Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) kozi71 válasza ooooobi (#9850) üzenetére


kozi71
senior tag

Most éppen itt dekkolok. Ez az a invitáló szöveg.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9852) duvi válasza kozi71 (#9848) üzenetére


duvi
nagyúr

"Sol-ba folyton meghív valami katona tiszt, már idegesít.Van olyan bázis ahol 8-10 küldetésből három ez. Kaptam valami rangot egyik küldetésért, gondolom most behívnak szolgálni." Ez egy engedély (permit) a Sol rendszerbe. Csak el kell fogadnod és kész is vagy. Ezzel megkapod az engedélyt a rendszerbelépéshez. Nem kötelező odamenned. Ez csak a lore miatti szöveg.

"Akkor a rebuy érték az ami engem érdekelt ezek szerint. Ez csak a hajóváz, vagy a felszerelt gép ára?"
A teljes gépre vonatkozik a biztosítási érték. Nem csak az alaphajóra, hanem az összes rajta lévő modulra. Egyetlen kivétel a rakomány. Arra nem vonatkozik a biztosítás.

[ Szerkesztve ]

(#9853) Htibimor válasza kozi71 (#9848) üzenetére


Htibimor
senior tag

Én az elején begyűjtős küldetéseket vállaltam. Olyat ahol megkérnek, hogy különböző canistereket (fegyver, tervrajz, stb) 2-3 db-ot kell begyűjteni. És ezeket platformokon vettem fel, mert ott nagyon ritkán scannelnek. Ugyanis ezek innentől kezdve tiltott áruk lesznek és legalább a felét kifizetnéd büntire. Ezek olyan 10 és 20 ezer között fizetnek. Ebből hamar összejön egy adder ára, amivel már tudsz kereskedni is, ha szeretnél. Sőt azzal, ha ráállsz egy jó rare cuccos útvonalra, körönként 100-250 e között is tudsz majd keresni. Ha nem kereskedni akarsz akkor meg vehetsz egy vipert és azt csinosíthatód fel a fejpénzekből. Utána pedig már szabad az út egy T6, Vulture vagy szinte bármi felé.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9854) kozi71 válasza duvi (#9852) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi! Akkor megnyugodtam, ezt a gépem sem mertem tuningolni, nem is akarom már, de a adder az bütykölve lesz. :R
De ez a meghívó miért van minden bázison majdnem jelen, több példányban is? Egyszer már nyomtam rá rendbent.

Htibimor Annyira előre még nem gondolkozom. Ez a adder is egy hetembe kerül majd. Igaz napközben csak 2 órát játszom. Ősszesen steam szerint 32 órám van benne eddig.

duvi A bürokrácia felütötte a fejét itt is már! :)

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9855) duvi válasza kozi71 (#9854) üzenetére


duvi
nagyúr

"De ez a meghívó miért van minden bázison majdnem jelen, több példányban is? Egyszer már nyomtam rá rendbent." Minden Fed frakció felkínálja, mivel a program nem nézi, hogy már valahol elfogadtad. Nem kell vele törődni :N Egy idő után "eszébe jut", hogy már megkaptad és abbahagyják.

(#9856) Htibimor válasza kozi71 (#9854) üzenetére


Htibimor
senior tag

Csak egy tipp volt. Nekem így sikerült viszonylag gyorsan több pénzhez jutnom. De a Te választásod, hogy hogyan haladsz majd előre, ettől szép ez a játék!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9857) kozi71


kozi71
senior tag

Segítsééég! Itt mit kellene csinálnom? Szállitsak ide két rabszolgát, és kapok értük jó sok pénzt? Vagy mentsek ki innen két rabszolgát. Ugyan itt a market részen lehet venni rabszolgát, de az imperial slaves. Az is megteszi nekik?

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9858) duvi válasza kozi71 (#9857) üzenetére


duvi
nagyúr

Az imperial slaves és a slaves nem ugyan az! Az imperial a birodalmi rendszerekben törvényes árunak minősül. A sima slaves viszont tiltott áru a legtöbb rendszerben, amiért büntetés jár, ha lescannelnek vele! A linkelt küldetésben neked kell beszerezni 2 slavest és utána leszállítani az állomásra. Menj fel erre az oldalra. Válaszd ki a Lista fület. Jelöld be az I Want To Buy Commodity opciót. Current System-hez írd be pontosan az állomás nevét, ahol a questet adták. Commodity oszlopban válaszd ki a Slaves árut és ezután nyomd meg a Query gombot. A megjelenő listából válaszd ki a hozzád legközelebbi rendszert és ott vedd meg a 2 slavest. Visszafele nézd meg a megbízó állomásod tiltólistáját a System Mapon. Ha tiltott áru a slaves, akkor silent runninggal kéne bevinned, hogy ne büntessenek meg. Ha nincs tiltva, akkor csak simám berepülsz és leadod az árut. Silent runningnál nagyon gyorsan túlmelegszik a hajó és fel is robbanhat, ha nem kapcsolod ki időben!!! Szerintem az ilyen küldetéseket (tiltott árukat) inkább kerüld el, amíg nem vagy tisztában minden részlettel és a kezeléssel!

[ Szerkesztve ]

(#9859) kozi71 válasza duvi (#9858) üzenetére


kozi71
senior tag

Rendben Mester! Akkor ezt kihagyom. Elvileg már meg van a pénzem a adder-re. Csak nem merem addig megvenni amíg nincs biztosításra való is. Ha mégis megveszem, akkor hagyhatom azon a bázison ahol vásároltam amíg nincs meg a többlet?

high tech, low life

(#9860) duvi válasza kozi71 (#9859) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ha mégis megveszem, akkor hagyhatom azon a bázison ahol vásároltam amíg nincs meg a többlet?" Igen :K

(#9861) ooooobi válasza kozi71 (#9859) üzenetére


ooooobi
senior tag

Meg ha kereskedni akarsz vele akkor nem csak a biztosításra valót gyűjtsd össze, kell egy kis pénzmag is amiből tudsz árut vásárolni.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9862) Bibgr0 válasza duvi (#9845) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszi Duvi, igyekszem lépést tartani a hírekkel, de játszani nagyon régen tudtam. Túl sok a meló mostanában... Remélem nemsokára javul a helyzet és tudok csatlakozni. Addig is maradok kb 200k ingame kreditnél vlm világvégi rendszerben :-D

(#9863) duvi válasza Bibgr0 (#9862) üzenetére


duvi
nagyúr

Háát első a munka, de azért várunk vissza! ;)

(#9864) Htibimor


Htibimor
senior tag

Valaki nyomja Quivira-ban? Újra visszatértem 2,4 milliót szedtem össze, de ez sajnos csak TOP 40. Van valaki a TOP 15-ben:? Mennyivel lehet bejutni?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9865) duvi válasza Htibimor (#9864) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajna én kb. 1000 fényévre vagyok tőletek, ezért nem tudok segíteni. Viszont Terrorista kolléga most is fent van. Írjál rá játékon belül, mert ha jól emlékszem, ő is tolja Quivira CG-t.

(#9866) Htibimor válasza duvi (#9865) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9867) rtitusz


rtitusz
őstag

Használ valaki Burst Lasert? Soha nem próbáltam, nem láttam értelmét, mert gyakorlatilag annyi áramot eszik mint a Beam, és akkor már inkább azt választottam. A beam elég jó a pajzs ellen, de alrendszereket kevésbé hatékonyan metszi ki szerintem mint a Pulse, ezért gondoltam, hogy a Burst Lasert megpróbálnám. (Majd, ha lesz 51 millióm az 7A PP-re.)

(#9868) ooooobi válasza Htibimor (#9864) üzenetére


ooooobi
senior tag

3,8M még 40% 5 már 15, de ez szerintem nagyon az alja lehet, remélem kitart a végéig.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9869) duvi


duvi
nagyúr

Üdvözlet a California Nebulából:

(#9870) Htibimor válasza ooooobi (#9868) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hát átaludtam a végét, de egyébként is esélytelen voltam a TOP 15-re. Tud valaki egy újabb CZ-t valahol? Kell még 17 millió a pythonhoz.

Duvi: Gratulálok! Szép út!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9871) gigafun válasza Htibimor (#9870) üzenetére


gigafun
senior tag

Itt vannak az aktuális CG-k. Nekem ez mindig nyitva van. :)
Egyébként Quivira-n a másik CG szerintem még megy.

(#9872) rtitusz válasza gigafun (#9871) üzenetére


rtitusz
őstag

Nem úgy volt, hogy mostantól ha két párhuzamos CG van, akkor ha az egyik fél győz, akkor a másiknak is vége?

(#9873) ooooobi válasza rtitusz (#9872) üzenetére


ooooobi
senior tag

Az lenne a logikus.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9874) Htibimor válasza gigafun (#9871) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi! Ezt a Diso-sat láttam. Ez valami szállítós buli. De régen kamionoztam már. Tudja valaki, hogy hol érdemes bevásárolni ezeket a gépeket a közelben?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9875) duvi válasza Htibimor (#9874) üzenetére


duvi
nagyúr

ITT könnyen megtudod keresni a neked kellő árukat a legközelebbi rendszerekben. Lists fül / I Want To Buy Commodity bejelöl / Current Systembe ahonnan indulsz / Commodity listából kiválasztod a szükséges árut / Megnyomod a Query gombot. Az így megjelenő listából kiválasztod a legközelebb lévő állomást. Figyelj a rendelkezésre álló készletre és az állomás típusára, ha nagy hajóval vagy (outpostra konda és Clipper nem tud leszállni).

(#9876) rtitusz válasza Htibimor (#9874) üzenetére


rtitusz
őstag

Szerintem a Diso CG-nek vége.

(#9877) tikshow válasza rtitusz (#9876) üzenetére


tikshow
addikt

Közel se még, csak 6,5 millió tonnánal járunk T5-öt se értük el, 15 millió kellene leírás szerint és T8ig megy még 5 napig.

Én Zaonce-n veszek Water Purifiers-t és Leathert viszek cserébe, így egy kör alatt 1127 credit profit van, ami nem valami sok, de CG-hez képest nem rossz.

(#9878) kozi71


kozi71
senior tag

Tegnap sikerült megvásárolnom az Addert, már össze is gyűjtöttem vele 300 kreditet. Szóval már arccal a Cobra Mk. III. felé van. Ezzel remélem lehet rendesen kereskedni is. Ha beválik ez lesz első gépem amit fel fogok fejleszteni valamennyire.
Van megint egy kereskedős kérdésem. Fuvarozós küldetéseknél ahol megadják , hogy vigyél oda 4 egységnyi cuccost, de Adderbe 6 egységnyi fér akkor vehetek 6 egységet? Leadásnál levonja 4-t, és a 2 meg marad nekem? Vagy megint rosszul gondolkodom? Nem merem tesztelni mert annyira azért nem vett fel a pénz.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9879) tikshow válasza kozi71 (#9878) üzenetére


tikshow
addikt

Igen, megmarad a kettő. Szvsz inkább Viperre gyúrj és kezdj el vele harcolni, sokkal több pénz van harcba, mint sima kereskedésbe. Rare cuccok adásvételével lehet még próbálkozni, de eléggé fejfájós találni egy jó útvonalat, mert ezek sajnos, nem A -> B -> A útvonalak, hanem pl A -> B -> C -> D -> A

(#9880) rtitusz válasza kozi71 (#9878) üzenetére


rtitusz
őstag

Persze, vihetsz többet is. Mikor leadod a küldetést, akkor levon 4-et, a maradékkettőt meg neked kell eladnod a commodity marketben. Mondjuk érdemesebb a maradék helyre olyat vásárolni, amit a legnagyobb profittal lehet eladni a másik állomáson. Használd ezt az oldalt hozzá: http://www.elitetradingtool.co.uk/ Amúgy az Adderrel 22 tonnát veszély nélkül (értsd nem kell hozzá beáldozni a pajzsot) szállíthatsz. Itt össze tudod legózni a hajót.

Az elején érdemes lehet rare kereskedést folytatni, ehhez itt tudsz útvonalat készíteni magadnak: [link]. A lényeg az, hogy bizonyos árukat potom pénzért megkapsz egy helyen, és kb 150 fényével távolabb bődületes haszonnal eladod. Tehát pl. egy tonna ritka izé kerül neked 1500 kreditbe, de mondjuk 15000-ért tudod eladni, ha elég távolra utazol. AZért jó ez az oldal, mert tudsz útvonalat csinálni, és minden állomáson veszel és eladsz valamit.

[ Szerkesztve ]

(#9881) kozi71


kozi71
senior tag

Cobra Mk.III.-al van valami probléma? Adatai szerint pedig jónak tűnik.
Nem szeretek harcolni, illetve eddig csak alapgépeim vannak Sidewinder, meg az Adder,ezekkel meg hamar pukkadok. Cobra-t szeretném már tuningolni, de ha azt mondjátok mellékvágány, akkor másra gyűjtők inkább. Nagy raktere miatt választottam azt, látom manőverre gyengébb Addernél.
Többi hajó még elérhetetlennek tűnik árban, szóval azokkal nem foglalkozom még.

high tech, low life

(#9882) tikshow válasza kozi71 (#9881) üzenetére


tikshow
addikt

Nincs vele gond, az egy kis mindenes. :)

(#9883) Htibimor válasza kozi71 (#9881) üzenetére


Htibimor
senior tag

Én a Vipert javaslom, ha több pénzed lesz. Az már harci gép(az eredeti játékban is csak a rendőrségnek lehetett). Elég sok pénzt lehet vele keresni egy RES-ben.

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9884) gigafun válasza kozi71 (#9881) üzenetére


gigafun
senior tag

A Cobra nagyon jó multi-role hajó, ráadásul nekem muszáj volt venni olyat a régi Elite miatt. :)
Az volt a harmadik hajóm, és azzal már harcoltam is. Persze akkor még a fejvadászatot nem fizették meg úgy, mint most, ezért elsősorban kereskedtem vele , egy idő után főleg Rare cuccokkal. 1.2 óta viszont tényleg jobban fizet a vadászat, hacsak nincs Anakondád, vagy T9-ed, mert óránként 6 millát máshogy nem nagyon lehet összeszedni.
Szóval érdemes ráfeküdni a harcra, akár egy SW-vel is.

(#9885) kozi71


kozi71
senior tag

Na jó, akkor pontosítok kicsit. Olyan hajót szeretnék, amivel lehet fuvarozni, de ha rátámadnak lazán tud győzni NPC-k ellen most még csak.Vipert nézvén kisebb a raktere mint Addernek.
Tehát kicsit visszalépés lenne, ugyan pajzsa jobb. Viszont a Cobra nagy raktér, kisebb páncél, mint Viper. Teljesen elbizonytalanodtam most.
Ha a harc lenne a lényeg, akkor a Viper simán verné Cobrát? Harcban a tapasztalatok alapján a páncél vagy a pajzs a lényegesebb?

high tech, low life

(#9886) tikshow válasza kozi71 (#9885) üzenetére


tikshow
addikt

Harcban az a lényeges, hogy te lőj és ne téged lőjjenek, így a Viper bőven jobb erre a célra, mint a Cobra.

(#9887) gigafun válasza kozi71 (#9885) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha ezt az utat választod, amit én is jártam, akkor a Cobra a legjobb következő lépés. Azzal már a legtöbb NPC ellen meg tudod majd védeni magad, persze némi fejlesztés után. Aztán a következő az Asp lehet ezen az úton. Mindjárt keresek neked egy használható, kezdő Cobra összeállítást.
Ez lenne az.

[ Szerkesztve ]

(#9888) baphomet válasza kozi71 (#9885) üzenetére


baphomet
senior tag

Biztos írták már itt is, vagy láthattad máshol.
Kereskedésre: Hauler, T6, T7, T9
Harcra: Eagle, Viper, Vulture, Fer-da-Lance
Általános célra: Sidewinder, Adder, Cobra, Asp, Clipper, Python, Anaconda
Nagyjából semmire sem jó: Orca, Dropship :)

Eszerint, ha neked alapvetően kereskedésre kell hajó, ami harapni is tud, ha kell, akkor nincs miről beszélni, hogy Cobra legyen-e, vagy Viper, akármilyen harci értékeik vannak is egyébként.

Sokkoló lesz, amit most mondok. Nem tilos saját magadnak kipróbálni bármit ebben a játékban. Nem csap beléd emiatt a villám, nem visz el a rendőr, nem tiltják le az accountodat. Az egyetlen dolog, amit elbuksz, az egy hajó alapárának 10%-a, ha mégsem tetszik és eladod. Az meg -rá fogsz jönni erre te is - aprópénz.

[ Szerkesztve ]

(#9889) duvi válasza kozi71 (#9885) üzenetére


duvi
nagyúr

"Olyan hajót szeretnék, amivel lehet fuvarozni, de ha rátámadnak lazán tud győzni NPC-k ellen most még csak."Jelenleg az Adder után a Cobra a te hajód. A későbbieket, majd meglátod... Lehet, hogy menet közben kedvet kapsz a harchoz, de az is lehet, hogy maradsz a békésebb megoldásoknál.

(#9890) kozi71


kozi71
senior tag

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat! :R
Elfelejtettem, hogy itt el lehet adni a hajókat, még jó hogy szóltatok.
388 ezrem van + adder (alap) Még kell akkor vagy 30 ezer + biztosítás és költőpénz és veszem is a Cobrát. :)
(gigafun féle verziót)
Nekiveselkedem egy százasnak még ma.
Csendben megjegyzem első négy nap után szinte alig láttam esélyt fejlődésre, már majdnem feladtam a játékot. Most meg azon agyalok mit vegyek.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9891) Htibimor válasza kozi71 (#9890) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hidd el (remélem nem csak a magam nevében beszélek), de soan voltunk így vele. Az elején én is majdnem feladtam, sőt egyszer egy hibám miatt újra is kellett kezdenem. De azóta nem is érdekel semmi más, már szinte beteges szinten vagyok, annyira szippant be a játék napról-napra egyre jobban. :B

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9892) orientcx


orientcx
őstag

:C :R Szeretném még egyszer megköszönni mindenkinek a segítséget, mindannyiótok tippje bevált.
Most a hétvégén alaposan leteszteltem a gépet a játékkal, és ugyan halkan, és lábujjhegyen, de ki merem jelenteni, hogy megjavult. Hiba és fagyás nélkül osztogattuk a pofonokat(mellesleg tegnap kora este átléptem a 8000-es számot a bontóba utalt űrjárműveket illetően)
Úgyhogy jelentősen hozzájárultatok egészségügyünk helyzetének javulásához, mert hála hasznos javaslataitoknak felszabadult egy ágy a helyi idegszanatóriumban(bár a főorvos úr csak a saját felelősségemre engedett ki)
:R :C :R :C :R :C :R :C :R :C :R :C :R

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9893) duvi válasza kozi71 (#9890) üzenetére


duvi
nagyúr

Az az egy biztos, hogy az ED nem egy "háromgombos játék" :N Az elején kicsit szenvedős a továbbjutás, amíg nem vagyunk tisztában a részletekkel. Viszont amint belerázódunk, elkezd felpörögni a pénztárgépünk és a játékélmény is :D

(#9892) orientcx
Akkor öröm és boldogság! :D Üdv újra a fedélzeten!

[ Szerkesztve ]

(#9894) orientcx válasza duvi (#9893) üzenetére


orientcx
őstag

Bizony, öröm és boldogság. Eddig mindig azt hallottam, hogy "már megint mindig a gép előtt ülsz"
Most már viszont világossá vált, hogy még mindig jobb ha ott ülök, mint ha nem... :)

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9895) Htibimor


Htibimor
senior tag

Diso-n vagyok a kukoricaföldön. Hát nagyon unalmas és kínszenvedés ez a szállítás. Pedig egyszerre 100 tonna árút tudok szállítani és csak egy 8 ly-es ugrásra van amit szállítok. 400 tonnával csak bekerültem a top 100-ba, fogalmam sincs mennyi kell legalább a top 70-hez. Lehet, hogy keresek valami mást, elszoktam a kamionozástól.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9896) gigafun


gigafun
senior tag

Elindult első felfedezőutam az Anakondával.
Már találtam is egy jó kis rendszert, hat bolygóval, ebből 3 high metal, egy Waterworld, meg egy Earth-like.

(#9897) rtitusz válasza gigafun (#9896) üzenetére


rtitusz
őstag

Úgy kell azt! Ebben legalább elfér az 50 méteres sportmedence, a jacuzzi, a tekepálya, a moziterem, az edzőterem, egy fedett sípálya és egy kávéfőző. Nehogy unatkozz felfedezés közben. :D

[ Szerkesztve ]

(#9898) Htibimor válasza gigafun (#9896) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nagyon jó ez a második kép. Ha nem tudnám mi az nehezen lehetne felismerni! Állat! :C

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9899) duvi válasza gigafun (#9896) üzenetére


duvi
nagyúr

Már ketten vagyunk úton a csapatból :) Jöhetnek majd folyamatosan a fotók! Van már útiterved? Belinkelnéd a hajód configját?

(#9900) rtitusz válasza duvi (#9899) üzenetére


rtitusz
őstag

Én is most készülök indulni, épp most adom le a Quivira CG-t, meglátom, hogy a 12 millió elég volt-e a top 5%-hoz. (Szerk: elég volt, 15 millió ütötte a markomat, már csak 10 millió kell és megvehetem az A7 PP-t a pythonra.) :D De most alig van időm játszani, így nem hiszem, hogy gyakran lesznek képek. Két hét van a szorgalmiidőszakból, és meg kell nyomnom a végét, utána meg vizsgaidősuck.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.