Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) duvi válasza baphomet (#9095) üzenetére


duvi
nagyúr

A 4 és 6 milla már tényleg jobban hangzik, de még mindig fényévekre van a multkori 22 millás Top5%-hoz képest.

(#9102) baphomet válasza orientcx (#9100) üzenetére


baphomet
senior tag

Egyelőre a komplett a császári flotta köszöni neked, ebben a pillanatban te vagy az ötödik legjobb az LTT9810-es CG-ban. :C

(#9103) orientcx válasza baphomet (#9102) üzenetére


orientcx
őstag

Ezt honnan lehet tudni?

Bocs, közben megtaláltam

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9104) Zsooodammit válasza orientcx (#9097) üzenetére


Zsooodammit
csendes tag

Az szép, nekem jó szokásomhoz híven sikerült a móka legvégére odaérni, még jó, hogy volt talonban egy kevés empire bounty, különben erről is megint lemaradtam volna... Mindenesetre holnap benézek a helyi RESekbe, jó lesz az nekem CG nélkül is, ha így adja :)

Battlelog: Zsooodammit Xbox360/Elite: Zsooo

(#9105) mojito75


mojito75
csendes tag

Aki lekéste az előző CG-t, vagy még nem unja az űrpörkölést, annak itt egy új CG, vagyis az előző sztori folytatása..
Újra lehet aprítani! :))

(#9106) gigafun válasza mojito75 (#9105) üzenetére


gigafun
senior tag

Ez is megy már egy pár napja. Nem is igazán értettem, miért jó két ugyan olyan CG egyszerre.

(#9107) rtitusz válasza orientcx (#9103) üzenetére


rtitusz
őstag

Látom, már te is a császárnál lobbizol, csak nem Clippere gyűjtesz? :D:D:D

(#9108) gigafun válasza orientcx (#9084) üzenetére


gigafun
senior tag

Én is allied vagyok az Empire-ben, pedig semmit nem tettem érte, max lőttem egy rakás kalózt.
Persze nem meglepő. Ez a császár mindenkinek nyal, hátha jó lesz neki valami miatt. ;]

(#9109) Phobion


Phobion
őstag

Ahhoz, hogy valaki részt vegyen egy ilyen Community Event-et mit kell tennie? Illetve ezekkel a CE-el sok pénzt lehet keresni?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9110) duvi válasza Phobion (#9109) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha nincs engedélyhez kötve a rendszerbelépés (ez nagyon ritka), akkor csak odamész a meghirdetett állomásra(sokra) és felveszed a questet. Vannak nagyon jól jövedelmező CG-k (20 millió CR+) és vannak gyengébb eresztések is (1-6 millió CR). A jelenlegi aktív community goal:
"System: Almad
Station: Heinkel City
Objective: Hand in Imperial Bounty Vouchers to Heinkel City
How: Kill wanted ships in Empire systems
Ends: 26 Apr 3301 21:00

Current Contributors: 1898
Current Global Progress: 5,556,000,000 Credits Earned
Current Reward Tier: Tier 2
Current Global Reward: Criminal activity lowered

Current Participation Rewards:
Top 5%: 4,000,000 Cr + global awards
Top 15%: 2,000,000 Cr + global awards
Top 40%: 1,000,000 Cr + global awards
Top 70%: 500,000 Cr + global awards
Top 100%: 30,000 Cr + global awards"

[ Szerkesztve ]

(#9111) VitoSagi válasza orientcx (#9096) üzenetére


VitoSagi
tag

Köszönöm a vigasztaló és biztató szavakat mindenkinek, kicsit felment a pumpa tegnap, elnézést miatta. Ez most így jött össze, ez van. Majd legközelebb. :K Addig irány haza Munfayl. ;)

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9112) rtitusz válasza VitoSagi (#9111) üzenetére


rtitusz
őstag

Azt se feledd, hogy egy Pythonnal, FDL-el, Vulture-re kicsit gyorsabban lehet farmolni, mert pár lövés és pukk, mehetsz a következő szerencsés NPC után, míg a Viperrel meg kell dolgozni a betevőért.

[ Szerkesztve ]

(#9113) Phobion válasza duvi (#9110) üzenetére


Phobion
őstag

köszönöm a részletes leírást! sajna pont Sagi A* felé tartok így egy jó darabig még nem tudok ilyenben részt venni :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#9114) baphomet


baphomet
senior tag

Sajnálom, ezennel mindenkit megfosztok vélt, vagy valós aszteroidamezőbeli hajótörő bajnoki címétől. Nekem sikerült RES-ből ki/beloggolás után közvetlenül egy szikla belsejébe teleportálni. :) Tehát a "RES-ben eltöltött idő a hajó megsemmisüléséig" versenyszám új rekordja: 0 mp, próbáljátok überelni! :DDD

Javaslom úgy lépjetek ki a játékból, ha RES-ben vagytok, hogy a hajó a sziklamezőn kívül legyen, és reménykedjetek, hogy a következő indításkor oda is tesz vissza a játék, nem egy szikla belsejébe.

(#9115) duvi válasza baphomet (#9114) üzenetére


duvi
nagyúr

Gondolom nem két fillér volt a biztosítás :( Küldj egy tickettet a fejlesztőknek!

(#9116) baphomet válasza duvi (#9115) üzenetére


baphomet
senior tag

Ó, megint csak 8,5m a bukott bounty-val együtt. Egyre messzebb van az az A7-es PP. :O Ticketet küldtem természetesen, majd meglátjuk mi lesz belőle.

(#9117) rtitusz válasza baphomet (#9114) üzenetére


rtitusz
őstag

És ha belegondolok, hogy a felfedezőutamon nem egyszer aszteroidamezőben loggoltam ki, akkor kiráz a hideg... Részvétem. :)

(#9118) VitoSagi válasza orientcx (#9103) üzenetére


VitoSagi
tag

Te vagy Slink Spirit a játékban? :)

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9119) VitoSagi


VitoSagi
tag

Azért vicces, hogy 1,3m amit be tudtam váltani LTT 9810-ben és ez is elég volt a top 70%-hoz. Még így is kaptam 1,5 milliót, szóval most már megnyugodtam. Viperrel tényleg nehéz ezeket a CG-ket teljesíteni.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9120) duvi


duvi
nagyúr

Rég volt fotó posztolva. Hogy megtörjem a csendet, berakok egy Pythonos csendéletet :)

(#9121) raymi16


raymi16
tag

Én meg már régen is firkáltam ide úgyhogy képpel együtt teszem! :DDD Amúgy a Powerplay mikorra várható? :Y

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#9122) baphomet válasza raymi16 (#9121) üzenetére


baphomet
senior tag

Bejelentés a pontos részletekkel egy hét múlva, utána béta, szóval 3-4 hét még biztos hátravan a megjelenésig.

(#9123) raymi16 válasza baphomet (#9122) üzenetére


raymi16
tag

Én naív azt gondoltam hogy 1-2 hét! :O

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#9124) Htibimor


Htibimor
senior tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Most buktam 1,5 óra vadászatát 2,5 milliót + a biztosítást. :W :W :W :W :W Az idióta rendőr belerepült a lövésembe és wanted lettem. Egyből mindenki rám, de ekkora már sérült is voltam. Ez baromi bosszantó. Nem is rá céloztam. Ezzel azért kezdhetnének valamit szerintem!!!!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9125) Viper26 válasza Htibimor (#9124) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még úgy alpha környékén kellett volna, azóta sem sikerült? :DDD

Azért remek játék lett, és dolgoznak rajta folyamatosan, hogy egyre jobb legyen. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#9126) orientcx


orientcx
őstag

Zsooodammit (#9104) - Igazad van, a pénznek, és a RES-nek nincs szaga
-
rtitusz (#9107) - "csak nem Clippere gyűjtesz?"
De igen, tudniillik szükségem lenne egy új locsolókannára, mert a régi kilyukadt. Próbálkoztam már több Clipperrel is, de mire hozzám kerültek, addigra valahogy azok is mind lukasak voltak, sőt, lukacsosak.
-
gigafun (#9108) - "Ez a császár mindenkinek nyal"
Hát persze hogy próbálkozik a szerencsétlen, lassan nem marad egy Clipperes alattvalója sem, még a legmegátalkodottabbak is Pythonban feszítenek.Tényleg, a Pythont engedélyhez kéne kötni a birodalmiaknak(Első vizsgapont: hangos, jól érthető "abcúg Empire" felkiáltással megskalpolni egy Clippert)
-
baphomet (#9114) - Sajnos én, mint az I.P.SZ.(Idióta Pilóták Szövettsége) elnöke, most kegyetlen leszek. A gyakorlatod ezennel érvénytelennek nyilvánítom, mert nem felel meg az alapszabály legfontosabb követelményének(első paragrafus, első bekezdés, első pont: A pilóta elhalálozása szükséges, de nem elégséges feltétele a szabályos gyakorlatnak. A pilóta a gyakorlat közben köteles orbitális baromságot elkövetni. Beláthatod, hogy ez a feltétel nem teljesült.
u.i.: a második koccom után nekem is pont az 50 millás PP7 integetett egyre távolabbról, pimasz vigyorral a képén
-
VitoSagi (#9118) - "Te vagy Slink Spirit a játékban?"
Az attól függ. Ha valamikor jelentősebb kölcsönt adtál nekem, ..izé...akarom mondani, neki, akkor nem én vagyok. Hogy ki ez a Slinkovics spiritusz, gőzöm sincs. Ha viszont a hős Fed vitézt keresed, hogy elismerésedet fejezd ki legendásan bravúros manőverei miatt, akkor természetesen én vagyok. Ja, és Toldi Miklós is én vagyok, meg Görgey is én voltam(persze világosnál már nem) Bár egyesek szerint Hári János is én voltam, de ez rágalom. Az egyszerűség kedvéért hívj csak egyszerűen annak a "szájhős Fed bugrisnak"

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9127) duvi válasza Viper26 (#9125) üzenetére


duvi
nagyúr

Elég sokat javult a helyzet a kezdetekhez képest. Még mindig nem 100-as, de már nagyon ritkán fordul elő ez a szituáció. Rendszeresen berepülnek a tűzvonalunkba, de pár találat miatt nagyon ritkán fordulnak ránk.

(#9128) orientcx válasza duvi (#9127) üzenetére


orientcx
őstag

Engedd meg, hogy cáfoljalak A nagyobb hajókon a kép szerinti távolságból kopogtatok, mert a cannon, és a C3 beam is összehasonlíthatatlanul durvább hatást vált ki. Épp tegnap reppent be közém és egy ilyen távolságra lévő konda közé egy security Eagle. Szerencsére a kondának már alig 10-12%-os PP-je maradt, így azt még be tudtam fejezni, de utána úgy kellett távoznom, hogy a kabátom már a ruhatárban maradt. Alig 10-15 hajó, mint egy hiénafalka vetette rám magát, mind a 400 Cr vérdíjért. A minimum az lenne, hogy legalább 24 óráig ne élesedjen a wanted státusz, pláne, ha ráadásul még ők is az ostobák.Azt hiszem, ehhez nem kéne programozói bravúr.
Ráadásul állítólag leszállásnál ha kiszúr egy security hajó, visszavonják az engedélyt. Az nagyon szellemes. Ha épp a terminál szájánál vagyok, és haladok befelé, és akkor vonják vissza, akkor mi van? Ez az az eset, amikor engedély nélkül mész be, és ez az egyetlen elhalálozási módszer, amit még nem próbáltam ki(eddig).
-

-

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9129) duvi válasza orientcx (#9128) üzenetére


duvi
nagyúr

Az esetek aránya akkor is jelentősen javult a kezdetekhez képest. Bétában elég volt egyetlen lövés és máris wanted lettél. Nálad a sebzés mértékével lehet a "gond". Szerintem nem mindegy, hogy időegység alatt mekkora sérülést okozunk a járőrhajóknak. Mivel te közelről szoktál lőni, nagy sebzésű fegyverekkel, ezért nálad gyakrabban jelentkezik ez a probléma. Gondolj bele, hogy egy járőr Eagle berepül eléd és bekapja a cannon lövedéket + a beam lézerek folyamatos tüzét. Nem sérülést okozol, hanem instant elpárolog a hajó :D Ilyenkor persze, hogy egy kicsit bepöccenek rád. Nálam 5db pulse lézer van fent és nem kell ennyire közelről tüzelnem. Valószínűleg ezért nem szokott ilyen gondom lenni.

(#9130) raymi16 válasza Htibimor (#9124) üzenetére


raymi16
tag

Ma én is ugyanígy elbuktam kábé 1-1.5 misit, de nem ilyen miatt, mint amit írtál, hanem lekapta a pajzsomat az anakonda majd 80% hullnál elszállt a PP én meg csak pislogtam, majd sűrű káromkodás közepette kiléptem! :W :W

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#9131) rtitusz válasza duvi (#9129) üzenetére


rtitusz
őstag

Valószínűleg egy B4-es ágyú találat ami megsemmisít egyből egy pajzsos eagle-t elég már a wanted státuszhoz, pedig az is csak egy lövés. :D

(#9132) orientcx válasza duvi (#9129) üzenetére


orientcx
őstag

A mási eset, tipikus a RES-nél. Rád száll egy 3-4 fős kis vérszívó wing, ami egy nagyobb hajót kísér. Mind piros a radaron. Volt olyan, hogy éppen karcolgatta a shieldemet, én meg bele merészeltem durrantani, mielőtt végig futott volna a scan - 400Cr, és azonnal wanted lettem. Na vajon melyikünket akarta azonnal megskalpolni a környéken tartózkodó mintegy 34 db hajó? Még az a szerencse, hogy az A6-os thrusterekkel, folyamatos boostal nemigen tudnak mit kezdeni.
Büntessenek meg, bár ez sincs rendben, de legyen, de akkor adjanak alkalmat befizetni, nem megpróbálni azonnal kivégezni

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9133) duvi válasza rtitusz (#9131) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, erre céloztam :K

(#9132) orientcx
"Volt olyan, hogy éppen karcolgatta a shieldemet, én meg bele merészeltem durrantani, mielőtt végig futott volna a scan - 400Cr, és azonnal wanted lettem."
Ha azonosítatlan hajóra lövünk, akkor automatice wantedek leszünk. Még akkor is ha scan után kiderül, hogy valóban kalózhajóról van szó Viszont ha egy ellenséges hajó megtámad, akkor már büntetlenül visszalőhetsz. Biztos, hogy arra a hajóra lőttél amelyik megtámadott?

[ Szerkesztve ]

(#9134) VitoSagi válasza orientcx (#9128) üzenetére


VitoSagi
tag

Engedelmeddel majd felveszlek barátlistára legközelebb amikor belépek kedves kolléga. :D

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9135) VitoSagi válasza duvi (#9127) üzenetére


VitoSagi
tag

Én is emiatt buktam úgy 1 milliót nem túl rég... kedvesek a rendőrök amikor párszáz credit vérdíjért üldöznek. Lehetne valami baráti tűz jellegű fogalom a játékban, mondjuk első találat után figyelmeztetés és csak utána kapnánk a nyakunkba a vérdíjat.

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9136) VitoSagi válasza orientcx (#9132) üzenetére


VitoSagi
tag

Ha már ránk lőtt az ellenfél akkor sem szabad scan nélkül ledurrantani? Hűha. :(((

ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

(#9137) duvi válasza VitoSagi (#9136) üzenetére


duvi
nagyúr

De igen, mivel ha te nem vagy wanted és így lő rád az ellenfél, akkor ő egyből az lesz, ha eltalál. Ez egyből megjelenik a státuszánál scannelés nélkül is. Ezért indokolatlan támadáskor büntetlenül visszalőhetsz.

(#9138) rtitusz válasza duvi (#9133) üzenetére


rtitusz
őstag

Hogyan lehet egy hajó akkor nem scannelt, de piros a radaron?

(#9139) Htibimor


Htibimor
senior tag

Felszívtam magam, gondoltam csinálok mást. Na ez sem sikerült jobban. :O

Ez azt jelenti, hogy elmenekült és buktam a küldetést, vagy keressem még az ipsétaz USS-ekben? Vagy esetleg SSS-ben kellet volna keresni előtte is? :F

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#9140) duvi válasza rtitusz (#9138) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy, hogy Hostile vagy annál a frakciónál. Akik pl. Munfaylban régóta irtják a kalózokat, azok már megtapasztalhatták ezt ;)

(#9139) Htibimor
Nem buktad ezt a küldit :N Azért mert elmenekült, nem bukod el a küldetést. Amíg nem jár le a rendelkezésedre álló idő, addig többször is nekifuthatsz a questnek. Kivétel ha kilövik a hajódat. Akkor bukod az összes folyamatban lévő questedet is.

[ Szerkesztve ]

(#9141) orientcx válasza duvi (#9133) üzenetére


orientcx
őstag

Ezeket én is tudom, de mégsem ez tapasztalom. Persze az is lehet, hogy a kabinból látható egymás felé mutató két kis piros nyilacska között elhelyezkedő kis pöttyből kiinduló fehér csíkok nem egy közeledő, támadó hajó lövései, hanem egy új fajta hangulatos dekoráció, ami a RES-ek pompáját hivatott emelni. A dekorációt pedig megrongálni, hát az valóban csúnya dolog, amiért tényleg bünti jár :)
-
VitoSagi - megtisztelsz, de én elsősorban soloban játszom. Mindenesetre köszönöm a bizalmat

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9142) orientcx válasza rtitusz (#9138) üzenetére


orientcx
őstag

Még nem jöttem rá az okára, de ha valahol megjelenek, ott az ilyen camorrák, dragonok, brothers-ek, meg az ilyesmik valahogy nagyon hamar elkezdenek pikkelni rám...
Csúnyák

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9143) duvi válasza orientcx (#9141) üzenetére


duvi
nagyúr

Én csak az elméletet írtam le. Persze közel sem 100-as a játék, tehát előfordulhatnak bugok. Egy RES-nél amúgy is nagy a forgalom és a kavarodásban néha előfordul, hogy rossz célpontra lövünk. Esetedben a jó szándékú dekorosok estek áldozatául a figyelmetlenségednek :DDD

(#9144) baphomet


baphomet
senior tag

Szíves tájékoztatásul, a tájékozatlan parancsnok uraknak, ehol az 1.1-el bevezetett baráti tűz szabály:

- When the player accidentally hits an AI ship damage is accumulated. If a threshold is exceeded (by multiple hits or a powerful weapon like a rail-run), the ship turns hostile. The AI ship will "forget" the damage before it turns hostile:
1) if the AI ship recharges its shield to 100%.
2) if a (currently 30 sec) timer runs out.

Csak NPC-kre vonatkozik, CMDR-t, ha csak egy meggymaggal is meglősz, már wanted leszel!

Valószínűleg C3-4-es fegyverekkel, beam lézerekkel nagyobbat sebzünk alapból, mint a szabályban meghatározott maximum. (sőt példának a rail gunt hozzák, ami csak medium)

Azt a néhány elkerülhetetlen esetet leszámítva, amikor az AI (vagy idióta játékos) befurakszik a semmiből a köztünk és célpont között lévő néhány méternyi helyre, azért elkerülhető a dolog. Nem kell ész nélkül lövöldözni, ha célpont körül rajzanak a zsaruk, vedd le az ujjad a ravaszról, ennyi. :) Én már nem is emlékszem mikor sikerült utoljára véletlenül eltalálnom bármit is. Persze a megfontoltság vádját én is visszautasítom, hiszen olyan számtalanszor megesett, hogy lőttem, mint a hülye a tutira wanted-nek hitt hajót, mielőtt még kiderült volna, hogy valóban az. :D

(#9137) duvi
Biztosan most nem állítanám, de asszem, ha a report crimes against me opció ki van kapcsolna, akkor nem lesz wanted, aki meglő minket, és akkor viszonozva a tüzet mi leszünk wanted-ek. (ez legalábbis néhány esetemet megmagyarázná)

[ Szerkesztve ]

(#9145) orientcx válasza duvi (#9143) üzenetére


orientcx
őstag

Ha figyelmetlenségről van szó, abban tényleg király vagyok.Lőttem én már ki clean Anakondát, a sokadikra már nem is néztem, hogy mi a státusza, de ki számít egy RES-nél clean kondára?- Vissza az állomásra, kifizettem azt a kemény 9.800 Cr büntit(szép, nem? Egy 150 millás kondáért 9.800 Cr, ha ezt tudom, vettem volna előre ilyen kilövési engedélyeket egy marékkal, ennél még a kínai piac is drágább) Ja, és a helyi outpost mindezért még + 30(!) Cr Fine-t is kiszabott rám. Hát hogy ezt hogy számolták ki, na ez már végképp meghaladja a fantáziám(vajon milyen pofát vágtak volna, ha még ebből is alkudni akartam volna? khmm, főtörzs úr, egyezzünk meg 25 Cr-ben, nem kell róla számla)

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9146) duvi válasza baphomet (#9144) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi a baráti tűzszabály idézetet!
Úgy tudom a report crimes ... kikapcsolása csak arra jó, hogy nem értesítik a járőrhajókat, ezért nem is jönnek segíteni ha megtámadnak. Persze nem kizárt az általad említett mellékhatás se. Majd kipróbálom a gyakorlatban.

(#9145) orientcx
Neked már alkudnod se kéne! Minden állomáson kint van a képed. Inkább fizetnek, csak gyorsan hagyd el a rendszerüket! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9147) orientcx válasza baphomet (#9144) üzenetére


orientcx
őstag

Ha távolabbi hajót szurkálsz, akkor látod, hogy ott repked körülötte a teljes rovarvilág, és olyankor időben lehet szüneteltetni a tüzet, de ha 3 centire vagy a céltárgytól, és oda bereppen egy Eagle,az kivédhetetlen. Ott tized másodpercekről sem igen beszélhetünk, mert csak akkor kerül a látómezőbe, amikor már ott is van.
Amúgy mennyi ész kell az ilyennek ehhez a manőverhez? Aztán csodálkozik, ha szerepel a halálozási statisztikában.
-
Ja, azt meg el is felejtettem, hogy majd ezentúl G1-es köpőcsővel fogok lövöldözni, és akkor egy-egy lövés még tán elmegy

[ Szerkesztve ]

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9148) baphomet válasza orientcx (#9147) üzenetére


baphomet
senior tag

Nem olyan biztos az. A G1-es köpőcső komoly fegyverek bizonyulhat, ha nekem elég volt bányászlézerrel rávilágítani a rend éber őrére, és már kaptam is a csekket. (igaz ez még 1.1 előtti eset) Véget is vetettem ezzel bimbózó bányászkarrieremnek, mert túl veszélyes. Ahol egy rendőr hajlamos 600 creditnyi apróért a hajóm és aszteroida közötti pár méteres résbe bepréselni magát, az nem nekem való vidék. :)

[ Szerkesztve ]

(#9149) orientcx válasza baphomet (#9148) üzenetére


orientcx
őstag

Hát látod, ezek olyanok, mint a fülbemászók, minden kis résbe belegyömöszölik magukat

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#9150) duvi


duvi
nagyúr

Tudom, hogy nagyon off, de sokakat érdekelhet:
Április 29-ig ingyen tölthető az iGO Navigation SzülinApp.
Ingyenes offline navigáció Magyarország térképpel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.