Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) Tulku válasza f4lcon (#84946) üzenetére


Tulku
veterán

Tapasztalatom szerint minél nagyobb a tip lyuk, annál kevésbé koncentrálja a magasakat...
Ott akkor valami nincs rendben középmagas szinten...

(#84952) -NoVa- válasza Tulku (#84951) üzenetére


-NoVa-
őstag

4k-nál a legfeltűnőbb, de 38$-ért ennyi kezelés belefér, hogy utána megférjen a P1 mellett váltásban:

(#84953) f4lcon válasza Tulku (#84951) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, a középmagasakkal mások szerint is van baj (olyanok szerint, akik jobban értenek hozzá, mint én)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84954) fericske válasza f4lcon (#84953) üzenetére


fericske
addikt

Olyan szivaccsal próbáld ki amiben nincs merevítés középen.
Mint ez [link]
Vagy csinálhatsz magadnak zajvédő szivacs füldugóból.

(#84955) Tulku válasza fericske (#84954) üzenetére


Tulku
veterán

Magyarán szélnek eresztitek a középmagasakat :DDD

(#84956) f4lcon válasza fericske (#84954) üzenetére


f4lcon
őstag

próbáltam csinálni, de nem sikerült :D
viszont amit vettem az úgy összegyűrődik a fülemben, hogy szinte megszűnik a vetőcső, mint olyan. annak meg úgy semmi értelme.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84957) madrac


madrac
őstag

AVAX EP330 most kuponnal -1000 forint a Rufusznál.

(#84958) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Meghallgattam lapalapa KZ ZS10 PRO-ját, hogy legyen mihez viszonyítani az EA3-at árkategórián belül. Alapból nem olyan harsány, jobb kábellel és szivaccsal tuningolva lapos EQ-val hallgatható. A 10mm DD kicsit kevésbé textúráz alul, és a 4BA ugyan kicsit jobban teljesít, mint a C16-ban lévő rengeteg, de az 1 knowles nekem kicsit precizebb.

Szóval 34/36$-os áron amennyiért most látom, egész jó. Adnák inkább eleve 50-ért jobb kábellel, szivaccsal, kevesebb szemetet kéne mellé csomagolniuk.

(#84959) leon11 válasza -NoVa- (#84930) üzenetére


leon11
tag

A Tin T4-es füleshez egy rövid szösszenet:

Először is köszönöm NoVa profnak, hogy időt, energiát nem sajnálva komplett termékbemutatót tartott számomra. :C
Köszönöm Dudunak, hogy elküldte a fülest, valamint fericskének az ajánlását.

A T4 hangja mai napig változik. Aq Cobalttal hallgatva semleges, de elég világos több melegség jó lenne. A P1 réz kábelével melegebb hangzású volt.
Este jött a meglepi, amikor isotek cd-vel történő 1 órás járatás követően a Topping Dx3 pro dac/amp-al olyat villantott, hogy bef...tam a gyönyörtől.
A mélyei tisztán részletesen nagyon nagyon mélyről szólaltak meg (eq nélkül), közepek simák, finom énekhangok érzelemdúsak. A magas kellően részletes, csöppet sem bántó. NoVa által említett 2- és 5 kHz kiemelését én is éreztem ezért -2dB-el korrigáltam. Nagyon tuti így. Összevetve a Sen HD 660s basszusával a T4 sokkal mélyebbről indul. (Mellesleg a HD6-os sorozatban a 660-nak a legjobb a basszus tartománya).
Tehát a T4-nek sem teljesen mindegy miről hajtjuk és van minőségi mély rendesen. Szimplán telóról elégé kevéske, Cobaltról azért sokkal jobb, a Dx3 pro-ról meg csodás. A Loxije P20 sem lesz a barátja, de ott a magas kimeneti impedancia az ok.
Hogy legyen valami negatív is, az a kábele. Jövet-menet nekem kényelmetlen, túl merev és a gumiszerű köpenye könnyen összegubancolódik, az asztalnál viszont jó.
Hangzás végett a Cobalthoz jobban passzolna occ réz kábel.
Tudtok ajánlani minőségi kábelt hozzá?

Meghallgattam többek között a P1-t is, ami nagyon tetszett, de a Cobalt nagyon kevés neki. Vajon az asztali rendszerembe mit tudna produkálni.. :F

(#84960) Eversmann válasza -NoVa- (#84958) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Fújjj... Kz :DDD

Egyébként, ha választani kellene EA3 vagy Tin T4? Vagy mindkettőben van valami jó?

Life is better with a Titan

(#84961) leon11 válasza Eversmann (#84960) üzenetére


leon11
tag

Meghallgattam NoVánál az EA3-t is, szanaszét eq-va (értsd fűrészfogszerűen - percekig röhögtem a látványon) ennek ellenére elég meggyőző volt, de nekem ott akkor a T4 jött be. A P1 is kiváló, ha meg tudod rendesen hajtani.
Saját preferencia, ízlés és forrás kérdése, hogy melyiket találod jobbnak.

(#84962) -NoVa- válasza Eversmann (#84960) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mindkettő jó, nagyon mások. A T4 reális, koherens, az EA3 részletgazdagabb, szórakoztató U karakter. Utóbbi metálra, synthwavere, intenzívebb dolgokra sokkal jobb, a T4 meg minden másra.

Na meg nálam itt a P1, amellett a T4 hiányosságai nagyon feltűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#84963) gelbelex válasza leon11 (#84959) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm, tanulságos infók..
:R

[ Szerkesztve ]

(#84964) gelbelex válasza -NoVa- (#84962) üzenetére


gelbelex
őstag

Mik a különbségek a P1 és a T4 között, kérlek, részletezd!
Előre is köszönet! :R

(#84965) -NoVa- válasza gelbelex (#84964) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egyrészt nincs bántó, vagy irreális hangja sehol, a T4 4kHz-e túloz.
És ha már részletezem, a részletek. Mikro, nano, piko részletek, egyszerre, akármennyi. A T4 csak egy DD-hez képest részletgazdag, jobb armatúrások mellett már feltűnik, hogy erősebb hangok elnyomnak, magukba mosnak másokat. Na a planar ilyet nem csinál, minden hangszer tisztán szól egyszerre. Már ha van alatta neki megfelelő karakterisztikájú erösítő, már ketten is nyugtázták, hogy a Cobalt nem az.

(#84966) monti0222w válasza -NoVa- (#84965) üzenetére


monti0222w
addikt

Headfi-n olvastam a H40-el kapcsolatosan, összevetették a P1-el, (persze több iem-mel is) ami lejött nekem a H40 javára: könnyen hajtható, jobb basszus kiterjesztése, szélesebb tartomány, nagyon dicsérik a hang kiterjedését, ki vannak emelve a P1 pozitív tulajdonság is, de ott is megvan úgy sajnos ítélve hogy nehezen hajtható füles, megnézni nagyon miről van hajtva, de utána meghálálja. :)

(#84967) -NoVa- válasza monti0222w (#84966) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minden könnyebben hajtható, az nem kérdés:)

Amire most igazán kiváncsi lettem, az a BL 03. Ugyanúgy 10mm CNT, nincs az az 5kHz-es emelése, mint a T4-nek, és szinte senkinek nem jó a fülébe. Ahogy elnéztem, másoknak a C16 is sokkal mélyebben ült a fülkagylóban, úgyhogy egy darabot megkockáztatok. Majd hozza a posta.

(#84968) leon11 válasza -NoVa- (#84965) üzenetére


leon11
tag

A részletek megjelenítése azért nem ennyire egyértelmű, én a P1 közepeit hallottam csak jobbnak...
[link] ennél az összevetésnél is a T4-et hallotta részletesebbnek, szélesebbnek, persze az is csak egy vélemény.
Tény, hogy a forrástól függ minden, melyre érzékenyebb a P1, de a T4-nek sem mindegy.
Viszont itthonra gondolkodom egy P1 beszerzésén.

(#84969) FőDudu válasza leon11 (#84968) üzenetére


FőDudu
addikt

En peldaul annyira basszusfeju vagyok, hogy az EA3-ra is raemelek 100Hz alatt ;)
P1-nel egyszeruen nem talaltam olyan hordozhato BT erositot ami tudna amit en szeretnek.
(ES100 az eleg erdekes tema, de 2 honap utan ugy nez ki mintha a kutya szajabol huznad ki - kolleganak van).

Asztalinal ki lehet hozni ami nekem fekszik a P1-en is - olyan 12dB emeles a teljes basszus tartomanyban mar kozelit ahhoz amit en szeretnek. Chord Mojo-val pl mar egesz kozel jutottunk...

Ami basszus szempontjabol nekem eleg az a Sony WH1000MX3. Na abban meg talan tul sok is van. Azt igazan nem akartam, de husegpontokra marha olcson jott.

Igy a P1 itt van az asztalomon, de ha valamit hallgatni akarok akkor EA3 vagy Sony.

Mobilon eleve 1 appot talaltam csak ami nem bassza el az egesz frekvencia menetet ha 1 savon modositok: Neutralizer.

A tobbi valahogy ugy nyul bele, hogy 1 sav allitasa az osszes tobbire hatassal van.
Neutralizerrel egesz jol ki lehet korrigalni a fulem es az adott fules hianyossagait - az eredmeny egeszen jo lesz. Meg akkor is ha nem kifejezetten equalizer az adott progi.

Amugy nem vagyok igazi zene rajongo - legtobb esetben eleg az asztalomon levo Harman kardon Soundsticks a hatterzenehez.

Amugy 14kHz folott mar alig hallok, szoval lehet a problema az en fulemben van.

FőDudu

(#84970) -NoVa- válasza leon11 (#84968) üzenetére


-NoVa-
őstag

Zenefüggő. Pl Carpenter Brut - Run, Sally, Run! simán feltűnővé teszi a vége felé felpakolt rengeteg szintetizátorréteggel, zsúfoltabb metál/breakcore opera őrületeknél is kijön, míg a relatív kevés, klasszikus hangszerrel dolgozó zenéknél kevésbé.

(#84971) Eversmann válasza -NoVa- (#84967) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Én meg berendeltem az FH1s-et (lényegében EA3), kíváncsi lettem már rá. Milyen a Knowles hangkeltő. Jövő héten kiderül. Inkább metálos témák mennének rajta, megspékelve pár akusztikus változattal.

Life is better with a Titan

(#84972) monti0222w válasza -NoVa- (#84967) üzenetére


monti0222w
addikt

Kíváncsi leszek rá, biztos érdekes lesz. :K
Nekem a H40 odébb lesz míg megveszem, mert csak 200 dollár, de egyre biztosabb hogy megveszem. :K

(#84973) TheZukker


TheZukker
tag

Sziasztok!

Elég felemás kérdésem van: megérheti-e rálépni egy cserélhető kábeles fülessel és egy FiiO UTWS1-el a vezetéknélküliség rögös útjára? Ismeri valaki ezt a terméket? Amiket külföldi oldalakon találtam, az alapján -ha leszámítjuk, hogy külön kell tölteni a két egységet- nem írnak róla rosszat.

Mivel ehhez a megoldáshoz vezetékes füles kell, illetve erre is rászánnék 25-30-at, így gondoltam, hogy itt kérek segítséget.
A dillemmám, hogy ennyi pénzért kaphatok-e annyival több hangminőséget, mint amennyit bukok a kényelmen?

(#84974) gelbelex válasza -NoVa- (#84965) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm! :R
(Olvasva az equalizeres tapasztalataidat,) hány dB az a túlzás?
Nyilván az árkülönbség nem indokolatlan.
Melyik éri meg jobban az árát? Mondjuk az ES100-ról hajtva.
Sejtem, erősítőnként lehetne igazán megválaszolni...
Egyébként melyik az az erősítő(á)rkategória, ami már sok is (értelmetlen) lenne a P1-hez? Aminek az árából már jobban megéri jobb fülesre költeni a P1 helyett.

(#84975) gelbelex válasza leon11 (#84959) üzenetére


gelbelex
őstag

Írtad, a T4 basszusa mélyebbről indul, mint a Senn Hd660s-é.
Melyikben van több?
(A semleges hangzást kedvelem, a HD660s-t sötétebbnek mondják, mint a semleges HD600-ast.)

(#84976) vicze válasza TheZukker (#84973) üzenetére


vicze
félisten

Az átcímkézésért nem éri meg ennyit kiadni.
Ráadásként a magyar linken teljesen hibás a specifikáció, nem képes AptX-HD-re, nézd meg a hivatalos oldalon.

Inkább várj egy ilyenre akkor már.

(#84977) -NoVa- válasza gelbelex (#84974) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ha pusztán az eltérést nézem a P1-hez, akkor 2kHz-nél 5dB, 5-nél kicsit több is, a többi részen kb hasonló. Annyira nem avatkoztam bele a hangjába, csak 2dB-vel vettem visszább fent, úgy már nem volt sok. A P1-nek meg pont a mélyét kell hozzáhúzni 5-7dB-vel 100Hz alatt hogy linearis legyen, szóval ott sem egyszerűbb a képlet.
Erősítőből nincs tuti recept, jó kábellel van pár forrás, amire nincs panasz netszerte. ES100, E1DA 9038s, PowerDAC V2. Sógor erősen drága Sony DAP-ról használja az övét, és ott is ég és föld balanced oldalról vastag kábellel, Fericske meg a TMP Ant-ra esküszik, csak ahhoz egy dízelgenerátort kell magaddal húznod hogy mobil legyen.
Az biztos, hogy az asztali DAC-om meg az itthon használt Roland cucc hiába jók 300 Ohmos fejhallgatóhoz, a P1 karakterisztikájával nem tudnak mit kezdeni, csak halkan nem torzítanak.

Hogy melyik éri meg jobban, az teljesen relatív. Ha van ES100-ad, akkor már csak egy jó kábel kell, hogy jól szóljon a P1 róla. Ha veszel jó balanced kábelt, akkor szívni fogsz az egyenes 2.5mm-es jackkel, letörik a fenébe hamar. Utána csatlakozót forrasztasz L változatra, biztonságosabban használható lesz, de másba meg nem tudod beledugni.
A T4-et meg bedugod egy bármibe is 3.5mm-en, és barmiröl szól valahogy.

(#84978) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Feleségem Galaxy S7-jéhez keresek earbud fülhallgatót max 5k-ig. Sajnos az "agybadugósat" nem szereti, így sok jó füles kiesett. Vettem alin egy Samsung EG920 fülest, de a telefonhoz kapott (tönkrement) ugyan ilyen típusúhoz képest is gagyi hangja van. Tudtok az adott kritériumoknak megfelelő típust ajánlani? Nem a tökéletes hangzás a lényeg, csak ne legyen annyira gagyi. :U

[ Szerkesztve ]

(#84979) gianni85 válasza KisBundi (#84978) üzenetére


gianni85
veterán

VE (Venture Electronics) Monk vagy Monk Plus. Lehet kapni androidos mikrofonos kivitelben is. Vagy alin megkeresed a hivatalos boltot, vagy veclan.com

(#84980) KisBundi válasza gianni85 (#84979) üzenetére


KisBundi
őstag

Elég gagyinak tűnik, de a hangja tényleg ennyire jó?

(#84981) f4lcon válasza KisBundi (#84980) üzenetére


f4lcon
őstag

nem, sokkal jobb

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84983) kemcso válasza dni (#84982) üzenetére


kemcso
Ármester

Gyorsan átpörgetve ez ide való: Vezeték nélküli fülhallgatók

[ Szerkesztve ]

(#84984) TheZukker válasza dni (#84982) üzenetére


TheZukker
tag

Ott láttam, de azért elég erősen kell szűrni a csávót, ezért is kezdtem utána olvasni. Szereti elszaladni a dolgokat. :DDD

(#84983) kemcso : igen, gondolkodtam rajta, hogy ott teszem fel, de ahogy a kérdésemben is felhoztam, mivel a kiindulási pont egy vezetékes füles, megpróbáltam először itt.

(#84976) vicze1 köszönöm a válaszod!

Nem lehetetlen, hogy ha nem jutok dűlőre kutatással és fórumozással, benyelem a vezetéket. Annak idején, amikor ellopták a VSD3S-em adódott a lehetőség, hogy egy barátommal közösen rendelve beszerzek egy 1+ Bullets Wirelesst, és bár sírt a szívem a minőségromlás miatt, a kényelem sajnos magával ragadott.

Off, de egyébként ki húz meg egy értéktelennek tűnő fülhallgatót egy olyan közegből, ahol ilyen amúgy sose történt, és ráadásul tudom, hogy senki nem ért a témához. Most már csak nevetni tudok rajta, de akkor azért elég dühös voltam.

(#84985) vicze válasza dni (#84982) üzenetére


vicze
félisten

Hogy is fogalmazzam, ha valakinek nem esik le, hogy a TRN 1,5éve forgalmaz egy terméket és a FiiO 1hónapja forgalmazza, erre a TRN a knokoff, akkor menthetetlen. :U
Elég egyértelműen ugyanaz a OEM-e a két terméknek.

Írtam a TRN BT20S-ről kb. fél éve, ha gondolod rákereshetsz, a FiiO ugyan az némileg módosított SW-vel és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#84986) leon11 válasza gelbelex (#84975) üzenetére


leon11
tag

"a T4 basszusa mélyebbről indul, mint a Senn Hd660s-é.
Melyikben van több?"

Természetesen a Hd660s-ban több és jobb. A dx3 pro-val mélyebbről indul a T4, de csak ennyi, a P20 szimmetrikus kimenetén pedig ez is megváltozik.
A HD660s a HD600-hoz képest melegebb, de a HD650-től világosabb. Közelebb áll a 600-hoz, de frissebb szélesebb hanggal, több mély és magas, talán a közepei semlegesebbek a HD600-nak.

(#84987) gelbelex válasza -NoVa- (#84977) üzenetére


gelbelex
őstag

Köszönöm!
Jó tudni az E1DA-ról is.
Ez a relatív az én olvasatomban azt jelenti, hogy a T4 éri meg jobban..
:R

(#84988) gelbelex válasza leon11 (#84986) üzenetére


gelbelex
őstag

Azt sejtem, a DX3pro nem hajtja ki rendesen a HD660s-et.
Köszönöm a HD-s infókat is! :R

(#84989) trepxe válasza KisBundi (#84978) üzenetére


trepxe
tag

Itthonról...Soundmagic EP20, vagy EP30. konnyu beszerezni talan a Telekomban lattam nagyon jo aron es kifejezetten jo.

(#84990) -NoVa- válasza gelbelex (#84987) üzenetére


-NoVa-
őstag

Bármelyik mellett és ellen tudok összezavaróan érvelni:)

A relatív az a "rejtett" költség. A P1 erősítővel, kábellel + jobb szivaccsal 250-300$ mire rendesen szól, a T4-en meg egy 13$-os puhább 16 core HifiHear kábel is elég tuning. Persze, jobb a planar, de az árkülönbségből legutóbb épp Máltára vettem oda-vissza 4 repjegyet pár hónapja, vagy épp 2 teli tank benzin, szabad szemmel messzebbről is jól látható kupac fagylalt. A T4-nél még beleront a képbe a BL 03, ami 26$-ért kb ugyanazt a membránt adja, de egy, a legtöbb füllel inkompatibilis alakú testben. Ettöl nekem a T4 túlárazott (de minden fülbe jó forma), miközben P1 árban másik jó planar nincs, úgyhogy így nézve az olcsó. És akkor ez még csak 2 füles a pár tucat hasonlóan hypeolt 100-200$-os kategóriából, jajj nekünk:)

(#84991) gelbelex válasza -NoVa- (#84990) üzenetére


gelbelex
őstag

:K
Igen, több irányból is lehet ezt nézni. És érdemes is.
P1 vs. planárok, T4 vs. BL03, és T4 vs. P1.
Utóbbiból nekem a T4 tűnik jobb ár/értékűnek, persze még nem hallottam őket.
(És létezik a T4 vs. T3 összevetés is...)

(#84992) f4lcon válasza -NoVa- (#84990) üzenetére


f4lcon
őstag

melyik BL-03-at hallottad? állítólag van V2 meg V3 is?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84993) -NoVa- válasza f4lcon (#84992) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mivel sehol sem írnak a boltok verziót, csak az idővel megjelent barna meg matt színű változatot láttam. A klasszikus fényes ezüstből rendeltem, ami épp készleten volt a Linsoulnál még február közepén. Amíg még friss a T4 élménye (és megérkezik amíg emlékszem még rá :) ), össze tudom hasonlítani, szóval még előtte állok.
Az biztos, hogy az első szériát mérte/próbálta BGGAR, meg Crinacle, és azok a grafikonok teljesen ráillenek a T4-ére, 5kHz-es púp nélkül, és emeltebb basszussal. Ha nem ezt fogom hallani, akkor legalább igazolom, hogy ügyesen elcseszték és el lehet engedni a típust.

(#84994) f4lcon válasza -NoVa- (#84993) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, a színek jelölik az eltérő verziókat, Igor oldalán van facebook kommentelési lehetőség, ott írták ketten is, hogy benne vannak a hang "tuningolásában" - gondolom a gyártó a véleményük alapján alakítgatja a hangot.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84995) MPeter87 válasza f4lcon (#84994) üzenetére


MPeter87
őstag

Na és melyik milyen, mert közben én is rendeltem egy barnát kíváncsiságból. :D
Még visszamondhatom..

(#84996) -NoVa- válasza MPeter87 (#84995) üzenetére


-NoVa-
őstag

Dehát barna, nyilvánvaló a színválasztás... :DDD

Gyors fórumtúrás:
"In my case, after giving both the silver and gun metal BL03's more than 100 hours of play time, my conclusion reveals that there's a slight variation in the lower sub-bass and the treble as well. With the silver, I hear slightly deeper and extended detailed sub-bass response, while the treble carries better detail and clarity at the very top. Now, in the other hand, the gun metal BL03 seems to carry more of a bass/mid-bass approach with a more noticeable lower treble splash while still maintaining transparency as the silver, but not likely as natural or lush."

Opciósan nem mondod le, hanem majd bejáratás után összehallgatjuk az ezüsttel, és hosszan hümmögve okoskodunk. P1-et nézni mikor jársz erre?

(#84997) f4lcon válasza MPeter87 (#84995) üzenetére


f4lcon
őstag

ez nem derült ki, csak az, hogy elméletben mindkettő jobb, mint az ezüst.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#84998) -NoVa- válasza f4lcon (#84997) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az elmélet elméletileg megegyezik a gyakorlattal.

Valahogy az ezüsből lett a hype, a többire már fanyalognak. És az ezüstre is hallottam már panaszt, legközelebbről talán itt Tulkut kell kérdezni némi fikázásért :)

(#84999) MPeter87 válasza -NoVa- (#84996) üzenetére


MPeter87
őstag

és (#84997) f4lcon

Köszi mindkettőtöknek. Hát, én csak gunmetal (néhol barna) és króm/silver változatokat találtam, szal el is vesztem itt a részletekben. :DDD
A rendelést lemondtam és olvasgatás után inkább ki is hagyom. Valami olyan kell, ami nagy valószínűséggel kényelmes lesz. Rendeltem most hirtelen felindulásból egy TRN V90-et helyette és újra birizgálja a fantáziám az EDC3. A HEM8 iszonyú kényelmes volt, szóval utóbbinál biztonsan nem lenne gond vele, csak még nem hallottam.

(#85000) Tulku válasza -NoVa- (#84998) üzenetére


Tulku
veterán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.