Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) baji


baji
tag

2 órája keresek egy kalózvezért és semmi. Ez a baromság teljesen megöli a játékélményt. A kereskedők is csak annyit mondzak hogy szerintük inkabb ne keressem.

(#8152) zso79 válasza baji (#8151) üzenetére


zso79
őstag

Ezek a küldetések jelenleg bugosak, 99%-ban nem lehet őket teljesíteni.

(#8153) baji válasza zso79 (#8152) üzenetére


baji
tag

Köszi, akkor nem szenvedek vele tovább.

(#8154) gigafun válasza Kronus (#8149) üzenetére


gigafun
senior tag

Jaj, te kis kereskedő. Már megint egy halom kreditet akarsz keresni egy pár tonna kákán. :)

(#8155) Kronus válasza gigafun (#8154) üzenetére


Kronus
tag

?! :D

(#8156) gigafun válasza Kronus (#8155) üzenetére


gigafun
senior tag

Tudod. Kákán csomót. :D

(#8157) Kronus válasza gigafun (#8156) üzenetére


Kronus
tag

Jáájj, leesett :DD
Viszont én nem kötekedni akartam, elnézést ha annak tűnt.
Csak arra akartam kilyukadni, hogy szerintem könnyen kivitelezhető a fotózásra a csapat minden tagja legalább hallgatóság ként jelen legyen TS-en.

Természetesen a jövőre tekintve mindenképp előnyös lenne a verbális kommunikáció megvalósulása. :)

(#8158) gigafun válasza Kronus (#8157) üzenetére


gigafun
senior tag

Tudom. Itt nincsenek kötekedő egyének. Ezen a fórumon valahogy ritka jó társaság jött össze.
És persze a semminél jobb az is ha csak hallja valaki az utasításokat, de múltkor pont volt olyan helyzet, hogy én hallottam Duvit, nekem nem volt mikrofonom, tehát nem hallott, viszont hiába írtam neki, azt meg ő nem látta a külső nézetben.

[ Szerkesztve ]

(#8159) zolee0307 válasza gigafun (#8145) üzenetére


zolee0307
őstag

Na majd este próbálgatok, aztán meg látom milyen felállásban lesznek a fegyók. Köszi a tanácsokat!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#8160) Tharus


Tharus
csendes tag

Huha már kettő sárkány is van :DD

Igen szerintem is jó itt a társaság, mondhatnám azt is, itt van az Elite krémje ;]

[ Szerkesztve ]

(#8161) gigafun válasza Tharus (#8160) üzenetére


gigafun
senior tag

Akkor már miért nem az Elite Elitje? ?)

(#8162) baphomet válasza baphomet (#8144) üzenetére


baphomet
senior tag

Ki is próbáltam a large plasma acceleratort. Nagyon durva, be kéne tiltani. Clipperre egynél többet értelmetlen feltenni, úgyhogy most gyűjtehetek egy Pythonra, csak, hogy lássam mire képes három ilyen játékszer egyszerre. ;]

(#8163) duvi


duvi
nagyúr

- Megérkezett a heti hírlevelünk: Newsletter #68.
- Aki szeretne egy Nvidia Titan Black videokártya boldog tulajdonosa lenni, az gyorsan fáradjon el az Ededleen rendszerbe (ezen belül Godel Ring). Itt lehet begyűjteni a Titan Blacks rare canisterereket. Az event CSAK Open Playben teljesíthető! Egyetlen komoly probléma van, mégpedig a leadás helyszíne. Ezt az "apróságot" nekünk kell kinyomozni :D Az első 5 játékos között sorsolják ki, a fent említett VGA-t. Titan Black canister:

- Hamarosan elérhetőek lesznek az új hajófestés csomagok, az online shopban:

[ Szerkesztve ]

(#8164) Tharus válasza duvi (#8163) üzenetére


Tharus
csendes tag

Duvi köszönjük neked ezt a sok infót amit ide leírsz :C

(#8165) gigafun válasza duvi (#8163) üzenetére


gigafun
senior tag

Köszönjük, királyság.
És vajjon hol lehet megtalálni a cuccot?
Piacon? Mert én itt vagyok, és eddig semmi, csak egy rakás player az állomáson kívül. Remélem nem lőnek szét, amikor kimegyek. :)

[ Szerkesztve ]

(#8166) duvi válasza Tharus (#8164) üzenetére


duvi
nagyúr

Örülök, ha segíthetek :)

Friss hír: Retro poszter sorozatot indítottunk az EDHU oldalán. Aki úgy érzi, hogy van kedve és tehetsége, a küldjön nekünk saját készítésű képeket, retro stílusban!

(#8165) gigafun
Elvileg Golden Ringben kell keresni a fenti képen látható canistereket. Ezeket begyűjteni, majd ezután jön az igazi próbatétel. Megtalálni a leadó állomást(helyet). Az első 5 player örülhet az új kártyájának :D

[ Szerkesztve ]

(#8167) gigafun válasza duvi (#8163) üzenetére


gigafun
senior tag

Nem ott kell felvenni. Ott kell leadni. :)

(#8168) duvi válasza gigafun (#8167) üzenetére


duvi
nagyúr

Golden Ringen nem tudod megvenni :N Valahol a környékén kell begyűjteni és utána megkeresni a leadóhelyet.
"Remember: you don't have to BUY the canister, only retrieve and SELL the canister. And so the question is: will you go hunting across the galaxy for the one starport selling Titan Blacks? Or will you blockade Godel Ring and lie in wait?"

(#8169) gigafun válasza duvi (#8168) üzenetére


gigafun
senior tag

"sell a canister of the Titan Black prototypes at Godel Ring in the Ededleen"
Tehát a Godel Ringen kell eladni

(#8170) gigafun válasza duvi (#8168) üzenetére


gigafun
senior tag

Na szóval nagyjából szó szerint:
Nem KELL megvenned a konténert, csak megszerezni, és ELADNI. A kérdés az, hogy bejárod a galaxist, hogy levadászd az állomást, ahol megveheted, vagy blokád alá veszed Godel Ringet, és vársz. (hogy valaki hozzon egyet, aztán elveszed tőle)

The Titan Blacks are a rare good available in unlimited supply, and the first five players to retrieve and sell a canister of the Titan Black prototypes at Godel Ring in the Ededleen system will be rewarded with a real Titan Black
A Titan Blacks ritkaság, korlátozott mennyiségben elérhető, és az első játékos, aki szerez egy konténert, és eladja Godel Ringen az Ededleen rendszerben, jutalmul kap egy igazi Titan Black VGA-t.

[ Szerkesztve ]

(#8171) duvi válasza gigafun (#8170) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindenkitől elnézést kérek! Megint csak a tenyers-talpas angolságom :( Köszi a kiigazítást :R

(#8172) zso79 válasza gigafun (#8170) üzenetére


zso79
őstag

Úgy érted, hogy korlátlan mennyiségben? :D

"...available in unlimited supply..."

(#8173) Htibimor válasza duvi (#8113) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia!

Erre gondoltak mint Naval quest?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8174) zso79 válasza Htibimor (#8173) üzenetére


zso79
őstag

Nem, ez egy sima küldetés, azoknál a nevükben is szerepel, hogy arról van szó. Ha jól emlékszem azoknál creditet sem kapsz, a reward-nál rank progression szerepel.

pl. ilyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8175) Htibimor válasza zso79 (#8174) üzenetére


Htibimor
senior tag

Na mindegy! :N

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8176) gigafun válasza duvi (#8171) üzenetére


gigafun
senior tag

Semmi gond. Látod, én is elnéztem a korlátlant. :)

(#8172) zso79
Kösz. :) Kicsit szét akar robbanni a fejem. Hiába no. Egy kis szél, meg az évek ... :)

[ Szerkesztve ]

(#8177) Phobion


Phobion
őstag

T7hez van már festés? :((

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#8178) _Kondor_ válasza Htibimor (#8173) üzenetére


_Kondor_
tag

Igen, ez is olyan.
Ha jól emlékszem 4 féle naval quest van, ami katonai rangot adhat:
-Valamilyen piaci árut kell beszerezni
-Üzenetet kell vinni
-Kalózokat kell ölni
-Egy adott személyt ki kell lőni

(#8179) _Kondor_ válasza zso79 (#8174) üzenetére


_Kondor_
tag

Kicsit nézd meg jobban a Htibimor által postolt képet...

[ Szerkesztve ]

(#8180) rtitusz válasza duvi (#8163) üzenetére


rtitusz
őstag

Ha két canistert adok le azért már Titan Z jár? :):):)

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy szinte biztos hogy holnap este még dolgozni fogok a találkozó időpontjában. :( A határidőket sajnos tartani kell, hogy a fene vigye el. Már sajnálom, hogy voltam ott a minap a főpróbán.

[ Szerkesztve ]

(#8181) duvi válasza Phobion (#8177) üzenetére


duvi
nagyúr

Jelenleg nincs T7 festés, de a napokban várható a lista bővülése. ITT tudjátok ellenőrizni az aktuális festéskínálatot.

(#8180) rtitusz
Dehogy kapsz Titan Z-t! 2db canisterért 2db Nvidia Titan Black jár :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8182) gigafun válasza duvi (#8181) üzenetére


gigafun
senior tag

Hát, a múltkori fotózás óta én is gondolkodom egy White Apollo festésen az Asp-re. Hogy a fene enné meg. :)
Mondjuk 2 font nem egy vagyon. De jó lenne, ha Creditért is lehetne venni. Abból lazábban áldoznék rá egy-két millát. :)
Na mindegy. Holnapig kitalálom.

"Dehogy kapsz Titan Z-t! 2db canisterért 2db Nvidia Titan Black jár :DDD"
De akkor meg kell várni a paksi bővítést. :)

[ Szerkesztve ]

(#8183) rtitusz válasza duvi (#8181) üzenetére


rtitusz
őstag

Na jó két Titan Black SLI-ben is megfelel, nem leszek kapzsi. :D

(#8184) duvi válasza gigafun (#8182) üzenetére


duvi
nagyúr

ASP-re én is a két white (Pharaoh és Apollo) közül választanék festést :K Karácsonykor volt féláras festésakció, valamint ingyenes Cobra festéspack. Reméljük megtartják ezt a jó szokásukat és máskor is fognak akciózni :)

(#8185) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hát valószínűleg közutálat tárgya leszek, de szerintem feladom. Újra kezdem az egészet, mert szinte soha nem állítom vissza a repumat. Sajnálom!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8186) duvi válasza Htibimor (#8185) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez kemény döntés :( Mennyi az össz vagyonod jelenleg? Hajó(k)+zseton.
Ettől nem leszel közutálat tárgya! Inkább eggyüttérzünk veled és sajnáljuk, hogy így alakult a helyzeted.

[ Szerkesztve ]

(#8187) Htibimor válasza duvi (#8186) üzenetére


Htibimor
senior tag

kb. 8-10 millió. 4 millió kp, egy szinte fullos viper és egy t6. Szerintem gyorsan megtudom majd újra csinálni, sokkal tapasztaltabb vagyok, mint a kezdetek kezdetén. Nagyon sajnálom, hogy fel kell adnom, de nagyon nehéz így bármit is csinálni.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8188) duvi válasza Htibimor (#8187) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor csak a föderációnál vagy hostile. Mi lenne ha átköltöznél a birodalmi rendszerekbe és néha visszaugranál reput farmolni a Fed-nek? Kb. ezt csinálom a kamionozással. Mivel kevés ideig bírom, ezért inkább questelek, lövöldözök és néha fordulok pár kanyart a T7-el. Apránként összejönne a repud is ;)

(#8189) ignocius válasza Htibimor (#8187) üzenetére


ignocius
csendes tag

Vagy segithetnenk neked, eladsz mindent a t6on kivul, es atadod valakinek a cargodat imperial slavekben tobb korben, a kollega pedig eladja,majd visszavasarolja neked,szerintem ez jarhato ut lenne,es nem kellene teljesen nullarol indulnod!

(#8190) Htibimor válasza duvi (#8188) üzenetére


Htibimor
senior tag

Hát alszom rá... De van egy nagyon jól bejáratott rare útvonalam 2-2,5 millát is csinálok egy kanyarral 30-50t-ból. Ebbe kavar be erősen ez a csúnya HOSTILE. Ez nagyon hiányozna, de lehet, hogy egy kicsit rá kéne feküdnöm a harcra. Úgy láttam sokaknak hoz az is jó pénzt és nem kevés szórakozást.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8191) duvi válasza Htibimor (#8190) üzenetére


duvi
nagyúr

RES pontokon nagyon jól jön a pénz (átlagban kb.1milla/óra) és sokkal szórakoztatóbb mint a fuvarozás :K

(#8192) Htibimor válasza duvi (#8191) üzenetére


Htibimor
senior tag

Nagyon figyelem a fórumot, de mi az a RES pontosan?(szégyenlem) :B És nem keverhet be ott az, hogy vaj van a fülem mögött a fed-nél.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8193) _Kondor_ válasza Htibimor (#8192) üzenetére


_Kondor_
tag

Resource Extraction Site.
Leginkább gázóriások gyűrű rendszerében található insták.

[ Szerkesztve ]

(#8194) Htibimor válasza _Kondor_ (#8193) üzenetére


Htibimor
senior tag

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚHHHHHHHHHHHHHHH! Hogy ez nem esett le! :B :B :B :B

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8195) Htibimor válasza duvi (#8191) üzenetére


Htibimor
senior tag

[L:/dl/upc/2015-03/27/175310_feywuadlgfnqproa_screenshot_0004.jpg](IMG:/dl/upc/2015-03/27/175310_feywuadlgfnqproa_screenshot_0004.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Ilyen most a Viperem. Ezzel tudnék ott valamit kezdeni?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8196) duvi válasza Htibimor (#8192) üzenetére


duvi
nagyúr

A Föderáción kívüli RES pontok, ahol elég jó a "felhozatal" (nagyobb hajók, amikért több vérdíj jár). Az itteni járőrhajók nem fognak megtámadni:

ALLIANCE SYSTEMS
He Bo - Krylov Ring

EMPIRE SYSTEMS
Orcus - Tombaugh Station
Dakvar - Port Bueschel
Beta-1 Tucanae - Adams Orbital

INDEPENDENT/ANARCHY SYSTEMS
Arexe - Janes Horizons

(#8195) Htibimor
Persze :K Én sokáig is ezt a leosztást használtam. Talán érdemesebb gimballed beam lézerekre cserélni a két MC-t, hogy ne kelljen állandóan visszajárni lőszerért. De nem muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#8197) Htibimor válasza Htibimor (#8195) üzenetére


Htibimor
senior tag

Ezt valamiért nem sikerült beillesztenem.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#8198) duvi válasza Htibimor (#8197) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezt egy kicsit átalakítanám. Két üres slotod is van, de nincs SB és SCB-od. Én utoljára ezzel a configgal használtam a Viperem és elég hatékony volt:

(#8199) ignocius válasza Htibimor (#8197) üzenetére


ignocius
csendes tag

http://www.edshipyard.com/#/L=60M,,314s5K4s3w4s4s3c,7Pc7fE7dg10i
A fegyverek tekintetében ízlések és pofonok, de szerintem szerezzél shield cell bank-ot elég praktikus, amikor átrepülsz a conda' felett-alatt és bekapsz egy erős sorozatot

(#8200) duvi válasza ignocius (#8199) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezzel a configgal az a gond, hogy nem számoltál fegyver és utility pontokkal. Ha ezeket felpakolja, már nem lesz elég a reaktor kapacitása (PP). A 2db A-s SCB-ot nem bírja el a Viper :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.