Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70974) oriic válasza Soucaller (#70970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Sok embernek nehezére esik bármit is csinálni, nem hogy olvasni film közben? Milyen elvárásaid vannak neked az átlag magyarral szemben..."

Ő, nem is tudom. Átlagos emberi elvárások? :DDD

Félreértés ne essék, a régi magyar szinkronokat imádom. Sose tudnék megnézni egy Bud Spencer-Terence Hill filmet például olaszul, csak magyarul. De ugyanez van a Vissza a jövőbe trilógiánál is.

Sorozatoknál pedig csak az angol szinkron jöhet szóba, ugyanis az a kevés magyar szinkron színész aki hazánkban dolgozik nem tudja visszaadni annak a több száz, vagy több ezer sorozatkarakternek a hangját, amit megpróbálnak lefordítani...Sajnálom, egyszerűen nem tudok élvezni se egy sorozatot, se egy animét magyarra szinkronizálva. (utóbbinál pl az angol szinkronok többsége csapnivaló)

(#70973) kdavid94

"Nem tudom megosztani a figyelmem annyira, hogy a sznészi játékra meg a szövegre is tudjak ugyanúgy koncentrálni"

Pedig ez szerintem tanulható. Mármint a figyelem megosztása. De mondjuk te annyiban más vagy, hogy megnézed simán angolul is, nem sírsz mondjuk hogy hol a szinkron, mert feliratot nem akarsz olvasni. :R

(#70968) orichalcos

"De lehetne a Dragon Ballt is felhozni, japánul kegyetlen :D"
Max neked, mert a tré magyar szinkronhoz vagy hozzászokva."

Kimaradt: Esetleg az angolhoz, franciához, némethez. Mindegyik változatból láttam egy-egy részt. Isten mentsen meg tőlük...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.