a patinás gyártók ajánlatainál sokkal jobb a SoundMagic is, de például a Sennheiser meg nem jó ebben az árban.

De sokszor a jó hangzású füles sem relatív annyival jobb, mint amennyivel drágább.
Ugyanez van a TWS piacon is. A Sennheiser Momentum verdesi a 100ezer Forintot, de fele annyiért is kapni jó fülest, ami nem rosszabb vagy nem annyival rosszabb. De ott is a patinás német gyártó nevét meg kell fizetni.

Persze ez a poszt nem a Sennheiser ellen akart menni, csak velük példáztam. Lehet írni Beats vagy más divatmárkát is.

(#84389) fecaga21 válasza ProEvoFan (#84387) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Szerintem kicsit túlzás amit írsz, nekem E10 C-ém van. Szerintem nem hallottunk még igazán minőségű fülhallgatót. Én így elhallgatom vele mobilon a metált, de nem elég részletes szerintem, a basszus, meg a dob nem a legjobb minőség szerintem, ilyen átlagosnak mondanám ezt a fülest, az az ellenérv szól mellette, hogy tudom váltani a számokat a vvezetékről, de nekem nem ad annyi pluszt, Inkább kiadnék 5-6000-et egy bármilyen másik agybadugósért, nem hiszem hogy annyira érzékelném a difit a két füles között hogy megérje azt a plusz 6000-et. Mondom nem fikázni akarom, csak szerintem annyit nem ér mint amit lehetne venni érte 5-6.000-ért.

(#84390) ProEvoFan válasza fecaga21 (#84389) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindenki máshogyan értékeli a hangzást.Semmi probléma ezzel.
Engem meggyőzött.Ha tönkremegy a gémer fülesem, én 100% hogy ebből a márkából választom ki az új fülesemet a konzolomhoz.Pedig ugye nem is gémer füles.

[ Szerkesztve ]

(#84391) fecaga21 válasza ProEvoFan (#84390) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Lehet az a baj, hogy nem hallottam még rossz fülest. Nekem ilyen átlagot nyújt, és az a baj, hogy nem hallom eléggé a dobot meg a basszust.

(#84392) szakibá... válasza f4lcon (#84385) üzenetére


szakibá...
senior tag

Kíváncsiságból vettem egy Monk Plus-t, nekem nem jött be, a régi Sony és AKG earbud füleseimhez képest nagyon harmatos. Mélye ugyan tényleg van, de magas nincs, helyette erős kiemelés a felső közép sávban, ami különösen zavar. Lehet, hogy az a baj, hogy a CCA10 után próbáltam ki. Hihetetlen, hogy ennyi pénzért lehet ilyet kapni. A sávszélek erősen kiemeltek, nem V, inkább U jellegűen, de elviselhető. Az összképen viszont nagyon meglepődtem, a kivitelen és a hangon is.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#84393) Tulku válasza fecaga21 (#84389) üzenetére


Tulku
veterán

"Szerintem nem hallottunk még igazán minőségű fülhallgatót."

Pedig vannak ;]

(#84394) Fall-N válasza Busterftw (#84384) üzenetére


Fall-N
veterán

Az av-online [tesztje] szerint ez a filléres FiiO sem rossz, ha már fülbe helyezhető füles.

[ Szerkesztve ]

(#84395) darvinya válasza Tulku (#84393) üzenetére


darvinya
titán

Tessék mercit is mellékelni. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84396) vicze válasza Fall-N (#84394) üzenetére


vicze
félisten

Ez nem tesz hanem egy hír a marketing anyaggal.
AV-online alapból fizetett hirdetésekből áll egy negatív szót nem fogsz találni semmiről.

(#84397) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok! Irodai használatra lenne szükségem egy agybadugós vezetékes fülesre. Eddig egy Sony mdr 110et használtam, így minőségben ő a kiindulópont (átmenetileg megvettem a kistesóját, de csalódás).
Használata főleg zenehallgatás (pop, dance, rap leginkább, de úgy általában bármi) némi film és játék mellett.
Sokszor használom csak egyik oldalon a fülest, így jó volna ha a másik oldal nem lógna ilyenkor, teszem azt a mikrofon miatt nem húzható össze a kábel.
KB 10e Ft körülig érdekelne.

Köszike a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#84398) Sidositanaka


Sidositanaka
tag

Sziasztok
Legjobb barátom kérdezi hogy a momentum fülesnél létezik jobb 100 eurós ársávig? Csak vezetékes jöhet szóba.
Előre is köszönöm

(#84399) vicze válasza Sidositanaka (#84398) üzenetére


vicze
félisten

A helyes kérdés hogy van-e rosszabb addig?

(#84400) Sidositanaka válasza vicze (#84399) üzenetére


Sidositanaka
tag

Én nem szeretem a Sennheiser!-t!!!
Szerintem van jobb füles, de nekem nem hiszi el :F
Ezért kérdezlek titeket akik értenek hozzá :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.