Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis off, de úgy gondolom, hogy megéri megnézni: Star Wars Battlefront Reveal Trailer

(#9052) rtitusz válasza duvi (#9051) üzenetére


rtitusz
őstag

És lesz gép amin ez elfut ilyen grafikával? Csak mert azt mondja magáról, hogy "game engine footage". :C

(#9053) duvi válasza rtitusz (#9052) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez egy nagyon jó kérdés :K Mellesleg mától előrendelhető a játék, potom 69.99€ áron ;]

(#9054) ooooobi


ooooobi
senior tag

Ilyenkor melyikre kell menni? Vagyis mi a különbség a legfelső meg az alsó kettő között?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9055) gigafun válasza ooooobi (#9054) üzenetére


gigafun
senior tag

A legfelsővel az összes bounty-t beváltod, a másik kettővel csak az egyiket, vagy a másikat.

(#9056) gigafun válasza gigafun (#9055) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez azért jó, mert nem biztos, hogy minden bountyt egy helyen akarsz beváltani.
Például, ha részt veszel a mostani CG-ben, akkor a helyi bounty-t csak itt tudod beváltani, az Emipe bounty-t viszont ott érdemes, ahol a CG zajlik.
(közben felébredtem :) )

[ Szerkesztve ]

(#9057) Htibimor válasza gigafun (#9056) üzenetére


Htibimor
senior tag

Jó reggelt!

Ha már itt tartunk. Mi van akkor, ha szépen gyűjtöm a bounty-t és közben szétlőnek egy RES-ben. Buktam az addig megszerzetteket? És mi van pl az empire-os vagy egyéb régebben megszerzett, de még be nem váltott csekkel?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9058) gigafun válasza Htibimor (#9057) üzenetére


gigafun
senior tag

Buksz mindent, kivéve a lejárt CG be nem váltott jutalmát. :(

(#9059) baphomet válasza rtitusz (#9052) üzenetére


baphomet
senior tag

A címlapon a válasz, a Frostbite 3 engine jelenlegi gépigényéről, de valószínűleg az feljebb tolódik majd egy csöppet.

[ Szerkesztve ]

(#9060) Htibimor válasza gigafun (#9058) üzenetére


Htibimor
senior tag

Na az fa....intos! Köszi! Rohanok beváltani vagy mi?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9061) duvi válasza baphomet (#9059) üzenetére


duvi
nagyúr

Tényleg az utolsó off ebben a témában, de ezt még muszáj:
Elég szomorú, ha így fog kinézni a SWBF is :( A mozgásanimációkról már ne is beszéljünk :U Battlefield: Hardline Gameplay - PC - Maxed Ultra Settings - 1080P - i7-3770K - GTX 780Ti

(#9062) duvi


duvi
nagyúr

Felfedezőhajó összeállításban kérnék szépen véleményeket a tapasztalt kollégáktól! Az alábbi configot legóztam össze. Tudom, hogy a fegyverek "fölöslegesek", de azok nélkül már csupasznak érezném magam :DDD Discovery ASP

(#9063) rtitusz válasza duvi (#9062) üzenetére


rtitusz
őstag

HRP felesleges súly, AF-MU-ból egy is bőven elég, kivéve ha a 20+ ezer fényévre akarsz elvándorolni. Laser és SB szintén felesleges, inkább rakj be egy Chaffot, ha kiszednek, chaff, padlógáz és ugrás. Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor egy SCB is bepakolható. Ha nem pakolsz ennyi energiazabáló cuccot fel, akkor A2 PP is elég. C6 Fuel Scoop untig elég, olcsóbb tőle sokkal a hajó (meg a biztosítása).

Majd belinkelem hogy nekem hogy néz ki az ASP az első felfedezés után átértékeltem mire van szükségem.

(#9064) duvi válasza rtitusz (#9063) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen :R A pajzs erőssége nem számít, ha túl közel kerülök egy csillaghoz (SB miatt kérdezem)?

[ Szerkesztve ]

(#9065) rtitusz válasza duvi (#9064) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem számít semmit. 2 esetben számít; lakott terülten kiszednek és lőnek, nem lakott területen bemész nézelődni egy aszteroida övbe és megpuszilsz egy sziklát.

Épp megyek vissza Bhirtzamenoba, hogy lecseréljem a keselyűt a ferdeláncra, ott majd meg tudom nézni az ASP-om.

[ Szerkesztve ]

(#9066) rtitusz válasza duvi (#9062) üzenetére


rtitusz
őstag

Így néz most ki a felfedező ASP-om.




(#9067) Kronus válasza duvi (#9061) üzenetére


Kronus
tag

Biztos, hogy nem így fog kinézni... a Hardline-t nem is a DICE csináltam hanem azok akik a Deadspace-t...
Ezért nem üti meg még a BF4 szintjét sem. A DICE gőzerővel a Battlefront 3-on dolgozik már jó régóta.

(#9068) duvi válasza rtitusz (#9066) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi szépen! Még gyűjtök egy kis zsetont, aztán nekivágok a galaxisnak :)

(#9067) Kronus
Úgy legyen! Bár kiderült, hogy nem lesz kampány sztorija, csak multija... :(

[ Szerkesztve ]

(#9069) rtitusz


rtitusz
őstag

A2-es fuelscoop + ferdelánc = vallatási módszer. Úgy melegszik ez a sz@r, hogy hiába tud 75/s-el papíron, 45 felett már túlmelegszik. Eddig 4x sütöttem meg a hajót és még van 50 fényév LTT 9810-ig. Mindezt egy mogyoró méretű üzemanyag tartállyal és 12 fényéves ugrótávval. Ehhez képest a Keselyű vagy a Viper egy távolugró bajnok...

[ Szerkesztve ]

(#9070) orientcx válasza gigafun (#9048) üzenetére


orientcx
őstag

Tegnap már jojóztak a szemein a RES-ezéstől, és el "gyalog galoppoztam" a Sir Robint idéző hasonlatod mellett, de jobb későn, mint még később, úgyhogy egy pillanatra visszatérnék a témához. Tehát ha jól értem, te igazi japán hagyományokat követve visszafordultál, hogy egy Vulture-al legázolj 3 kondát. És amikor ők ezzel szembesültek, pánikszerűen elhagyták a helyszínt. Ez azért nem semmi történet, nekem tetszik. Nem is értem, hogy te nem birodalmi pilóta vagy - "a császárért előre", és neki a Fed capital shipnek egy Eagle-el :C

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9071) duvi válasza rtitusz (#9069) üzenetére


duvi
nagyúr

Mekkora a PP-od?

(#9072) rtitusz válasza duvi (#9071) üzenetére


rtitusz
őstag

A5. Ez a hajó pontos összeállítása: E:D Shipyard - Fer-de-Lance

(#9073) orientcx válasza rtitusz (#9069) üzenetére


orientcx
őstag

Jól látom, hogy egy picit mintha hullámzó lenne a rajongásod szeretett FDL-ed iránt?(eddig különböző kommentekben különböző előjelű jelzőket aggattál rá igen széles választékban. De ez már csak így szokott lenni egy friss, mindent elsöprő szerelemben...
Mellesleg a harcjárművek sem a saját lábukon szoktak menni a csatába(kb most érnének Kurszkba az első tigris előőrsök)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9074) rtitusz válasza orientcx (#9073) üzenetére


rtitusz
őstag

Le fogom cserélni a visszaúton az egyik HRP-t egy A4-es fuel scoopra, akkor nem lesz gond, de a benzintank méretéhez elég lenne egy A2 is. Csak arra kell, hogy mikor nagy néha megyek vele valahová, akkor ne kelljen minden rendszerben állomást keresni. Ez a tank egy vicc amúgy; hármat lehet ugrani egy teli tankkal, ez kb 35 fényév. A keselyűnek is 8T a tankja, és tökéletesen elvoltam az A2-es fuel scooppal rajta.

Gépjármű és személyszállítást mikortól lehet rendelni a játékban? :D

[ Szerkesztve ]

(#9075) duvi válasza rtitusz (#9072) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerk: Látom te is erre jutottál :D
Mi lenne ha az egyik 4-es HRP-t felcserélnéd a mostani kettes FC-al?

[ Szerkesztve ]

(#9076) orientcx válasza rtitusz (#9074) üzenetére


orientcx
őstag

Hármanként? Az fuel scoop nélkül igen kockázatosnak tűnik. Én néha 6-8-12 üres rendszeren bukdácsolok át egy-egy 80-100 Ly-es túrán, és ha tényleg ilyen gyűszűnyi a tank, akkor hamar eljöhet az a pillanat, amikor várhatod a sárga angyalt
Állítólag az Alliance-ben van egy rendszer, ahol lehet serpákat fogadni

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9077) rtitusz válasza orientcx (#9076) üzenetére


rtitusz
őstag

Hát igen, már volt hogy basszus, hol egy scoopolható csillag a közelben. Mondjuk mindeg legrövidebb útvonal van beállítva, és lehet hogy 11-12 fényévet már nem tudok elugrani a következő állomásra, de annyi mindig volt benne, hogy 6-8 fényév távolságban lévő töltőállomás csillaghoz elérjek. Mindig nézem amúgy a csillagtérképet és csak a tankolható csillagok vannak megjelenítve, így látom, hogy hol kell tankolnom. (Minden csillagnál ahol lehet.) Most volt olyan, hogy útvonalat kellett módosítanom, és nagy nehez találtam csak olyan rendszert, amiben megfelelő a csillag, és nem kell hozzá permit. Volt egy pillanat amikor elkezdtem izzadni. Ez a 8 tonnás tank alkalmatlan a közlekedésre. Ez sokkal nagyobb hátránya jelenleg a hajónak szerintem mint a szűkös PP.

[ Szerkesztve ]

(#9078) orientcx válasza rtitusz (#9077) üzenetére


orientcx
őstag

Egyetértek. A kis tank csak bosszantó(bár az én szórakozottságommal ez állandó életveszély), de a mini PP az nem orvosolható, én pont emiatt tettem le róla. Viszont a huge hardpointot irigylem(ha az egyik éjjel netán valaki lelopná a hajódról, az nem én voltam, az csak a véletlen műve lesz, hogy egy nagyon hasonló tűnik fel majd az én gépemen)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9079) gigafun válasza orientcx (#9070) üzenetére


gigafun
senior tag

Hát, hogy pontosítsak, 4 volt az a 3 Anaconda, de csak három tudta elhagyni a rendszert. :)

(#9080) rtitusz válasza orientcx (#9078) üzenetére


rtitusz
őstag

Jó a Huge Hardpoint, de lehet 2 Large praktikusabb lenne. Ha az ágyú betalál a PP-be akkor ha nem valami nagyon combos a páncélzat, PUKK. De ez ritka. Késése is van, lassú is, valamint valóban hibás lehet ez a hardpoint, mert néha lő, néha nem. Egy Huge Beam laser jöhetne. Nem mintha erre a hajóra ezzel a PP-el fel lehetne rakni, de akkor is. :) Az hogy csak 2 fegyver rakható fel a Huge Hardpointra (nem számolva a kissebbeket) elég fájó. A mai RES repkedés után azt kell hogy mondjam, oda jobb a Vulture. A hihetetlen fürgesége ott nagy előny. Meg ha jön egy szikla, akkor a Vulture esetében három rántás a botkormányon és kikerülted, itt viszont ha jön egy szikla, akkor keresztet vethetsz, és imádkozhatsz hogy elég legyen a pajzs, mert hogy ki nem kerülöd már az utolsó másodpercben az hótziher. A 4db A-s SB azért odavág rendesen az amúgy se gyenge pajzzsal. Érzésre kb. kétszer erősebb mint a Vulture pajzsa. Ezt nem vakarja le egy könnyen senki.

Végezetül vegyesek az érzéseim. Szeretném ha szeretni tudnám, de a Vulture annyira tökéletes vadász, ráadásul ötöd annyiból, hogy nehéz efölött elsiklanom. Ha a FDL optimális tüzelőhelyzetbe kerül, akkor bárkit pillanatok alatt lekapar az égről, de a hardpoint elhelyezések miatt ez ritka. A 4 db Medium hardpoinz csak akkor lő egyszerre, ha pont nyílegyenesen előtted van a célpont. Ha egy kicsit is elmászott, akkor már csak 3 lő, ha ne adj Isten még kicsit feletted is van, akkor már csak 2 lő. Az alsó harpointtal meg kezdjen valamit a FD mert minden kb. 4-re nem lő, és nem azért mert nincs célkeresztben a hajó, mivel fixet használok, annak mindegy.

(#9081) orientcx válasza rtitusz (#9080) üzenetére


orientcx
őstag

Hát azért engedd meg nekem, hogy szép csendben továbbra is irigykedjek a huge HP-re. Egyébként a Pythonon nekem az alsó large HP nem lő, csak ha turret-et teszek fel rá. Az úgy ötlet szerint néha elpukkantja magát. Az egy mutatós lila tüzijáték
Akkor sem biztos a találat, ha nagyon közel mész? Én centikre szoktam pancsolni a céltárgytól, mert a cannon is, meg a C3 beam is akkor kalapál a leghatékonyabban
A RES-nél meg ne boostolj a kavicsok között, én drasztikus sebességkorlátozást vezettem be a túlélés esélyének növelése érdekében(ami persze semmire nem garancia)
-
gigafun - Én is úgy értettem, csak én onnan elemeztem a történteket, amikor már csak 3 maradt. Arról nem beszélünk, ha más leszed egy kondát, csak az én hőstetteim kerülhetnek be a legendák közé. Láttad volna, amikor én majdnem egyedül leszedtem egy Eagle-t, na az igen. Jó, jó, a security némileg beseített, de egyszer én is eltaláltam...asszem

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9082) orientcx


orientcx
őstag

Hát ilyen RES partit még nem éltem, aki számít, mind itt volt Egy high intensity CZ nem ilyen zsúfolt, mint ez volt. Látott már valaki RES-nél egymás mellett egyszerre 3 Clippert? Nem wingben, csak úgy. A képen látható termés szinte pillanatok alatt jött össze(a Fedes fele, és az Allied egy része régebbi, de akkor is)
A komolyabb meccs nem is a RES-nél zajlott, hanem hogy elrángassanak a gép elől(ez utóbbinál sajnos nem én nyertem) ha néha jött is egy hullámvölgy, és boostoltam kifelé a RES-ből, mire ugorhattam volna, már jött is a következő kuncsaft És akkor "na még ezt elkapom" felkiáltással visszafordultam. Vérző szívvel hagytam el a helyszínt, pedig még mindig volt 35-40 ágyúgolóbisom. Azóta is az ottfelejtett kondák, és Clipperek miatt zokogok... :O :O :O
Nem lepne meg, ha ilyen se lenne többet. De azzal együtt nem állok rosszul
-

-

u.i.: esetleg ez info az álláshoz, hogy még az utolsó 7.5 milla beváltása nélkül is a top 5%-ban voltam
Viszont azt meg tudja valaki mondani, hogy mi az a vastag csík ott jobboldalt, ami szépen kúszik felfelé?

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9083) cunnir válasza orientcx (#9082) üzenetére


cunnir
tag

Ha jól tudom teljesen felkúszik akkor vége a küldetésnek. lehet hogy megköveztek de vettem Phytont :C :C

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9084) orientcx válasza cunnir (#9083) üzenetére


orientcx
őstag

És egy újabb áruló. :) Szegény császár már lassan egy szál magában ücsörög a tök üres trónteremben, mert az utolsó alattvalója is Pythonban fészkelve csavarog a Fed-ben...
Már tényleg odáig fajul a helyzet, hogy nekem kell hozzá elszegődni udvaroncnak, mert megszántam. Apropó, az uralkodótok tényleg összebratyizott velem, mert allied lettem az Empire-ben is
Viszont azt a csíkot akkor sem értem, mert azt írja, hogy a CG még egy hét 2 napig tart.(hol vannak már a mesék, ahol minden 7 nap 7 éjjel tartott)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9085) rtitusz válasza orientcx (#9084) üzenetére


rtitusz
őstag

Ez olyan mint az űrhajóra a garancia. 5 év vagy 100 ezer fényév. Amelyiket előbb eléred vége.

(#9086) rtitusz


rtitusz
őstag

Thargoidok? Az 1.3 hamarosan itt van...

(#9087) gigafun válasza rtitusz (#9086) üzenetére


gigafun
senior tag

Felőlem jöhetnek. Az újoncok viszont félhetnek majd tőlük. :)
Mint tudjuk, a Thargoid faj technológiája jóval a miénk fölött van, és baromi agresszívek.

(#9088) rtitusz válasza gigafun (#9087) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem lehetett a régi Elitben földönkívüli űrhajót vezetni? Lehet azoknak jobb a power managementje. :D

Apropó PowerPlay. Ha a szót elkezdeném elemezni, még Thargoid összeesküvés elméleteket is gyárthatnék. :D

[ Szerkesztve ]

(#9089) gigafun válasza rtitusz (#9088) üzenetére


gigafun
senior tag

Sajnos nem lehetett. Viszont amikor kirántottak hiperűrből, keményen megizzasztották az ember fiát. Mindig volt egy Thargoid anyahajó, és abból jöttek a kis hajók (thargonok?), amik kegyetlen gyorsak voltak. Egy Eagle hozzájuk képest nyugdíjas meztelen csiga. De itt még nincs vége, mert innen csak galaktikus hyperdtive-val lehetett elszabadulni. (asszem) Viszont amikor elpukkant az anyahajó, néha hátrahagyott Alien Artefact-ot, amit brutál sok kreditért lehetett eladni.

(#9090) VitoSagi


VitoSagi
tag

Kicsit elegem lett ebből a redvás CG-ből és a RES-sel szarakodással. Látom mekkora összegeket lőttök össze, nekem jönnek Soloban a puruttya SW-k, Adderek, nagyjából 5-10eCr bounty/db. Próbáltam trükközni, aztán sok ki-be logolás után végre jön egy Clipper az meg nekem durrant a harc hevében izomból és hull rögtön 5%... Sebaj, megléptem, repair és vissza. Itt megint semmi jó ideig, akkor menjünk hát Openbe. Ott már biztatóbb a helyzet, de hiába lövöm ki a hajókat nem írja jóvá a bountyt... a harmadik után már k**va ideges voltam ezért nem meglepő módon el is találtam egy keresztbe elrepülő nem wanted Vulture-t is. Nyilván az egész rendszer engem lőtt rögtön a párszázas vérdíjam miatt, hiszen egy 100000 Cr-es Anaconda senkinek sem kell, inkább az én Viperem. :O :O :O :W :W :W

Komolyan, 2 napi erőlködéssel eddig 1 milliót sikerült beváltanom és marhára elment a kedvem az egésztől. Ennyire nem lehetek béna, Munfaylban 1 óra alatt meg van ennyi. Itt meg vagy a "lapok" jönnek szarul, vagy valami egyéb. Többet mászkálok már a RES-ek között és logolok össze-vissza, mint amennyit lövészettel töltök. :F

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9091) duvi válasza VitoSagi (#9090) üzenetére


duvi
nagyúr

Én direkt kihagytam ezt a CG-t. Top 5%-nál Minimum Cash reward: 60.000 CR :F Még "prémiummal" is vicc ez a reward :( Többe kerülne az üzemanyag (pedig kuvaiti árak vannak ;] ) amivel odajutnék. Inkább maradtam Xihe és Munfayl RES-eknél, ahol sorban állnak a delikvensek dezintegrálásra :D

(#9092) zolee0307


zolee0307
őstag

Ha elmegyek felfedezni több száz fényévnyire, akkor mikor kilépek a játékból nem lesz baja (kilövik, stb.) a hajómnak, így hogy az űrben marad?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#9093) duvi válasza rtitusz (#9088) üzenetére


duvi
nagyúr

"Apropó PowerPlay. Ha a szót elkezdeném elemezni, még Thargoid összeesküvés elméleteket is gyárthatnék. " Simán lehet, hogy ez lesz az igazi nagy durranás a PowerPlayben :K

(#9092) zolee0307
Nem :N Amikor lelépsz a szerverről, a hajód is eltűnik. Legközelebb onnan folytatod, ahol kiléptél.

[ Szerkesztve ]

(#9094) zolee0307 válasza duvi (#9093) üzenetére


zolee0307
őstag

Köszi!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#9095) baphomet válasza duvi (#9091) üzenetére


baphomet
senior tag

A minimum cash reward a top100%-ra vonatkozik. A top5% 4m és még csak tier 4-nél tart. A Beta-1 Tucanae, vagy a Faust 68-beli RES-ek nem rosszabbak mint Munfaylban, de a szerencsefaktor mindig ott van.

(#9090) VitoSagi Openben valószínűleg elhappolták előled a trófeát más játékosok. Össze kell állni velük, figyeld, hogy küldenek-e neked wing kérelmet, vagy dobjál nekik te egyet, hátha csatlakoznak, akkor mindenki kap pénzt a kilövésért.

Arra pedig figyeljetek oda, hogy néha a RES-ben is meg kell pihennie a dolgozónak. :)

[ Szerkesztve ]

(#9096) orientcx válasza VitoSagi (#9090) üzenetére


orientcx
őstag

Ne keseredj el, a RES nem a tudás, hanem gyak kizárólag a szerencse világa(már ahhoz is mázli kellett, hogy egyáltalán itthon tudtam maradni játszani). Erre a műfajra egy külön kaszinót kéne áldozni Vegasban. Én speciel most eddig piszok mázlista voltam. Igaz, nagyon sokat keresgéltem a RES-ek között, és voltak meddő szakaszok is(nem is kevés), de valahogy 3x is sikerült belenyúlnom a sütis tálba, és most adtam le(ill vettem fel) a 30-adik Misikémet a Gutierrez orbital CG irodájában. A csík alapján mindjárt vége, és ha benne maradok a top 5%-ban, akkor az még +6, és ha ehhez hozzávesszük, hogy közben a Fed+Alliance bountyból még + 5-öt gyűjtögettem, és a helyi bountykból is összevakartam nem egész 8-at, akkor azért most kivételesen nem aggódom az üzemanyag számla miatt.
Úgylátszik, a RES megszánt, és visszaadta, amivel eddig megvámolt, sőt, szép kamatot is csapott hozzá(bár lehet, hogy holnap megint én állom a kört)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9097) orientcx


orientcx
őstag

Tényleg nem akarom már annyit szívni a vérét annak a szerencsétlen Clippernek, de most komolyan, nem pont olyan, mint amikor kimegy a gazdasszony a baromfiudvarba, és nyakon ragadja azt az egy szem ágrólszakadt libáját, mert vendégek jönnek ebédre?
A "libától" jobbra meg ott van egy Casper szobor aszteroidából kifaragva, hogy a művészetek is képviselve legyenek.
-
[/L]
-
-
baphomet - A top 5% az 6 milla
-

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9098) baphomet válasza orientcx (#9097) üzenetére


baphomet
senior tag

Kikérem magamnak, hogy a két C2-es beammel lövöd Clippereket, tessék szépen elpazarolni rá az ágyúgolyót! :)

(#9099) rtitusz


rtitusz
őstag

Én ma bemutattam a hogyan ne támadjuk Anacondát c. mutatványt; frontálisan karamboloztunk a csatánk legelején, ami egyikőnk pajzsának se tett jót, ráadásul volt vele 2 Viper és egy Cobra, ami szívta folyton a vérem, úgyhogy itt bejelentem:

LE LEHET LŐNI A FDL PAJZSÁT, CSAK AKARNI KELL (az fdl pilóta részéről is)!

(#9100) orientcx válasza baphomet (#9098) üzenetére


orientcx
őstag

Azokkal spórolni kell, hogy jusson a vér Haulerekre belőlük, mert azok már keményebb ellenfelek.
Legközelebb köpőcsővel fogom ártalmatlanná tenni a komplett császári flottát, vagy a megdobálom őket a kiürült fánkos zacskókkal
-
rtitusz - ügyi

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.