Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10290) Darko_addict válasza IntelKiller7 (#10289) üzenetére


Darko_addict
őstag

Gondoltam, hogy veszek párat és eladom, de 112.000 a piaci értéke... :D

Legnagyobb meglepetésemre besorolók után berakott 13. ligába, pedig nagyon sokat bénáztam. Még mindig abban a fázisban vagyok, ahol próbálgatom a PvP-képes autókat. A-ban a Bone Shaker és Daytona jó kezek között mindent ver. Engem is. :D Ha vannak ilyen autók a meccsen, tuti TOP3-ban lesz. Múltkor az S2 998 téli Utcai versenysorozat akasztott ki. Még AWD-vel is nehéz... Volt, hogy kisodródtam és másodpercekig csak csúsztam a füvön.Szerencsére sokan mások, így nem lettem utolsó. De volt olyan is, hogy hasonló autókkal voltunk 1. és 2. helyen és minden szakasznál vert rám a játékos. 8-10.-ben elég jó playerek vannak: közöttük, mögöttük, előttük éreztem, hogy tudás hiányzik és nem az autó gyenge. Félénken veszem a kanyarokat, inkább biztosra szeretek menni.
DJS ahogy vezet... Mintha egy robot lenne. 2. kanyarral előtte billenti meg az autó fenekét, hogy a 3.-ba tökéletesen érkezzen. Brutál reflex és tudás van mögötte. Egyre kevésbé szeretem a szabad barangolást is... :D Eskü, a fáknak saját gravitációs zónája van! Egyetlen egy áll a mezőn, és minden megtett egyenes méterrel közelebb kerülök hozzá. Nem lehet elkormányozni se, tuti neki vezet a játék! (na persze) :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.