Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) rtitusz


rtitusz
őstag

Valaki talált végre egy Unknown Artefact-et. Ezek a Thargoidok jönnek ám nagy sebességgel!

Having analysed it, and sped it up it sounds like its saying 'we are here', and I suspect the tones are perhaps code for its location - if it can be deciphered



https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=101801&page=21&p=2188081&viewfull=1#post2188081

(#9652) rtitusz


rtitusz
őstag

Találtak még egyet!

- Adv. Scanner while 40 m in front of UA.. Nothing
- Cargo Scanned UA... Nothing
- UA spores or glitter does nothing.. I was in teh mist of the UA with shields off.
- UA does corrode ship modules while in Hold.. toxic corrosion.

Visually:
- UA bleeds off a hazy yet glittery mist or fume.
- Lights.. we have all seen them in the other vid.

Audible:
- 4 distinct types of sounds: 1. Whale Moaning, 2.Morse Code/electronic sounds, 3.pinging?, 4. very very faint radio chatter? could be noise pollution from my ship, as it wasn't completely shut down.

[ Szerkesztve ]

(#9653) rtitusz


rtitusz
őstag

Videó is felkerült róla.

Elite Dangerous - genuine Unknown Artefact

One quick note: the artefact rotates slowly in space emitting an idle noise then will seemingly play an encoded message (could be the insectoid language mentioned by those looking at the files).
When it plays the message, which starts with a fog horn/whale type noise, some iconography on the side lights up (I think to indicate that the message is playing)

[ Szerkesztve ]

(#9654) duvi válasza rtitusz (#9652) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet, hogy szép csöndben fűalatt, beteszik a Thargoidokat az 1.3-al? Jó kis meglepetés lenne ;]

(#9655) gigafun válasza duvi (#9654) üzenetére


gigafun
senior tag

Jöjjenek csak. :)
Addig ezerrel gyűjtöm a lét.
Eddigi eredmény:
48 perc alatt 4 oda-vissza út, kerek 4 millió. Ez óránként 5 milla.
Pedig nem is egy csúcs szuper útvonal, csak 2230/tonna/kör.
Ennél még feljebb is mehet. Egy jó útvonalon lehet 5,5-6 milla között is.
Még két milla és megveszem a 6A FSD-t, azzal nyerek körönként másfél percet.
T9-cel kb 7 fuvart tudtam csinálni óránként ezzel tízet. És csak 10%-kal viszek kevesebb cargo-t, mint T9-cel.

(#9656) rtitusz válasza duvi (#9654) üzenetére


rtitusz
őstag

Elég félelmetes hangot ad! :D :C És azok a fények rajta...

[ Szerkesztve ]

(#9657) Viper26 válasza rtitusz (#9656) üzenetére


Viper26
nagyúr

Eléggé fosmányos mint ne mondjak... :) :DDD

iPhone 14 | FR955

(#9658) Ch0b válasza duvi (#9654) üzenetére


Ch0b
tag

Jó lenne, de én most pesszimista leszek ezzel kapcsolatban, mert eddig mindig optimista voltam és nem jöttek :) . Lassan már 1 éve várok rájuk. :))

Amennyiben esetleg tényleg bekerülnének, akkor a powerplay és a thargoidok nem kicsit megdobnák a játékélményt. De gondolom ezt minden épeszű ember sejti. :)

(#9659) orientcx


orientcx
őstag

Először is szeretném megköszönni a sok segítő választ, mindegyikben volt érdemi segítség. A gép ugyan nem lett jó, de játszható állapotba került. Visszavettem a 3D gyorsítót maxról optimumra, és azóta össz egyszer műsorozott a gép, de ott is kijött belőle
Remek tipp volt Urby66 javaslata, le is töltöttem a programot, és kiderült, hogy a proci rendben van(max 70 fok), a vga kártyánál viszont 90 fok volt a max.
És a legújabb produkció: olyat bírt kiírni, hogy "az elite dangerous számára nem engedélyezett illesztőprogram" :Y (????) :Y Aranyos. No meg persze természetesen a régi jól bevált "a képernyőillesztő nem válaszolt, de helyreállt" duma is bejátszott.
Ja, és itt ragadnám meg az alkalmat, hogy mindenkitől bocsánatot kérjek az offolásért, (gyenge)mentségemre szolgáljon, hogy ha a géppel, vagy a nettel gond van, attól megőrülök(naná, hogy orvosi eset vagyok)
És amilyen idegbeteg voltam, bizonyos kommentekre nem válaszoltam, némelyikre meg akkor is, ha nem is nekem szánták, és még azt is félreértve.
De ma ki tudtam jönni a Fed közkórház pszichiátriájáról(a kerítésen át, úgyhogy zárójelentés még nincs) :U
Persze a pilóta licencemet elvették, de már vettem másikat a tangón, és innentől kezdve csakis a Thargoidokra koncentrálok én is

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9660) rtitusz válasza orientcx (#9659) üzenetére


rtitusz
őstag

Nincs tele szösszel, porral a VGA hűtője? Ha van egy sűrítettlevegő-sprayed, akkor azzal érdemes lehet átfújni. Évente ki szoktam pucolni a gépet, és olyankor száll a por rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#9661) duvi válasza orientcx (#9659) üzenetére


duvi
nagyúr

VGA driver frissítést próbáltad, "szűz" installal? ( mindent visszaállít alaphelyzetre )

(#9662) gigafun válasza orientcx (#9659) üzenetére


gigafun
senior tag

Ha a VGA derékszögű(90°C) :), esetleg próbáld meg portalanítani. A hűtőbordák között ugyanis hajlamos lerakódni a csillagközi por, és rontja a légáramlást/hűtést.

(#9663) rtitusz


rtitusz
őstag

Galnetbe is bekerült a hír.

(#9664) Local válasza duvi (#9654) üzenetére


Local
csendes tag

Szisztok !

Most akkor mi a helyzett a Conflit Zònàkkal, mert egy kettőt befagyasztottak a csalòk miat ?

Localmester

(#9665) orientcx


orientcx
őstag

Rendszeresen szoktam a ventilátorokat, hűtőbordákat tisztítani, mert ez nálunk egy kényes pont(sajnos a lakás olyan, hogy folyamatos a küzdelem a porral, és nem mindig állunk győzelemre) Viszont a vga kártyán lefelé vannak a ventik, ami így kevésbé érzékeny a témára, és ráadásul baromi komplikált kiszedni, mert az őserdei indák évszázadok alatt sem tudnak úgy benőni semmit, mint a kábelkötegek ezt a szerencsétlen panelt. De most kibányásztam. Nem mondom, hogy sok minden volt a bordák közt, de azért akadt.
Letesztelni az eredményt már csak pár nap múlva fogom tudni, mert ugye a Windows alatt az nem komoly terhelés, majd a játék közben kiderül
Még egyszer köszönöm mindenkinek, ha egyszer összefutunk egy terminálon, akkor lemosom a szélvédőtök(még ha Clipperrel jöttök is)
Ja, gigafun kolléga, arról azért ne is álmodj, hogy a kondádat is lemosom, hozzál inkább valami kissebbet :)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9666) duvi válasza Local (#9664) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Sajnos én nem tudok válaszolni, mert 2 napja nem voltam játékban :( Viszont ooooobi kolléga nemrég posztolt a témában.

(#9667) Urby66 válasza orientcx (#9659) üzenetére


Urby66
aktív tag

Nekem úgy tűnik, hogy a proci és a VGA is túlmelegszik. Amennyiben mindkét borda portalan, a ventik forognak, és feltételezem az alattuk lévő paszta is okés még, akkor a jelek a ház túlmelegedésére utalnak. Próbáld meg a játékot nyitott, leszerelt oldalú gépházzal amit vízszintesen elfektetsz, hogy a nyitott rész legyen felfelé.
Így a házban nem fog megrekedni a meleg és körülbelül 10 fokkal alacsonyabb hőmérsékleteket kell mérned mind a CPU-n mind a VGA-n.
Ha ez valóban így lesz el kell gondolkoznod hogyan javítsd a házad szellőzését.

(Remélem van macska vagy kisgyerek ami / aki érdekesnek fogja találni ahogy apu a játék hevében nem figyel a számítógép érdekesen forgó, világító belsejére.... :DDD :DDD :DDD )

(#9668) orientcx válasza Urby66 (#9667) üzenetére


orientcx
őstag

Sajnos ezeket a számokat levett oldallal produkáltam, az nálam pont ilyen okok miatt alapból nincs rajta
Most(igaz, csak Windows alatt) 42-45 fokon van minden, ami persze így nem sokat mond

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9669) Urby66 válasza orientcx (#9668) üzenetére


Urby66
aktív tag

Kérlek küldj a gépről egy képet. Most már kíváncsi vagyok mi lehet a baj.
Lehet privátban is, ha nem akarod, hogy az egész Birodalom azon röhögjön a Fed mennyire szakadt motorral kergeti a menekül a Clipperek elől...
:DD

(#9670) duvi válasza orientcx (#9668) üzenetére


duvi
nagyúr

"a vga kártyánál viszont 90 fok volt a max." Nyitott házzal produkálta a 90 fokot? Ha feltennéd a ház oldalát, akkor hosszútávon kinyírnád a VGA memóriákat! Ráadásul még csak május van. Mit fogsz csinálni nyáron? Valahogy a végére kéne járni az ügynek, mielőtt beköszönt a kánikula. VGA-t kipucoltad, akkor mard a fesz szabályzó vagy szoftveres túlhajtás. Próbálj meg egy driver uninstallt és utána szűz telepítést. Ez gyorsan megvan. Van a közeledben másik gép, amiben letesztelheted a kártyádat?

[ Szerkesztve ]

(#9671) gigafun válasza duvi (#9670) üzenetére


gigafun
senior tag

"Ha feltennéd a ház oldalát, akkor hosszútávon kinyírnád a VGA memóriákat"
Épp ellenkezőleg.
A PC-házak úgy vannak kitalálva, hogy a táp ventilátora hátul nyomja kifelé a meleg levegőt, ez által elöl szívja be a hidegebb levegőt. Erre lehet rásegíteni előlapi befúvó ventilátorral. A két pont között helyezkedik el a CPU és VGA is, amit hűt az állanó keresztáramlás. Az én házam oldalán is van egy 80mm-es ventilátor hely, ami pont a VGA-ra fújná a levegőt, de ez opcionális. De ez CSAK zárt házzal érvényesül. Ha kinyitod a ház oldalát megszűnik a megfelelő irányú légáram.
Képek

[ Szerkesztve ]

(#9672) Local válasza duvi (#9670) üzenetére


Local
csendes tag

Sziasztok !

Amúgy meg [HUN]*Localmester* vagyok.

Azért kérdeztem meg azt, hogy mi a helyzet conflit zónával, mert keresem a választ a kellő fórumokon, de még semmi érdemleges dolgot nem találtam !

Bosszantó mert fel vettem a küldetést, de nem tudom csinálni !

Üdvözletem mindenkinek !

Localmester

(#9673) gigafun válasza Local (#9672) üzenetére


gigafun
senior tag

Üdv nálunk!
Én most nem ugrottam a CG-kre, mert egy kicsit kereskedésre adtam a fejem, de mindenhonnan azt hallani, hogy eltűntek a CZ-k.

(#9674) tikshow válasza gigafun (#9673) üzenetére


tikshow
addikt

Szvsz mindenki Powerplayre vár, hogy mi a helyzet.

(#9675) zolee0307 válasza Local (#9672) üzenetére


zolee0307
őstag

Zaonce-ban a CG-t lehet csinálni.
--------------------------------------------------

Egyébként tudtok valami jó RES-t, ahol sok alliance bountyt lehet gyűjteni?

orientcx: Nincs tuningolva a VGA-d, esetleg nem frissítetted a biost? Akkor szokott ilyet csinálni, hogy a driver leáll, újraindul. Mondjuk hűtés szempontjából hasznos, ha a kábelek rendesen el vannak rendezve, úgy hogy ne akadályozzák a levegő áramlást.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#9676) duvi válasza gigafun (#9671) üzenetére


duvi
nagyúr

Megfelelő mennyiségű és elhelyezésű ventiknél valóban így működik. Kérdés, hogy aszteroidvadász kollégánknak milyen felszereltségű a háza? Leszedett oldalfallal a szabad hőáramlás kompenzál, a nyitott felület nagysága miatt. De ez már tényleg nagyon off.

(#9677) duvi válasza Local (#9672) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia itt is :K
Úgy tűnik, hogy ZAONCE CG működik az ITT leírtak alapján :K

(#9678) baphomet válasza zolee0307 (#9675) üzenetére


baphomet
senior tag

Amit ma kikaptam a Zaonce-beli RES-ben olyan fogásom még sose' volt. Totál véletlenszerű a dolog, de egy ugrás Diso egy szakajtónyi RES-sel. Megpróbálhatod ott is a szerencsédet.

[ Szerkesztve ]

(#9679) orientcx


orientcx
őstag

Hát csak nem bírtam magammal, és csak kipróbáltam a frissen takarított gépet egy kis Elite teszttel. Gondoltam, csak egy pár percet. Aztán pár tíz percet. Aztán pár órát. De persze nem szórakozásból, csakis szigorúan a teszt miatt. :K A gpu 79 foknál megállt, és az a furcsa, hogy a cpu se ment 62 fok fölé, pedig abban a bordában alig volt valami tisztítani való, mert azt pár hónapja csináltam. Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy most jó lesz.
-
Urby66 - Á, szóval te is a Clipper bandérium tagja vagy! Csak remélni tudom, hogy az általad ajánlott program, amit letöltöttem, és gyanútlanul telepítettem is, nem valami aljas birodalmi vírussal fertőzött software, ami miatt mikor legközelebb belépek a játékba, akkor a gyönyörű Pythonom helyett az a Clippernek nevezett rút, kétágú locsolókanna fog terpeszkedni, mert azzal még a sarki ÁBC-be sem vagyok hajlandó leszaladni! :)
-
duvi - Ha akár csak egy képernyő illesztős beszólás is előjön, akkor a javaslatod haladéktalanul jogerőre emelkedik, és az eredeti, már kb 4 éves driverét pakolom fel próbaképp.
-
gigafun - Nálam a tápegység nem is a házban van, hanem mellette, mert így mindig látom, hogy jó-e a venti, mert régen jártam úgy egy méregdrága táppal, hogy nem forgott rendesen, és el is hunyt (RIP)
Viszont még a HDD-ken is külön ventilátorok vannak
-
zolee0307 - Nincs tuningolva, és nem frissítettem biost, csak az nvidia által folyamatosan kiadott újabb és újabb drivereket raktam fel
-
Amúgy a Zaonce CG működik, de már nagyon a finisben van(lásd a csíkot), úgyhogy messziről már nem nagyon érdemes rámozdulni. Viszont nem ott érdemes keresgélni, ott csak snecik úszkálnak. Én pl a Reorte rendszerben kapirgáltam, mert ott kövérebbek a RES-ek. Szegény Zaonce mi pénzt ki nem fizetett már nekem, hogy a Reorte-ieknek biztonságosabb legyen az élet...
-

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9680) kozi71 válasza orientcx (#9679) üzenetére


kozi71
senior tag

Hütőbordákat nem tudod leszedni róla? Érdemes átpasztázni alatta újra. A gyári maszat általában két év után
kökeményre szárad. Lehet kapni jóféle pasztákat amik már tovább birják a meleget ragacs módban is.
Drága cucc de megéri. Cserében nem melegszik, és még a ventik is csöndesebbek lesznek.

Tegnap felfedeztem egy törpe bolygót, kaptam érte lóvét. De valahogy nem jó ez a játék, mert ami bejön azt elviszi az üzemanyag. Harcolni meg nem biztos, hogy jó dolog ezzel az alap géppel.
Szóval mi az első milkó titka? Két órát játszottam, kétezer pénzem volt, mire végeztem már csak 450.
Ma asszem újra kezdem.

high tech, low life

(#9681) kozi71


kozi71
senior tag

Még egy kérdés. Az npc-k rangja ténylegesen fedi a tudásukat? Vagy nekik lehet menni még ezzel a géppel is? Gyilkolni való kalóz küldit már tudnék vállalni, de gondolom ők sem a leggyengébb gépekkel nyomják az ipart. Bár végül is ahogy most állok anyagilag mindegy , hogy pukkanok vagy sem.
Beválaltam egy olyan küldit amit meg is csináltam, felfedezni kellett egy közeli bolygót. Visszamentem a pénzért, erre azt írja vigyem 20 fényévnyivel arrébb,köszi...

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#9682) ooooobi


ooooobi
senior tag

Zaonce tényleg nagyon a végét járja, pedig szerettem volna top 5%ba bekerülni, de ma nem lesz időm játszani, estére ár kész lesz szerintem simán a küldetés. 11millával csak top 15%ban vagyok. :((

kozi71: elején fuvarozós küldetéseket vállalj, amihez ők adják azt is amit el kell szállítani, ha nem akarsz attól félni, hogy elpukkansz.

Vagy nem tudom van e értelme egy wingbe beszállni elején jobb hajó mellé, ha csak belelő az ellenbe akkor is kap pénzt? Így fel lehet húzni kicsit valakit?

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9683) Phobion


Phobion
őstag

Tulajdonképpen hogyan is működnek egy a Community Event-ek? A befektetett pénz alapján kapod vissza a befektetett pénzt + még valamennyit? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9684) tikshow válasza Phobion (#9683) üzenetére


tikshow
addikt

Alapvetően úgy, mint egy sima Bounty Hunting, War Zone vagy Kereskedés. Szóval lősz, kereskedsz és kapsz pénzt normálisan. Viszont, ha aktiválva van a CG küldetés és az adott feladatot csinálod, akkor a feladat lejártával kapsz X kreditet, mint egy sima küldetésnél.

(#9685) ooooobi


ooooobi
senior tag

Az unkown artifact megtalálása óta milyen sokan rágerjedtek a témára, redditen próbálják megfejteni a hangot ami a videó alatt ment, hogy talán egy koordinátára utal. Pedig lehet nincs semmi értelme ilyen tekintetben mégis próbálkoznak vele. :DD

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9686) Phobion válasza tikshow (#9684) üzenetére


Phobion
őstag

értem, köszi :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9687) duvi válasza kozi71 (#9680) üzenetére


duvi
nagyúr

1. Az elején főleg olyan szállítós küldetéseket vállalj el, ahol adják a szállítandó árut. Elvállaláskor két fontos tényező van. Az egyik a rendelkezésre álló idő. Amennyiben ez nagyon kevés, akkor csak abban az esetben vállald el, ha közeli rendszerbe kell ugranod. A másik tényező a felvett rakomány súlya. Lehetőleg a hajód ugrótávolságában legyen a célállomás! Különben nem tudod tejesíteni a feladatot és büntetést kapsz! Csak abban az esetben legyen nagyobb távolság, ha tudsz tankolni a közbülső rendszerekben (vagy veszel egy Fuel Scoopot, de ezzel még nem akarlak összezavarni) és nem futsz ki az időből.

Itt (is) tudod ellenőrizni, hogy milyen messzire tudsz ugrani a hajóddal, különböző terhelésekkel:

2. "Az npc-k rangja ténylegesen fedi a tudásukat?"
Igen :K Egy Novice NPC-t könnyebb kilőni, mint egy Elite-t. Azért egy kezdő Sidewinderrel ne menjél neki nagyobb hajóknak ;)

3. Induláskor fontos eldönteni, hogy mit szeretnél csinálni a hajóddal. Szállítás, felfedezés, harc, bányászat, esetleg többféle játékmód egyszerre? Minden esetben fontos a választott játékmódnak megfelelően felszerelni a hajót, hogy valóban hatékony legyen. A leírtak alapján Te nem szeretnél (egyelőre) harcolni. Ebből kifolyólag fejlesztésnél az FSD és a cargo méretének a növelése legyen az elsődleges szempont. Akár a kezdőhajónál is.

4. "Beválaltam egy olyan küldit amit meg is csináltam, felfedezni kellett egy közeli bolygót. Visszamentem a pénzért, erre azt írja vigyem 20 fényévnyivel arrébb,köszi..."
Minden felfedezett rendszer térképét, csak 20 fényév távolságban lehet eladni. Ebből is lehet pénzt csinálni, ha elindulsz és "egyenesen" távolodsz a kiindulópontodtól. Bárhova is mész, minden esetben figyelj az üzemanyagszintedre! Ahol csak tudsz, mindig tankoljál! Galaxy Mapon útvonaltervezéskor a folyamatos narancssárga vonal mutatja, hogy oda még elég az üzemanyagod. Ahol szaggatottá válik a narancssárga vonal, oda már csak közbeiktatott tankolással leszel képes eljutni!

[ Szerkesztve ]

(#9688) duvi válasza Phobion (#9686) üzenetére


duvi
nagyúr

Kiegészíteném tikshow kollégát egy fontos részlettel, mivel többen is belefutottak ebbe az "apróságba". Nem mindegy, hogy CG küldetés alatt hol adod le a feladatban szereplő árut, vagy hol váltod be a bountykat, combat bond-okat. Mindig ellenőrizd, hogy melyik állomás van kijelölve leadóhelynek!

(#9689) duvi


duvi
nagyúr

Bekerült a Galnet News-ba is az Unknown Artefact :D
Galnet News 04 May 3301

(#9690) Phobion válasza duvi (#9688) üzenetére


Phobion
őstag

Oh, igen, ez fontos infó! Köszi :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9691) kozi71


kozi71
senior tag

Köszöntem szépen duvi, a szokásos mindenre kiterjedő válaszod, egy kérdésem azért még most is maradt.
Az idő, egészpontosan ez a tényleges időt jelenti. Tehát ha másfél óra van írva akkor az annyi is?
Nem kavar be a fénysebesség, és egyébb ugra bugra az időben?

high tech, low life

(#9692) duvi válasza kozi71 (#9691) üzenetére


duvi
nagyúr

"Nem kavar be a fénysebesség, és egyébb ugra bugra az időben?"
Nem :N Viszont valós időben számol a program. Ha kilépsz a játékból, hogy majd később folytatod a küldetést, akkor sem áll meg az idő! Küldetések elvállalásakor ezt is bele kell kalkulálni.

(#9693) Terrorista válasza rtitusz (#9656) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ez a cucc elég beteg ahogy kinéz és amilyen hangot kiad. Én arra tippelek, hogy valami szonda vagy scanner lesz. Ahogy nézem Alliance űrben találtak rá. Ha lerohanják őket, akkor nem kár értük! :D

#9679 A fed bugris jól beszél! Reorte rendszer nagyon zsírosan fizetett a RES-ekben. Magam is ott szedtem össze a kenyérre valót. ;)

(#9694) rtitusz válasza Terrorista (#9693) üzenetére


rtitusz
őstag

Már majdnem egy tucatot találtak tegnap óta, mindegyik FED területen, SSS-ben, Federal Navy Ship T-9 rakterében, Federal Navy Ship konvoly kísérettel.

Olvasd az NPC szövegét!

[ Szerkesztve ]

(#9695) ooooobi válasza rtitusz (#9694) üzenetére


ooooobi
senior tag

Egy tucatot? Valami nagyon készülödik itt : :))

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9696) cunnir


cunnir
tag

Nem hiszem el már megint vége ilyen hamar a Zaonce CG-nek :W

[ Szerkesztve ]

Elite Dangerous:Cmdr.Merohun

(#9697) ooooobi válasza cunnir (#9696) üzenetére


ooooobi
senior tag

Jah, 11 millió körül álltam, tegnap este még elég volt az 5%hoz, de ma már 14 körülre írták redditen. Ha lett volna pár fölös órám nekiestem volna. :(

16% kedvezményt is kapunk a faulcon hajókra két hétig, ezt ilyenkor csak ebben a rendszerben kapjuk? Meg mikortól él, hogy vége lett a cknek, vagy amikortól én leadom? Lehet venni kéne egy phytont, bár felszerelésre nincs keret, de a Vulture megmaradna és lassan gyüjtögethetnék rá vele, gondolom az alap hajó nem annyira ütöképes.

Ja meg ha hinni lehet a redditeseknek, akkor a Quivira CG-t lehet folytatni.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#9698) Terrorista válasza cunnir (#9696) üzenetére


Terrorista
senior tag

Hát sajnos igen. Én 15%-ig jutottam 12,5M leadott credittel. Az viszont meglepett, hogy T4-nél 2,5M, T5-nél pedig már 10M volt a 15% jutalma.

Ahogy néztem 2Mrd creditet kellett összegyűjteni T5-ig és a vége felé már percenként 3-4M credittel emelkedett a teljes leadott összeg. Az ilyen CG-k nem lesznek hosszú életűek. Eleve RES-ben bountyzol ami önmagában kifizetődő dolog és azért adnak egy rakás creditet. :)

A Clipper és a hozzávaló 1-2 modul ára már megvan. A Baron rangot kell még megcsinálnom (jelenleg Squire) és lassan tényleg összeáll a dolog. :))

(#9699) duvi


duvi
nagyúr

Akiket érdekel a friss Galnet hírek és a lore, annak ajánlom figyelmébe Hamu kolléga topicját. Folyamatosan fordítja a frissen felkerült híreket. Többek között olvashattok a mostanában nagy érdeklődét kiváltó Mysterious Artefact-okról is ;)

Akinek ilyen artefact-ra fáj a foga, az vegye figyelembe az alábbi sorokat:
"A leletek különös sugárzást bocsájtanak ki magukból, amelyek súlyosan károsítja bármelyik hajó rendszerét. Minden potenciális lelet vadásznak tanácsolja, hogy utazásaik során. Wingben (Csapatban) utazzanak, a modul meghibásodások miatt."

[ Szerkesztve ]

(#9700) gigafun


gigafun
senior tag

Ma egy kicsit megkarcoltam a dukkózást. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.