Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Htibimor válasza duvi (#8198) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi! Tényleg szimpatikus! Ráállok! :R :C

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8202) zso79 válasza Htibimor (#8185) üzenetére


zso79
őstag

Ha úgy döntesz, hogy újra kezded, én szívesen dobálok el neked cargot, amit becsempészhetsz, hogy legyen egy kis tőkéd. Meg elmehetünk egy res-hez lőni.

(#8203) ignocius válasza duvi (#8200) üzenetére


ignocius
csendes tag

Jogos, regen nem repultem mar a jo kis viperrel :)
A clipper fan club tagja vagyok:P

(#8204) duvi válasza ignocius (#8203) üzenetére


duvi
nagyúr

Jó is az! :K Én meg épp arra gyűjtök a keselyűmmel :D

(#8205) zolee0307 válasza gigafun (#8182) üzenetére


zolee0307
őstag

Szerintem jól néz ki a white apollo

Összeállítottam a fegyverzetet: 4 gimballed MC, 1 gimballed beam laser, 1 rail gun (ez fix). Egész jól aprítottam velük :DD , a rail gun inkább nagyobb hajók ellen lesz jó, kisebb hajónál nehezebb a célzás, de ha betalál, akkor jól sebez.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#8206) duvi válasza zolee0307 (#8205) üzenetére


duvi
nagyúr

2óra 36 percig bírtál ellenállni a kísértésnek? :DDD Amúgy tényleg nagyon szép ezzel a festéssel az ASP :K Gratula hozzá!

(#8207) gigafun válasza duvi (#8200) üzenetére


gigafun
senior tag

Nekem volt 3 SCB is, de mindig csak egy volt bekapcsolva. Ha kifogyott átváltottam a másikra. Hosszú, kemény vadászatnál jól jön. Főleg, ha csak lézereket használsz, ne kelljen csak az SCB-töltés miatt visszamenni.

(#8208) gigafun válasza duvi (#8206) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem összekevertél miket, de nem baj. :))
Ne csak az avatart nézd. Mondjuk hajnali kettőkor előfordul. :)

(#8205) zolee0307
Tényleg szép.
Ha én is ilyenre festem, akkor már nem csak az avatarunk lesz egyforma, de a hajónk is.
Akkor nyugodtan rálőhetek a zsarukra, és azt fogják hinni, hogy Te voltál. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#8209) Htibimor válasza zso79 (#8202) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nagyon köszönöm a felajánlást, de nem tudom még mi lesz! Itt olyan rendes mindenki! Egy tényleg nagyon kiváló csapat jött össze! Köszönöm mindenkinek! :R

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8210) Phobion válasza duvi (#8181) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi, várom már! :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#8211) gigafun válasza Htibimor (#8209) üzenetére


gigafun
senior tag

Én is szívesen dobok neked egy rakomány aranyat. Persze ha nem érzed úgy hogy ez elrontja a játékélményt. De mivel egyszer már végigverekedted magad a legelején, ez már pipálva. :)

(#8212) Htibimor válasza gigafun (#8211) üzenetére


Htibimor
senior tag

Igazán köszönöm! De talán az eleje volt az egyik legélvezetesebb. Ha újra kezdem, talán jobb lesz újra "szenvedni"!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8213) Tharus


Tharus
csendes tag

Várom már az estét, mert akkor a csapat összejön Aulinban, TS-em lesz viszont csak hallani foglak Titeket.

(#8214) duvi válasza gigafun (#8208) üzenetére


duvi
nagyúr

Tényleg összekevertelek titeket :K Így jár az ember, ha hajnalban két ikersárkánnyal beszélget :DDD

(#8215) Htibimor


Htibimor
senior tag

Ez most a HOSTILE repum miatt van vagy valami hiba? A háttérben látszik a küldetés, amit nem tudok leadni. De mást viszont sikerült.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8216) duvi


duvi
nagyúr

Az esti találkozólétszámunk elérte az 5 winges méretet, és folyamatosan növekszik. Aki teheti próbálja előre odavinni a hajóját Aulinba, hogy a 20 órai kezdéskor már csak be kelljen lépnie a játékba! Adjátok hozzá friend listához a résztvevőket, hogy mindannyian közös instába kerüljünk! A folyamatosan frissülő résztvevőlistát ITT találjátok.

(#8215) Htibimor
Ez kommunikációs hiba a szerverrel. Nincs köze a repudhoz.

[ Szerkesztve ]

(#8217) Phobion válasza duvi (#8216) üzenetére


Phobion
őstag

mit csináltok egy ilyen találkozón? :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#8218) zso79 válasza duvi (#8216) üzenetére


zso79
őstag

99%, hogy tiszteletemet tudom tenni a rendezvényen ;)

(#8219) duvi válasza Phobion (#8217) üzenetére


duvi
nagyúr

Alapvetően a fejlesztők hirdették meg a selfiecam eventet. Minden nemzettől várnak közösségi fotókat, tehát egy fotózásra jövünk össze. Elég látványos tud lenni, amikor 20+ hajó gyűlik össze egy állomás körül. Többen felvetették, hogy utána mehetnénk war zonba vagy RES pontokra.

(#8218) zso79
Várunk rád :K

Időközben kikerült a Twitterre és a FB-ra is az eventünk.

[ Szerkesztve ]

(#8220) rtitusz válasza duvi (#8219) üzenetére


rtitusz
őstag

Arról csináljatok már videót. :) Érdekes lesz mikor a magyar Elite haderő megérkezik egy warezone-ba. :)

(#8221) gigafun válasza duvi (#8219) üzenetére


gigafun
senior tag

Szerintem Amarakba kéne menni utána. :)
Ja, én is ott leszek. Szerintem kilenc körül érek oda.

(#8222) Zsooodammit válasza gigafun (#8221) üzenetére


Zsooodammit
csendes tag

Én is jövök elvileg, most indulok Lugh-ból, azaz pontosabban Shinrarta Dezra-ból. Még jó hogy megnéztem merre van, mert Lugh-ból csak pár ugrás, és ugye itt olcsóbban fel lehet szerelni a gépet. Ha ezt korábban tudom, már a Vulture-t is itt vettem volna :)

Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

(#8223) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ma megvettem én is a játékot, de egyelőre a bill+egér kombó elég nehézkes, hiába no, régen volt a 30 évvel ezelőtt, amikor még C64-en toltuk :)
Egyelőre még nagyon csak ismerkedek a játékkal, időm sem végtelen, de majd próbálok csatlakozni a dolgokhoz ;)

;) - The Power of the Light Side

(#8224) duvi válasza Anonymus23 (#8223) üzenetére


duvi
nagyúr

Üdv a csapatban! Ha még nem olvastad volna, akkor ajánlom figyelmedbe a fenti Téma összefoglalót. Bármilyen kérdésed van, csak írj és szívesen segítünk ;)

(#8225) gigafun válasza Anonymus23 (#8223) üzenetére


gigafun
senior tag

Üdv a fedélzeten.Ha bármiben elakadsz, nyugodtan szólj. Itt mindig találsz segítőkész pilótákat.

(#8226) duvi


duvi
nagyúr

Biztonság kedvéért, ha valaki nem tudná. A ma esti találkozóhoz (és később is használható) a TS szervert az EDHU biztosítja. A kezdőoldal fejlécében találjátok a TS szerver direkt linkjét.

(#8227) Anonymus23 válasza duvi (#8224) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszönöm!
A magyar fórumon már írosgattam, ott is linkelték az összefoglalót :)

Biztos lesz majd kérésem, de talán majd holnap lesz megint időm kicsit jönni menni, egyelőre még az irányítással próbálkozok :))

;) - The Power of the Light Side

(#8228) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hát, csak újra kezdtem. Nem is olyan rossz. Így tapasztaltabban is elég érdekes. :DD

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8229) VitoSagi válasza Htibimor (#8228) üzenetére


VitoSagi
tag

Sok sikert az új játékhoz 😉

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8230) orientcx válasza Htibimor (#8228) üzenetére


orientcx
őstag

Sajnos csak öt percem van, de azt arra használom fel, hogy megkérdezzem, neked tulajdonképpen mivel sikerült így felbosszantani a federation-t, hogy ennyire berágtak rád?
Amúgy ha annyi Creditem lenne, ahányszor ez a mondat elhangzik ahány commander szájából, hogy "már csak öt perc, és megyek", vagy hogy "azonnal indulhatunk, már épp dokkolok", és hányszor hangoznak el ugyanazokból a szájakból félóra múlva ugyanezek a mondatok...
De asszem lejárt az öt percem, máá itten se nem vagyok

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#8231) rtitusz válasza orientcx (#8230) üzenetére


rtitusz
őstag

A játék elején nekem elég volt párszor lebuknom illegális áruval, és nagyon sokáig tartott feltornászni a repumat unfriendlyről neutralra.

(#8232) gigafun


gigafun
senior tag

(#8233) duvi válasza gigafun (#8232) üzenetére


duvi
nagyúr

Nagyon jó képek születtek :K

Arvalis hamarosan publikálja a teljes albumot. Addig is köszönet minden résztvevőnek :R Nagyon sokan eljöttek:

(#8234) zso79 válasza duvi (#8233) üzenetére


zso79
őstag

Nekem is van egy, de még az elejéről...

[ Szerkesztve ]

(#8235) zolee0307 válasza gigafun (#8208) üzenetére


zolee0307
őstag

Azért csak óvatosan! :D De ha úgy alakul, akkor kend rám :DDD , most az asp-vel nagyon érzem a harcot :DD.

Duvi: (8214) A hajnali játék átka :)

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#8236) rtitusz válasza zolee0307 (#8235) üzenetére


rtitusz
őstag

Arvalis kapitánnyal a fotózás után csaptunk egy PVP-t 50% hullig, jó móka volt. :) Csak úgy tudott rám fordulni, hogy kikapcsolta a flight assistot. Elég kiegyenlített küzdelem volt, ugyan nekem sokkal több találatom volt, de a Vulturenek kisebb a tűzereje, ellenben a Python sokkal kevesebbszer talált el, de mikor betalált, akkor az fájt. :D Végül 63%-50%-ra legyűrtem, de addigra nem sok oxigénem maradt, mivel kilőttük egymás pilótafülke ablakát.

[ Szerkesztve ]

(#8237) Kronus válasza rtitusz (#8236) üzenetére


Kronus
tag

Majd nyomunk 1-et úgy is, hogy kapásból használom a flight assistot :DD , mert ugye az "összecsapás" lényege az volt, hogy tesztjük a Python rá tud-e fordulni a Vulturra, éppen ezért az első 2 manővernél nem használtam assistot és ahogy az várható is volt 2x körbe repültél mire célkeresztbe kerültél egy kis időre.
Viszont assisst off-al van esélye a Pythonnak a keselyűvel szemben, Clipper ellen még úgy se...

Python ahogy már szó is volt róla kiváló NPC-k ellen és mindenes hajónak, de PvP-re nem alkalmas... ill. több nála kisebb hajó is simán körberepüli... Jelenleg a best PvP hajó a Clipper ehhez kétség sem fér.

[ Szerkesztve ]

(#8238) rtitusz válasza Kronus (#8237) üzenetére


rtitusz
őstag

Üdv! Csak összekötöm az ottani neveket a fórumon lévőkkel. :D A Vulture nagy hibája a sebessége, te nyomtál egy gázt, lehagytál egy kilóméretnyire, megpördültél flight assistot kikapcsolva, és már tűzvonalban is voltam.

Clipperre meg elkezdek majd gyúrni, először el kell mennem a birodalomba, és rangot kell szereznem hozzá. Mindenek előtt azonban veszek egy ASP-ot, és elmegyek kicsit felfedezni. :)

(#8239) Kronus


Kronus
tag

Íme a kétkörös fotózás eredménye:

[link]

Kicsit talán jobban szét húzhattam volna a bandát, bár akkor a szélső hajók minimálisan torzultak volna ahogy a bolygón is látszik ahogy elnyúlik picit. Persze utólag könnyen okos az ember :D
Meg így, hogy kiderült, hogy 1x-re csak 13-15 player látja egymást nem is volt feltétlenül szükséges a széles látószögű felvétel. :)

Mindettől függetlenül szerintem azért születtek jó képek. :))

[ Szerkesztve ]

(#8240) rtitusz válasza Kronus (#8239) üzenetére


rtitusz
őstag

Bizony, ez a három a kedvencem.


(Keresd a hibát;) )

(#8241) Kronus válasza rtitusz (#8238) üzenetére


Kronus
tag

Még annyit hozzá fűznék, hogy a megbeszéltek szerint nem használtunk SCB-t, de éles küzdelemben a Python emiatt felül kerekedne. Mert míg a Vulturra ha jól emlékszem 1db A4 SCB fér fel, addig a Pythonra (legalábbis nálam) 2db A6 és 1db A5 SCB.

Szóval ha neki támadnál 1v1-ben egy Player Pythonnak, akkor ezt mindenképp kalkuláld bele. :)

[ Szerkesztve ]

(#8242) Kronus válasza rtitusz (#8240) üzenetére


Kronus
tag

Igen az Elit támadó alakulat :DDD
Azt hiszem bármelyik vakmerő CMDR azonnal visszavonulót fújna ha így közelednénk felé. :DD

Majd annyit kérnék minden kedves Parancsnoktól aki részt vett a fotózáson, küldje el a játékbeli nevét valamint, hogy melyik csoportban szerepel a képeken és a pontos pozícióját/hajótípusát.
Készítenék olyan verziót amin mindenki kapna a hajója mellé kis névtáblát, így mindenki számára egyértelművé válna ki szerepel a képeken, persze csak ha támogatjátok az ötletem. :)

[ Szerkesztve ]

(#8243) gigafun válasza Kronus (#8242) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez nem az Elite öngyilkos alakulat, az biztos. :DD

(#8244) rtitusz válasza Kronus (#8242) üzenetére


rtitusz
őstag

2. csoport (középső kép), jobb oldali keselyű a sárga Viper és a Clipper között én lennék. :) CMDR Lord Titus

(#8245) gigafun válasza rtitusz (#8240) üzenetére


gigafun
senior tag

1. kép jobb széle, fehér Asp-ben integetek.
Köszi :R

(#8246) _Kondor_


_Kondor_
tag

A króm viper egy igazi lopakodó :) A hajó fények, matrica, állomás nélkül nem is lehetne látni.

(#8247) VitoSagi válasza Kronus (#8242) üzenetére


VitoSagi
tag

1.csoport - alap Cobra a FDL mögött - Cmdr. Vito Stark

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8248) VitoSagi válasza VitoSagi (#8247) üzenetére


VitoSagi
tag

Ja és persze köszi.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8249) VitoSagi


VitoSagi
tag

Azért az első csoportnál sündörgő (talán) Python aranyos volt amikor a fegyvereket bemelegítettük. :)

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#8250) Htibimor válasza orientcx (#8230) üzenetére


Htibimor
senior tag

Az a bizonyos onion. Elkaptak vele egy állomáson. És ehhez kapcsolódott egy büntetés, aminél szerintem lejárt a 24 óra. Mert nem játszottam és kiment e fejemből. És innentől jött a vesszőfutás!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.