Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) cunnir válasza orientcx (#9548) üzenetére


cunnir
tag

Igen kiprobáltam a DS-t de nem került annyiba mint a te aszeroida kalandjaid 😆

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9552) gigafun


gigafun
senior tag

Nnnna.
Tegnap hazatértem Munfayl-ba, és ma reggel meg is lett várva várt eredmény.
Végre Dangerous lettem. :)
Csupán 4341 hajó legénységét kellett jobb létre szenderítenem, 110 millió Creditet összegyűjtve.
Már kezdtem azt hinni, hogy sosem jön el ez a nap.

(#9553) duvi válasza gigafun (#9552) üzenetére


duvi
nagyúr

Gratula :K

(#9554) rtitusz válasza gigafun (#9552) üzenetére


rtitusz
őstag

Gratula! :D Ahogy látom a saját és mások adatain, a Combat Bond kb. kétszeresen számít.

(#9555) Zsooodammit válasza Terrorista (#9528) üzenetére


Zsooodammit
csendes tag

Cannon+Beam, nekem is az van, én elvagyok vele, korábban már írtam is. Kis hajók ellen lassabb mint 2 beam, vagy pulse, de a nagyok ellen szerintem a cannon miatt jobb.

Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

(#9556) orientcx válasza cunnir (#9551) üzenetére


orientcx
őstag

Soraidból (jogos) felháborodás tükröződik. Amíg neked, a Gótai almanachban is szereplő ősi birodalmi nemesi család sarjának csak egy Dropshipes kaland jutott, addig én, a bugris újgazdag Fed gyökér 2x is hódolhattam az aszteroida turizmus költséges hobbiának. Elárulom, ha nálunk, Fed(esztánban) a barátnőd elégedetlenségének akar hangot adni, akkor nem selyemzsinórt kapsz tőle szūlinapra, hanem befizet egy RES túrára. És amikor az első után újraszūlettem, meggondolatlan ostobaságból kineveztem a második szūletésnapomnak, amire ugyanazt az ajándékot kaptam...
Szegény olcsóbban jött volna ki, ha egyszerűen sms-ben próbál szakítani.
És egy komoly mondat a végére: én tényleg becsūlöm, hogy csakazértis kipróbáltad a Dropshipet.
És most mennem kell, idézést kaptam, mert bepereltem magam komolyságért.

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9557) rtitusz


rtitusz
őstag

Alliance Bounty Hunting Community Goal a Zaonce rendszerben!

(#9558) cunnir válasza Terrorista (#9545) üzenetére


cunnir
tag

Még mindig bugos a CG? mert nekem nem számolt bele semmit pedig kb 1 mill-t leadtam :W

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9559) Terrorista válasza cunnir (#9558) üzenetére


Terrorista
senior tag

Szerintem nem kellene már, mert az egyikben Top 15%-on állok a másikban pedig Top 70%. A tier 1 még egyiknél sincs unlockolva, gondolom ezért nincs reward egyelőre.

(#9560) rtitusz válasza cunnir (#9558) üzenetére


rtitusz
őstag

Már nem bugos. Jó helyen adtad le? Megfelelő oldalon harcoltál? 2,6 millió már top 5%.

[ Szerkesztve ]

(#9561) Ch0b válasza cunnir (#9558) üzenetére


Ch0b
tag

Jelentkeztél rá, és úgy adtad le?

(#9562) Htibimor válasza rtitusz (#9557) üzenetére


Htibimor
senior tag

Oda mentem, felvettem. De nincs CZ csak RES. Most akkor mi van?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9563) Phobion válasza duvi (#9526) üzenetére


Phobion
őstag

gratula, a legjobb ASP festés! :D :K

Más:
UI színkombinációkról tud valaki egy összegző oldalt?

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9564) cunnir válasza rtitusz (#9560) üzenetére


cunnir
tag

A Quivira Electronics plc mellet harcoltam és ott is adtam le.. lehet hogy rossz oldalon harcoltam? :D

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9565) rtitusz válasza Htibimor (#9562) üzenetére


rtitusz
őstag

Az egy Bounty Hunting Community Goal. Bounty Hunting. BOUNTY. Nem Combat. :D

Tehát ne is keress CZ-t, mert nem az kell. Bounty Vouchereket kell ott leadni.

Cunnir, igen. Az a másik CG-hez van. Ugyan úgy kettő van most is, mint anno Lugh-ban.

[ Szerkesztve ]

(#9566) cunnir válasza rtitusz (#9565) üzenetére


cunnir
tag

Akkor ezt most elba...am :U nem baj felveszem a másikat is :B

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9567) Htibimor válasza rtitusz (#9565) üzenetére


Htibimor
senior tag

Ohh, igaz!!!!! Sorry!!! :R

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9568) duvi válasza Phobion (#9563) üzenetére


duvi
nagyúr

"UI színkombinációkról tud valaki egy összegző oldalt?" Parancsolj ;)

(#9569) Tharus


Tharus
csendes tag

Kicsit offolnék, elnézést előre is. Videókártya vásárlás előtt állok, szerintetek milyen ez a videókártya?
Sapphire Radeon R9 270X 4GB GDDR5 OC with Boost PCIExpress /11217-04-20G/ 60 ezer lenne az ára.
4 GB-os ez mondjuk jó szerintem benne. Ha valakinek más tippje van azt is elfogadom. Köszi :)

(#9570) gigafun válasza Tharus (#9569) üzenetére


gigafun
senior tag

Sapphire kártyák általában elég hangosak. Nekem volt kettő is, mindkettőnél azonnali cooler-csere volt.
Nem tudom, ez a példány mennyire zajos, utána kell nézni.
Nekem ilyen kártyám van:
ASUS Radeon R9 270X R9270X-DC2T-2GD5 2GB

Igaz, hogy csak 2GB RAMmal, de csak 55ezer, és nagyon halk, eddig hibátlan. (kb másfél éves)
Van 4GB-os változata is, de az már 70 fölött van. Talán oka van ekkora árkülönbségnek.
Egyébként az Asus magasabb órajelen megy.
Nem tudom, a 4GB RAM mennyit számít, de nálam az ED elmegy 1080p-ben 60 FPS körül magas grafikai beállítással. Csak RES-en esik le kb 40-re.

(#9571) Phobion válasza duvi (#9568) üzenetére


Phobion
őstag

Köszi! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9572) rtitusz válasza gigafun (#9570) üzenetére


rtitusz
őstag

Abba a kártyába felesleges a 4GB, mert úgy sem tudja kihasználni. Nem elég erős a GPU ahhoz, hogy olyan textúrákat meg shadereket rakj be, amik megtöltenének 4GB-ot.

(#9573) kozi71


kozi71
senior tag

Szevasztok!
Megvettem steam-n ma reggel a játékot. Valamiért 7MB feletti pakkot vártam, de csak 5.4MB volt a telepítés.
Háááát, egér+ bill. nálam nagyon nem ficereg jól.
Pedig sok szimulátorral játszottam eddig.
Végső elkeseredésemben megrendeltem a Hotas X-t. (szegény én) :)
Remélem azzal már bejövős lesz.
Melyik hajóra kellene rágyúrni ha főleg a kereskedelem, felfedezés, esetleg bányászat foglalkoztat most még? (Harci része nem érdekel, arra ott a BSGO)
Gondolom nincs olyan hajó ami erre mind egyben tökéletes. Szóval nagy raktér, és gyors is lehessen, ha valakinek rám fáj a foga, el tudjak azért menekülni.
Apropó felfedezés, miközben azt művelem egyáltalán lehet kereskedni? Vagy olyankor csak a szkenneré a főszerep? Elsőre így ennyi jut eszembe most. Fórumot olvasgattam de elég nagy a terjedelme már. Szóval ha visszatérő kérdések lettek volna ezek, akkor elnézést kérek!

high tech, low life

(#9574) rtitusz válasza kozi71 (#9573) üzenetére


rtitusz
őstag

Adder->Cobra->T-6->Asp ebben sorrendben egymás után mind alkalmas a kereskedés, bányászat (Erre talán a Cobra a legjobb) és felfedezés szerepekre, csak kicsit át kell szerelni a modulokat a különböző célokra. Ha elmész felfedezni, akkor kereskedni nehéz lesz, mert több ezer fényévre a lakott rendszerektől meglehetősen ritka (értsd: nincs) űrállomás, ahol adni venni tudnál dolgokat. Tehát akkor a szkennelésé a főszerep.

Billentyűzettel egy pillanatig se próbáltam, a játékkal egy időben vettem én is a Hotast.

Amúgy jelenleg a játék legelején a harc a leggyorsabb pénzszerzési lehetőség egyébként.

A legolcsóbb felfedező hajó, amivel már megéri elindulni az Adder, ilyesmi konfigurációban: E:D Shipyard - Adder (1,2M)
Fullos Adder: E:D Shipyard - Adder (4,9M)

Felfedezésre én már Asp-ot használok, az egy más kategória már, de így néz ki: E:D Shipyard - ASP (20,9M)

[ Szerkesztve ]

(#9575) Terrorista válasza kozi71 (#9573) üzenetére


Terrorista
senior tag

Szia!

Nyugodtan tedd majd ON topicba az efféle kérdéseket, mert ez az. :)

Hajók közül sok olyan van amit több célra lehet használni. Mindenben megállják a helyüket, de egyikben sem kimagaslóan. A legjobb kezdésnek szerintem egy Adder, amivel elég jól lehet kereskedni és felfedezni.
Aztán később célszerű átülni egy Cobra Mk. III-ba. Azzal már el lehet érni a 40 tonna feletti rakteret és elég jó távolságokat is meg lehet vele tenni.

Az elején egyébként ismerkedj a játékkal, vállalj küldetéseket, hogy legyen elég pénzed és csak utána vágj bele egy nagyobb felfedezésbe/szállításba. Egy hajóval egy időben több dolgot lehet csinálni csak nem biztos, hogy megéri. Ha épp szállítasz és felfedezel, akkor nem biztos, hogy kifizetődő lesz ha közben rátámadnak a kalózok és elbukod a hajót és a szállítmányt. A hajó elvesztése nem olyan vészes, mert a teljes értékének 5%-át kell csak kifizetned, hogy visszakapd, míg a rakományra nincs biztosítás.

Minimális átszereléssel könnyen átalakíthatod szállítóból felfedezővé és csak egy dologra koncentrálsz.

[ Szerkesztve ]

(#9576) kozi71


kozi71
senior tag

Köszöntem szépen a gyors válaszokat!
Most még csak bambulok a bázison, nyomkodom a gombokat, ismerkedek.
Felszállni nem fogok így még. Remélem a parkolásért nem kell fizetni. :)
Adder akkor az első célom.
Ennél a játéknál egy kis „vadász” le tud szedni egy drága nagy hajót?
Ezt nem szeretem a BSGO-ban, csomó pénze, ideje rámegy embernek mire megépít egy erős gépet, erre jön egy kicsi occcó amortizálja hipp-hopp. Védekezni sem lehet ellene igazából.
Ha itt is ez van, akkor maradok valami kisebb osztálynál, inkább azt túrom fel max-ra.

high tech, low life

(#9577) gigafun válasza rtitusz (#9574) üzenetére


gigafun
senior tag

És ki ne felejtsük a sorból az Anacondát, ami a legnagyobb multirole hajó, és nagyobbat ugrik, mint az Asp.
Mint ahogy tanult kollégáim is mondták, nyugodtan lehet a hajót átalakítani a különböző feladatokhoz, már csak azért is, mert a modulok adás-vételén nincs veszteség. A hajó eladásán viszont buksz 10%-ot.

(#9578) Tharus válasza rtitusz (#9572) üzenetére


Tharus
csendes tag

Köszönöm a válaszokat Gigafun, Rtitusz, akkor majd még szétnézek, pedig reméltem, hogy a 4GB sokat segít.

(#9579) rtitusz válasza kozi71 (#9576) üzenetére


rtitusz
őstag

Pilóta függő, de alapvetően, ha játékos-játékos scenárió van, és egyforma ügyes mindkettő, akkor a drágább (harcra jobban felszerelt) hajó jön ki győztesen. NPC ellen más a helyzet, egy 2 milliós Viperrel ha ügyes vagy le tudsz szedni egy 300 milliós Anacondát. Egy 25 milliós Vulture-nek meg nincs ellenfele, maximum játékosok között. Attól, hogy drágább, nagyobb egy hajó, nem biztos, hogy jobb is harcra, tehát ilyen szinten nem igaz, hogy drága hajót olcsóbb nem tud leszedni. Egy 100 milliós T-9-et (kereskedő hajó, lomha, nem is kicsit, hatalmas tömeggel, és gigászi raktérrel), ha nem szökik el, egy 32 ezres alap Sidewinder is leszed, csak idő.

A tutorial küldetéseket (főmenüben) csináld végig mielőtt beleveted magad a játékba.

(#9580) rtitusz válasza Tharus (#9578) üzenetére


rtitusz
őstag

Alapvetően, R9270-nél elég a 2GB, az R9280-nál a 3 és az R9290-nél a 4.

(#9581) kozi71 válasza gigafun (#9577) üzenetére


kozi71
senior tag

Itt is el lehet raktározni sokféle alkatrészt? Ezek csere szabadosak? Vagy minden típusra másféle illik?
Ha megunok egy hajót, és van már másik, annak alkatrészeit átpakolhatom az újra? Vagy meg kell venni mindent erre is?
Még nem találtam meg a hajóvásárlási menüt. Gondolom ott le van írva minden adat részletesen a gépekről.

rtitusz: Már első küldetést megnéztem, de ott nem kell mozogni szóval gyorsan meg volt, a másodiknál már repkedni kell az már nem megy. Megvárom azt a játékvezérlőt. Aztán folytatom a kiképzést.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9582) Terrorista válasza kozi71 (#9581) üzenetére


Terrorista
senior tag

Sajnos nem lehet raktározni alkatrészeket és át sem lehet menteni másik hajóra. Egy időben 1 hajóban ülsz és egyet is szerelhetsz. Ha van egy alkatrész ami le akarsz cserélni, akkor az új megvétele után a régi árát visszakapod. Azonban van hangár ahl több hajót tárolhatsz. Ilyenkor ki kell választani azt amelyikbe át akarsz ülni és onnantól kezdve azt szerelhed/használod.

Hajót felszerelni stationön és outposton lehet. Bedockolsz és az Station service/Outfitting menüt kiválasztod. Az elérhető alkatrészek (modul) készletei nem mindenhol egyformák.
Célszerű High Tech iparú naprendszerekben lévő állomásokra elmenni, mert ott mindig nagyobb lesz a választék.

[ Szerkesztve ]

(#9583) rtitusz válasza kozi71 (#9581) üzenetére


rtitusz
őstag

Minden hajóra bizonyos mennyiségű és méretű modul (alkatrész) pakolható fel. 1-es a legkisebb modulméret és 8-as a legnagyobb. Minél nagyobb a hajó, annál több és nagyobb modul fér el rajta. Egy nagy modul helyére kisebb tehető, csak nagyobb nem, mint a maximális modul méret. Nézegesd az ED - Shipyard oldalt, ott látni fogod, hogyan működnek a dolgok. Modulok egyelőre nem tárolhatók, de vételi áron eladhatók, így nem buksz rajtuk pénzt, az új hajóra meg megveszed újra. Macerásabb, mintha tárolni lehetne, de alapvetően ugyan az. Hajót az állomás szolgáltatásai (Station Services) alatti Shipyard menüpontban vehetsz, vagy raktározhatsz, ha több hajód van. Minden állomáson más a hajó kínálat, így lehet, hogy körbe kell nézned több helyen, mire találsz egy állomást, ahol kapható a keresett típus. Felszerelni az Outfitting menüpontban lehet. Erre ugyan az igaz, mint a Shipyardra, nem minden modul található meg egy állomáson, és minden állomáson más a kínálat. Lehet, hogy hosszú ideig kell vadásznod egy-egy nagyobb, A minősítésű modult. Minél nagyobb (1-8) és minél jobb minősítésű (E->D->C->B->A) annál ritkább egy modul.

szerk: úgy tűnik lassú voltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#9584) cunnir válasza kozi71 (#9576) üzenetére


cunnir
tag

Szia Üdv a játékban :R anno én is sokat játszottam a Bsgo-val de az már régen volt ;) itt a legalább eladhatod a hajódat és a felszerelést is nem úgy mint a Bsgo-ban

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9585) kozi71


kozi71
senior tag

Köszöntem Mindenkinek a válaszokat! :R
Jövőhéten fogok még bőven mocorogni itt úgy sejtem.

cunnir: Szeva! Remélem ez is le fog kötni két évre, mint a másik minimum. :)

high tech, low life

(#9586) cunnir


cunnir
tag

Nektek is eltűnt a CZ Quivira-ból ? a küldetés az még megy csak a CZ pontokat nem találom :U

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9587) ooooobi válasza cunnir (#9586) üzenetére


ooooobi
senior tag

Pont ezt akartam én is kérdezni, nekem is eltűntek.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9588) rtitusz válasza cunnir (#9586) üzenetére


rtitusz
őstag

Reggel óta ez van. Vagy az FD szedte ki, mert megint sok volt a csaló (értsd 50 milliós CB bevétel 27 óra alatt, ami lehetetlen), vagy egyszerűen bebuggolt a játék, mert nem tud mit kezdeni azzal a helyzettel, hogy az ellenkező frakció befolyása 0%-ra esett.

(#9589) cunnir válasza rtitusz (#9588) üzenetére


cunnir
tag

Hát ez frankó :W itt is sok csaló van sajnos :( így nehezen gyűlik a credit a Condára :DD

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9590) rtitusz válasza cunnir (#9589) üzenetére


rtitusz
őstag

Hogy lehet valaki annyira pofátlan és hülye, hogy 50 milliót csal valahogy össze, és azt hiszi, hogy senkinek nem tűnik fel, mikor a top 5 CMDR meg ilyen 6-8 millió környékén van azok közül, akik utána jönnek. A fószernek 1250 db. anacondát kellett volna kilőnie a 41 óra alatt, ami folyamatos játék esetén is azt jelenti, hogy 2 percenként egyet... [link]

[ Szerkesztve ]

(#9591) orientcx válasza Tharus (#9569) üzenetére


orientcx
őstag

Na nehogymááá ne szálljak be egy remek kis offolásba, ez most pont kapóra jött. Én is épp videokártya csere előtt állok, mert szeretném pazarabb beállításokkal élvezni az elpukkanó Clipper látványát. Ha valaki szakértő a témában, akkor kérem, akkor segítsen egy tudatlan fed bugrisnak, akár priviben is(ostoba ötletekkel nem érdemes próbálkozni, abban én sokkal jobb vagyok) :) :K :)
-
ritusz - Nem tudom, miért vagy úgy kiakadva, ez még egy szerény, visszafogott, kultúrált úriember, az előzőben Rosenkreutz kolléga kb 18 h alatt "ügyeskedett" össze 88 Misikét

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9592) duvi válasza kozi71 (#9573) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Üdv a csapatban! Addig is amíg várod a hotast, ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalakat és videókat:
- magyar nyelvű tutorialok
- Első lépések az ED Univerzumában (ez már részben elavult, de még érdemes elolvasni)
- az elite kronológiai történelme
- az EDHU fóruma
- hajóadatbázis (elérhető, fejlesztés alatti és koncepció hajók egy helyen)
- ED Shipyard, ahol összeállíthatod a neked tetsző hajómodulokat
- Kereskedelmi útvonaltervező (rajongói oldal): elitetradingtool
- Kornelius Briedis ED videói
- Official hírlevél archívum
- Online storeban vásárolható hajófestések
- Pilot Training videók

Videókártya témában érdemes átnézni a "Milyen videókártyát?" topicba. A megfelelő paraméterek megadása után (ott is ajánlott a Téma összefoglaló elolvasása!), sok segítséget és tanácsot kaphattok VGA vásárlással kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#9593) kozi71 válasza duvi (#9592) üzenetére


kozi71
senior tag

Köszi duvi mester!

Rengeteget fog holnap melóhelyen zümmögni a nyomtatóm! :D
Azt már látom nem egy könnyű játék ez. Végül is ezért választottam ezt.
Ugyan sokan írják ebben a fórumban is hogy monoton lesz idővel. Én 344 órát nyomtam Euro Truck Simulator 2-vel, ez azért csak mozgalmasabb kereskedős játék.
Ami most még aggaszt az a irányítás. Bízom benne a Hotas ég és föld lesz az egérhez képest.
Az istennek sem találok jó egér + bill. beállítást. AWSD jól müxik, viszont nem tudom egér görgőjére varázsolni a gáz adást, előre, hátra. Ha meg nem nyúlok semmihez pörög mint a veszedelem. Semmi alap nyugalmi állapotom nincs. Valami folyamatosan adja a jelet, és mozgásra ösztönzi a gépet. De még nem jöttem rá mi az.

UI: Ez a hajó összehasonlító táblázat nagyon jó. :R

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9594) duvi válasza kozi71 (#9593) üzenetére


duvi
nagyúr

Irányítás problémára egy ötlet. Controls menüben a Presets opciónál billentyűzet + egér van kiválasztva? Ha igen és így se jó, akkor próbálj meg egy resetet csinálni.

(#9595) kozi71 válasza duvi (#9594) üzenetére


kozi71
senior tag

Na, lelőttem első hajómat! Igaz vagy 5 percig kerülgettem. Ha hátam mögé kerül nem tudok átfordulni valamiért. Megcsináltam a resetet, még állítgatom kicsit. Jobb mint reggel volt. De még így is lassú vagyok nagyon. Simán lealáz a gyakorló misszió is.

high tech, low life

(#9596) rtitusz


rtitusz
őstag

Sag A* speedrun: https://youtu.be/ZcHakPgol0o

(#9597) Terrorista válasza rtitusz (#9588) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ez remek... :(((

Remélem megbüntetik a csalót. Ha 3rd party programot használt, akkor szimplán perma bant érdemel (esetleg 1 hétre). Ha pedig a játék egyik bugját használta ki, akkor egy rollback mehet neki (vagy elég ha elveszik tőle a CG-be betolt összeget), szerintem ez a minimum.

Egyébként a tier 1-et sikerült már unlockolni? A Zaonce-ban lévő CG, hogy áll?

[ Szerkesztve ]

(#9598) orientcx válasza Terrorista (#9597) üzenetére


orientcx
őstag

A Zaonce CG így áll, oda ma én is beszálltam, pont a Lave-n parkoltam napok óta(5 fényév))
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9599) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok,

Nemrég óta játszom, még csak küldiket nyomok illetve kereskedem. Az interdiction-el kapcsolatosan van kérdésem. Most még csak ingyen alap sidewinder-em van, de már összejött mani egy kereskedőhajóra. Viszont jópárszor kiszedetek már (néhányszor sikerült csak elkerülni). Ilyenkor simán elkezd az npc lőni, elugrani nincs idő oszt kampec. Jó hogy ingyen van az alap sidewinder, de ha vennék nagyobb kereskedő gépet akkor az már sokba kerülne ha minden incidens után vennék egyet (talán biztosítással csak a 10%-a a haulernek ami 5k). Márpedig egy hauler nem egy dogfiht masina. Van erre valami megoldás? Vagy inkább hagyjam most abba a játékot? :)

fred

(#9600) Terrorista válasza orientcx (#9598) üzenetére


Terrorista
senior tag

10M credit 1+ nap alatt?! :Y Taníts mester! :R :B

#9599 freddirty Emiatt ne hagyd abba. Ha el is bukod a hajód csak 5% a biztosítás ára. Az elején lehet nincs pénzed még arra sem, de idővel be fog indulni.

Amikor kiszedtek, akkor minden energiát tolj a ENG alrendszerre és folyamatos boostolással el tudsz lógni az üldözők elől. Közben körkörözz a hajóddal, hogy ne legyél tiszta célpont.

Később jobb shield/armor modulokkal tovább fogod húzni és kevésbé lesz rizikós az ID.

Kitartás! Az eleje kicsit lassú és nehézkes, de később minden más lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.