Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) rtitusz válasza duvi (#9300) üzenetére


rtitusz
őstag

Szerintem a Thargoidok érkezését nem fogják nagydobra verni, lesz valami galnet hír, és utána meg a vízözön.

[ Szerkesztve ]

(#9302) duvi válasza rtitusz (#9301) üzenetére


duvi
nagyúr

Ezért is bizakodtam az általad belinkelt Galnetes hír miatt.

(#9303) rtitusz válasza duvi (#9302) üzenetére


rtitusz
őstag

Azt tudod, hogy nem messze a lakott területektől (értsd pár ezer fényév) van egy kb. negyed akkora elzárt terület, több száz csillaggal, ahová nem lehet bejutni? Szerintem onnan jönnek majd a Thargoidok. (Valami Regor Sector vagy ilyesmi a neve.)

[ Szerkesztve ]

(#9304) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Noob kérdés #1: Bent vagyok a solo mód elején egy dokkban, el kéne vinni a kaját az LHS 3447-be. Elfogadtam a küldetést, de a cargoban nem látszik semmi. Próbáltam elutasítani a küldetést, nem engedig. A Give cargo pirosan világít. Mit csinálok rosszul?

Üdv. core2

(#9305) tikshow válasza Neil Watts (#9304) üzenetére


tikshow
addikt

Szerintem ez olyan küldetés ahol neked kell szerezned kaját(árut) és elvinned az adott bázisra.

[ Szerkesztve ]

(#9306) Neil Watts


Neil Watts
veterán



Ebből nekem az jön le, hogy nekem kéne szállítanom.
Elutasítani nem tudom.

Üdv. core2

(#9307) rtitusz válasza Neil Watts (#9306) üzenetére


rtitusz
őstag

El tudod. Bal panel, abandon.

(#9308) Neil Watts válasza rtitusz (#9307) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszönöm.
A Give cargo pirosan világít (gondolom ezért nem kapom meg a cuccot) - ennek az orvoslására van valami módszer?

Üdv. core2

(#9309) duvi válasza Neil Watts (#9306) üzenetére


duvi
nagyúr

Az összes olyen quest, ahol egy kézben tartott kereszt ikon van, mind segély küldetés. Itt neked kel beszerezni és leszállítani a kért árut. Az elvállalt küldetéseket a bal oldali panel (1-es gomb) Transactions füle alatt találod meg. Itt lehet eldobni a felvett küldetéseket.

A Give cargo pirosan világít (gondolom ezért nem kapom meg a cuccot) - ennek az orvoslására van valami módszer?
Azért piros, mert nincs nálad a leadni való áru. Keress egy közeli állomást ahol árulnak Food Cartridgest. Menj el oda és vedd meg az ottani piacon. Ezután jöhetsz vissza leadni a questet.

Kezdéskor ne nagyon vállalj segély küldetéseket, mert nagyon kevés (esetleg ráfizetés!) profitot hoznak!

[ Szerkesztve ]

(#9310) ooooobi


ooooobi
senior tag

Na közben lejárt a cg. Viperrel csak 130k-t lőttem az elég gyér, új vulture hajóval viszont volt 400ezrem amit nem váltottam be :( de gondolom még ez se sok, nem tudjátok mennyi kellhetett a 70%-ra? Nekem már az is jó lett volna, na mindegy majd legközelebb.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9311) rtitusz válasza ooooobi (#9310) üzenetére


rtitusz
őstag

Szerintem 800 ezer - 1 millió körül már 70%.

(#9312) gigafun válasza ooooobi (#9310) üzenetére


gigafun
senior tag

Van valaki 40%-ban 2.5 millió alatt?

(#9313) rtitusz válasza gigafun (#9312) üzenetére


rtitusz
őstag

Nekem másfél millióm van, ha jól emlékszem, de még nem néztem meg, hogy hol végeztem. Tegnap még 40%-ban voltam, de biztosra veszem, hogy már csak a 70% van meg.

(#9314) ooooobi


ooooobi
senior tag

Munfaylban merre van Res? Elmentem megnézni mi arra a szitu, de csak egy árva nav beacont látok. Gondolom közelébe kéne mennem, hogy feldobja a lockolható célpontok közé.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9315) gigafun válasza rtitusz (#9313) üzenetére


gigafun
senior tag

Reggel 1.1 volt, azzal 70-ben voltam, de rádobtam még másfelet. 2M után kerültem megint 70be.

ooooobi, menj a Nicolet Orbital felé. Ott vannak mellette.

[ Szerkesztve ]

(#9316) Neil Watts


Neil Watts
veterán

#BüszkeVagyokNagyon:


Soloban csinálgatom a küldetéseket, harcba még inkább nem bocsájtkozom :B
A fentihez képest lenulláztam a mentésem, tehát ez friss (az Options-be volt lehetőség a commaander törlésére a mentésekkel együtt, gondolom, hogy töröltem és tiszta lappal kezdtem, sehol sem kerülök majd hátrányba, igaz? Mivel beépített funkció, így nem gondolnám mondjuk.)

Szóval Cmdr. core2-ként kereskedek jobbra-balra, gondoltam megjegyzem, ha gyűjtök elég casht és kilépek az open world-be. :D

Mocskos drága volt a játék, ezt be kell valljam, de ennél jobb döntést aligha hozhattam volna :D

Üdv. core2

(#9317) gigafun válasza Neil Watts (#9316) üzenetére


gigafun
senior tag

Ügyes.
Ha én ennyi idő alatt meg tudnám nyolcszorozni a pénzem, én is örülnék. :)

[ Szerkesztve ]

(#9318) Neil Watts válasza gigafun (#9317) üzenetére


Neil Watts
veterán

Jó, hát százezreket, milliókat adott esetben nehéz nyolcszorozni ennyi idő alatt :D

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#9319) gigafun válasza Neil Watts (#9318) üzenetére


gigafun
senior tag

Esetleg száz milliókat? ;]
Olyan nehezen akar összejönni az az Anaconda. ;)

(#9320) rtitusz válasza gigafun (#9319) üzenetére


rtitusz
őstag

Pedig ha minden kilőtt darabból csak pár alkatrészt zsebre vághattam volna, már meglenne kettő is. :D

(#9321) orientcx válasza gigafun (#9319) üzenetére


orientcx
őstag

Anakonda? Minek az neked?
Egyébként ha keresel még hotast, itt egy. Nem tudom, ez milyen, de nem drága
[link]
-
Ilyen csonka játékmenettel is sikerült a top 5%. Ma hajnalban még 6 millát ígértek érte, de most, mikor megnéztem, már vége is volt, és 15-öt pengetett le a császár koma.
-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9322) gigafun válasza rtitusz (#9320) üzenetére


gigafun
senior tag

Hogy ez nekem nem jutott eszembe! :) Mostantól gyűjtöm a bontott konda-alkatrészeket és itthon összerakom. :)

(#9321) orientcx
Tulajdonképpen csak azért kell az Anaconda, hogy rájöjjek, miért olyan könnyű lelőni. ;]

Az a Hotas, egész érdekes, pedig nem egy mai vas. Kb 15 éves, ezért nem érezném mellette olyan öregnek magam. :) Kösz az infót.

[ Szerkesztve ]

(#9323) duvi válasza gigafun (#9312) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolom, hogy pár crediten múlott, de 1.604.000 CR-el még bent maradtam a 40%-ban :K Pedig az utóbbi napokban tényleg alig játszottam.

(#9324) gigafun válasza duvi (#9323) üzenetére


gigafun
senior tag

Köszi, akkor a 2.5 millával nyugodt lehetek.
Jól jön most az az 5 Mihály. Megy a konda-alapba. :)
Én csak ma reggel CG-ztem egy kicsit, meg tegnap délután.
Mostanában megint kereskedni kezdtem. Pythonnal már lehet profitálni, és nem is olyan büntetésszerű, mint a T9-cel.

(#9325) rtitusz válasza duvi (#9323) üzenetére


rtitusz
őstag

Na egyre izgatottabb vagyok, lehet hogy bent vagyok akkor én is. :D Egyelőre nem tudom még megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#9326) duvi válasza rtitusz (#9325) üzenetére


duvi
nagyúr

Szurkolok neked :K

(#9327) duvi


duvi
nagyúr

Fordítóink nagyon belehúztak, hogy a lehető leghamarabb, magyarul is olvashassátok aktuális hírlevelünket: Elite: Dangerous Hírújság 72. szám

(#9328) Htibimor


Htibimor
senior tag

Azt tudja valaki, hogy milyen hajó van a bejelentkező konzol hátterében?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9329) duvi válasza Htibimor (#9328) üzenetére


duvi
nagyúr

Amelyik hajóddal utoljára kiléptél a játékból.

(#9330) rtitusz válasza Htibimor (#9328) üzenetére


rtitusz
őstag

Vagy én vagy Duvi értett félre téged, de ha arra gondolsz, hogy milyen hajó van ott, ahol be kell jelentkezni a játékba felhasználónévvel és jelszóval, akkor ott egy Federal Capital Ship látható fent. Legalábbis nálam.

(#9331) duvi válasza rtitusz (#9330) üzenetére


duvi
nagyúr

Nálad lesz az igazság :K A bejelentkező konzol inkább erre utalhat. Én a bejelentkező töltőképernyőt írtam.

[ Szerkesztve ]

(#9332) orientcx válasza rtitusz (#9330) üzenetére


orientcx
őstag

Meg nálam is. És mivel a memóriám katasztrófálisabb, mint hajdan volt alakításaim az aszteroida mezőkön, már kezdtem azt hinni, hogy szert tettem egy capital shipre, csak nem emlékszem rá... :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9333) duvi válasza orientcx (#9332) üzenetére


duvi
nagyúr

Jó is lenne! Akkor kb. így nézne ki a primary weapon kiosztásunk :D

[ Szerkesztve ]

(#9334) Diopapa


Diopapa
addikt

Nekem erre fájna a fogam de nagyon, de 15Ł-ot nem fogok érte adni..

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#9335) rtitusz válasza duvi (#9333) üzenetére


rtitusz
őstag

Wanted T-9? Ilyet se láttam még. :D

(#9336) duvi válasza Diopapa (#9334) üzenetére


duvi
nagyúr

Ráadásul csak lemezen lehet megvenni. Miért nincs 320-as Mp3 vagy Flac letöltési lehetőség :F Tuti olcsóbb lenne...

(#9335) rtitusz
Valóban ritka mint a fehér holló, de nagyon jó pénzt adnak érte! :D

[ Szerkesztve ]

(#9337) orientcx válasza duvi (#9333) üzenetére


orientcx
őstag

És ezt most mégis hogy? Ez valami photoshop? Vagy odaszigszalagoztak még két sor lézert?
-
rtitusz - látod, hová fajul a világ, már a T9-esek is...

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9338) duvi válasza orientcx (#9337) üzenetére


duvi
nagyúr

Dehogy Photoshop! Az agg koromra való tekintettel (gyengülő látás és reflexek) kaptam még pár fegyverslotot a Pythonomra ;] ;)

(#9339) gigafun válasza rtitusz (#9335) üzenetére


gigafun
senior tag

SSS-eken viszonylag gyakran előfordul.
A konvojban közlekedő T9-ek között szokott megbújni. Érdemes leszkennelni őket, mert akár 100k fölötti bounty is lehet rajta. A poén az, hogy amikor leszkenneled a wanted T9-est, kiválik a konvojból, és amikor elkezded lőni, a többiek is rázendítenek, mintha nem is együtt poroszkáltak volna addig.
"Hé! Te csempész vagy? Nem is tudtam! :Y "

[ Szerkesztve ]

(#9340) cunnir válasza Diopapa (#9334) üzenetére


cunnir
tag

Fent van a spotyfin !

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9341) Htibimor válasza rtitusz (#9330) üzenetére


Htibimor
senior tag

Köszi!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9342) rtitusz


rtitusz
őstag

Állítólag HR 706-ban van Bounty Hunter CG. Keddig nem tudok játszani, így ellenőrizni se tudtam. Csak gondoltam jelzem, hátha érdekel valakit.

(#9343) duvi válasza rtitusz (#9342) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Mondjuk nem erőltették meg magukat a jutalmakkal...
A hozzátartozó részletek:
IMPERIAL INVESTIGATION: OPERATION HR 706
System: HR 706
Station: Laming Orbital
Objective: Hand in Imperial Bounty Vouchers to Laming Orbital
How: Kill wanted ships in Empire systems
Ends: 27 Apr 3301 21:00

Current Contributors: 3473
Current Global Progress: 7,705,000,000 Credits Earned
Current Reward Tier: Tier 1
Current Global Reward: Criminal Investigation Underway

Current Participation Rewards:
Top 5%: 4,000,000 Cr + global awards
Top 15%: 2,000,000 Cr + global awards
Top 40%: 1,000,000 Cr + global awards
Top 70%: 500,000 Cr + global awards
Top 100%: 15,000 Cr + global awards

Ezzel párhuzamosan van még egy közösségi quest:
THE ART OF WAR
System: Eotienses
Station: Parkinson Dock
Objective: Sell Industrial Materials to Hudson Dock
How: Buy from Refinery stations
Ends: 28 Apr 3301 20:00

Current Contributors: 1857
Current Global Progress: 4,682,000 Tonnes Collected
Current Reward Tier: Tier 3
Current Global Reward: Establishing High Tech Economy (3 Weeks)

Current Participation Rewards:
Top 5%: 6,000,000 Cr + global awards
Top 15%: 3,000,000 Cr + global awards
Top 40%: 2,000,000 Cr + global awards
Top 70%: 500,000 Cr + global awards
Top 100%: 37,500 Cr + global awards

[ Szerkesztve ]

(#9344) tikshow


tikshow
addikt

Igy jo par honapnyi jatek utan csak felteszem a kerdesd. Hogy tudok Rankot szerezni? Naval Questet meg sosem lattam, de a Repum Allied vagy Friendly mar mindenhol.

(#9345) rtitusz válasza tikshow (#9344) üzenetére


rtitusz
őstag

A kettő nem függ össze. Először segély küldetéseket kell csinálni, és egy idő után bedob naval questet is. Ha elfogytak, menni kell másik állomásra.

(#9346) duvi válasza tikshow (#9344) üzenetére


duvi
nagyúr

"Én így csinálom a rankhúzást..." Kiegészíteném azzal, hogy főleg segély questeket érdemes csinálni, és figyelni arra, hogy a helyi frakció a neked szükséges főfrakcióhoz (birodalom/föderáció) tartozzon.

[ Szerkesztve ]

(#9347) tikshow válasza duvi (#9346) üzenetére


tikshow
addikt

És rtitusz, nagyszerű, köszi! :)

(#9348) orientcx válasza duvi (#9338) üzenetére


orientcx
őstag

Ha ezeket tényleg a korra való tekintettel osztogatják, akkor nekem is jár, sőt, akkor nekem a jobb oldalon is lenne + három sor lézer. Sajnos a mi nyugdíjas klubunkban nem találkoztam ilyen lehetőséggel, pedig mindig átolvasom a faliújságot is, de ott max a sakkszakkör időpontját lehet megtudni. :U

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9349) Htibimor


Htibimor
senior tag

Sziasztok!

Nagy bajom akadt. A gép bekapcsolása után új USB eszközt talált. Gondoltam, hogy gond van. mert a HOTAS X pirosan világít a zöld helyett. A játékban pedig elállítódott minden. Viszont nem tudom visszaállítani. Generic joystick-nak tudom beállítani. Viszont a gázkar nem úgy működik mint eddig. Ha teljesen hátrahúzom áll vissza nullára, nem a nullánál. És csak ezután tudok hátramenetbe húzni. Nem működik az oldalazás sem ahogy eddig. Így nem tudok le-fel szállni, harcolni stb. Tudja valaki a megoldást?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9350) Neil Watts válasza Htibimor (#9349) üzenetére


Neil Watts
veterán

Erre tessék :)

Üdv. core2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.