Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84401) Sidositanaka válasza vicze (#84399) üzenetére


Sidositanaka
tag

A facebook egy csoportba olvasta ezt a kérdést ,ahol a csillagokig ajnározzák a fülest és azóta ilyet akar :W

(#84402) vicze válasza Sidositanaka (#84401) üzenetére


vicze
félisten

Hajrá, a hitkérdést nem lehet befolyásolni.

(#84403) Sidositanaka


Sidositanaka
tag

De azért valaki írjon már egy komoly szöveget ahol elmagyarázza hogy mért nem a legjobb és milyen fülesek vannak nála jobbak :R
Nálunk ez komoly vita :D

(#84404) darvinya válasza Sidositanaka (#84403) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerű a válasz.
Márka nevet akar venni, vagy zenét hallgatni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84405) Sidositanaka válasza darvinya (#84404) üzenetére


Sidositanaka
tag

De konkrét füleseket akar...ami jobban szól :F

(#84406) darvinya válasza Sidositanaka (#84405) üzenetére


darvinya
titán

Attól függ mit szeret hangzásban.
Ha szereti a mocsaras ultramegaXbass-t, akkor nincs.
Ha nem, akkor kezdésnek SoundMagic E10, de a téma összefoglaló segít ebben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#84407) Fall-N válasza Sidositanaka (#84400) üzenetére


Fall-N
veterán

Akkor vegye meg a Sennheisert. Ha van rá pénze és márka fanatikus, akkor fizesse ki a felárat.

(#84408) kemcso válasza Sidositanaka (#84405) üzenetére


kemcso
Ármester

SM E10 vagy SM E50, utóbbiban több a mély, valszeg jobban fog tetszeni neki, ha Sennheiser-en szocializálódott.

(#84407) Fall-N az a baj, hogy 2-3x drágább, mint amilyen hang alapján kéne, ez nem felár már....

(#84409) Fall-N válasza kemcso (#84408) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát én sem vennék Sennheisert emiatt. Vannak sokkal jobb ár/érték arányúak is, de van akinek hiába beszél az ember akkor is megveszi a kedvenc márkájának a termékét.

(#84410) Sidositanaka válasza kemcso (#84408) üzenetére


Sidositanaka
tag

Akkor sem hagyom hogy szenit vegyen :D
Már nézegeti a Shure meg Rha-t :C

(#84411) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

LZ A5 (1DD+4BA) most $110 drop-on, ha esetleg valaki szeretne kipróbálni valami ismeretlent :D

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#84412) celf válasza kemcso (#84408) üzenetére


celf
őstag

Nem tudtok olyan boltot, ahol tuti nem hamisítvány a Soundmagic?
Olvastam korábbi hsz-eket, MM-ból vásárolt darabok hamisak voltak.
Bestbyte-ban lehet venni E50-et jóval olcsóbban (9699 huf), de ez már a gyanúsan olcsó kategória. Hiába nagy áruház.

(#84413) szakibá... válasza K1LLMy53Lf (#84411) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ha valaki ilyen konstrukciót akar kipróbálni, én ezt javaslom, kevesebb anyagi kockázattal: CCA C10 4BA+1DD. Pontosabban nincs kockázat, nekem bejött, a legjobb fülhallgatóm, a kicsit sok magas ellenére. (mondjuk drága fülhallgatót elvből nem veszek)

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#84414) -NoVa- válasza szakibá... (#84413) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért ne hasonlítsuk, az 4 knowles armatúrás cucc, a CCA meg Bellsing. A sok user review alapján sem egy kategória, persze attól még lehet szar is.
Kicsit hajlok a rendelésre, érdekes is, jó áron, de a rendesen meghajtott P1 mellett nem tudom, adna-e bármi pluszt.

(#84415) -NoVa- válasza -NoVa- (#84414) üzenetére


-NoVa-
őstag

De mivel Free shipping to USA, itt nem érdemes ráugrani, drága lesz. Lebeszéltem magam:)

(#84416) f4lcon válasza K1LLMy53Lf (#84411) üzenetére


f4lcon
őstag

azóta is bánom, hogy eladtam az A2-met

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84417) fericske válasza f4lcon (#84416) üzenetére


fericske
addikt

Nekem még megvan :B ...az is.....

(#84418) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Tudnátok ajánlani olyan 10-12.000-ig olyan agybadugós vezetékes fülest amin van vezérlő a vezetéken és számot is tudok róla váltani nem csak felvenni a telefont?vagy ilyen áron nem találni ilyet?

(#84419) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Szerintetek ez a Piston 3 megéri ezt az 1800 forintot?

(#84420) vicze válasza fecaga21 (#84418) üzenetére


vicze
félisten

Ez készülék/SW függő nem füles.
Egy gombbal is ugyan úgy léptetsz mint 3-om gombbal, a 3 gombos csak hangerőt állít. 1nyomás play/pause 2 nyomás next song, 3 nyomás previous song.

(#84419) fecaga21: Hamis, nem.

[ Szerkesztve ]

(#84421) Albigator


Albigator
őstag

Sziasztok!

Ez a SOUNDMAGIC PL30+C jobb mint a mostani BlitzWolf BW-ES1 fülesem?
Mert 3 ezerért érdekelne ez a cucc..

[ Szerkesztve ]

(#84422) kemcso válasza Albigator (#84421) üzenetére


kemcso
Ármester

Emélkeim szerint a PL30 elég mélyszegény füles, az ES1-et nem hallottam.

(#84423) celf válasza celf (#84412) üzenetére


celf
őstag

szóval nincs ilyen knowledge?

(#84424) -NoVa- válasza celf (#84423) üzenetére


-NoVa-
őstag

Muzixban nézted? Webshopjában megrendeled, bolti személyes átvétellel. Átveszed, kipróbálod, ha gyanús, instant reklamálhatsz.

(#84425) celf válasza -NoVa- (#84424) üzenetére


celf
őstag

Néztem, viszont ott azért olyan ~5k-val drágább, mint a nagyobb áruházakban.

(#84426) monti0222w


monti0222w
addikt

Mi van az EDC3 rendelésekkel, van akinek megjött már?

(#84427) s4tch válasza monti0222w (#84426) üzenetére


s4tch
veterán

Még úton. 23-án kérték ki a tracking numbert, 31-én adták át a csomagot a szállító részére, úgyhogy szerencsés esetben is csak jövő hét végén ér ide.

(#84428) monti0222w válasza s4tch (#84427) üzenetére


monti0222w
addikt

Kíváncsi leszek a véleményedre, mert csak rövid ideig hallgatóztad meg, az meg szerintem annyira nem releváns.
Az N40-del (tudom már nem az van) összevetve, szerintem abban jobb terjedelme van a basszusnak mint az EDC3-nak, viszont a közepet illetve fordítva éreztem (hallottam) kiterjedtebb, tisztább nagyobb súly van az EDC3-ban a középre helyezve. :K

(#84429) s4tch válasza monti0222w (#84428) üzenetére


s4tch
veterán

Megvan még az N40, az egyelőre örök darab. Szerintem jól érezted, emlékezetből az EDC3 közepe valamivel transzparensebb lehet. Amúgy mindössze feszesebb mélyeket szeretnék, és úgy rémlik, azt röhögve tudja az EDC3. Hamarosan kiderül.

(#84430) celf


celf
őstag

a Soundmagic E10C és az E10M között mi a különbség?
E10C csak távirányítós, de nem mikrofonos?

(#84431) kemcso válasza celf (#84430) üzenetére


kemcso
Ármester

Az E10M iPhone-hoz van, az E10C android ÉS iPhone is. Mindkettő mikrofonos.

[ Szerkesztve ]

(#84432) monti0222w válasza s4tch (#84429) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen tudja, mindenes, vagy mindenevőnek lett hangilag kialakitva az EDC3, szerintem rockra jó választás lesz. :)
Az N40 már nem a fő fülesed ha jól rémlik?

[ Szerkesztve ]

(#84433) Albigator válasza kemcso (#84422) üzenetére


Albigator
őstag

Oké köszi. :)

Van aki ismeri estetleg mind2 fülest?

(#84434) celf válasza kemcso (#84431) üzenetére


celf
őstag

danke!

(#84435) DEJVID


DEJVID
őstag

Ebayen egy eladóval megbeszéltem, hogy csináljon nekem szimmetrikus kábelt a TF10-hez. Tegnap megjött, nagyon tetszik. :)

Valamilyen szivacsos illesztéket szeretnék rá, valamilyen alis van, de az nem az igazi. Mit javasoltok?

(#84436) f4lcon válasza DEJVID (#84435) üzenetére


f4lcon
őstag

mit vársz a szivacsos illesztéktől? mitől lesz "igazi"?
nekem van Comply is, meg alis is, nincs egetverő különbség (van, de nem hatalmas)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84437) DEJVID válasza f4lcon (#84436) üzenetére


DEJVID
őstag

Az alisat picit talán ridegnek találom. Amit a tf10 mellé adtak, annak jobban tetszett az állaga, nem rúgta ki magát olyan hamar és kényelmesebb volt.

(#84438) -NoVa- válasza f4lcon (#84436) üzenetére


-NoVa-
őstag

Füles és fülforma függő erősen, de nálam a P1-nél most nagyon feltűnt a különbség visszafelé. Elszakadt a Comply szivacs, felraktam az azelőtt használt szilikont, és a tökéletes endgame hang helyett fanyalogtam kicsit. Igaz, az összes többi fülesemen jobban bevált a szilikon, ennél az egynél nem.

Aztán szivacs-szivacs eltérés szintén, a P1 saját szivacsa pont olyan forma, mint a Comply Isolation (kicsit gyorsabban rúgja vissza magát formára, mint a drágább), viszont a Comfort jobban szigetel a neve ellenére. Káosz az egész, ki kéne próbálnom a Symbio-t is.

(#84439) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Alin ránéztem a FiiO Official Store listájára, és Jan 10-ig akciós pár dolog.
F9SE 55$-ért még mindig megéri (2BA+1DD V), fix kábeles.
BTR3 56$

És amire kiváncsi lettem:
JadeAudio(FiiO) EA3 (1 Knowles 33518 BA + 1 13.6mm DD) 38$. Awaiting Shipment.

Eddigi nagyon kezdeti review-k alapján egy jelentősen olcsósított Audiosense T800, ami még akár szitokszó is lehet :), majd kiderül. A Carbo Tenore/I és az F9 microdriveres fülesek mellé puszta kiváncsiságból egy MegaDD pont elfér ennyiért.

(#84440) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Tovább olcsósított LV elstat + 8mm DD hibrid 75$-ért: Shuoer Singer
[link]

Eleve 2.5mm balanced kábellel adják, + adapter 3.5mm-re, és cserélhető szűrővel. Úgyhogy inkább nem értem az egész árazását, de már van ilyen is. Egyelőre nincs hype, review sem igazán, de már van, aki megkapta.

(#84441) f4lcon


f4lcon
őstag

ikko OH-10 valakinél volt már?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84442) Gabesz_23 válasza monti0222w (#84426) üzenetére


Gabesz_23
tag

EDC3 ma jött meg nekem. Jobb oldala cicereg, torzít, mintha az egyik BA egység defektes lenne. :((( írtam a dropnak, kíváncsi leszek az ügyintézésre. :U

(#84443) monti0222w válasza Gabesz_23 (#84442) üzenetére


monti0222w
addikt

Sajnálom, :( azért járasd kicsit, hátha! Tudomásom szerint cserélik, volt már rá precedens, volt ahol akadozott (kommunikáció, posta, stb) volt ahol simán ment a csere.

(#84444) crocy


crocy
tag

Szerbusztok draga Urak!

A xiaomi Piston-nak mi a mai best buy alternativaja?
EZAudio D4?
Itthonra kene vmi laptopra dugva, az elsö generacios piston hangzasa nekem tökeletesen megfelelt.

+1 lehet kicsit OFF :
egy ilyenre szerintetek erdemes beruhazni(hp 8560w alaplapi hangkartyahoz kepest)?
Creative Sound Blaster PLAY! 3:
[link]

köszi elöre is!

[ Szerkesztve ]

(#84445) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok!

Véletlenül vettem a nem ajánlott Hybrid Pro HD-ből!
Eleinte mintha tényleg zavaróak lettek volna a magasai. Bántóan éles volt, mintha a fejem mellett flexeltek volna.
De aztán ez elmúlt, és szerintem marha jó hangja lett! Nem vinném vissza, szerintem ez a legjobb fülhallgatóm idáig! Más fülhallgatóra visszatérve teljesen összemegy a hangkép, mintha egy barlangból szólna a zene.
Való igaz, hogy meg kell EQ-zni!
Xiaomi Mi9T Pro-ban van a fülhallgatóra külön séma, + EQ-val is lehet rajta finomítani.
Huawei MediaPad M5 Lite-al is nagyon szépen szól!
Szóval bátram ajánlom, érdemes vele megbírkózni!

(#84446) jubilleum válasza jubilleum (#84363) üzenetére


jubilleum
senior tag

megérkezett :D

(#84447) f4lcon válasza crocy (#84444) üzenetére


f4lcon
őstag

a D4 egy remek füles, olyan mintha ötvöznéd a Piston 2 és a Piston 3 hangját (kicsit a P3-hoz áll közelebb)
csak ajánlani tudom

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84448) tomp


tomp
félisten

Részben off de azért füleshez tartozik: a Comply nem bírja a hideget? 1x használtam a -8fokban a fülest rajta a legkisebb Comply-val és utána ahogyan kivettem a fülemből látszott mind2 oldalon szakadás...
Megfagyott és ahogyan behelyezésnél összenyomtam "eltört"?
A bal oldali konkrétan kettészakadt de szerencsére a vége tart még így tudom őket használni de azért tartósabb habra számítottam... :(((

(#84449) Hack3er


Hack3er
őstag

Cserélhető kábeles Vsonic GR07-hez milyen mmcx 2.5-ös szimmetrikus kábelt lenne érdemes venni?

[ Szerkesztve ]

(#84450) -Skylake- válasza tomp (#84448) üzenetére


-Skylake-
addikt

Azt nem tudom bírja e , de nekem a comply comfort az hidegben keményre fagy mint neked. Viszont én nem nyomkodom össze azonnal , hanem előbb csak kicsit megmelegítem pl a markomban és akkor utána mikor már puhul , el lehet kezdeni kicsit baszogatni. De igen , az biztos hogy hidegben olyan lesz mint az acél.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.