Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) orientcx válasza duvi (#8738) üzenetére


orientcx
őstag

Ha esetleg tudnál nekem egy aszteroida mentes RES-t ajánlani, akkor én is mennék oda némi Creditet keresni. :)
-
-
baphomet - Na várjál csak, majd ha rád uszítom a híres vér-Eagle kommandót! Némelyikük már mostly harmless, és az egyiküknek még pajzsa is van(igaz, csak kölcsön, úgyhogy össze ne karcold majd)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8752) gigafun válasza orientcx (#8751) üzenetére


gigafun
senior tag

Gyere Munfayl-ba. Veled még úgysem vadásztam. Vagy te inkább magányos farkas vagy?

(#8753) orientcx válasza gigafun (#8752) üzenetére


orientcx
őstag

Hát ha Munfayl-ban tényleg van egy aszteroida mentes aszteroida mező, akkor azonnal megyek :)
Komolyra fordítva most épp egy CZ-ben vagyok nyakig, ami jó gyakorlás, mert furcsamód itt sokkal nehezebb minden, mint az eddigiekben.(vagy én lettem sokkal bénább, nem tudom). Viszont tele van kondákkal, meg Pythonokkal(meg azokkal a rohadék kis vérszívókkal, de van nálam légycsapó)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8754) gigafun válasza orientcx (#8753) üzenetére


gigafun
senior tag

Azért küldtem neked egy Friend Request-et, csak hogy könnyebben idetalálj. :)

(#8755) orientcx válasza gigafun (#8754) üzenetére


orientcx
őstag

Köszönöm, megkaptam, és most vettem észre, hogy már voltak egyéb meghívásaim is, csak én sosem néztem ezt a menüpontot. Van módszer, hogy visszajelezhessek nekik, hogy ne legyek bunkó?(nehogy kiderüljön, hogy némelyikük valami pöffeszkedő Clipperes Viscount, és még a végén elad rabszolgának

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8756) duvi válasza orientcx (#8751) üzenetére


duvi
nagyúr

Én Munfayl RES-nél szedtem össze ezt a bő 5 millát. Egyre többen táborozunk le ott, mert nagyon optimális helyen van a rendszer (birodalom föderáció határa) és ritka jók a helyi adottságai. Az ottani aszteroidák mesterségesen le vannak lassítva, hogy a nyugdíjas pilóták is kitudjanak térni előlük :DDD

(#8757) Diopapa válasza duvi (#8756) üzenetére


Diopapa
addikt

Trade szempontjából milyen?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8758) duvi válasza Diopapa (#8757) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt még nem teszteltem, mert át kell vinnem a kamionomat. Ma este megnézem.

(#8759) tikshow válasza duvi (#8756) üzenetére


tikshow
addikt

Szerintem ma este atparkolok en is, aztan neha majd beesek egy ket vadaszatra. :)

(#8760) gigafun válasza orientcx (#8755) üzenetére


gigafun
senior tag

Hát rákattintasz, hogy elfogadod. :)
Ha meg gaz birodalmi kém, akkor majd együtt levadásszuk. ;]

(#8761) cunnir válasza orientcx (#8753) üzenetére


cunnir
tag

Gyere nyugodtan Munfayl-ba kevés az aszteroida :C de sok a préda :DD

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#8762) Diopapa válasza duvi (#8758) üzenetére


Diopapa
addikt

Egy-két környékbeli rendszer rögzítése remek lenne ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8763) Pixelcube


Pixelcube
csendes tag

Üdv néktek űrbetyárok!!!

Kronus öccse vagyok, nekem bugolt be tegnap este játék ( aki lemaradt volna: tegnap este lealázott egy npc kanakonda és a biztosítás kifizetése után vissza deportáltak a kezdőhelyre "LHS 3447" ... gondoltam nyomok egy relog-ot aminek az eredménye az volt hogy megdöglött a keselyűm, így buktam kb 21 millát)
Küldtem is a Ticket-et ,hogy nézzenek már utána ki lovasította meg a dögevőmet. Gondoltam majd hetek múlva lesz is valami válasz. Szerencsére nem így történt, nagyjából 22 óra és reagáltak is. Vissza kaptam a pénzt (ami amúgy gyanús mert én kereken 21 misit írtam és annyit is kaptam vissza. Lehet ha 25-öt vagy 28-at írok akkor azt kapom meg?)
Így azon kívül hogy utazhatok 140 fényévet nem ért kár. Jó arcok dolgoznak a Frontier-nél az fix! Írnék is nekik köszönőlevelet de tudom hogy azzal csak feleslegesen terhelném a rendszert. Max a következő jószágomnak a "Laurie" nevet adom (ő válaszolt nekem)
Végezetül csak annyit ,hogy az Empire a Powa !!!! :P

(#8764) gigafun válasza Diopapa (#8762) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem a helyi kereskedés nem szempont, mert ha 2-3 ember elkezd komolyabban kereskedni egy rendszerben, akkor rövid idő alatt lezuhan a profit.
Viszont találtam valamit, ami hasznos lehet a kereskedőknek.
[link]
Akár 12 állomásos kereskedő-útvonalat is tud tervezni, Munfaylból terveztem egy ilyet, és megállónként átlag 1100/tonna fölött volt a profit.
Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy összelövök még 20-25 millát, veszek e T9-et, és 3-4 nap alatt összeszedem a Python árát.

(#8765) gigafun válasza Pixelcube (#8763) üzenetére


gigafun
senior tag

Üdv a fedélzeten!

Mind a magam, mind a saját nevemben csak azt tudom mondani, hogy örülünk a jó hírnek. :)

(#8766) duvi válasza Pixelcube (#8763) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Üdv csapatban és a fórumon! Köszi, hogy megosztottad velünk a történetedet! Tényleg nagyon gyorsak és korrektek voltak a Frontier-nél :K

(#8767) Diopapa válasza gigafun (#8764) üzenetére


Diopapa
addikt

A toolom miatt szempont.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8768) duvi válasza Diopapa (#8767) üzenetére


duvi
nagyúr

Megbeszélve :K Hamarosan küldöm az adatokat...

(#8769) Diopapa válasza duvi (#8768) üzenetére


Diopapa
addikt

Thnx! Plz frissítsd a 0.0.9.3-ra. "Az info" menüpontban nem minden működik, de nem is érdekes most.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8770) gigafun válasza Diopapa (#8767) üzenetére


gigafun
senior tag

Jaaaaa! Akkor bocs. Én meg itt a konkurrenciát promotálom.
És elérhető már a tool? Ha egyszer megint kereskedésre vetemednék...
Közben megtaláltam, úgyhogy meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#8771) Diopapa válasza gigafun (#8770) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem konkurencia :) Ez ilyen egy fős garázsproject úgy, hogy nem is értek hozzá.. :DDD Gyakorlatilag már magamnak fejlesztem.. :D De amíg élvezem a bohóckodást a Visual Studioval addig tök8, hogy más használja-e nem igaz? :) Viszont nagyon nagyon keresek egy teljes elérhető felszerelés listát, szeretném felvinni az adatbázisba, mert a legnagyobb bajom jelenleg, hogy nem tudom már hol mi kapható, szóval ha tudnám már rögzíteni a toolomba, akkor felvésném mi hol kapható. Bár megint hetek óta nem léptem be, csak a programot buzerálom max.

Meg ha ezekkel fel tudnám venni a kapcsolatot, akkor elkérhetném a képletet, hogyan kell 5 gömb közös metszéspontját megkeresni, mert az analitikus geometria nem erényem... :DD

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#8772) Phobion válasza rtitusz (#8737) üzenetére


Phobion
őstag

Mennyit profitált ez az út?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#8773) baphomet válasza orientcx (#8751) üzenetére


baphomet
senior tag

Pssszt. Bennfentes infó. Neked nemcsak, hogy aszteroidamentes mentes RES-t terveznek az FD-nél, de rajta vagy az új Planetary Crashing kiegészítő alfatesztereinek listáján.

(#8774) rtitusz válasza Phobion (#8772) üzenetére


rtitusz
őstag

Leolvasható a képről, de amúgy 12,2 milliót.

(#8775) gigafun


gigafun
senior tag

Új infók Michael Brookes-tól.
Időhiánymiatt csak néhány, gyorsan.
Több fajta, és több, nehezebb küldetés.
Kisebb frakciók fejlesztését jutalmazó küldetések.
Egynél több üzemanyagtartály, más modulok helyére.

[ Szerkesztve ]

(#8776) VitoSagi


VitoSagi
tag

Kiváncsiságból (meg mert nem akarok belefásulni a RES-vadászatba) összedobtam egy bányászhajót, gondoltam mégsem lesz olyan egyhangú, mint a kamionozás (arra ott az ETS2). Tényleg érdekes farigcsálni az aszteroidákat, a begyűjtésük gyakorlatilag egy külön minigame. Csak nem túl jövedelmező, arra jó, hogy kicsit a fegyvereket pihentesse az ember. :D

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8777) VitoSagi


VitoSagi
tag

Valaki korábban linkelt egy okostelefonos head trackert... Hát muszáj volt megnéznem milyen. :D Elsőre elég imbolygós lett a felépítmény, de tökéletesen működik, viszont egy idő után kicsit szédültem tőle. Azért klassz, még próbálkozom. :K

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8778) rtitusz válasza VitoSagi (#8777) üzenetére


rtitusz
őstag

Nekem a webkamerás (PS3 Eye) fejkövetés tökéletesen bevált, de lehet én vagyok az egyetlen itt a fórumon.

Bocs hogy tegnap csak úgy eltűntem, de totál megbízhatatlan lett a kapcsolat, mindenki laggolt össze-vissza, átléptem Soloba, de az üzeneteket meg nem akarta elküldeni kapcsolati hiba miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8779) duvi


duvi
nagyúr

Elite: Dangerous 1.2.07 incoming
"Hi everyone,

The galaxy servers will be down for 30 minutes from 11.30 am BST to allow us to update to Elite: Dangerous 1.2.07.

See the full list of changes below:

- Added vibrant paint jobs for all ships except Anaconda (available for purchase from the store soon)
- Crash fix for star system generation
- Fix for crash in TrackIR caused by the disconnect function incorrectly handling the case when the TrackIR is in an error state. Also applied the same fix to FreeTrack
- Adjusted terraforming meta data to prevent server error
- When getting close to a capital ship while neutral, it will warn you at ~1KM away and then turn hostile at a few hundred metres
- Treat capital ships like players for assigning kills
- Don’t allow NPCs to kill steal by them hitting the powerplant ! :(
- Prevent docking after the police 'notice' that a player is wanted. This is the same reaction with committing a violent crime near the station.
- Network fix to catch some messages delivery bugs
- Fix a case where a ship with damage regions and no shields could try to save a game before its defense data has been initialised, resulting in showing in the GUI as a ship that's unrepairable at 0% health
- Adfjusted Type 7 and Viper collision mesh to make them a bit harder to get stuck in the starport entrance cage
- Various text fixes

Server-side Changes:

- Decriminalise Limpets
- When changing station ownership after a conflict, always treat system controlling stations as more valuable than anything else
- Fix Commander Stats for selling level 2 and level 3 survey scans
- Various performance and reliability improvements

Thanks everyone.

Ed "

(#8780) Ch0b válasza duvi (#8779) üzenetére


Ch0b
tag

Mi a probléma, az egy jó dolog.

(#8781) duvi válasza Ch0b (#8780) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, közben leeset (már megint az angolom... :B ), csak a PH motorja erősen dadog és nem tudtam már szerkeszteni. Első nekifutásra azt olvastam, hogy nem fog megsemmisülni az NPC hajó, ha kilőjük a PP-t.

(#8782) baphomet válasza duvi (#8779) üzenetére


baphomet
senior tag

- Prevent docking after the police 'notice' that a player is wanted. This is the same reaction with committing a violent crime near the station.

Tartsuk ezt is szem előtt! Eztán, ha a rendőrség kiszimatolja a wanted státuszunk, akkor az állomás visszavonja a dokkolási engedélyt.

(#8783) ooooobi


ooooobi
senior tag

Hivatalos Elite facebookra kikerültek rtitusz képei.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#8784) VitoSagi válasza rtitusz (#8778) üzenetére


VitoSagi
tag

Sebaj. Ha végre működik majd a mikim akkor könnyebb lesz kommunikálni.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8785) duvi válasza ooooobi (#8783) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Nemcsak a FB-on van kint, hanem a Twitterükön is. Az EDHU-tól Araen folyamatosan kiposztolta Titusz képet a közösségi oldalakra.

(#8786) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Váááá, megjött a Hotas. :DDD Teszteltem FSX-ben, meg az Elite féle combat sim alatt, Asszem hamarosan benevezek a teljesre igy :D

Üdv. core2

(#8787) pakriksz


pakriksz
őstag

kws-re nem lehet külön gombot beállítani?

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#8788) rtitusz


rtitusz
őstag

Vannak új festések minden hajóra! (Anaconda kivételével.) https://store.elitedangerous.com/game-extras.html

(#8789) orientcx


orientcx
őstag

Köszönöm minden invitálónak a meghívást Munfayl-ba. Ha ez a CZ lecseng, akkor el is fogok nézni oda. Viszont nem akarok csalódást okozni, vessetek meg, ítéljetek el, de én nem vagyok egy nagy open fan. Ha megvalósul az az ígéret, és a net nélkül, csak otthoni verzió is kijön, én biztos azt választom. Utólag el kell ismerni, sokat veszítettem volna. Itt egy élő, lélegző világban, egy közös térben lehet játszani, és ez még akkor is igaz, ha valaki szólózik. És ez a fórum nagyon nagy + a játékhoz(leszámítva egy-két aljas birodalmi Clipper-huszár teljesen alaptalan gúnyolódását az aszteroidákhoz fűződő rossz viszonyomat illetően. Én teljesen jogszerűen jártam el velük szemben, igenis mind a két aszteroida wanted volt!) Igény esetén szívesen elmondom, miért nem az open a kedvencem, de akárhogy gondolkozom, ezt csak nagyon hosszan tudnám kifejteni, és ha ilyen csúnyán telefirkálnám a fórumot, valószínűleg kiráncigálnátok Munfayl főterére, kalodába zárnátok, és megdobálnátok aszteroidákkal. Meg Clipper alkatrészekkel.(és az súlyos immunreakciót váltana ki belőlem)
Ja, és ami a legfontosabb, abcúg Empire, éljen a Python márkaképviselet, kapjon defektet minden Clipper, és ne legyen náluk pótkerék...na jó, az legyen, de legyen leeresztve, és még hasonló ilyenek...

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8790) rtitusz válasza orientcx (#8789) üzenetére


rtitusz
őstag

Hol van most CZ? RES-en kevés hajót lehet lőni CZ-hez képest /óra, a pénz meg annyira nem érdekel.

(#8791) pakriksz


pakriksz
őstag

Az Una rendszerben van AI élet a RES-ben :)

És jöttek kondák, meg pythonok is :)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#8792) tikshow


tikshow
addikt

Munfayl környékén hol lehet Vulture-t kapni, illetve hozzá normális cuccokat?

(#8793) cunnir válasza tikshow (#8792) üzenetére


cunnir
tag

Xihe :K

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#8794) gigafun


gigafun
senior tag

Hát ilyet még nem láttam. Openben voltam, és nem jött semmi a RESen. Átmentem Soloba és beindult. Gyakorlatilag kettesével jöttek az Anacondák, Pythonok, amikor az egyiket elkezdtem lőni, már ott volt a következő és megállás nélkül jöttek.
Ez 20 perc termése.

Vulture-hoz 5A PD viszont a Jardovici rendszerben van Munfayltol nem messze.

(#8795) tikshow válasza cunnir (#8793) üzenetére


tikshow
addikt

Köszi! :)

(#8796) Dzsek


Dzsek
tag

Csatlakozom én is a munfayli lakóközösséghez, bár én amolyan magányos farkas vagyok, ráadásul lassan indulok is a felfedezésemre :)

"Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék. S ha hosszasan tekintesz egy örvénybe, az örvény visszanéz rád." - Friedrich Nietzsche

(#8797) Zsooodammit válasza Dzsek (#8796) üzenetére


Zsooodammit
csendes tag

Én is jövök!

Van viszont egy problémám, valamit mahinálhattam a Control beállításokkal, miközben ki volt húzva a joy, mert eltűnt az összes saját beállításom :( Sajnos nem volt elmentve külön profilba még (nem voltam vele tökéletesen elégedett, és még variáltam vele), igazából nem is tudom merre keressem. Tud valaki segíteni, hol találom ezeket, és hogyan tudom elmenteni saját névvel?

Hopsz, közben találtam leírást.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

(#8798) rexsimus válasza rtitusz (#8788) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Borzalmasak lettek! Fogtak 6 színt és ennyi. Az eddigieknél legalább volt kis motívum vagy valami (lásd ASP vagy Cobra festések)

[ Szerkesztve ]

(#8799) orientcx


orientcx
őstag

Ez botrány! Megérkeztem Munfayl-ba, és sehol a fogadó bizottság, sehol az ünneplő tömeg, amely a meghatottságáról, és megtiszteltségéről biztosítana, miközben a kormányzó, átadná a főváros kulcsait, de még csak egy matek felelést megúszni akaró kisiskolás osztály sem fogadott. Össz egy hajléktalan volt a helyszínen, aki meglehetősen otromba stílusban jelezte, hogy húzzak onnan, az az ő kukája. És most ne jöjjön nekem senki olyan átlátszó álkifogással, hogy nem szóltam előre, meg hogy hajnali fél négy volt, és különben is szólóban voltam, stb. Ez csakis valami birodalmi aknamunka eredménye lehet! :U
Viszont most nem nagyon tudom, mit kezdjek magammal, a CZ-ket kicsit eluntam, a RES-ekhez inkább nem mennék(vadászati tilalom van az aszteroidákra, ilyenkor van a párzási időszak náluk), Strong USS-eket csinálgattam, de az elég lassú jövedelem forrás. A küldetéseken gondolkozom, viszont arra meg azt mondjátok, hogy bugos. Hol megvan a kuncsaft, hol nem, márpedig a meddő keresgélés az elég hervasztó. Javult ez a helyzet valamit szerintetek?
Vagy egyéb érdekes ötlet?
-
-
rtitusz - A CZ Mat Zemlya-ban volt, de most ott is kitört a béke

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8800) rtitusz válasza rexsimus (#8798) üzenetére


rtitusz
őstag

Egyet értek. Szerintem az alap színeknek amúgy is ingyenesnek illenék lennie. Az hogy az extra skinek, felfestések fizetősek oké (pl onionhead).

Tegnap az update után csináltam egy fejvadász küldetést 180 ezer + 390 ezer bounty, és az első USS-ben megtaláltam azt aki megmondta hol van, az 5.-ben pedig az Anacondát is, kb. 15 perc volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.