Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9164) Darko_addict válasza Triathlete (#9161) üzenetére


Darko_addict
őstag

FM7-ben használnom kellett Visszapörgetést, mert sokszor olyan szoros volt a verseny, hogy nem akartam kockáztatni 5-7 perc játékidőt egyetlen egy apró baki miatt. Ha te is használtad, biztos észrevetted, hogy elsőre akár le is toltak, hogy íven maradjanak, de visszapörgetés után hirtelen behúztak egymás mögé és hagytak elmenni. :D

@hülyegyerek: Régen sokat Forzáztam X360-on, mind FM-mel, mind FH-val. Jött pár év kihagyás és kezdtem PC-n FH3-mal, majd FM7-tel és most FH4-gyel. FH3 után nekem az FM7 nagyon korlátolt volt. Meg volt szabva, hogy max. mekkora gumival, max. mekkora kW teljesítménnyel stb. lehet rajtra állni. Csak az a baj, hogy pl. A osztályban voltak olyan autók, amik brutál jól kanyarodtak, de gyengék voltak, ezáltal akár 100 kW különbséggel is lehetett ellenfeled, aki ellen nem lehetett nyerni, mert egyenesbe nagyon elment. Szóval volt 10 autó, ami közül tudtam választani, ebből 7 kiesett, mert "gyengék" voltak és maradt 3, amivel volt esélyem magas szintű AI ellen. Nekem ez nem tetszett, ennek ellenére a kampány első felét megcsináltam, szóval az első kört végigmentem mindegyik ligában. Ezután feloldotta az újabb kört, ahol a liga már csak akkor tekintett elvégezettnek, ha minden egyes rajtszámban indultál. Nekem ez túl kötött volt. Ez rakás autó jó A-ban is, de nem lehetett B fölé húzni, mert a játékban nem az volt az alapértelmezett kategóriája. Meh.

@CJ4567: A standard modell kódneve a Hoonicorn, a Gynkhamáé szerintem a Hoonicorn v2, ami aukción 20M alatt még nem volt. :Y

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.