Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9247) DjDanee87


DjDanee87
addikt

A játékosok vagy nem tudják még mindig, hogy mi alapján jutalmaz a játék, vagy csak ennyire türelmetlenek. Mentem ma többször is coop utcai versenyt, az utolsó 'The Marathon' nevűt, ami nem olyan rövid. Ha jól rémlik 3at mentem belőle és összesen 1 ember volt aki nem lépett ki. Mikor valaki az elején lép ki, még megértem - végülis nem veszít vele semmit, de mikor féltáv után az már érdekes. Minél hosszabb a verseny (km-ben) annál nagyobb a reward. Persze az első többet kap egy kicsivel, de alig többet, mint mindenki más, tehát ha végig maradtak volna a verseny végéig bőven jól jártak volna.

Másik hasonló, de mégis más eset: Feldobta hogy valaki menne egy saját rajzolt versenypályán coop-ot megkötések nélkül, 13 körös versenyt. Elfogadtam és a Sennát választottam, de gondoltam tuti nem hosszú a pálya, ha ilyen sok kört állított be. De hosszú volt. Aki csinálta nem bírta végigtolni, mikor leköröztem volna az 5. körben kilépett. (ő is elbukott így egy csomó XPt, creditet). Kicsit furcsállom a dolgot, de ő tudja. A jutalom ez lett érte (meg 21 wheelspin és sok-sok car mastery skill pont):

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.